معرفی ساعت‌های مختلف برای اندروید

در اين بخش مي‌توانيد درباره برنامه‌ها و نرم‌افزارهاي آندرويد به تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 211
تاریخ عضویت: یک شنبه 17 بهمن 1389, 11:03 am
سپاس‌های دریافتی: 198 بار

معرفی ساعت‌های مختلف برای اندروید

پست توسط senator215 » شنبه 5 شهریور 1390, 7:46 pm

استفاده از ساعت و ویجت‌های مختلفی که برای این کار ساخته شده‌اند باعث می‌شود نمایشگر گوشی‌ها شکل به‌خصوصی داشته باشند. یکی از دلایل زیبایی و تبلیغاتی که زمانی شرکت HTC روی آن مانور می‌داد، همان شکل ساعت و نمایش تاریخ در صفحه اول گوشی خود بود که کلی علاقه‌مند را به سوی آن روانه کرد.

در این مطلب قصد داریم تا ۴ ویجت جالب را به شما معرفی کنیم تا به عنوان ساعت و نمایشگر تاریخ، از آن‌ها استفاده نمایید.۱. Animated Weather Widget, Clock


تصویر


اول از همه، Animated Weather Widget, Clock را برای این کار به شما توصیه می‌کنیم. اگر دنبال ظاهر ساعتی شبیه به ساعت HTC برای گوشی خود هستید اما از برند دیگری استفاده می‌کنید، بهترین گزینه برای شما همین است! این اپلیکیشن در کنار نمایش ساعت و تاریخ روز می‌تواند با تنظیم شهر محل سکونت شما، درجه هوا را نیز به شکل جذابی به شما نمایش دهد. توضیحات کامل این برنامه را می‌توانید در ایران اپس بخوانید :


کد: انتخاب همه

http://www.iranapps.ir/content/%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%DB%8C-animated-weather-widget-clock


(دانلود Animated Weather Widget, Clock با لینک مستقیم) :

کد: انتخاب همه

http://www.iranapps.ir/sites/default/files/public/story/15887/content_images/com.mobilityflow.animatedweather.free_.apk۲. Digital Clock Widgetتصویراگر به دنبال یک ساعت دیجیتالی ساده و شیک می‌گردید، Digital Clock Widget را دانلود کنید! به عبارتی، این اپلیکیشن به سادگی هرچه تمام‌تر، ساعت و تاریخ روز را در صفحه گوشی شما نمایش می‌دهد تا هم جای کم‌تری را اشغال کند، هم شما را از ساعت و زمان مطلع نماید. (دانلود Digital Clock Widget با لینک مستقیم) :

کد: انتخاب همه

http://www.iranapps.ir/sites/default/files/public/story/15887/content_images/com.maize_.digitalclock.apk


۳. Retro Clock Widget


تصویر


Retro Clock Widget بیش از ۵ میلیون کاربر اندرویدی دارد! امکان انتخاب شکل نمایش متفاوت و ایعاد قرارگیری این ساعت باعث می‌شود تا بتوانید آن‌را در اشکال مختلفی روی صفحه نمایشگر گوشی خود به تصویر بکشید. (دانلود Retro Clock Widget با لینک مستقیم) :

کد: انتخاب همه

http://www.iranapps.ir/sites/default/files/public/story/15887/content_images/nl.jsource.retroclock.android.apk


۴. 3D Digital Weather Clock


تصویر


3D Digital Weather Clock یک ساعت ۳ بعدی جالب است که می‌توانید از آن استفاده نمایید. امکان نمایش دما، ساعت، تاریخ و میزان مصرف باتری، از امکانات این ویجت است. (دانلود 3D Digital با لینک مستقیم) :

کد: انتخاب همه

http://www.iranapps.ir/sites/default/files/public/story/15887/content_images/factory.widgets.threeddigitalweatherclock.apk

ارسال پست

بازگشت به “Android App”