در اين بخش مي‌توانيد تصاوير زيباي نظامي را مشاهده کنيد
Major

Major

نماد کاربر
504

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 21 اسفند 1389 13:05

تهران

آرشيو سپاس: 2587 مرتبه در 427 پست

عكس هاي نظامي

توسط Ph.Sepehr » چهارشنبه 22 تیر 1390 15:05

دوستان عزيز سنترالي،سلام.
باز سر و كله من پيدا شد.
دوستان يه پيشنهادي دارم.
من يه آلبوم عكس ادوات نظامي دارم(كه بيشتر هواپيماست)كه حدود 700 تا 850 تا عكس داره.(درست نشمردم)عكس هاي خوبي هم داره.اگر بخواين در اختيارتون قرار ميدم.جدا جدا هم ميتونين سفارش بدين.(مثلا اگر مال نيروي دريايي يا پدافند رو نمي خواين ميتونين سفارش ندين)
اگر مايلين بهم pm بدين.ايميلم خواستين بفرستين،بفرستين ولي ماهي يه بار هم به ايميلم نگاه نمي كنم اما ساعتي 4 بار ميام سنترال
سپاس فراوان.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

وقتی انسان نمی تواند کلمات مناسب برای بیان احوالش بیابد چه شکنجه ای را تحمل می کند
                                                                                                                                        shapooor

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Ph.Sepehr تشکر کرده اند:
e121410, ASHKAN95, interceptor, morteza tomcat

Furious Poster

Furious Poster

نماد کاربر
341

تشکر کرده: 15 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 13 مهر 1388 09:14

آرشيو سپاس: 1369 مرتبه در 262 پست

Re: عكس هاي نظامي

توسط saied tomcat » چهارشنبه 22 تیر 1390 16:34

سلام
اگه میشه به من یه دونه بدید
ولی خواهشا عکسا با کیفیت باشه
>>ما در جنگ با آمریکا و تفاله های آمریکا هستیم <<

نیروی دریایی حافظ مرز آبی

ياد گرفتم که :
1. با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنياي احمقانه خويش خوشبخت زندگي کند.
2. با وقيح جدل نکنم چون چيزي براي از دست دادن ندارد و روحم را تباه مي کند

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب saied tomcat تشکر کرده اند:
interceptor, shapooor, Ph.Sepehr

Major

Major

نماد کاربر
504

تاريخ عضويت

تهران

توسط Ph.Sepehr » چهارشنبه 22 تیر 1390 17:31

سلام دوست عزيز.
عكس ها با كيفيت اند فقط بعضي ها كوچيك اند(فكر مي كنم 7 8 تا باشه كه كوچك باشه)
اگه تونستم يا فردا يا شنبه(به احتمال زياد شنبه)براتون پستشون مي كنم.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

وقتی انسان نمی تواند کلمات مناسب برای بیان احوالش بیابد چه شکنجه ای را تحمل می کند
                                                                                                                                        shapooor

Major

Major

نماد کاربر
504

تاريخ عضويت

تهران

توسط Ph.Sepehr » چهارشنبه 22 تیر 1390 18:03

سلام دوستان.يه چيزي يادم رفت. :grin:
به همراهش فيلم سينمايي پرواز خاموش و كليپ پرواز در پرواز كه از ناظم سابق دبيرستانمون(چند سال پيش)گرفتم هم ارائه ميشه.به همين دليل دوستان :-o (با پوزش فراوان)درخواست نكنيد كه براتون ايميل كنم.چون اونجوري اصلا درست و معقولانه نيست.من همون روزي كه شما درخواست ميديد نهايتا تا فرداش براتون پست ميكنم.شهري باشه كه چه بهتر. :grin:  :(

