برترین رادیوهای اینترنتی برای اندروید

در اين بخش مي‌توانيد درباره برنامه‌ها و نرم‌افزارهاي آندرويد به تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 211
تاریخ عضویت: یک شنبه 17 بهمن 1389, 11:03 am
سپاس‌های دریافتی: 198 بار

برترین رادیوهای اینترنتی برای اندروید

پست توسط senator215 » چهار شنبه 29 تیر 1390, 3:45 am

یکی از سرگرمی‌های موجود در تلفن‌های همراه امروزی، رادیوهای اینترنتی هستند. این برنامه‌ها به شما این امکان را می‌دهند تا به سادگی و به کمک یک اتصال ساده اینترنتی بتوانید به انواع و اقسام رادیوهای موجود در سراسر دنیا متصل شده و به آن‌ها گوش دهید. سیستم عامل اندروید نیز برنامه‌های مختلفی را در این زمینه دارد. در ادامه ما به معرفی ۴ نمونه از برترین رادیوهای اینترنتی اندروید به همراه لینک مستقیم دانلود آن‌ها می‌پردازیم.۱. Pandora® internet radio


تصویر


این برنامه به شما امکان می‌دهد تا بر اساس موزیک مورد علاقه خود یک ایستگاه رادیویی بسازید و آن‌را در مواقع مورد نیاز گوش کنید. علاوه بر آن، Pandora قابلیت پیشنهاد ترانه‌ها و خواننده‌های مورد علاقه شما را بر اساس انتخاب اول‌تان به شما می‌دهد تا از این طریق لیست خود را گسترش دهید. توضیحات کامل این برنامه را می‌توانید در ایران اپس بخوانید :

کد: انتخاب همه

http://iranapps.ir/content/pandora-radio


(دانلود Pandora® internet radio با لینک مستقیم) :

کد: انتخاب همه

http://iranapps.ir/sites/default/files/public/story/11118/content_images/com.pandora.android.apk


۲. TuneIn Radio


تصویر


با TuneIn Radio می‌توانید به برنامه‌های مورد علاقه رادیویی خود گوش کنید، شبکه‌های محلی را بیابید، کانال‌های رادیویی موزیک را پیدا کنید و بنا به سلیقه خود به آن‌ها گوش کنید. این رادیو دسته‌بندی‌های مختلفی را برای شما به نمایش می‌گذارد. TuneIn Radio لیست برخی از شبکه‌های رادیویی ایران را نیز در خود دارد. توضیحات کامل این برنامه را می‌توانید در ایران اپس بخوانید :

کد: انتخاب همه

http://iranapps.ir/content/%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%DB%8C-tuneinradio


(دانلود TuneIn Radio با لینک مستقیم) :

کد: انتخاب همه

http://iranapps.ir/sites/default/files/public/story/11118/content_images/tunein.player.apk۳. XiiaLive Lite - Online Radio


تصویر


XiiaLive Lite به شما اجازه می‌دهد تا به بیش از ۴۰۰۰۰ شبکه رادیوی اینترنی دسترسی داشته باشید. این برنامه حدود ۱ میلیون کاربر در سراسر جهان دارد. یکی از ویژگی‌های این برنامه، محیط کاربری ساده و حرفه‌ای آن است. (دانلود XiiaLive Lite با لینک مستقیم) :

کد: انتخاب همه

http://iranapps.ir/sites/default/files/public/story/11118/content_images/com.android.droidlivelite.apk۴. Slacker Radio


تصویر


یک رادیوی کاملا رایگان که به کمک آن می‌توانید به بیش از ۱۰۰ نوع مختلف از دسته‌های موسیقی دسترسی پیدا کرده و به آن‌ها گوش کنید. Slacker Radio قابلیت‌های مختلفی دارد که با نصب آن می‌توانید آن‌ها را تجربه کنید. توضیحات کامل این برنامه را می‌توانید در ایران اپس بخوانید :

کد: انتخاب همه

http://iranapps.ir/content/slacker-radio


(دانلود Slacker Radio با لینک مستقیم) :

کد: انتخاب همه

http://iranapps.ir/sites/default/files/public/story/11118/content_images/com.slacker.radio_.apk

ارسال پست

بازگشت به “Android App”