در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Captain

Captain

نماد کاربر
1783

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 29 اردیبهشت 1386 15:58

آرشيو سپاس: 11669 مرتبه در 1512 پست

دختر مانکن فرانسوي که مسلمان شد+عکس

توسط typhoon » يکشنبه 19 تیر 1390 13:14

به گزارش مشرق، عکس او در مجله‌ها و شبکه‌های مختلف تلویزیونی به نمایش در می‌آمد ولی حالا در روستاهای دور دست افغانستان به درمان بیماران می‌پردازد و از زندگی خودش بسیار راضی و خوشحال است چرا که او حالا اسلام را پذیرفته و یک مسلمان است.

فا بیان با اعتماد به نفس کامل گفت: «اگر لطف و رحمت خداوند شامل من نمی‌شد، هیچ گاه نمی‌توانستم مسلمان شوم و تا آخر عمرم مانند یک حیوان زندگی می‌کردم. من در آن زندگی فقط به دنبال سیراب کردن هوس و شهوت‌های خود بودم و هیچ اصول و ارزشی برای خود نداشتم. از کودکی آرزو داشتم پرستار شوم، اکنون که مسلمان شده‌ام به آرزوی خود رسیده‌ام.»

بله او به آرزوهای خودش رسیده است و حالا راه هدایت را پیدا کرده است. او تا دیروز همه خواسته‌های دنیایی را داشت، ثروت و شهرت و … اما حالا حقیقت را داشت، آرامش را داشت، اعتماد به نفس را داشته چیزی را داشت که قبلاً هیچ‌گاه نداشته، «ایمان».

او گفت: «در حال و هوای کودکی همواره خودم را در حالت کمک به کودکان بیمار تخیل می‌کردم اما وقتی بزرگ‌تر شدم، به دلیل زیبایی ظاهری که دارم ناخودآگاه به سمت دنیای مدل کشیده شدم و از شکل من استفاده ابزاری می‌شد، دقیقاً مانند یک وسیله مدت دار که بویی از انسانیت در آن نبود.»

این دختر تازه مسلمان شده، همچنین گفت: «تا اینکه برای شرکت در یکی از برنامه‌ها به بیروت پایتخت لبنان دعوت شدم. وقتی به آنجا سفر کردم، صحنه‌هایی دیدم که در همه عمرم مانند آن را ندیده بودم. در آنجا پیش از گذشته از خودم منفور شدم و کم کم به سمت متحول شدن حرکت کردم تا اینکه در نهایت به اسلام که انسانیت واقعی در آن وجود دارد، رسیدم. پس از مسلمان شدن در بیروت به پاکستان سفر کردم و از مرز این کشور به افغانستان رفتم و با کمک به کودکان و مجروحان یکی از آرزوهای دیرینه و کودکی خود را محقق ساختم.»

وقتی فا بیان مسلمان شد خیلی‌ها تلاش کردند او را از راهی که انتخاب کرده بود منصرف کنند. «فا بیان» در این باره گفت: «شرکت‌های مدل پس از اینکه از مسلمان شدن من با خبر شدند، سعی کردند مرا به راه قبلی باز گردانند از همین رو هدایای بسیار زیادی برایم فرستادند و پیشنهاد دستمزد سه برابری نسبت به قبل را به من دادند اما من که تازه راه اصلی را یافته بودم، هدایا را پس فرستاده و همه پیشنهادات آنان را رد کردم و اکنون احساس می‌کنم که در خوشبختی کامل به سر می‌برم.”

خانواده او هم تلاش زیادی کردند جلوی کار او را بگیرند و اما فا بیان برای راهی که انتخاب کرده بود مصمم بود. حالا او زندگی‌اش را صرف کمک به دیگران می‌کند تا به ما هم یاد بدهد که مهم‌ترین داشته یک انسان ایمان اوست، به خاطر ایمان حتی می‌شود از ثروت و شهرت هم گذشت.
Old soldiers never die.They just fade away

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب typhoon تشکر کرده اند:
MASTER, Present, رونین, GHAZALAK88, Sami 1993, *sepideh*, usof k, mehdighorbani, FREE MAN, @lirez@, Mahdi1944, victory67, mshb, nasir irani, John rider, reza4087, رضاخان, nima-rad, HESAM-007

Major II

Major II

no avatar
121

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 17 تیر 1389 22:27

آرشيو سپاس: 219 مرتبه در 87 پست

Re: دختر مانکن فرانسوي که مسلمان شد+عکس

توسط John rider » يکشنبه 19 تیر 1390 17:43

خدا راشکر

خداوند،هیچگاه بندگانش رافراموش نمیکند.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب John rider تشکر کرده اند:
apple2009, reza4087, nasir irani, Present, ASHKAN95

Major II

Major II

no avatar
639

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 13 تیر 1390 16:19

آرشيو سپاس: 1991 مرتبه در 478 پست

توسط GHAZALAK88 » شنبه 25 تیر 1390 19:23

کار خدا راببین
   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد      
              وبلاگ ابشار زیباو دل انگیز شوی     

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
117

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 12 آذر 1389 15:10

آرشيو سپاس: 237 مرتبه در 73 پست

توسط conarmis » يکشنبه 26 تیر 1390 01:03

زیاد  خوشحال نشید مایک تایسون قهرمان بوکس جهان هم مسلمان شد بعد به جرم تجاوز  کتک کاری و...............  چند سال پیش هم تو اخبار نشون داد که جوانان آلمانی سی دی  های موزیک را میسوزانند آیا الان هم روی عقیده خود هستند ؟ یادش بخیر  قدیما تو سریال  ایتالیا  ایتالیا  قاطبه میگفت اگه میخواهی معروف بشی چندتا ماجرای ناموسی  یا خبرهای عجیب غریب دنبال خودت راه بنداز ..............  خدا کنه مسلمان و معتقد بمونه اما یه وقت دیدید  بعد از چند سال گفتن امشب شو لباس همون دختره است که یه مدت مسلمون شده بود ...........  اگه اینکارو  بکنه اونوقت نظر مردم راجع به اسلام چی میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟  صبور باشیم و آینده را ببینیم  ............. مسلمون شدن این بابا  زیاد لطفی نداره  این مسلمونا که میرن اونور آب  مانکن میشن  بدبختی داره .......... خدایا تو ما را در راهمان  ثابت قدم کن

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب conarmis تشکر کرده اند:
Present, usof k, FREE MAN