در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

3805

تشکر کرده: 24 مرتبه
تشکر شده: 1266 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 شهریور 1388 02:26

محل سکونت

جمهوری اسلامی ایران

آرشيو سپاس: 23503 مرتبه در 3364 پست

سقوط اشیاء نورانی در کرمان

توسط Sami 1993 » شنبه 15 مرداد 1390 11:34

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  centralclubs به نقل از :آخرین اخبار از سقوط اشیاء نورانی در کرمان
در حالی اهالی بخش سیرچ در نزدیکی شهر کرمان از مشاهده اشیاء پرنده و برخورد آنها با زمین خبر می دهند که هفته گذشته نیز شایعاتی در خصوص مشاهده این اشیاء در آسمان شهرستان بافت منتشر شد.

به گزارش مشرق به نقل از مهر، شب گذشته اهالی بخش سیرچ در نزدیکی شهر کرمان از مشاهده اشیاء نورانی که در ارتفاعات این منطقه سقوط کرده اند خبر دادند.
این درحالی است که هفته گذشته نیز اهالی دو روستای سیاه کوه و ده سالار در ارتفاعات شهرستان بافت در غرب استان کرمان نیز از سقوط چند شی نورانی در مناطق کوهستانی و صعب العبور این شهرستان خبر داده بودند.
به گفته مردم محلی سقوط این اشیاء با صدای مهیب نیز همراه بوده است اما علیرغم بررسیهای صورت گرفته به دلیل صعب العبور بودن منطقه اثری از این اشیاء ناشناخته در بافت پیدا نشده است.
اما شب گذشته خبری جشن روز خبرنگار در کرمان را تحت تاثیر قرار داد و آن سقوط شی پرنده نورانی در ارتفاعات سیرچ بود و گفته می شود هلال احمر در همان دقایق ابتدایی گروههای تحقیق به منطقه اعزام کرده است اما هیچ اثری تا نیمه های شب از این اشیاء یافت نشد و گروه های بررسی کار خود را به دلیل تاریکی هوا متوقف کردند.
سقوط هواپیما در سیرچ گزارش نشده است
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کرمان هر گونه دریافت گزارش موثق در خصوص سقوط هواپیما در ارتفاعات سیرچ را تکذیب کرد و گفت: اشیاء نورانی در آسمان کرمان بنا به مشاهدات تائید نشده مردم محلی سیرچ بوده است و هنوز هیچ مقام رسمی این مسئله را تائید نکرده است.
جواد کمالی ادامه داد: تا این لحظه هیچ یک از مسئولان رسمی استان کرمان این مورد را تائید نکرده اند.
وی گفت: بحث اشیاء نورانی هفته گذشته نیز در بافت شایع شد که هیچ مدرکی در این خصوص نیز مشاهده نشد.
وی افزود: تا این لحظه با تمام مسئولین مرتبط مانند نیروی هوایی، هوانیروز، نیروی انتظامی ، سپاه و هلال احمر تماس داشته ام هیچ کس این موضوع را تایید نکرده است.
منابع رسمی هنوز در این خصوص اظهار نظر نکرده اند
وی افزود: تا زمانی که منبع رسمی در کشور اعلام نکرده هیچ چیز قابل قبول نیست.
معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمان ادامه داد: تا این لحظه هیچ یکی از مسئولین مرتبط با این مسئله در استان و کشور رسما چنین موضوعی را تایید نکردند.
با این وجود گفته می شود با روشن شدن هوا گروههای جستجوی هلال احمر بار دیگر به منطقه اسیرچ اعزام می شود و امکان بررسی هوایی توسط اکیپ هوایی هلال احمر نیز وجود دارد.
صبح امروز نیز گروهی از مردم محلی برای جستجو به محل اعزام شده اند که در محل حادثه اثر برخورد و سیاهی زمین را مشاهده کرده اند به احتمال فراوان این اشیاء شهاب سنگهایی هستند که با زمین برخورد کرده اند.
حضور رئیس جمعیت هلال احمر در منطقه/ مردم محلی آتش ناشی از این اشیاء را دیده اند
رئیس جمعیت هلال احمر استان کرمان نیز ضمن تائید خبر مشاهده اشیاء نورانی گفت: بلافاصله بعد از دریافت این گزارشها از منابع موثق اقدام به اعزام اکیپها شناسایی به منطقه کردیم که شخصا نیز در منطقه حضور یافتم.
بررسی ها ادامه دارد/ نشانه های برخورد دیده می شود
کاووس محمودی ادامه داد: به دلیل تاریکی مطلق شب گذشته عملیات متوقف شد اما از صبح امروز بار دیگر بررسیها آغاز شد و نشانه هایی زا برخورد جسمی به زمین مشاهده شده است.
وی در خصوص بقایایی این جسم گفت: هیچ اثری در این خصوص پیدا نشده است و به نظر می رسد چند شهاب سنگ به زمین برخورد کرده است.
محمودی ادامه داد: افراد محلی چند شی نورانی را در آسمان مشاهده کرده اند که پس از برخورد با زمین آتش گرفته اند.


