در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Captain

Captain

نماد کاربر
1783

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 29 اردیبهشت 1386 15:58

آرشيو سپاس: 11669 مرتبه در 1512 پست

Re: جشنواره ای در پارک آب و آتش

توسط typhoon » دوشنبه 10 مرداد 1390 14:56

سلام
به خدا کار بدی نکردند این بچه ها،توی روز روشن و جلوی چشم همه بوده و کسی هم نه آسیبی دیده و نه حرکت ناجوری کرده.به خدا این ها همه فرزندان همین آب و خاک هستند.تا کی با اونها می خواهیم نامهربانی کنیم به اسم شهدا ، به اسم اسلام ، به اسم تشیع ، به اسم دین ، به اسم خدا
به خدا قسم که فردای قیامت جواب داره.........
Old soldiers never die.They just fade away

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1120

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 26 مهر 1387 09:39

همشهری فضل الله جاوید نیا

آرشيو سپاس: 9425 مرتبه در 997 پست

توسط javadfakoori » دوشنبه 10 مرداد 1390 15:17

sayeh_roshan_1988 نوشته است: لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

رئیس پلیس پایتخت از برخورد قاطعانه با دختران و پسران جوانی که با انجام اعمال غیرمتعارف و خلاف شئون اسلامی نظم جامعه را برهم زده بودند خبر داد و گفت: تعدادی از این افراد عصر امروز دستگیر شدند.
سردار ساجدی نیا در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: متاسفانه در ادامه وقایع بوستان آب و آتش امروز تعدادی از پسران و دختران جوان در یکی از بوستانهای شهر تهران اقدام به انجام خلاف شئون اسلام کردند که ماموران پلیس پایتخت پس از اطلاع از ماجرا بلافاصله در محل حاضر و تمامی این متخلفان و هنجارشکنان را دستگیر و تحویل مراجع قضایی دادند.وی ادامه داد: پلیس تهران در صورت مشاهده این گونه موارد قاطعانه با برهم زنندگان نظم و امنیت اجتماعی و هنجارشکنان برخورد می کند.

درود بر مامورین پلیس پایتخت که در اقدامی متهوارنه و بی نظیر توانستند بچه های مردم و جوونای مملکت( عذر میخوام هنجار شکن) رو دستگیر کنند و تحویل مراجع قضایی بدن, حالا هی بگید مملکت نا امن شده...! کجای دنیا پلیس میتونه به این زودی افراد هنجار شکن رو دستگیر کنه؟؟؟؟

پلسی ما بهتره بجای برخورد قاطعانه با این افراد جلوی تجاوز به نوامیس مردم رو بگیره, جلوی حمل سلاح سرد توسط اراذل رو بگیره که یکی از قهرمانای کشور رو نزنن بکشن...!
واقعا پلس ما به غیر از برخورد قاطعانه با عوام الناس و جمع کردن دیش ماهواره چه خاصیت دیگه ای داشته؟
الان با این آب پاشیدن کجای دین از بین رفته؟ کجای اسلام خدشه دار شده؟ به خدا اونقدر که اسلام زوری وجه ی دین و ائمه ی معصوم(ع) رو خراب میکنه این چیزا نمیکنه!
ببینید چقدر مردم دین گریز داریم؟ کسانی که پدر شهید هستند ولی الان به خاطر بعضی از سیاست ها از دین زده شدن! از همه چیز بریدن!
خداوکیلی یکم به خودمون بیایم...!
بسه دیگه!
ای آنکه دیده دوخته ای بر خلیج فارس   این لقمه با شکمبه ی توسازگار نیست
زیرا درون آب زلالش بدون شک                ماهی ست, پا برهنه سوسمار نیست

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Major I

Major I

نماد کاربر
456

تشکر کرده: 235 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 18 تیر 1386 21:45

