اخبار و قوانين انجمن را در اين بخش مطالعه فرماييد
Major II

Major II

نماد کاربر
1101

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 7 مرداد 1388 18:42

خانه همیشه سبزم!!!

آرشيو سپاس: 5322 مرتبه در 1001 پست

Re: انتخاب محبوب ترين عضو سايت !!!

توسط Parsa84 » شنبه 9 آبان 1388 13:44

درود :razz:
طی 3 سال پر افت و خیزی که در سنترال حضور داشتم با کاربران بسیار زیادی اشنا شدم هم چنین سبک و سیاق منحصر به فرد انان :-)
از جنبه علمی و سواد واقعا اقا مهدی ستودنی هستند هم چنین صبر و حوصله ای که گاها صرف کاربران خاطی چون من می کنند
نگار نت یا اقا میلاد ابوعلی هم که در زمینه شبکه و نرم افزار پر و باسواد هستند و طرز تفکر سیاسی فرهنگی اجتماعی ایشان هم هر چند 100% با بنده متفاوت است ولی در نوع خود جالب و بیش از حد عمیق و گاها فیلسوفانه است!!!!
میلاد را هم که همه می شناسند با ان رکی و بی الایشی و گرمای خاص خودش که خاص ابادان است و بس با کمی اسانس لاف
اقا سامان هم که بسیا خدوتشان ارادت دارم چرا که همواره در بحث های تاریخی فرهنگی حضور دارند و به شخصه به دید ملی گرایی ایشان بسیار احترام می گذارم
در زمینه نظانمی اقا فریبرز و شهریار بسیار زحمت می کشند هر چند هیچ کاربری موفقیت و سواد اقا رضا از کاربران اولیه و سابق سنترال را نداشته و ندارد و به شخصه واقعا به این دو ارجمند ارادت بسیار دارم و جای خالی ان ها در سنترال واقعا ملموس است
و در نهایت سرور مرداویز که در زمینه تاریخ و فرهنگ بسیار بسیار پر مغز می باشند و در زمینه ملی گرایی هم الگو و سرمشق برای من و امثال من ایران دوست .امروزه جای خالی ایشان بیش از پیش حس می شود.امیدوارم هر جا که هستند پیروز و سبز باشند

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

شور و عشق و شاديم را از خدايم هديه دارم**** هرچه هستم هرچه باشم چشمه ام پاکم زلالم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Parsa84 تشکر کرده اند:
Shahryar, DTN, SadafG, SAMAN, ARSAM 88, AGeNiS1, naghme, bill.goldberg, wild-bear, Reza6662, mahshid-banoo, MASTER, nt, Mahdi1944, CAPTAIN PILOT, Fariborz, noora

Captain

Captain

نماد کاربر
3309

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 10 آذر 1386 17:59

آرشيو سپاس: 13305 مرتبه در 1921 پست

توسط Mil@d » يکشنبه 10 آبان 1388 00:39

دسترسی به اینترنت ندارم  :-o و از کمبود امکانات با ایرانسل اومدم تا از دوستانی که لطف داشتند تشکر کنم. :)
خودم هم نظریاتی چند دارم!(به سبک کارشناس های تلویزیون!)

محبوب ترین در بین عموم  :D Mahdi1944
محبوب ترین در بین خواص  :razz: fariborz
خاکی ترین SAMAN رو دستش تو انجمن ندیدم! :-*
گهگاهی :eek:  با نمک ترین  :grin: Mohammad 1985
پایه ترین(البته در خفا نه در محیط عمومی انجمن)  :m:a Negar.int

در بین خانمها نیز naghme  و mahshid banoo  (بسیار اجتماعی و نمونه دختر ایرانی با نگرش مدرن و درک بالا)
رفیق بی کلک

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mil@d تشکر کرده اند:
Mohammad 1985, airplane, Parsa84, CAPTAIN PILOT, Fariborz, MASTER, Mahdi1944, SadafG, naghme, Shahryar, Mohsen1001, mahshid-banoo, DTN, AGeNiS1, Solver, ARSAM 88, wild-bear, azeRilA, SAMAN, !raeen, noora

Moderator

Moderator

نماد کاربر
1607

تشکر کرده: 305 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 8 مهر 1388 23:15

آرشيو سپاس: 15889 مرتبه در 1490 پست

توسط oweiys » شنبه 16 آبان 1388 21:44

اسامي که نام برده شد/ مورد قبول نه من , بلکه خيليهاي ديگر هم ميباشد اما تمام اسامي که شما از آنها نام برديد از کاربران باسابقه و قديمي سايت هستند که کاملا هم منطقي است , چون شناخت بيشتري نسبت به کاربران تازه وارد تر به آنها داريد , قبول اما:

کاربران جديدتر مثل: --DTN -ستاره شب تار -دختر خسته -iran12345-misam5 و پارسا8 و ........بسیاری که هم اکنون در سنترال هستند و يا حتي کساني که بعدها خواهند آمد , به هر صورت اين رسم طبيعت است که تازه نفس ها جاي قديميتر هارو ميگيرند و چه بخواهيم چه نخواهيم آينده در اختيار جوانتر هاست,البته کسي منکر زحمات دوستان با سوادي که مدتها در سنترال بودند,هستندو ان شاء ال... خواهند بود نيست / حرف بنده اين است که جوانتر ها هم در آينده نچندان دور بار فرهنگي و علمي اين تار نما را با کمک کهنه کارها به دوش خواهند کشيد و وندهای تر وترین را از آن خود خواهند کرد.

:razz:
يا حق

السلام عليك يا علي ابن موسي الرضا المرتضي (ع)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب oweiys تشکر کرده اند:
misam5526, MASTER, Solver, naghme, DTN, Mahdi1944, SadafG, ARSAM 88, Fariborz, AGeNiS1, moha684, Parsa84, wild-bear, Shahryar, ganjineh, CAPTAIN PILOT, noora, SAMAN, airplane, mahshid-banoo

Major II

Major II

no avatar
221

تشکر کرده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 25 اسفند 1387 19:00

آرشيو سپاس: 476 مرتبه در 111 پست

توسط moha684 » يکشنبه 17 آبان 1388 12:45

من هر وقت حالم گرفتست یه سری به پست های جناب Mil@d می زنم واقعا سرحال میام
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

618

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب moha684 تشکر کرده اند:
Solver, CAPTAIN PILOT, interceptor, SadafG, DTN, airplane, Fariborz, Mil@d, nima-rad, Mahdi1944, noora, SAMAN, AGeNiS1, ganjineh, mahshid-banoo, naghme, wild-bear

Captain

Captain

نماد کاربر
1783

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 29 اردیبهشت 1386 15:58

آرشيو سپاس: 11669 مرتبه در 1512 پست

توسط typhoon » دوشنبه 20 تیر 1390 22:19

سلام
آقا چرا زحمت میکشید.بنده همان محبوب ترین کاربر سنترال هستم. :-D  :grin:  :)  :smile:  :-)  :razz:
هر کی از من تشکر نکنه،امیدوارم سیستمش هنگ کنه!!! :::P  :::P  :::P
Old soldiers never die.They just fade away

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب typhoon تشکر کرده اند:
ASHKAN95, interceptor, airplane, CAPTAIN PILOT, AGeNiS1

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1407

تاريخ عضويت

جمعه 3 شهریور 1385 01:31

مازندران

آرشيو سپاس: 5989 مرتبه در 1152 پست

توسط airplane » دوشنبه 20 تیر 1390 23:11

دوستان من زیاد تو این سایت فعال نیستم و تو حیطه تخصصی من (کابالا)هم که اجازه فعالیت به من نمیدن اما خداییش از وقتی که با سنترال سر شناخت جنگنده f 16  اشنا شدم دیگه محتات به سنترال شدم.طوری که داد همه تو خونه ما در اومده که این سنترال چی داره که اینقدر بهش سر میزنی.

ناراحت نباشید چون اونها خبر ندارن که سنترال یه مدیر خیلی خوب با نام اقا  Mahdi1944 با کلی عضو با حال و با صفا داره که هرچند بعضی اوقات بین اونها حرفهایی پیش میاد ولی مثل چندتا داداش زودی باهم خوب میشن و  در کل به همدیگه کلی حال میدن.
خداییش من تو این مدت خیلی چیزهای علمی و فرهنگی و اجتماعی و چیزهای دیگه از تو این سایت یاد گرفتم. و همین جا هم از همه اعضای سنترال کمال تقدیر و تشکر رو دارم.

راستی تو این پستها اسم یک نفر رو من ندیدم که به نظر من حداقل از لحاظ بار علمی ایشون میبایستی یکی از خوبان این سایت معرفی میشدن.هرچند بنده و ایشون زیاد اب مون تو یه جوب نمیره اما اون نفر کسی نیست جز CAPTAIN PILOT عزیز با همه اون گیر دادناش.
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود

برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید

تا چند زنم بروی دریاها خشت               بیزار شدم ز بت‌پرستان کنشت

خیام که گفت دوزخی خواهد بود          که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب airplane تشکر کرده اند:
AGeNiS1, ASHKAN95, SAMAN, m-249, MASTER, HESAM-007, CAPTAIN PILOT, Mahdi1944, shaman

