راهنمایی در مورد اجرای بازی ها

در اين بخش شما ميتوانيد درباره کليه مباحث بازيهاي كامپيوتري به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

راهنمایی در مورد اجرای بازی ها

پست توسط mortaza200001 » سه شنبه 1 شهریور 1390, 1:42 pm

سلام دوستان من سال 84 سیستم خریدم و تا حالا خوب کار کرده و الان کارت گرافیک رو من به nvidia geforce fx5500 (256 ارتقا دادم رم هم 768mb و cpu هم amd sempron(tm) 2400 + 1.66GHz هست قبلا بازی های مجازتگر (پانیشر ) و need for speed8 یا 10 رو و Most Wanted رو بازی می کردم اون زمان 128 بود گرافیک ولی الان با این کارت گرفیک نمی تونم بازی کنم
مخصوصا gta و prototype
مثلا prototype حداقل سیستم موردنیازش :
256 گرافیک و 512 رم و 2400 مگاهرتز cpu ولی سیستم من هم این مشخصات رو داره ولی این خطاها در هر دو بازی میاد و کلا در همه بازی ها میاد

این خطا مربوط به چیه کلافه کرده هر چی نصب می کنم حتی بازی بچگانه هم نصب می کنم این خطا میاد

در ضمن بازی GTA.San.Andreas رو نصب کردم سیستم من این بازی رو قبول می کنه یا نه سیستم ضعیف هست برای این بازی

تصویر

Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 15611 بار
سپاس‌های دریافتی: 6443 بار
تماس:

Re: راهنمایی در مورد اجرای بازی ها

پست توسط ASHKAN95 » سه شنبه 1 شهریور 1390, 4:48 pm

دوست عزیز احتمالا درایور گرافیک رو درست نصب نکردید.در صورت امکان نسخه ی جدید درایور رو دانلود و نصب کنید. :razz:

New Member

پست توسط mortaza200001 » سه شنبه 1 شهریور 1390, 5:55 pm

من درایور جدید رو دانلود کردم ولی وقتی نصب کردم دیگه کارت گرافیک رو نمیشناسه :lol:
وقتی از device manager هم نگاه می کنم روی کارت گرافیک یک علامت تعجب توی دایره زرد رنگ هست هر چه قدر اپدیت و محل نصب گرافیک رو میدم بعد نصب درایو بازم تغییری نمی کنه
کلا کارت گرافیک رو نمی شناسه و وقتی چیزی رو جابه جا می کنم توی صفحه با تاخیر حرکت می کنه
چه جوری درستش کنم ممنون

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 157 بار
سپاس‌های دریافتی: 904 بار

پست توسط Top Speed » سه شنبه 1 شهریور 1390, 6:18 pm

به اگه مربوط به گرافیک نباشه احتمالا مربوط به ویندوز یا خود بازی میتونه باشه.شاید خراب باشن.گرافیک رو چک کنید اگه گرافیک درست بود 99% مربوط به بازی یا ویندوز هست.
تصویر
تصویر
تصویر
[FONT=Comic Sans MS]>>>>>::::::::::::::::::::Top Speed::::::::::::::::::::<<<<< 
[FONT=Comic Sans MS].................................................................. 
معرفی اتومبیل های سوپر اسپرت همراه با عکس اینجا...

New Member

پست توسط mortaza200001 » سه شنبه 1 شهریور 1390, 6:51 pm

Hacker '51 نوشته شده:به اگه مربوط به گرافیک نباشه احتمالا مربوط به ویندوز یا خود بازی میتونه باشه.شاید خراب باشن.گرافیک رو چک کنید اگه گرافیک درست بود 99% مربوط به بازی یا ویندوز هست.

خود بازی اورجینال تازه خریده شده پسر عموم نصب کرد داد به من خودم هم بازی کردم ولی روی سیستم من کار نکرد همون خطای عکس بالایی میاد
در مورد ویندوز هم نمی دونم چند ماهه نصب شده مشکلی نداره
کارت گرافیک هم الان درایور جدیدش رو نصب کردم سیستم نشناخت هر چی می کنم نمیشناسه ولی درایور قدیمی رو می شناسه

چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1604 بار
سپاس‌های دریافتی: 2352 بار
تماس:

پست توسط Ph.Sepehr » سه شنبه 1 شهریور 1390, 7:07 pm

1000% ویندوز.
این ارور فقط مربوط به ویندوزه.
حالا این راه رو امتحان کنید،اگه نشد ديگه ويندوز رو عوض كنيد:
1- روی my computer کلیک راست کرده و بعد properties
2- تب advanced رو باز میکنید
3- error reporting کلیک میکنید
4- گزینه disable error
5- تیک but notify هم بر میدارید و بعد apply و ok و ری استارت
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

وقتی انسان نمی تواند کلمات مناسب برای بیان احوالش بیابد چه شکنجه ای را تحمل می کند
shapooor

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 15611 بار
سپاس‌های دریافتی: 6443 بار
تماس:

پست توسط ASHKAN95 » سه شنبه 1 شهریور 1390, 7:54 pm

phsepehr نوشته شده:1000% ویندوز.
این ارور فقط مربوط به ویندوزه.
حالا این راه رو امتحان کنید،اگه نشد ديگه ويندوز رو عوض كنيد:
1- روی my computer کلیک راست کرده و بعد properties
2- تب advanced رو باز میکنید
3- error reporting کلیک میکنید
4- گزینه disable error
5- تیک but notify هم بر میدارید و بعد apply و ok و ری استارت

سلام

مهران جان با این کار این مشکلات باز هم پیش میاد،فقط به کاربر دیگه نمیگه که اینجوری شده.
شاید از ویندوز باشه،ولی قبلش اپدیت درایوری پیشنهاد میشه.اگر نشد عوض کنید ویندوز رو.

