در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد
Major II

Major II

نماد کاربر
225

تشکر کرده: 41 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 22 تیر 1386 21:38

آرشيو سپاس: 1210 مرتبه در 191 پست

Re: با حمله ایران زندگی همه آمریکایی‌ها خاتمه می‌یابد!

توسط shaman » چهارشنبه 19 مرداد 1390 20:06

بهتره مشرق یکی‌ یدونه دیکشنری برای مترجماش بخره، بمبهای مغناطیسی‌ یه حقیقت  که اگه یکیش بیفته رو تهران دیگه هیچی‌ باید فرماندها پیاده برن پیش هم بگن آمریکا حمل کرده، بعدشم هرکسی میدونه دیگه واقعاً ایران با چنتا ناو چه نمیتونه بره سواحل آمریکا، نکنه میفارمیید با قایق تا آمریکا می‌رن؟ :L:L
ways of the West
wisdom of the East

Captain

Captain

no avatar
1225

تشکر کرده: 950 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 شهریور 1389 20:14

آرشيو سپاس: 3493 مرتبه در 664 پست

توسط shafagh 2 » چهارشنبه 19 مرداد 1390 20:21

افرین به تو ، عجب ارق ملی ای !!!!     

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب shafagh 2 تشکر کرده اند:
Sami 1993, ASHKAN95

Captain I

Captain I

نماد کاربر
204

تشکر کرده: 11 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 31 مرداد 1389 12:47

آرشيو سپاس: 1541 مرتبه در 194 پست

توسط MISSILE » چهارشنبه 19 مرداد 1390 20:27

اگه ایرانیان میرن شما هنوز انگار ایرانی جماعتو نشناختی،کافی تاریخو مرور کرد مثلا کی تو دنیا تا حالا تونسته عملیات H3 انجام بده یا با کبرا جنگنده شکار کنه؟
دوستان باور کنید کشورهایی امثال آمریکا یا ... اگر اطلاعات درستی از تجهیزات و اوضاع نظامی ایران داشتند تا همین الانی که من درام این متن و مینویسم ایرانو چندین بار شخم میزدند.
بعدشم اگه بلادن تونست نقشه نابودی برج های تجارت جهانی(حملات ۱۱ سپتامبر) را عملی کنه پس ما هم میتونیم یه حال اساسی در صورت لزوم از آمریکا بگیریم.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب MISSILE تشکر کرده اند:
HASAN BARATY, Sami 1993, ASHKAN95, shaman

Captain I

Captain I

نماد کاربر
556

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 5 آذر 1385 12:28

آرشيو سپاس: 3825 مرتبه در 518 پست

توسط HASAN BARATY » چهارشنبه 19 مرداد 1390 21:12

بهتره مشرق یکی‌ یدونه دیکشنری برای مترجماش بخره، بمبهای مغناطیسی‌ یه حقیقت  که اگه یکیش بیفته رو تهران دیگه هیچی‌ باید فرماندها پیاده برن پیش هم بگن آمریکا حمل کرده، بعدشم هرکسی میدونه دیگه واقعاً ایران با چنتا ناو چه نمیتونه بره سواحل آمریکا، نکنه میفارمیید با قایق تا آمریکا می‌رن؟

سلام جناب shaman
شما قبلا ادعا کردید رسانه های ایران از خودشون مطلب جعل میکنن که البته عین مطلب را از سایت اصلی براتون قرار دادم

تو همونا دنبالش گشتم نبود یه سری خبر مربوط به موشک اتمی‌ اینا بود که یه ایرانی‌ گفت بود در آینده برده موشک‌های ایران شاید به آمریکا برسه.

این خبرگزاری‌های دروغگو از خدشون میسازن که فلانی‌ گفت یا فلان جا نوشت

ایا این اظهار نظر جدید شما هم از نظر سندیت به استواری اظهار نظر قبلیتونه؟؟؟

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HASAN BARATY تشکر کرده اند:
Sami 1993, MISSILE, ASHKAN95, shaman, كيارش

