در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 10 مرداد 1390 18:17

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

هنگ لپ تاپ موقع اتصال به اینترنت

توسط یاشار مهربخش » دوشنبه 10 مرداد 1390 18:38

سلام
3 ماه است که لب تاب سونی مدل ea36fx خریدم  خداییش مشخصات و امکاناتش از سرمم زیاده . چون در قشم زندگی میکنم سرعت اینترنت بد نیست . ویندوزم  اورجینال 7  می باشد.
یک روز در میان امکان اپدیت رو دارم  واین کار رو مرتب انجام میدم. از سیستم زیاد استفاده میکنم زیرش فن خنک کن آلمینیومی خیلی خوب هم دارم. آنتی ویروسم کسپر اورجینال  به آپدیتش هم خوب میرسم . اما ینفر این مشکل رو واسم حل کنم وقتی سیستمم به اینترنت وصل میشه  بعد از چند دقیقه کاملا هنگ میکنه بطوری که دکمه پاور رو  10 ثانیه تا 20 ثانیه میگیرم  تا سیستمم خموش بشه تا دوباره بیاد بالا حالا وسط هر کاری باشم همش میپره. چه کنم...

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: هنگ لپ تاپ موقع اتصال به اینترنت

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 11 مرداد 1390 20:49

یاشار مهربخش,  
آنتي ويروس شما چه نسخه‌اي از کاسپرسکي هست، توجه داشته باشي سياست کاسپرسکي به اين صورت هست که فقط آخرين نسخه‌ي اون تمام آپديتها رو ميتونه استفاده کنه و نسخه‌هاي قديمي‌تر اسيب پذير ميشوند

مشکل شما دو علت عمده ممکنه داشته باشه
1- از IE8 استفاده ميکنيد و ويندوز شما 64 بيتي هست، متاسفانه IE8 در ويندوزهاي 64 بيتي خوب عمل نميکنه و بايد نسخه‌ي 9 رو دانلود و استفاده کنيد، نسخه‌ي 8 در بسياري سيستمها زمان اجراي نسخه‌ي 32 بيتي در ويندوز 64 بيتي هنگ کرده و مجبور به ريست خواهيد شد
2- ويروس
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
masieh, CAPTAIN PILOT, Shahbaz, MASTER, Mahdi Mahdavi, Peyman-Phantom-1351