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1604 بار
سپاس‌های دریافتی: 2352 بار
تماس:

پست توسط Ph.Sepehr » سه شنبه 1 شهریور 1390, 9:49 pm

اشكان جان سلام. :razz:
ببخشيد انگار پست قبلي من فرستاده نشده.
تو پست قبليم گفتم اول راه كاري كه شما ارائه داديد رو انجام بدن،اگه نشد 1000% :grin: ويندوزه و يا خود بازي
جناب مرتضي 200001 عزيز،شما اول درايور كارت گرافيك رو نصب كنيد،آپديت كنيد،برنامه مكمل ويندوز رو نصب كنيد،ويندوز رو رجيستر كنيد،99%مشكل مرتفع خواهد شد.انجام بديد اگه نشد يه سوال ديگه از فاميلم مي كنم ببينم جريان چيه.
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

وقتی انسان نمی تواند کلمات مناسب برای بیان احوالش بیابد چه شکنجه ای را تحمل می کند
shapooor

New Member

پست توسط mortaza200001 » چهار شنبه 2 شهریور 1390, 12:11 am

phsepehr نوشته شده:اشكان جان سلام. :razz:
ببخشيد انگار پست قبلي من فرستاده نشده.
تو پست قبليم گفتم اول راه كاري كه شما ارائه داديد رو انجام بدن،اگه نشد 1000% :grin: ويندوزه و يا خود بازي
جناب مرتضي 200001 عزيز،شما اول درايور كارت گرافيك رو نصب كنيد،آپديت كنيد،برنامه مكمل ويندوز رو نصب كنيد،ويندوز رو رجيستر كنيد،99%مشكل مرتفع خواهد شد.انجام بديد اگه نشد يه سوال ديگه از فاميلم مي كنم ببينم جريان چيه.

بابا این چه مسخره بازیه با عرض معذرت برای پست دادن هم باید مدیر تایید کنه تا حالا چندتا پست دادم هیچ کدوم نشون داده نشده

من الان ویندوز رو هم عوض کردم بازم درست نشد همون خطای بالا رو میده
درایور کارت گرافیک رو هم اپدیت می کنم کارت گرافیک رو نمیشناسه

من باید چی کار کنم در حسرت یه بازی موندم عجب سیستم اشغالی دارم لعنت به این کارت گرافیکم
آخرین ويرايش توسط 1 on CAPTAIN PILOT, ويرايش شده در 0.
دلیل: پست تائید شد! لطفا" کمی صبور باشید ....

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1320 بار
سپاس‌های دریافتی: 2338 بار
تماس:

پست توسط serat&mersad » پنج شنبه 19 آبان 1390, 1:39 pm

سلام منم با مرتضی موافقم چرابایداونقدرصبرکنیم تامدیرتاییدکنه؟خب تامدیرتاییدکنه که ماتوی انتظارمردیم که!من دیروزپیغام دادم هنوزامروزبعدازظهرتاییدنشده!خب یه کاربرآنلاین بذاریدتاهمون موقع سلامت پیغام روتاییدکنه :x
به سوی میدانهای جنگ وجهادبشتابیدومرگ رادرآغوش بگیریدوآنرابفشاریدکه شهیدان راه خدارادرنزدخدامقامی بس بزرگ است.
ان الحسین مصباح الهدی وسفینه النجاه.
گرگ اجل یکایک ازاین گله می برد...این گله رانگرکه چه آسوده می چرد.
اللَّـهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّد وآلِ مُحَمَّد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Commander
Commander
نمایه کاربر
محل اقامت: DE - CZE
سپاس‌های ارسالی: 39753 بار
سپاس‌های دریافتی: 34084 بار
تماس:

پست توسط CAPTAIN PILOT » پنج شنبه 19 آبان 1390, 6:42 pm

دوست عزیز و گرامی, جناب [COLOR=#0070c0]rex2011   تصویر
درود بر شما تصویر

در ابتدا ورود شما را به   انجمن های تخصصی
تبریک عرض مینمائیم.
  تصویر

رویه تائید پست ها مخصوص کاربران تازه وارد و در جهت جلوگیری از انتشار موارد خلاف قوانین و بعضا" Spam میباشد. پس از مدتی فعالیت صحیح, این محدودیت حذف میگردد و شما میتوانید بطور مستقیم اقدام به ارسال پست نمائید. با اینحال در طول روز گذشته شما مجموعا" 2 ارسال در (لیست انتظار تائید) داشتید که مورد اول پس از 1 ساعت و 10 دقیقه در آدرس اینجا و مورد دوم پس از 27 دقیقه در آدرس اینجا تائید گردیدند. تمام سعی ما بر کاهش مدت زمان انتظار میباشد اما متاسفانه در برخی ساعات میانی روز, این میزان کمی افزایش میابد.

موفق باشید
تصویر
  When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

ارسال پست

بازگشت به “بازيهاي رايانه‌اي”