در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Moderator

Moderatorنماد کاربر
پست ها

2658

تشکر کرده: 81 مرتبه
تشکر شده: 185 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 تیر 1388 08:58

محل سکونت

روبروی شما

آرشيو سپاس: 15274 مرتبه در 2406 پست

ترور یك دانشمند اتمی دیگر

توسط RAHVAR » شنبه 1 مرداد 1390 18:02

ترور یك دانشمند اتمی دیگر در شرق تهران؟


این حادثه در خیابان بنی‌هاشم خیابان خادم رضائیان رخ داده است و گفته می‌شود عامل جنایت با شلیك گلوله مرتكب این جنایت شده است.
در این حال سایت جوان هم نوشت: بعد از ظهر امروز یكی دیگر از دانشمندان هسته ای كشورمان هنگام خروج از منزل خود به دست عواملی ناشناس كه سوار بر یك موتور سیكلت بودند  به شهادت رسید.


دقايقي پيش با شليك گلوله به مردي كه گفته مي‌شود يكي از نخبه‌هاي كشور است بازپرس ويژه قتل تهران عازم محل حادثه شد.
اخبار تكمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.


کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب RAHVAR تشکر کرده اند:
ASHKAN95, SAMAN, MASTER, kalafe2006, nima-rad, GHAZALAK88, nasir irani, interceptor, Java, shola, airplane, HESAM-007, achachi98

Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

509

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 12 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 13 آذر 1389 00:07

آرشيو سپاس: 2572 مرتبه در 393 پست

Re: ترور یك دانشمند اتمی دیگر

توسط interceptor » شنبه 1 مرداد 1390 20:33

فکر می کردم این کار رو گذاشتند کنار، اما نه مثل اینکه هنوز فعالند.  :-?

Moderator

Moderatorنماد کاربر
پست ها

2658

تشکر کرده: 81 مرتبه
تشکر شده: 185 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 تیر 1388 08:58

محل سکونت

روبروی شما

آرشيو سپاس: 15274 مرتبه در 2406 پست

Re: ترور یك دانشمند اتمی دیگر

توسط RAHVAR » شنبه 1 مرداد 1390 20:53

بعداز علیمحمدی و شهریاری، ترور سومین دانشمند اتمی كشور مقابل چشم دختر خردسالش    با ترور یك دانشمند هسته ای دیگر از دانشگاه شهید بهشتی، بعد از شهادت مسعود علیمحمدی، مجید شهریاری و ترور ناكام فریدون عباسی، چهارمین مورد از ترورهای هدفمند علیه برنامه هسته‌ای كشورمان انجام شد.

به گزارش خبرنگار «آینده»؛ دانشمند مذكور كه دكتر داریوش رضایی‌نژاد استاد دانشگاه صنعتی مالك اشتر نام دارد، در موضوعات مربوط به انرژی هسته ای فعالیت می كرده است و براثر ترور امروز در مقابل منزلش به شهادت رسیده است.

طبق اطلاعات رسیده، همسر آن شهید نیز به شدت مجروح شده و در بیمارستان است.

وی عصر امروز هنگام خروج از منزل خود به دست عواملی ناشناس كه سوار بر یك موتور سیكلت بودند بعد از شلیك گلوله در خیابان بنی‌هاشم خیابان خادم رضائیان به شهادت رسید و همسر وی نیز بر اثر اصابت گلوله مجروح شد.

پس از ورود موساد به كشور و ترور شهید علیمحمدی كارشناسان نسبت به احتمال ترور دانشمندان دیگر هسته ای كشور هشدار داده بودند و خواستار مجازات اعدام مجید فشی یكی از عوامل اجرایی ترور در محل حادثه شده بودند. مجید جمالی فشی در مستندی كه از صداوسیما پخش شد، عامل ترور شهید علیمحمدی با هدایت موساد معرفی شد.

گفتنی است شهید علیمحمدی در 22 دی 88 و شهید شهریاری و دكتر عباسی در 8 آذر 89 ترور شدند كه خوشبختانه همسر شهید شهریاری و نیز دكتر عباسی جان سالم به در بردند و عباسی هم رییس سازمان انرژی اتمی شد.


جزئیات ترور
شاهدان عینی به عصر ایران گفتند كه این دانشمند هسته ای به همراه همسر و دختر خردسالش ، مقابل در خانه شان و در درون خودروی سواری خود مورد هدف تروریست ها قرار گرفت.