shapooor

Major

Major

نماد کاربر
504

تاريخ عضويت

تهران

توسط Ph.Sepehr » چهارشنبه 22 تیر 1390 19:00

دوستان سلام.سومين پست در يك ساعت :grin:
جناب saeid tomcat لطفا آدرس كاملتون رو pm بديد تا فردا يا شنبه براتون ارسال كنم.(دي وي دي رايت شده و كاملا آماده است.)
جناب e121410 شما هم همينطور.
با تشكر

shapooor

Major

Major

نماد کاربر
504

تاريخ عضويت

تهران

توسط Ph.Sepehr » پنج شنبه 23 تیر 1390 10:37

سلامي گرم و بي پايان به دوستان عزيز.
آقايان saeid tomcat و e121410 آدرستون؟
(البته اسم هم فراموش نشه.چون خودتون كه ميدونيد،پست.....)

shapooor

Major

Major

نماد کاربر
504

تاريخ عضويت

تهران

توسط Ph.Sepehr » پنج شنبه 23 تیر 1390 15:17

دوستان عزيز سنترالي،سلام.
من خيلي خيلي عذر ميخوام(از همه ي شما)كه اين پست رو با اين محتوا ارسال مي كنم.به خدا به جون عزيز ترين كسم قسم ميخورم كه قصدم دريافت پول از شما نبود اما نشستم با خودم فكر كردم ديدم....(ادامه پست)
ببينيد عزيزان،همونطور كه خودتون هم مي دونيد من بايد اين ها رو براي شما پست كنم.درسته؟چرا نمي رم كافي نت؟(با اين كه سر كوچه مونه).چون محتواي سي دي رو خودتون ميدونيد.فيلم داره.حالا اون ويدئو كليپ رو هيچي،اون 55 مگه،ولي اون فيلمه(پرواز خاموش)2400 مگه.آپلود كردنش براي با ايميل فرستادن چقدر طول ميكشه؟خودتون حساب كنيد.دانلود كردنش حتي با اينترنت پر سرعت چقدر طول ميكشه؟باز خودتون حساب كنيد.پس براي اين من اين هارو براتون پست مي كنم.حالا فرض كنيم فرض كنيم ده تا كاربر اين رو بخوان.همه هم درون شهري.يه دي وي دي حتي يه گيگش هم پر شده باشه،2500 قيمتشه درسته؟پول دي وي دي رو بي خيال شين.اما هزينه پست.ده رو ضربدر 1600 تومن(تازه پست شهري كنيد)چقدر ميشه؟16000 تومن.16000 تومن پول چيه؟(به عنوان مثال پول 40 ليتر بنزين)
درسته؟من(خيلي عذر ميخوام)گداي 1600 تومن نيستم.اما اگه جمع بشه به مام ضرر ميرسه ديگه. :D  :grin:
حتي همون دوستاني كه وايرلس،واي فاي يا اي دي اس ال دارن بخوان اين همه عكس(843 تا)رو دريافت كنن(بالاخره هزينه ماهيانه اشتراكشون رو ميدن)اما خيلي زودتر و شايد بيشتر براي اون ماه هزينه ميدن.هزينه اش هم قدر همون مبلغ ناقابل پسته.
پس شما لطف كنين حتي بعد از دريافت(شده تا ده روز بعد،دير شدنش هيچ ايرادي نداره.منم پاپيچتون نمي شم،مطمئن باشيد) تو هر شهري كه هستين هزينه پست رو ارسال كنيد(اگر گذرتون به بانك افتاد.واجب نيست حتما به اين خاطر بلند شين برين بانك)تا اون رو براتون بفرستم.فقط تو پست هاتون درخواستتون رو بگين و آدرستون رو pm بدين.(يه همرا اسم)
اگر از حرف هاي من ناراحت شدين و به چشم يه آدم پول دوست ريا كار به من نگاه ميكنيد اين شكلك رو در پستتون بقرستيد: :-?  :x
و اگر از حرف هاي من ناراحت نشدين و به چشم يه آدم منطقي به من نگاه ميكنين اين شكلك رو بفرستين: :-)