ایران، از خلیج همیشه فارس تا دریای خزر

آرشيو سپاس: 1736 مرتبه در 346 پست

توسط hermes_PERSIAN » دوشنبه 10 مرداد 1390 18:40

ای بابا حالا خون خودتونو کثیف نکنید. اینها کار بدی نکردند که یک کم آب پاشیدند، آب هم که روشناییه
میخواستن در مصرف برق صرفه جویی کنند ::ss
در ضمن تو همه دنیا جشن دارند جشن پرتقال، گوجه فرنگی و ... . این که خیلی تمیز تره.
اگه قرار بود مثل اسپانیا گاو بیارن تو خیابون تکلیف چی می شد؟؟!!!!
چهارشنبه سوری که خوب نیست چون آتش داره می سوزیم این بی خطره ها :grin:
به هر حال قول می دهم فردا یا نهایتا پس فردا تو دوبی یا ترکیه یک همچین جشنواره ای بگذارند و ملت هی برن اونجا پول بی زبان خرج کنند اگه نشد :eek:
خليج فارس = الخليج الفارسي = Persian Gulf = Persischer Golf = golfe Persique = Περσικός κόλπος = Перси́дский зали́в = الخلیج الفارسی الی الابد
جمال عبدالناصر: کنا سنعمل: حتی یمتد العربی من المحیط الاطلسی الی خلیج الفارسی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب hermes_PERSIAN تشکر کرده اند:
noktehdaan, Beni_TOMCAT, ASHKAN95, MASTER, Ruozbeh, gigi64

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
21

تاريخ عضويت

يکشنبه 4 اسفند 1387 19:44

آرشيو سپاس: 55 مرتبه در 19 پست

توسط mehdighorbani » دوشنبه 10 مرداد 1390 22:49

به نظر می رسد موضوع ریشه دارتر و ادامه دارتر از یک آب بازی ساده! باشد و شکستن حرمت ماه مبارک رمضان توسط برخی اقلیت های فرقه ای در دستور کار است. بنا بر برخی ... مثل این که خبر هایی است و باید منتظر حرمت شکنی در ماه رمضان امسال و در ایام شهادت مولای متقیان(ع) بود:

هنجار شکنی در پارک مریم مقدس تهران
تعدادی از دختران و پسران جوان ظهر یکشنبه با حضور درپارک حضرت مریم مقدس حوالی پل کریمخان تهران اقدام به آب بازی کردند.

به گزارش شبکه خبر به نقل از ایرنا به دنبال حضور پلیس و دادن تذکر به این جوان ها آنان متفرق شده و به این بازی مضحک در ملاء عام پایان دادند.

چند روز پیش هم تعدادی از دختران و پسران با حضور در پارک آب و آتش به این کار اقدام کردند که به دلیل نادیده انگاشتن هنجارها و رعایت نکردن پوشش اسلامی از سوی گروه های مختلف مردمی مورد اعتراض قرار گرفتند.

به نظر می رسد تکرار این مواردطرحی جدید برای مقابله با عفت عمومی و طرحهایی است که با اقدامات ضد امنیت اخلاقی و اجتماعی انجام می شود.
http://www.tabnak.ir/fa/news/180847

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mehdighorbani تشکر کرده اند:
Sami 1993, A3eman

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
79

تشکر کرده: 63 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 6 بهمن 1389 10:59

آرشيو سپاس: 478 مرتبه در 69 پست

توسط Pedram.L » سه شنبه 11 مرداد 1390 15:38

خدا وكيلي دم نيروي انتظامي گرم . اراذل و اوباش فقط مردم رو مي كشن و به دخترا تجاوز مي كنند . كاره ديگه اي كه نمي كنند تفليا . ولي بايد جلوي اين جووناي جنايتكار و خون خوار رو بگيرند كه مي رند توي پارك و  "آب بازي" مي كنند . حتي گفتنش هم مو به تن آدم سيخ مي كنه . پناه بر خدا . بنظر من بايد همه مملكت پر بشه از اراذل و اوباش و اين جنايتكاران رو انداخت زندون تا كشور آرام و امني داشته باشيم .