یكی از همسایه ها به خبرنگار ما گفت:تروریست ها دو موتور سوار بودند كه كلاه كاسكت داشتند و صورتشان دیده نمی شد.

یك خانم میانسال نیز درباره ماجرا گفت: بلافاصله بعد از شنیدن صدای چند شلیك ، به كوچه آمدم و پیكر غرقه به خون او را دیدم كه در آغوش همسرش بود و همسرش نیز كه در این حادثه آسیب دیده بود ، جیغ می كشید و فریاد می زد: تو را به خدا كمك كنید!صحنه رقت انگیز دیگر نیز گریه های دختر خردسال این دانشمند هسته ای بود كه شوكه شده بود و مدام گریه می كرد كه فوراً او را بغل كردم و به خانه بردم و به او آب دادم و بلافاصله با اورژانس تماس گرفتم.

پوكه های باقی مانده در محل نشان می دهد كه در این ترور 5 گلوله شلیك شد كه یك گلوله به گردن این دانشمند و گلوله دیگر به دست وی اصابت كرده است.

همچنین یك گلوله به در خانه اصابت كرده است.ضاربان بعد از ترور از محل متواری شدند. این عده همچنین  گفتند كه نیم ساعت طول كشید تا اورژانس به محل حادثه برسد.

گفتنی است این حادثه در خیابان بنی‌هاشم خیابان خادم رضائیان رخ داده است .
پیرو ترور دكترشهریاری یك  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد : استفاده از سیستم های یكپارچه كنترل شهری، به ویژه دوربینهای مداربسته ترافیكی، شهرداری، امنیتی و تجاری را از ابزارهای كارآمد شناسایی شبكه‌های ترور عنوان كرده و افزود: اگر نه به شكل پراكنده و از هم گسیخته كنونی، بلكه به شكل متمركز و آنی از این سیستم تصویربرداری استفاده شود، می توان در شناسایی این شبكه ها تسریع كرد و امروزه اكثر سرویسهای امنیتی دنیا از شبكه های تصویربرداری مدار بسته استفاده زیادی می كنند.
این كارشناس در ادامه شیوه عملكرد موساد در ایران را اجاره بزهكاران توصیف كرده و افزود:نباید به صورت سنتی و براساس فیلمهای سینمایی تصور كنیم عوامل ترور حتما باید از خارج و با گریم وارد كشور شوند. بلكه در شرایط فعلی و رشد جرائم سازمان یافته در سالهای اخیر، معمولا سرویس های اطلاعاتی ترجیح می دهند به جای استفاده از نیروهای خود در عملیات، از بزهكاران و جنایاتكاران حرفه ای كه در باندهای قاچاق مواد مخدر و سرقتهای مسلحانه فعال هستند، استفاده كنند و با پرداخت مبالغی بین دهها تا صدها هزار دلار و هدایت اطلاعاتی فرد، عملیات ترور را انجام می دهند و در سالهای اخیر نیز این شیوه به كرات توسط موساد به كار گرفته شده و بودجه هنگفتی جهت جذب منابع اطلاعاتی و انجام عملیات در ایران هزینه شده است.

وی افزود:ظاهرا همانگونه كه فرمانده ناجا اظهار كرده بود، سیستم انتظامی و امنیتی كشور به دلیل تمركز بر حوادث پس از انتخابات فراغت كافی برای حل سایر مسایل را نداشته و به همین دلیل با گذشت نزدیك به یك سال از ترور دكتر علیمحمدی، نه تنها عوامل آن حادثه شناسایی نمی شوند، بلكه دو ترور مشابه دیگر نیز رخ می دهد.

این كارشناس در خاتمه گفت:شرایط فعلی شبیه شرایط امنیتی كشور در اواخر دهه هفتاد است كه به دلیل غفلت از گروهك تروریستی مجاهدین خلق، این سازمان در كشور فعال شد و تازمانی كه اقدام به شلیك خمپاره به مجمع تشخیص مصلحت نظام و وزارت اطلاعات نكرد، اراده جدی برای برخورد با آن در سیستم امنیتی كشور به وجود نیامد. البته یك تفاوت مهم میان موساد و منافقین وجود دارد و آن قدرت پردازش و طراحی فوق العاده قویتر موساد است. پس اگر به سرعت نسبت به این موضوع تدبیری اندیشیده نشود، چه بسا باید منتظر فاجعه‌ای بزرگتر از انفجارات سال 1377 تهران باشیم.


کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب RAHVAR تشکر کرده اند:
shola, SAMAN, Shahbaz, MASTER, airplane, achachi98

Captain I

Captain Iنماد کاربر
پست ها

556

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 32 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 5 آذر 1385 12:28

آرشيو سپاس: 3825 مرتبه در 518 پست

Re: ترور یك دانشمند اتمی دیگر

توسط HASAN BARATY » شنبه 1 مرداد 1390 22:26

تنها راه مقابله به مثله..کافی یک دانشمند صهیون یه بلایی سرش بیاد این تحرکات تموم میشه وگرنه با این روش که اونها طرح ترور بریزند و ما بخواهیم خنثی کنیم همین اش و همین کاسه

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HASAN BARATY تشکر کرده اند:
interceptor, Java, airplane

Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

1160

تشکر کرده: 91 مرتبه
تشکر شده: 65 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 27 اسفند 1388 13:51

محل سکونت

تهران

آرشيو سپاس: 7252 مرتبه در 1004 پست

Re: ترور یك دانشمند اتمی دیگر

توسط ASHKAN95 » شنبه 1 مرداد 1390 22:40

HASAN BARATY نوشته است:تنها راه مقابله به مثله..کافی یک دانشمند صهیون یه بلایی سرش بیاد این تحرکات تموم میشه وگرنه با این روش که اونها طرح ترور بریزند و ما بخواهیم خنثی کنیم همین اش و همین کاسه

HASAN BARATY,  
همینجوری بهمون تهمت تروریست بودن میزنند.ایم لحن صحبت شما دیگه کارو تکمیل میکنه.اگر ما هم کار اونارو انجام بدیم فرق بین ما که شیعه ی مولا علی(ع) هستیم و اونایی که کافر و صهیونیست هستند چیه؟ :D

Fast Poster

Fast Posterno avatar
پست ها

226

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 8 خرداد 1389 13:32

آرشيو سپاس: 545 مرتبه در 166 پست

Re: ترور یك دانشمند اتمی دیگر

توسط metal_korn » شنبه 1 مرداد 1390 22:55

معلوم نیست دانشمند هسته ای بوده یا نه به گزارش مشرق که نبوده ولی بازم دانشمند بوده باید برای دانشمندها در همه رشته ها گارد محافظتی تشکیل شه به جای ترور دانشمندها صهیونیست یکی از فرمانده های نظامیشون ترور شه بهتره بعد حماس یا حزب الله به گردن بگیرن
http://www.mashreghnews.ir/fa/news/5817 ... 8%B3%D8%AA
وقتی از کسایی که دوست دختر دارن و رابطه نامشروع برقرار میکنن می پرسم برنامت برای آینده چیه میگن الان خوش میگزرونیم بعد با یک زن پاک ازدواج میکنیم یکی از آیات سوره نور قرآن کریم میگه مرد زناکار زن زناکار گیرش میاد

جنایات غرب علیه مردم ایران بی شمار است اما جالب اینجاست که عده ای از همین مردم یاران راستین غرب هستن و اونهارو ناجی خوشون میدونن باید به حال خود گریست

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب metal_korn تشکر کرده اند:
interceptor, reza4087, ASHKAN95

Major

Majorنماد کاربر
پست ها

763

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 23 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 14 آبان 1389 01:26

آرشيو سپاس: 3220 مرتبه در 668 پست

Re: ترور یك دانشمند اتمی دیگر

توسط cheka » شنبه 1 مرداد 1390 23:04

آخرين جزئيات از حادثه تروريستي امروز تهران

به گزارش خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس عصر امروز داريوش رضايي‌نژاد دانشجوي فوق ليسانس برق گرايش قدرت دانشگاه خواجه نصير‌الدين طوسي در مقابل درب خانه‌اش در خيابان بني‌هاشم تهران ترور شد.
در اين اقدام تروريستي همسر و كودك اين فرد نيز مصدوم شدند كه هم اينك براي مداوا به يكي از بيمارستان‌هاي تهران منتقل شده‌اند. داريوش رضايي‌نژاد از همكاران وزارت دفاع كشور بود.
طي ساعات گذشته برخي رسانه‌هاي كشور به اشتباه وي را يكي از دانشمندان هسته‌اي كشورمان قلمداد كرده بودند در حالي كه اخبار موثق حاكي از آن است كه فرد ترور شده جزء دانشمندان هسته‌اي نبوده و دانشجوي فوق‌ليسانس برق (گرايش قدرت) دانشگاه خواجه نصير بوده است.