Captain

Captain

نماد کاربر
1783

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 29 اردیبهشت 1386 15:58

آرشيو سپاس: 11669 مرتبه در 1512 پست

توسط typhoon » چهارشنبه 19 مرداد 1390 21:48

دوست عزیز جناب shaman
قرار نیست کسی به آمریکا حمله کند.بلکه این تبلیغات عده ای جنگ طلب و تندرو در داخل آمریکاست که برای جلب سفارش اسلحه از طرف شیوخ احمق همسایه ما اینگونه قصد بد نشان دادن ما را دارند.در ضمن هیچ ناوی در هیچ کلاسی به تنهایی این فاصله را نخواهد پیمود.در صورت لزوم از شناورهای پشتیبانی و تدارکاتی مثل ناو خارک برای تدارک گروه اعزامی تا آتلانتیک استفاده خواهد شد.
Old soldiers never die.They just fade away

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب typhoon تشکر کرده اند:
MISSILE, Sami 1993, HASAN BARATY, shaman, ASHKAN95

Major II

Major II

نماد کاربر
225

تشکر کرده: 41 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 22 تیر 1386 21:38

آرشيو سپاس: 1210 مرتبه در 191 پست

توسط shaman » پنج شنبه 20 مرداد 1390 00:14

shafagh2
مرسی‌ از تبریکت مطمئن باش از مال تو خیلی‌ بیشتر  :-?

جناب MISSLE :razz:

بنده ایرانی‌ هارو خوب شناختم کاملانم افتخار می‌کنم به اینایی که گفتید ولی‌ شما اگه خودت بری تاریخ مرور کنی‌ نه تاریخ فقط ایران البته، میبینی‌ خیلی‌ چیزی اتفاق افتاده فقط ایرانیا نبودن تو دنیا، اونی که اون وسیله رو ساخت، خلبانان ایرانی‌ رم آموزش داده که این کارارو بتونن بکنن حتما یکار ‌یم کرده خودش. اگرم بیشتر تحقیق کنید می‌بینید اینایی که گفتید فقط بازی سیاست وگرنه داغون کردن کشورا برای ابر قدرتها کاری اندری الان دارن استفاده میبرن که حوصلش از این تاپیک خارج، ۱۱ سپتامبر که بزرگترین بازی قرن از شما بعیده باورش کنید، پیشنهاد می‌کنم مستند زیتگیتس رو ببینید.

دوست منHASAN BARATY :razz:

اگه اون متن خودتون ترجمه کنین به فرقش با مال مشرق پی‌ میبرید. تازه اولش نوشته واشنگتن تایمز که اونجا هم چین چیزی اصلا نبود، من نظر نمیدم جایی‌ که میبینم دروغ گفت می‌شه میگم د وست من وقتمم خیلی‌ بیشتر برام ارزش داره که بخوام بیام الکی‌ بدون سند نظر بدم.

دوست من جناب typhoon :razz:  :razz:

بنده به استفادهٔ تبلیغاتی واقفم ولی‌ مشرق دیگه وضعش معلومه، به اینم واقفم که تنهایی‌ نخواهند رفت حتی همشونم باهم برن خود شما بهتر از من میدونید کاری نمیتونن بکنن.
ways of the West
wisdom of the East

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب shaman تشکر کرده اند:
MISSILE

Captain I

Captain I

نماد کاربر
556

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 5 آذر 1385 12:28

آرشيو سپاس: 3825 مرتبه در 518 پست

توسط HASAN BARATY » پنج شنبه 20 مرداد 1390 18:53

دوست منHASAN BARATY

اگه اون متن خودتون ترجمه کنین به فرقش با مال مشرق پی‌ میبرید. تازه اولش نوشته واشنگتن تایمز که اونجا هم چین چیزی اصلا نبود، من نظر نمیدم جایی‌ که میبینم دروغ گفت می‌شه میگم د وست من وقتمم خیلی‌ بیشتر برام ارزش داره که بخوام بیام الکی‌ بدون سند نظر بدم.

من نمی دونم چی بگم .یکبار دیگر این بار بخشی از متن مشرق به همراه متن اصلی را قرار میدهم خودتون قضاوت کنید
سایت مشرق: رسانه‌های آمریکا از جمله سایت این‌وسترز بیزنیز دیلی و واشنگتن تایمز درگزارش‌های اخیر خود به بررسی حضور ناوهای ایرانی در آب‌های آزاد و موشک‌های دوربرد ایران پرداخته و آن را تهدیدی مرگبار برای آمریکا و تمامی آنگلو ساکسون‌ها معرفی کردند
سایت ها:
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