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Pedram.L تشکر کرده اند:
MOHAMMAD JAFAR, gigi64, sevrous, ASHKAN95, noktehdaan, Norooz7032, FREE MAN, A3eman

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
79

تشکر کرده: 63 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 6 بهمن 1389 10:59

آرشيو سپاس: 478 مرتبه در 69 پست

توسط Pedram.L » سه شنبه 11 مرداد 1390 15:45

شهرام شکیبا در خبرآنلاین نوشت:

بار دیگر دست دشمنان و بی‌ناموسان از یک جای جدید بیرون آمد.

چند روز پیش گروهی بی‌دین و ایمان در روز روشن وسط یکی از پارک‌های پایتخت دست به اعمالی زدند که اگر در نطفه خفه نمی‌شدند

درهای بهشت بسته می‌شد
مردم همه می‌جهنمیدند

شرایط می‌رفت که به شکل بی‌سابقه‌ای از نظر ناموسی کنونی شود

ایمان و امان به سرعت برق
می‌رفت که مومنین رسیدند

... و بساط علنی بی‌ناموسی بدین صورت برچیده شد.
ماجرا از این قرار است که گویا در یکی از پارک‌های تهران گروهی با ابزار و ادوات گوناگون به یکدیگر آب پاشیده‌اند.

ریشه قضایا
- آن‌ها در واقع به هم آب نپاشیده‌اند، بلکه آب به آسیاب دشمن ریخته‌اند.
- آن‌ها با این کارشان سعی داشته‌اند که از طریق آب‌پاشی ریشه‌هایِ بنیادیِ اساسیِ اصولِ کلیاتِ مهماتِ اعتقادی را سست کنند.

رئیس پلیس
سردار ساجدی‌نیا، رئیس پلیس پایتخت در گفتگو با «مهر» گفت: «متاسفانه در ادامه وقایع بوستان آب و آتش امروز تعدادی از پسران و دختران جوان در یکی از بوستان‌های شهر تهران اقدام به انجام اعمال خلاف شئون اسلام کردند که ماموران پلیس پایتخت پس از اطلاع از ماجرا بلافاصله در محل حاضر و تمامی این متخلفان و هنجارشکنان را دستگیر و تحویل مراجع قضایی دادند.»

1- عرض نکردم که ایمان و امان به سرعت برق...؟
2- شما خودتان یک «شدند» بعد از «حاضر»، و یک «کردند» بعد از «دستگیر» بگذارید. اساساً ادبیات نیروی انتظامی یک طوری است که در مصرف فعل صرفه جویی می‌کنند.
3- این پیروزی، خجسته باد، این پیروزی (2 بار)

بدیهیات
بدیهی است که فتنه مذکور از جانب ابوالحسن بنی‌صدر، القاعده، سران فتنه، صهیونیسم جهانی، جورج سوروس، کوردلان، اصولگرایان لیبرال، فتنه‌گران سال 88، خاندان پهلوی، خاندان هاشمی، دشمنان داخلی، دشمنان خارجی، تفرقه افکنان، مجاهدین انقلاب اسلامی، اسرائیل، آمریکای جهانخوار، مجمع تشخیص مصلحت نظام، و ... طراحی و اجرا شده است.

حواشی ماجرا
1- بعد از این اساساً رطوبت بیش از حد در پارک‌ها برای افراد جرم محسوب می‌شود.
2- گویا در بین دستگیر شدگان مردی بوده که به شدت از هنجارشکنان بی‌دین و ایمان دستگیر شده برائت می‌جسته و اصرار داشته که رطوبت لباس او از هنجارشکنی نیست، بلکه حاصل «عرق کردگیِ ناشی از ورزش در پارک» است. ماموران پس از انجام تحقیقات کارشناسی گفته‌های وی را تایید کردند و شخص مذکور آزاد شد.