رضايي‌نژاد سال 87 به همراه 20 نفر ديگر در دوره كارشناسي ارشد مهندسي برق (گرايش قدرت) دانشگاه خواجه نصير با دانشگاه هانور آلمان پذيرفته شده بود.

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

متن محکومیت رییس دانشگاه خواجه نصیر طوسی

"شهيد داريوش رضايي‌نژاد از نخبگان علمي و دانشجوي كارشناسي ارشد برق گرايش قدرت دانشگاه خواجه نصير‌الدين طوسي مي‌باشد. اينجانب ترور اين شهيد را محكوم كرده و اين نشان مي‌دهد كه دشمنان خارجي ملت شريف ايران از توانايي‌هاي علمي به هراس آمده و بدين جهت به دنبال ترور نخبگان علمي جامعه افتاده‌اند. همانگونه كه در رابطه با شهيد شهرياري و شهيد عليمحمدي اتفاق افتاد.
اين جانب به مقام معظم رهبري، ملت شريف ايران و خانواده شهيد رضايي‌نژاد و جامعه دانشگاهي اين شهادت را تبريك و تسليت عرض كرده و خواهان بررسي اين موضوع از طريق مجامع قضايي و مجامع بين‌المللي هستم. "
آخرين ويرايش توسط cheka در شنبه 1 مرداد 1390 23:06, ويرايش شده 1 در کل.
دعا نکنید زندگی آسانی داشته باشید ، دعا کنید انسانهایی قوی باشید.

جان.اف.کندی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب cheka تشکر کرده اند:
reza4087, shola, ASHKAN95, airplane

Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

283

تشکر کرده: 1268 مرتبه
تشکر شده: 498 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 اسفند 1389 10:41

محل سکونت

بوشهر

آرشيو سپاس: 3124 مرتبه در 233 پست

Re: ترور یك دانشمند اتمی دیگر

توسط reza4087 » شنبه 1 مرداد 1390 23:05

در گفت‌وگو با فارس تشريح شد:
جزئيات ترور دانشجوي دانشگاه خواجه نصير از زبان رئيس دانشگاه
خبرگزاري فارس: مجيد قاسمي رئيس دانشگاه خواجه نصير جزئيات ترور دانشجوي اين دانشگاه را تشريح كرد
مجيد قاسمي رئيس دانشگاه خواجه نصيرالدين طوسي تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاري فارس به تشريح جزئيات ترور يكي از دانشجويان اين دانشگاه پرداخت.

وي با بيان اينكه عصر امروز داريوش رضايي‌نژاد دانشجوي كارشناسي‌ارشد برق گرايش قدرت دانشگاه خواجه نصير‌الدين طوسي مقابل درب خانه‌اش در خيابان بني‌هاشم تهران ترور شد، گفت: در اين اقدام تروريستي اين دانشجو به شهادت رسيده و همسر و كودك وي نيز مجروح شدند.

قاسمي افزود: همسر و فرزند اين شهيد براي مداوا به يكي از بيمارستان‌هاي تهران منتقل شده‌اند.

رئيس دانشگاه خواجه نصيرالدين طوسي با اعلام بي‌اطلاعي از فعاليت داريوش رضايي‌نژاد در مباحث هسته‌اي، اين دانشجو را فعال در پروژه‌هاي تحقيقاتي دانشگاه عنوان كرد.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=9005011504

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب reza4087 تشکر کرده اند:
shola, ASHKAN95

Fast Poster

Fast Posterno avatar
پست ها

226

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 8 خرداد 1389 13:32

آرشيو سپاس: 545 مرتبه در 166 پست

Re: ترور یك دانشمند اتمی دیگر

توسط metal_korn » شنبه 1 مرداد 1390 23:36

یعنی رییس دانشگاه از فعالیت ایشون نمیدونه ولی سرویسهای اطلاعاتی دیگه میدونن یا اشتباه ترور کردن یا ....
وقتی از کسایی که دوست دختر دارن و رابطه نامشروع برقرار میکنن می پرسم برنامت برای آینده چیه میگن الان خوش میگزرونیم بعد با یک زن پاک ازدواج میکنیم یکی از آیات سوره نور قرآن کریم میگه مرد زناکار زن زناکار گیرش میاد

