تولید هواپیمای گشت دریایی توسط وزارت دفاع

جديدترين اخبار مربوط به هوانوردي نظامي و غيرنظامي را در اين بخش بخوانيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه 7 شهریور 1388, 3:26 am
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22792 بار
تماس:

تولید هواپیمای گشت دریایی توسط وزارت دفاع

پست توسط Sami 1993 » شنبه 5 شهریور 1390, 5:21 pm

اخبار هوافضا و هوانوردي centralclubs به نقل از :

تصویر

سردار وحیدی خبر داد:
تولید هواپیمای گشت دریایی توسط وزارت دفاع
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از تولید هواپیمای گشت دریایی در صنایع دفاعی ایران خبر داد و گفت: این محصول که هم اکنون در صنایع دفاعی در حال تولید است می تواند در حوزه نظامی کاربرد زیادی داشته باشد.

تصویر

به گزارش گروه دفاع و امنیت مشرق به نقل از مهر، سردار احمد وحیدی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در خصوص دستاوردهای جدید صنعت دفاعی کشور گفت: محصولات تولیدی در صنایع دفاعی کشور متنوع است و ما در حوزه های الکترونیک و الکترو اپتیک محصولات زیادی داریم که بخشی از آنها افتتاح شده و بخش دیگر در آستانه افتتاح است.
وی افزود: همچنین در حوزه موشکی برنامه های جدیدی در دستور کار داریم و برنامه های جدید نیز در حوزه مسائل فضایی در حال جریان است.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در ادامه گفتگو با خبرنگار مهر خبر از تولید هواپیمای گشت دریایی در صنایع دفاعی داد و افزود: این محصول که هم اکنون در صنایع دفاعی در حال تولید است می تواند در حوزه نظامی و گشت دریایی کاربرد زیادی داشته باشد که امیدواریم بتوانیم در آینده نزدیک آن را وارد نیروهای مسلح کنیم.

سردار وحیدی در خصوص ویژگیهای این هواپیمای گشت دریایی گفت: این محصول می تواند با مداومت بالای پروازی و با داشتن زیر سیستمهای اپتیکی و راداری حوزه های مورد نظر را مورد تعقیب قرار دهد و نسبت به گشت شناسایی، در منطقه مورد نظر نیروهای مسلح عمل کند.

ارسال پست

بازگشت به “اخبار هوافضا و هوانوردي”