تحقیقات کارشناسی مزبور شامل دو بخش تحقیقات کوتاه مدت و تحقیقات بلند مدت بود.

تحقیقات کوتاه مدت: یکی از سربازان غیور ماموریت یافت تا رطوبت متهم را در نواحی زیر بغل بو کند. نیم ساعت بعد از بو کردن، وقتی سرباز غیور به هوش آمد تایید کرد که رطوبت متهم ناشی از تعرق است.

تحقیقات بلند مدت: برای محکم کاری تصمیم گرفته شد تا تحقیقات بلند مدت نیز صورت بگیرد. لذا متهم را زیر پنکه سقفی نشاندند. بعد از یک ساعت که کاملا خشک شد، شوره‌های لباسش موید عرق کردگی وی بود.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Pedram.L تشکر کرده اند:
HESAM-007, A3eman, masieh, ahmagh2, noktehdaan, Norooz7032, FREE MAN, Ruozbeh

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1921

تشکر کرده: 21 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 24 فروردین 1389 20:01

IRAN

آرشيو سپاس: 8506 مرتبه در 1646 پست

توسط HORLIKAN » سه شنبه 11 مرداد 1390 16:19

بسم الله رب العظيم

دوستان گرام خسته نباشيد

ببينيد اصلا حال بحث ندارم فقط چندتا مورد بود كه ميگم براي هميشه از اين سايت ميرم

عزيزان لعنت بر كسي كه چشم ديدنه شادي جوونا رو نداشته باشه . لعنت (همگي تو دلشون بگن بشمار)

ولي موضوع اصلي اينه ما بعضي هامون ياد گرفتيم كه هميشه خودمون رو با بد بخت ترو بي دين تر از خودمون قياس كنيم.
اروپايي ها فلانن پس اين كار ما كه چيزي نيست . امريكايي ها فلانن پس اين كه موردي نداره.

خب قبول شما تا به حال شده بيايد حياي زنان و دختران هم وطن خودمون رو با حياي حضرت فاطمه
مقايسه كنيد.

بار اولم نيست كه ميگم : حضرت فاطمه (ص) وقتي از پشت در ميخواستند جواب كسي رو بدن انگشت در دهان ميكردند تا صداشون كلفت بشه تا كششي براي مرده پشت در نداشته باشه.

يه لحضه مرگ من بشيد نيد فكر كنيد

فقط 30 ثانيه

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
..
..
..
..
...
....
.....
.......
.........

اي ملت بريد كتاب مهدي موعود رو بخونيد
فصل 30
يكي از نشانه هاي اخر الزمان اينه كه كسي كه امر به معروف كنه خار و ذليل (الان كاملا مشهوده) و كسي كه امر به منكر كنه محبوب( كه باز هم مشهوده)

كاري نداريم كسي بهش بر ميخوره يا نميخوره چون ديگه با اينجا كار ندارم

اقا مجتبي خاجي عزيز چرا ميزني جاده خاكي ؟؟ دمه شما گرم

شما هم بله!

شهيدا رو نزنين پاي حساب اينا اسلام رو نزنين پاي اينا
توي عربستانه وهابي صفت زنا پوشيه ميزنن

اييييييييييييييييييييييييييييي ملتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

اينجا مملكت شيعه اس مردمه اينجا ميگن ما منتظره امام زمانيم.
بعد زن و بچه مردماين جوري تو خيابون ميچرخه.

فقط ياده يه جمله افتادم امظاي يكي از دوستان بود كه ميگفت

منتظران مهدي بدانند كه حسين را منتظرانش كشتند

در اخر از مهشيد بانو محترم نهايت عذر خواهي رو دارم به خاطره اين همه جسارت و بي حرمتي كه اينجانب به شما كردم واقعا من رو حلال كنيد من واقعا از اين همه توهيني كه به شما و كاربران سنترال كردم عذر ميخام اميدوارم مارو حلال كنيد.

جا داره از اقا مهدي عزيز هم تشكر كنم به خاطره اين همه لطف و مرحمتي كه به اين حقير داشتن واقعا دستشون رو ميبوسم.

خدا نگهدار

بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HORLIKAN تشکر کرده اند:
shola, Sami 1993, mehdighorbani, A3eman, un4given.1991, Java, mahshid-banoo

Captain

Captain

نماد کاربر
1783

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 29 اردیبهشت 1386 15:58

آرشيو سپاس: 11669 مرتبه در 1512 پست

توسط typhoon » سه شنبه 11 مرداد 1390 17:30

HORLIKAN نوشته است:
بسم الله رب العظيم

دوستان گرام خسته نباشيد

ببينيد اصلا حال بحث ندارم فقط چندتا مورد بود كه ميگم براي هميشه از اين سايت ميرم

عزيزان لعنت بر كسي كه چشم ديدنه شادي جوونا رو نداشته باشه . لعنت (همگي تو دلشون بگن بشمار)

ولي موضوع اصلي اينه ما بعضي هامون ياد گرفتيم كه هميشه خودمون رو با بد بخت ترو بي دين تر از خودمون قياس كنيم.
اروپايي ها فلانن پس اين كار ما كه چيزي نيست . امريكايي ها فلانن پس اين كه موردي نداره.

خب قبول شما تا به حال شده بيايد حياي زنان و دختران هم وطن خودمون رو با حياي حضرت فاطمه
مقايسه كنيد.

بار اولم نيست كه ميگم : حضرت فاطمه (ص) وقتي از پشت در ميخواستند جواب كسي رو بدن انگشت در دهان ميكردند تا صداشون كلفت بشه تا كششي براي مرده پشت در نداشته باشه.

يه لحضه مرگ من بشيد نيد فكر كنيد

فقط 30 ثانيه

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
..
..
..
..
...
....
.....
.......
.........

اي ملت بريد كتاب مهدي موعود رو بخونيد
فصل 30
يكي از نشانه هاي اخر الزمان اينه كه كسي كه امر به معروف كنه خار و ذليل (الان كاملا مشهوده) و كسي كه امر به منكر كنه محبوب( كه باز هم مشهوده)

كاري نداريم كسي بهش بر ميخوره يا نميخوره چون ديگه با اينجا كار ندارم

اقا مجتبي خاجي عزيز چرا ميزني جاده خاكي ؟؟ دمه شما گرم

شما هم بله!

شهيدا رو نزنين پاي حساب اينا اسلام رو نزنين پاي اينا
توي عربستانه وهابي صفت زنا پوشيه ميزنن

اييييييييييييييييييييييييييييي ملتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

اينجا مملكت شيعه اس مردمه اينجا ميگن ما منتظره امام زمانيم.
بعد زن و بچه مردماين جوري تو خيابون ميچرخه.

فقط ياده يه جمله افتادم امظاي يكي از دوستان بود كه ميگفت

منتظران مهدي بدانند كه حسين را منتظرانش كشتند

در اخر از مهشيد بانو محترم نهايت عذر خواهي رو دارم به خاطره اين همه جسارت و بي حرمتي كه اينجانب به شما كردم واقعا من رو حلال كنيد من واقعا از اين همه توهيني كه به شما و كاربران سنترال كردم عذر ميخام اميدوارم مارو حلال كنيد.

جا داره از اقا مهدي عزيز هم تشكر كنم به خاطره اين همه لطف و مرحمتي كه به اين حقير داشتن واقعا دستشون رو ميبوسم.

خدا نگهدار

سلام
یواش ما هم برسیم.اولا یعنی چه تا تقی به توقی می خوره،خداحافظی می کنم.اگر به حرفهایی که می زنی ایمان داری وایسا و دفاع کن.من همونی بودم که تاپیک زدم درباره جشن هالوین تو تهران و اون بی جنبه هایی که با اون سر و شکل ریخته بودن لای هم.بنده دارم می گم اگر جلوی جوونی که توی روز روشن اومده و فقط داره آب میپاشه رو بگیری به سرنوشت حکومت تزارها دچار می شی.که هر کاری می کرد به نام دین و خدا بود و بعد هم در انقلاب اکتبر ملت ریختند و هر چی کشیش و کلیسا بود رو کشتند و سوزوندند.نمی خواستم به این رکی توی این انجمن بگم ولی:
من از یک خانواده مذهبی هستم،نه از اون بعد 57 مسلمان شده ها.از قبل انقلاب هم ما اهل نماز و خدا و پیغمبر و محرم و نامحرم بودیم و هستیم به لطف خدا در آینده هم خواهیم بود.فکر نکن من یکی از اونها توی اون پارک بودم و یا دلم می خواست که باشم.اگر سن شما قد می ده برو تحقیق کن و ببین 4 تا اراذل و اوباش یک هفته توی تیر 78 توی این شهر چه کار کردند،مرد ریشو رو جلوی چشم زن و بچه اش زدند،چادر از سر ناموس مردم کشیدند.وقتی راه ندادی و نزاشتی کنترل شده خودش رو تخلیه کنه،وقتی گفتی برو تو حموم خودتو رو خیس کن ،4 تا فلان فلان شده اون ور آبی کبریت می زنند به احساس جوان مردم ،به اسم کوروش ،به اسم خلیج فارس،به اسم دریای مازندران،به اسم تمدن 2500 ساله،برادر رو جلوی برادر ،خواهر رو جلوی خواهر قرار می دهند.اون برادر کشی های سال 88 رو راه می اندازند،اون فاجعه کهریزک رو راه می اندازند.منافق بی همه چیز میاد جلوی مسجد لولاگر اسلحه میکشه به روی بسیج،دختر معصوم مردم رو تو روز روشن منافق می زنه و می ندازه گردن بسیج و آرش حجازی...........هم 24 ساعت بعد توی BBC ،بر حسب اتفاق!!!!!!!!!!ظاهر میشه و میگن بسیجی ها ،ریشوها،انصار حزب الله،ناجا ،ندا آقا سلطان رو کشت.خطاب من در اون پست بالا به مسئولین محترمی!!!بود که از خون امثال عموی شهید من پله ساختند و بالا رفتند و حالا هم به جای رسیدن به درد مردم و جوانها از امام زمان و شهدا مایه می گذارند.
آخرين ويرايش توسط typhoon در سه شنبه 11 مرداد 1390 18:46, ويرايش شده 1 در کل.
Old soldiers never die.They just fade away

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب typhoon تشکر کرده اند:
masieh, Java, cheka, HESAM-007, X.Nima, ASHKAN95, A3eman, un4given.1991

Major

Major

نماد کاربر
763

تاريخ عضويت

جمعه 14 آبان 1389 01:26

آرشيو سپاس: 3220 مرتبه در 668 پست

توسط cheka » سه شنبه 11 مرداد 1390 18:16

به خدا ما آدمیم ! تفریح میخوایم ! یعنی یکم آب بازی کردن انقدر ناجوره که از پایین و بالا دارن واسش خط و نشون میکشن !؟ نماینده ی مجلسی که باید بشینه به فکر مسایل کلان مملکت باشه میاد برای آب بازی کردن جوونا تو پارک بیانیه میده انگار که حمله ی تروریستی شده .