جنایات غرب علیه مردم ایران بی شمار است اما جالب اینجاست که عده ای از همین مردم یاران راستین غرب هستن و اونهارو ناجی خوشون میدونن باید به حال خود گریست

Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

3805

تشکر کرده: 24 مرتبه
تشکر شده: 1266 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 شهریور 1388 02:26

محل سکونت

جمهوری اسلامی ایران

آرشيو سپاس: 23503 مرتبه در 3364 پست

Re: ترور یك دانشمند اتمی دیگر

توسط Sami 1993 » يکشنبه 2 مرداد 1390 00:08

metal_korn نوشته است:یعنی رییس دانشگاه از فعالیت ایشون نمیدونه ولی سرویسهای اطلاعاتی دیگه میدونن یا اشتباه ترور کردن یا .......... یا تصمیم گرفته اند کل نخبگان ایران را از بین ببرند .
حتما هم بعدش نوبت به کل مردم ایران می رسد .


خدایا نابودی آمریکا و اسرائیل و غرب و هرکی که دشمن ایران است را زود برسان .


گرگ ها خوب بدانند در این ایل غریب

گر پدر رفت، تفنگ پدری هست هنوز

گرچه نیکان به مرور بار سفر بر بستند


شیرمردی چو علی خامنه ای هست هنوز لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                          لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                                             لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Sami 1993 تشکر کرده اند:
HASAN BARATY, ASHKAN95, A3eman

Moderator

Moderatorنماد کاربر
پست ها

2658

تشکر کرده: 81 مرتبه
تشکر شده: 185 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 تیر 1388 08:58

محل سکونت

روبروی شما

آرشيو سپاس: 15274 مرتبه در 2406 پست

Re: ترور یك دانشمند اتمی دیگر

توسط RAHVAR » يکشنبه 2 مرداد 1390 09:56

با توجه به وخیم گزارش شدن حال همسر شهید رضایی نژاد كه در عملیات تروریستی  زخمی شد، برای او دعا كنید.         

  


کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب RAHVAR تشکر کرده اند:
ASHKAN95, RF-4E, Hiddenway, Sami 1993, achachi98

Moderator

Moderatorنماد کاربر
پست ها

2658

تشکر کرده: 81 مرتبه
تشکر شده: 185 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 تیر 1388 08:58

محل سکونت

روبروی شما

آرشيو سپاس: 15274 مرتبه در 2406 پست

Re: ترور یك دانشمند اتمی دیگر

توسط RAHVAR » يکشنبه 2 مرداد 1390 10:31

ترور دانشجوی ایرانی

عصر روز گذشته "داریوش رضایی‌نژاد"، دانشجوی فوق لیسانس برق گرایش قدرت دانشگاه خواجه نصیر‌الدین طوسی در مقابل در خانه‌اش در مقابل چشمان دختر و همسرش در خیابان بنی‌هاشم تهران ترور شد.

بر اساس آخرین اخبار در این اقدام تروریستی همسر و كودك این فرد نیز مصدوم شده و برای مداوا به یكی از بیمارستان‌های تهران منتقل شدند. داریوش رضایی‌نژاد از همكاران وزارت دفاع كشور بود.

برخی رسانه‌های كشور به اشتباه وی را یكی از دانشمندان هسته‌ای كشورمان قلمداد كرده بودند، در حالی كه اخبار موثق حاكی از آن است كه فرد ترور شده جزء دانشمندان هسته‌ای نبوده و دانشجوی فوق‌لیسانس برق (گرایش قدرت) دانشگاه خواجه نصیر بوده است.

رضایی‌نژاد سال 87 به همراه 20 نفر دیگر در دوره كارشناسی ارشد مهندسی برق (گرایش قدرت) دانشگاه خواجه نصیر در دانشگاه "هانور" آلمان پذیرفته شده بود.

بر اساس این گزارش پیكر مطهر شهید داریوش رضایی‌نژاد، دانشجویی كارشناسی ارشد برق، ظهر امروز از مقابل دانشكده برق خواجه نصیر،‌ واقع در خیابان شریعتی نرسیده به پل سیدخندان تشییع می‌شود.

این مراسم ساعت 12 ظهر امروز با حضور مسئولان كشوری و لشكری،‌ دانشجویان، اساتید و اقشار مختلف مردم آغاز می‌شود.


کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب RAHVAR تشکر کرده اند:
ASHKAN95, achachi98

بعدي

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان