در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

3805

تشکر کرده: 24 مرتبه
تشکر شده: 1266 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 شهریور 1388 02:26

محل سکونت

جمهوری اسلامی ایران

آرشيو سپاس: 23503 مرتبه در 3364 پست

Re: ترور یك دانشمند اتمی دیگر

توسط Sami 1993 » سه شنبه 4 مرداد 1390 20:02

John rider نوشته است:
RAHVAR نوشته است:استاندار تهران در تحلیل ترور دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه خواجه نصیر گفت: شک نکنید این پروژه آمریکایی - اسرائیلی در برخورد با نخبگان و افراد اندیشمند ما هدفش این است که ملت ایران و مسیری که در پیش گرفته ایم را دلسرد و مایوس و خسته کنند. .


تهمت!!!...
بدونه مدرک، فردی حقیقی یاحقوقی رامتهم کردن...
پناه برخدا
تهمت ازگناهان بزرگ است ،که خداوندهیچگاه آن رانمیبخشد.


 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  centralclubs به نقل از :


اسراییل مسئولیت ترور رضایی نژاد را پذیرفت
یک پایگاه اینترنتی وابسته به موساد مسئولیت ترور داریوش رضایی نژاد را پذیرفت.


به گزارش مشرق به نقل از ایران هسته ای، دبکا فایل که ارتباطات شناخته شده و تایید شده ای با سرویس اطلاعات خارجی اسراییل (موساد) دارد، در گزارشی راجع به ترور رضایی نژاد او را «یک دانشمند هسته ای» و «مرتبط با پروژه های سری» خواند و اعلام کرد که ترور وی با نفوذ در مراکر فنی ایران انجام شده است.
نویسندگان این گزارش ادعا کرده اند رضایی نژاد علاوه بر فعالیت شناخته شده دانشگاهی اش به تاسیسات پارچین رفت و آمد داشته و فعالیت های چندگانه او این امکان را فراهم می کرد که پوشش های چندگانه ای برای خود فراهم کند.
دبکا فایل در ادامه این تحلیل تایید کرده یکی از اهداف این ترور این بوده است که دیگر دانشمندان ایران دچار رعب شوند.
ادعای ناشیانه دبکا فایل در حالی است که پارچین اساسا یک تاسیسات هسته ای نیست و آژانس هم این موضوع را تایید کرده است.
علاوه بر این، کارشناسان امنیتی می گویند صهیونیست ها می توانند ادعا کنند که هر دانشجوی برق یا الکترونیکی به پارچین رفت و آمد دارد و در پروژه های سری نظام کار می کند و تکذیب این موضوع به دلیل نیاز به افشای اطلاعات آسان نخواهد بود ضمن اینکه ناهماهنگی رسانه های داخلی و انتشار اخبار غیر موثق معمولا بر دشواری این کار می افزاید.
گزارش دبکا فایل در حالی منتشر شده که امریکا امروز هر گونه دست داشتن در ترور رضایی نژاد را رد کرد.
ويكتوريا نولند، سخنگوي وزارت خارجه آمريكا روز دوشنبه در جمع خبرنگاران در واكنش به ترور داريوش رضايي، دانشجوي نخبه علمي كه روز شنبه در شرق تهران ترور شد مدعي شد: ما دخالتي نداشتيم.


گرگ ها خوب بدانند در این ایل غریب

گر پدر رفت، تفنگ پدری هست هنوز

گرچه نیکان به مرور بار سفر بر بستند


شیرمردی چو علی خامنه ای هست هنوز لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                          لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                                             لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Sami 1993 تشکر کرده اند:
anybody, Shahbaz, A3eman, HASAN BARATY, oweiys, كيارش

Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

1367

تشکر کرده: 2209 مرتبه
تشکر شده: 3506 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 26 اسفند 1388 11:17

آرشيو سپاس: 10112 مرتبه در 877 پست

Re: ترور یك دانشمند اتمی دیگر

توسط Java » يکشنبه 1 مرداد 1391 16:49

وزیر اطلاعات گفت:ترور شهید رضایی نژاد پیچیدگی خاصی داشت و برخلاف ترور‌ شهیدان شهریاری و علی‌ محمدی، ترور شهید رضایی نژاد توسط کلاشنیکف و با تیراندازی صورت گرفت تا دستگاه اطلاعاتی را منحرف کنند.

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری فارس، حیدر مصلحی وزیر اطلاعات کشورمان در مراسم گرامیداشت اولین سالگرد شهید داریوش رضایی نژاد که صبح امروز یکشنبه در مسجد سازمان انرژی اتمی برگزار شد، با بیان اینکه تروریست‌ها برای انحراف افکار وزارت اطلاعات روش تروریستی متفاوتی را در قبال شهید رضایی نژاد در پیش گرفتند که پیچیدگی خاصی داشت، یادآور شد: ترور وی برخلاف ترور‌های شهید شهریاری و علی‌ محمدی توسط کلاشنیکف و با تیراندازی صورت گرفت تا دستگاه اطلاعاتی را منحرف کنند.

وی افزود: با تمام این تفاسیر توانستیم که عاملین اصلی ترور را دستگیر کنیم.

وزیر اطلاعات با اشاره به دستگیری دو مجموعه که در تربیت تروریست‌ها نقش داشتند، در ایران و خارج از کشور گفت: آنها به نوعی اقدام می‌کردند که ردی از خود باقی نگذارند اما در مواردی دچار اشتباهاتی شدند که راه برای اقدام باز شد.

وی همکاری مردم را در این دستگیری‌ها یکی از عوامل اصلی موفقیت خواند و یادآور شد: مردم خود را در همه مسائل نظام دخیل می‌دانند و توانستند با چهره‌زنی به ما اطلاعات خوبی دهند.

مصلحی با اشاره به سرمایه‌گذاری سنگین موساد با پشتیبانی سرویس‌های دیگر اطلاعاتی و جاسوسی یادآور شد: این سرمایه‌گذاری برای آن بود که تیم‌های تروریستی لو نروند، اما با دستگیری این عوامل تروریستی آنها به انفعال کشیده شدند.

وزیر اطلاعات با اشاره به حرکت دانشجویان برای جهاد علمی در عرصه هسته‌ای، اظهار داشت: خبر داریم که سرویس‌های اطلاعاتی از این موضوع به استیصال آمده‌اند.

وزیر اطلاعات ادامه داد: عصبانیت استکبار فقط هسته‌ای نیست و در تمام مقولات علمی به سراغ دانشمندانمان آمدند؛ چرا که عرصه‌هایی که زمانی در انحصار آنها بوده، اینک توسط ایران اسلامی شکسته شده است.

منبع: لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
............ودرویش به پادشاه گفت :این نیز بگذرد.....

http://valiasr-aj.com/persian/index.php

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Java تشکر کرده اند:
victory67, interceptor, mm1990, kayvan6079, malmal1369, shola, CAPTAIN PILOT, SORENA, Shahbaz, كيارش, oweiys, HASAN BARATY, anybody, anga2009, reza4087, apadana11, Ali$amir, Mahdi1944, FREE MAN

قبلي

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 5 مهمان