گرگ ها خوب بدانند در این ایل غریب

گر پدر رفت، تفنگ پدری هست هنوز

گرچه نیکان به مرور بار سفر بر بستند


شیرمردی چو علی خامنه ای هست هنوز لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                          لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                                             لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Sami 1993 تشکر کرده اند:
shola, MISSILE, ASHKAN95, sokuteasemuni

Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

4265

تشکر کرده: 194 مرتبه
تشکر شده: 706 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

محل سکونت

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

Re: سقوط اشیاء نورانی در کرمان

توسط Mohammad 1985 » شنبه 15 مرداد 1390 22:19

اینکه هوانیروز و نیروی هوایی بگن ما سقوط نداشتیم دلیل بر نبود سقوط نیست چرا که اگر سقوطها در جایی اتفاق بیفته که کسی یا حداقل افراد کمی متوجه بشن و رسانه ای نشه اصلا صداش رو در نمیارن !
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mohammad 1985 تشکر کرده اند:
interceptor

Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

386

تشکر کرده: 604 مرتبه
تشکر شده: 131 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 24 اردیبهشت 1386 14:15

محل سکونت

کرمان

آرشيو سپاس: 1113 مرتبه در 163 پست

Re: سقوط اشیاء نورانی در کرمان

توسط SA@M » يکشنبه 16 مرداد 1390 03:53

من فکر میکنم که سقوط چندتا شهاب سنگ بیشتر نبوده!
5 شنبه گذشته با دوستان رفته بودیم کویر شهداد (فکر میکم که تعریف کلوت هاش و شبهای پر ستاره این منطقه رو شنیده باشید) واقعا شب پر شهابی بود و فکر کنم حول و حوش همین چند روز این اتفاق افتاده باشه!

تصویر: آسمان کویر شهداد
لازم به ذکر است که سیرچ از توابع شهداد می باشد
می تونید نزدیکی شهداد به سیرچ رو تو نقشه پایین مشاهده کنید.


جالب اینکه بین مردم کرمان این خبر اصلا سر زبان ها نیفتاده! بر عکس اتفاق سال 2007 که همه برای هم تعریف میکردن!!! پس میشه احتمال داد اتفاق مهمی نبوده!
من احتمال میدم که شهاب باشه! ولی آیا شهاب بعد از برخورد با کوه های بدون پوشش گیاهی ایجاد آتش سوزی میکنه؟
در ضمن کرمان آسمان مرموزی دارد و اگر به خاطر داشته باشید هر از چندی از این دست ماجراها در کرمان اتفاق می افتد، مثل انفجار مهیب جسم ناشناخته در یسال 2007!!!

10-01-2007
حوالي ساعت شش و سي دقيقه صبح امروز انفجار مهيبي در نزديكي رشتههاي جبال بارز در حوالي شهرستان بردسير روي داد كه به رغم گذشت 6 ساعت از آن، هنوز علت واقعي آن اعلام نشده است.
به گزارش خبرنگار «بازتاب» از كرمان، گفته ميشود نور شيء منفجرشده حتي در آسمان برخي استانهاي همجوار يزد و اصفهان نيز ديده شده است.
بنا بر اين گزارش، محل انفجار در كوههاي بين كرمان و جيرفت و حدود 100 كيلومتري كرمان بوده است. برخي منابع هم از وقوع يك حادثه مشابه و كوچكتر در هفته گذشته در منطقه رفسنجان خبر ميدهند.
اندکی صبر سحر نزدیک است...
اينك آخرالزمان

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SA@M تشکر کرده اند:
Sami 1993, interceptor


 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 5 مهمان