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15478

تشکر کرده: 10208 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 21 تیر 1390 03:38

سلام دوستان عزيز

پستهاي اخير به نظر شما کداميک در چارچوب عنوان تاپيک هستند؟!
enigma22,  
سوال شما مطلقا ارتباطي به اين تاپيک نداره، به هر حال هر فردي همواره ممکنه امکان حضور در انجمن رو نداشته باشه و يا به دلايلي مانند مهاجرت، کار و امثال اون وقت حضور در اينترنت رو نداشته باشند، يا هم مانند فريبرز عزيز که جاي ايشون شديدا خالي هست درگير مسائلي مانند بيماري هستند که اميدوارم هر چه زودتر ايشون رو مجددا در انجمن ببينيم

لطفا دوستان به موضوع اصلي تاپيک باز کردند، پستهاي غير مرتبط حذف خواهد شد، دوست گرامي  enigma22 هم اگر نياز به توضيح بيشتري دارند، در PM مطرح کنند

در پناه حق  :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
SAMAN, ASHKAN95, MASTER, airplane, CAPTAIN PILOT, HESAM-007, shola, AGeNiS1

Captain

Captain

نماد کاربر
1154

تشکر کرده: 76 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 27 اسفند 1388 13:51

تهران

آرشيو سپاس: 7252 مرتبه در 1004 پست

توسط ASHKAN95 » سه شنبه 21 تیر 1390 04:18

دوستان خواهش میکنم
این صحبت ها چیه اخه؟؟پست های قبلی رو نگا کنید(که برای 2 سال پیشه)
مثل اونا بگید.فقط اشخاصی که بنظر شما محبوب هستند نام ببرید.
متشکرم :D

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ASHKAN95 تشکر کرده اند:
airplane, nima-rad

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4260

تشکر کرده: 188 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

توسط Mohammad 1985 » سه شنبه 21 تیر 1390 17:42

برای چندمین بار پیاپی در چند سال اخیر باز هم من برترین و محبوبترین کاربر سایت انتخاب شدم ! دیگه خودم هم خسته شدم ! امیدوارم به زودی کسی برای فرصتی هر چند اندک هم شده مدتی این عنوان رو از من بگیره !
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mohammad 1985 تشکر کرده اند:
SHAHRAM, CAPTAIN PILOT, mahshid-banoo, HESAM-007, AGeNiS1, SAMAN

Captain

Captain

نماد کاربر
1154

تاريخ عضويت

تهران

توسط ASHKAN95 » سه شنبه 21 تیر 1390 18:02

Mohammad 1985 نوشته است:برای چندمین بار پیاپی در چند سال اخیر باز هم من برترین و محبوبترین کاربر سایت انتخاب شدم ! دیگه خودم هم خسته شدم ! امیدوارم به زودی کسی برای فرصتی هر چند اندک هم شده مدتی این عنوان رو از من بگیره !

پیام مدیر سایت اون بالاست که تذکر دادن.
فقط اسم طرف رو بگید.مثلا برای من Wild bear,X.Nima,CAPTAIN PILOT محبوب هستند
خواهش میکنم فقط اسم رو ذکر کنید

AGeNiS1, X.Nima, SAMAN, CAPTAIN PILOT, Mahdi1944, mahshid-banoo, airplane, HESAM-007

Major I

Major I

نماد کاربر
420

تاريخ عضويت

دوشنبه 12 اردیبهشت 1390 09:19

Hell

آرشيو سپاس: 1684 مرتبه در 379 پست

توسط X.Nima » سه شنبه 21 تیر 1390 19:27

سلام...

دوستان عزیزم:  wild-bear,   cheka,   ASHKAN95,   abdolmahdi,   airplane,   Mr.Amirhessam,   رونین,   CentralWeb و  oweiys....

:razz:  :razz:  :razz:
   ...Death to All who Oppose the Horde, We Shall NOT be Destroyed. Shall NOT  
نقطه. سر خط....                                 !...We'll Charge when Satan Laughs

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب X.Nima تشکر کرده اند:
SAMAN, CAPTAIN PILOT, Mahdi1944, ASHKAN95, mahshid-banoo, HESAM-007, AGeNiS1

Captain

Captain

نماد کاربر
1154

تاريخ عضويت

تهران

توسط ASHKAN95 » سه شنبه 21 تیر 1390 21:45

البته رونین,airplane,CentralWeb,Mr.Amirhessam هم از دوستان مورد علاقه بنده ی حقیر هستند :(  :(

SAMAN, CAPTAIN PILOT, MASTER, X.Nima, mahshid-banoo, airplane, HESAM-007, Mahdi1944

قبليبعدي