این جوونا الان بیان کنترل شده و با نظارت تو پارکهای خودمون تفریح کنند بهتره یا انقدر عقده و جری بشن که فردا پس فردا تو کاباره های ترکیه و دبی و .... این عقده هاشون سر باز کنه و هم خودشون به کثافت و انحراف کشیده بشن و هم آبروی ایرانی ها توی دنیا بره ؟! حالا اگر کسی هم بی جنبه بازی در آورد خواست از این قضایا سو استفاده کنه فقط با همون برخورد بشه نه اینکه کل صورت مساله رو پاک کنند !

این راهش نیست ...
دعا نکنید زندگی آسانی داشته باشید ، دعا کنید انسانهایی قوی باشید.

جان.اف.کندی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب cheka تشکر کرده اند:
HESAM-007, X.Nima, masieh, ASHKAN95, Norooz7032, gigi64

Major I

Major I

نماد کاربر
383

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 7 فروردین 1390 20:26

_̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l شیراز

آرشيو سپاس: 2968 مرتبه در 352 پست

توسط HESAM-007 » سه شنبه 11 مرداد 1390 18:26

کسی امر به منکر نکرد شما گفتی از راهش من گفتم باشه راهشو بگو. (در ضمن به هیچ وجه اون کارها رو تایید نکردم)

خودت اینو بخون:

"رئیس پلیس پایتخت از برخورد قاطعانه با دختران و پسران جوانی که با انجام اعمال غیرمتعارف و خلاف شئون اسلامی نظم جامعه را برهم زده بودند خبر داد"

نمیدونم با چه زبونی میشه تو گوش برخی فرو کرد که کسی که واسه بدحجابیش از خدا نمیترسه ازش نمیشه انتظار داشت که از پلیس بترسه حالا هرچی میخوای بگو.

*جزییات تازه از قتل توسط برادران قرایی

*حمله اراذل و اوباش به استخر زنانه در تهران

*حمله اراذل به باغی در خمینی شهر و تجاوز گروهی به زنان

*جزئیات تازه از قتل روح الله داداشی

*جزئیات تجاوز گروهی به یک زن در کاشمر

*حمله اراذل و اوباش به یک روحانی جوان در تهران

.

.

.

.

.

چطور فقط برای حجاب بحث امر به معروف میشه (که البته اون هم خیلی مهمه). این همه جرم و جنایت تو مملکت میشه بعد به قول تابناک توی تلویزیون در مورد بد پارو شدن برف در کوچه های لندن و اینکه ممکنه مردم لیز بخورن صحبت میشه. (بحث من فقط همینه)

شما برای اینها چقدر مسئولان مملکت رو امر به معروف کردید که در سیاست هاشون تجدید نظر کنن؟

همه این جوونها از سن 7 سالگی تا 18 سالگی (حداقل تحصیلات) نصف عمرشون رو توی آموزش و پرورش این حکومت بودن (مگه غیر از اینه) خوب حکومت برای آموزش اینها چکار کرده. مگه این همون حکومتی نبود که قرار بود الگوی همه کشورها بشه، حالا چی شده که مردم ما باید از اونها الگو بگیرن؟ وقتی نیروی انتظامی باهاشون اینجوری میکنه اینها اگه تا 10 سال دیگه روی خوش به این حکومت نشون بدن بر سرش منت گذاشتن.

در ضمن اینو بگم بنده هیچگاه قصد توهین به شما یا هر شخص دیگه ای رو نه دارم و نه داشتم. هر جا هم که از نظر خودم حرف درستی شنیدم برای اون شخص سپاس زدم و هرجا هم که غیر از اون رو شنیدم یا چیزی نگفتم یا اینکه پاسخشو با احترام دادم با هیچ کس هم پدر کشتگی ندارم.

آقامحمد و آا کامران، وقتی که شما پستتون رو زدید در حال تایپ بودم.