سپاس فراوان

shapooor

X.Nima, morteza tomcat

Furious Poster

Furious Poster

نماد کاربر
341

تشکر کرده: 15 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 13 مهر 1388 09:14

آرشيو سپاس: 1369 مرتبه در 262 پست

توسط saied tomcat » پنج شنبه 23 تیر 1390 16:30

آقا شما یه چشمه از این عکسا به ما نشون بده ما که غصه پولشو نمیخوریم برادر
فیلم پشت خطوط دشمت رو کی داره؟
>>ما در جنگ با آمریکا و تفاله های آمریکا هستیم <<

نیروی دریایی حافظ مرز آبی

ياد گرفتم که :
1. با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنياي احمقانه خويش خوشبخت زندگي کند.
2. با وقيح جدل نکنم چون چيزي براي از دست دادن ندارد و روحم را تباه مي کند

Major

Major

نماد کاربر
504

تاريخ عضويت

تهران

توسط Ph.Sepehr » پنج شنبه 23 تیر 1390 17:55

دوستان عزیزم سلام
الان کافی نتم.دارم براتون تو سایت 4shared عکس هارو آپلود می کنم.انشالله تا 20 دقیقه دیگه لینکشو میزارم دانلود کنید و لذت ببرید.چیزی در حدود 100 مگ فایل بود فشرده اش کردم با ((وین رر))90 مگ شد.دیگه ببخشید اگه اذیت شدید.

shapooor

saied tomcat

Major

Major

نماد کاربر
504

تاريخ عضويت

تهران

توسط Ph.Sepehr » پنج شنبه 23 تیر 1390 18:56

دوستان سلام.من نمی دونم چه کار کنم تا فایل داخل اکانت شخصی خودم نباشه.به همین دلیل e-mail و password میدم برید دانلود کنید حالشو ببرید. (باز هم عذر خواهی می کنم به خاطر این که معطل شدید و...خودتون میدونید.)
سایت:[URL=http://http://www.4shared.com/]www.4shared.com
[/URL]e-mail:sh.v.masoud@gmail.com
password:134113391376

موفق باشید.

shapooor

Major II

Major II

no avatar
751

تشکر کرده: 404 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 6 مهر 1389 02:18

تهران

آرشيو سپاس: 3323 مرتبه در 703 پست

توسط morteza tomcat » جمعه 24 تیر 1390 16:41

سلام
اگر امکان داره من هم خواهان عکسای شما هستم

من قصد داشتم آدرس را برای شما ایمیل بزنم که با اخطار  روبه رو می شم که اجازه ایمیل زدن ندارم مشه کمکم کنید و یه سوال دیگه ارسال پیام چگونه است؟

Major

Major

نماد کاربر
504

تاريخ عضويت

تهران

توسط Ph.Sepehr » جمعه 24 تیر 1390 19:07

سلام دوست عزيزم.
من نگفتم شما اجازه ايميل زدن نداري.يه دور ديگه پست هارو بخونيد.
شما اگر اينترنت پر سرعت داري ميتوني به اين سايت بري(www.4shared.com)و وارد اكانت شخصي من بشي و عكس هارو دانلود كني.
e-mail:sh.v.masou@gmail.com(كه جاي username هست.براي log in بايد اين هارو وارد كني)
password:134113391376
اگرم ميخواي برات پستشون كنم،آدرستو رو pm بده تا پست كنم.
پيام خصوصي همون پي ام هست.شما رو پي ام پست هر كسي كه ميخواي بهش پيام بدي كليك مي كني.بعد خود به خود به صفحه ارسال پيام هدايت ميشي.پيامت رو ميتايپي(تايپ ميكني :grin: )بعد ارسال و بعد پيام ارسال ميشه.
هر جور خواستي در اختيارت قرار بدم خبرم كن.

سپاس فراوان :razz:  :razz:

shapooor

بعدي