متن مشرق: این‌وسترز در گزارشی تحت عنوان «ایران قصد ایجاد جهانی بدون آمریکا را دارد» بیان داشته است که ایران با راه یافتن به این آب‌ها و به کمک موشک‌های دوربرد خود می‌تواند «دست به یک با بمب الکترومغناطیس (EMP) بزند و به زندگی همه آمریکایی‌ها خاتمه دهد». همچنین این سایت اضافه می‌کند که ایران قصد نابودی نه تنها آمریکا بلکه « همه شهروندان آنگلوساکسون را دارد
». این سایت دست به سناریوسازی زده و با یک سری اتهامات ایران را در سناریویی قرار می‌دهد که در آنجا نقشی جز حمله به آمریکاآن هم توسط یک بمب EMP ندارد، که با توجه به وابستگی آمریکا به فناوری، با انفجار این بمب بر فراز آمریکا کلیه زیرساخت‌های آن کاملاً از کار افتاده و سبب ایجاد هرج و مرج و در نتیجه سقوط دولت آمریکا و مرگ و میر کلیه مردم آمریکا می‌گردد !
متن در سایت این وسترزبیزنیزدیلی
Iran Plans for A World Without America

Tehran's navy deploys ships to the Atlantic capable of launching long-range missiles. This is not a joke. This is a dress rehearsal for the day an EMP attack ends our way of life .

He added that Iran had a "war preparation plan" for, as he put it, "the destruction of Anglo-Saxon civilization."
Electromagnetic pulse, or EMP, is not a subject familiar to most Americans. But it's quite familiar to the Iranian military.
“Within a year of that attack, nine out of 10 Americans would be dead, because we can’t support a population of the present size in urban centers and the like without electricity,” said Frank Gaffney, president of the Center for Security Policy. “And that is exactly what I believe the Iranians are working towards.”
EMP could leave ‘9 out of 10 Americans dead

متن مشرق:
واشنگتن تایمز و هم این‌وسترز با اشاره به صحبت‌های پیتر وینسنت پری،‌ رییس سازمان EMPact
آمریکا و متخصص Emp به نقل از وی بیان می‌دارند: «یک سناریوی وحشتناک این است که ایران توسط یک کشتی و با پرتاب موشکی که حاوی بمب
است به آمریکا حمله کند، چرا که این کار نیاز ایران برای تولید ICBM برای حمل کلاهک هسته‌ای به آمریکا را از بین برده و می‌تواند این حمله را به صورت مخفیانه انجام دهد و سبب شوک و حیرت آمریکا شود
متن در سایت
Peter Vincent Pry, an expert on EMP who sits on a congressional panel looking into the threat of such a weapon, "was a ship-launched EMP attack against the U.S. by Iran, as this would eliminate the need for Iran to develop an ICBM to deliver a nuclear warhead against the U.S. and could be executed clandestinely, taking the U.S. by surprise."

بخشی از نظرات اقای پیتر پری در سایت واشنگتن تایمز
Dr. Peter Pry, president of EMPact America……...
بنده از تمام دوستان عزیز که به زبان فرنگی اشنایی کافی دارند تقاضا میکنم یکبار برای بنده حقیر که به نظر دانشم اب رفته و احتمالا متن رو نتونستم ترجمه کنم یکبار متن را ترجمه کنند تا مشخص شود ایا انچه مشرق گفته از نظر مضمون مغایر با این مطالب می باشد یا روایت همان ادعا ها است چون قرار نیست عین کلمات کپی شود بلکه مضمون کلام بیان مشود ضمن اینکه منابعی که من قرار دادم به معنای کلیه منابع مورد استفاده در سایت مذکور نبوده چون در اونجا هم اشاره شده که این منابع اخیرا  گفتن بعلاوه تحلیل های خود رسانه مذکور هم به ان اضافه شده . بلکه حداقل خیرات دنیا و اخرت نصیب شما بشه کسانیکه به رسانه های مملکت تهمت جعل می زنند و رسانه های بیگانه را موثق می دونند اگر واقعا غرض ورزی نباشه و هدف کشف واقعیت باشه از اشتباه خارج شوند اگر هم هدف چیز دیگری است اینقدرادم ساده لوحی مثل من خودشو به زحمت نندازه

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HASAN BARATY تشکر کرده اند:
MISSILE, ASHKAN95, Sami 1993, nima-rad

قبلي