این هم آخرین پست من در این تاپیک خواهد بود
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HESAM-007 تشکر کرده اند:
cheka, masieh, X.Nima, FARSHAD.ADL, noktehdaan, ABHP, gigi64

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
21

تاريخ عضويت

يکشنبه 4 اسفند 1387 19:44

آرشيو سپاس: 55 مرتبه در 19 پست

توسط mehdighorbani » سه شنبه 11 مرداد 1390 18:55

به نام خداوند ارزش ها

1. مراکز ورزشي و نيز شهربازي ها را گذاشته اند که (اگر واقعاً قصد اين است) جوان انرژي اش را در آن ها تخليه کند.

2. کار نادرست، نادرست است ولو آنکه خانم هاي چادري نيز در آن مشارکت داشته باشند. مگر خانمي که چادر به سر دارد، هر کاري مي کند درست است؟

3. اينکه عده اي شکم سير (منظور برنامه ريزان اصلي مراسم است و نه پياده نظام عادي آن) که آنقدر چون خوک در لجنزار تمنيات نفساني خويش دست و پا زده اند که به مرز پوچي رسيده اند و ديگر نمي دانند چه کنند، بخواهند استفراغ هاي فرهنگي غرب (در خبر آمده بود که اين مراسم به تقليد از جشنواره هاي آب بازي غربي برگزار شده) را به عنوان هنجارهاي اجتماعي در اين سرزمين جا بيندازند، ايراد دارد...

و تو اي کسي که در تاپيک تصاوير کاوه فتوحي در نقش عباس بن علي (ع) از عدم نمايش چهره ي عباس (ع) در مختار نامه گريبان چاک مي کردي و در صفحه ي قبل از نوشته ي hesam007 تقدير نموده اي، بدان که:

از چهره ي حسين (ع) و عباس (ع) مهم تر و مقدس تر، ارزش هايي است که ايشان برايشان جان داده اند و اين قبيل اعمال، دهن کجي مستقيم يا غيرمستقيم به آن ارزش هاست.

(فقط لطفاً کسي نيايد بگويد که «وضعيت نامناسب پوشش ها، اختلاط، بي حيايي واضح ، استفاده از نمادها و تي شرت هاي شيطان پرستي و حتي نشان دادن علايم مخصوص فرقه هاي منحرف با انگشت دست و...» -که همگي در عکس ها مشخص اند- با ارزش هاي حسيني منافاتي ندارند چون اصلاً براي کسي که خود را به خواب زده، پاسخي ندارم.)

والسلام علی من اتبع الهدی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mehdighorbani تشکر کرده اند:
Sami 1993, A3eman

Fast Poster

Fast Poster

no avatar
226

تاريخ عضويت

شنبه 8 خرداد 1389 13:32

آرشيو سپاس: 545 مرتبه در 166 پست

توسط metal_korn » سه شنبه 11 مرداد 1390 19:00

تو قیامت سر پل سراط جلوی همه ی مسوولان بودجه دزد فرهنگیو میگیرم که گند زدن تو فرهنگ مملکت شما همین الان عصر چه کارهایی میتونید بکنید برید فیلمهای مسخره سینما برید پارک یا برید خیابون من سه روز جشن شعبانیه رو رفتم شاه چراغ هر سه روز یک چیزو گفتن که همینارو پارسال گفتن و سالهای بعد هم میگم به خدا جوونها از حرفهای تکراری خسته شدن
وقتی از کسایی که دوست دختر دارن و رابطه نامشروع برقرار میکنن می پرسم برنامت برای آینده چیه میگن الان خوش میگزرونیم بعد با یک زن پاک ازدواج میکنیم یکی از آیات سوره نور قرآن کریم میگه مرد زناکار زن زناکار گیرش میاد

جنایات غرب علیه مردم ایران بی شمار است اما جالب اینجاست که عده ای از همین مردم یاران راستین غرب هستن و اونهارو ناجی خوشون میدونن باید به حال خود گریست

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب metal_korn تشکر کرده اند:
typhoon, A3eman, cheka, un4given.1991, masieh, gigi64, X.Nima, apple2009, noktehdaan, Norooz7032

قبليبعدي