در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

1407

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 8 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 3 شهریور 1385 01:31

محل سکونت

مازندران

آرشيو سپاس: 5989 مرتبه در 1152 پست

سرعت‌ اینترنت افت پیدا خواهد کرد!!

توسط airplane » سه شنبه 8 شهریور 1390 04:11
یک کارشناس خدمات اینترنت گفت: با تغییر خدمات اینترنت پر سرعت فعلی از محدود به نامحدود، ترافیک شبانه شرکت‌ها به ساعات روز نیز کشیده می‌شود و به این ترتیب تمام مشترکان، گرفتار افت سرعت اینترنت خواهند شد.

فارس: یک کارشناس خدمات اینترنت گفت: با تغییر خدمات اینترنت پر سرعت فعلی از محدود به نامحدود، ترافیک شبانه شرکت‌ها به ساعات روز نیز کشیده می‌شود و به این ترتیب تمام مشترکان، گرفتار افت سرعت اینترنت خواهند شد.

میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس، در خصوص دستورالعمل رگولاتوری برای منع فروش سرویس‌های اینترنت پرسرعت (ADSL ) با ترافیک حجمی محدود اظهار داشت: با نامحدود شدن ترافیک سرویس‌های ADSL ، استفاده بی‌رویه از اینترنت بسیار بیشتر خواهد شد و با این اتفاق حق کسانی که از اینترنت استفاده بهینه می‌کنند، اما مشکل سرعت دارند، تضییع می‌شود.
وی گفت: یکی از ملزومات اینکه همه از اینترنت به صورت نامحدود استفاده کنند، این است که سرعت اینترنت بالا باشد؛ در شرایط فعلی به علت اینکه سرعت اینترنت پایین است، ترافیک بسیار بالاست.
این فعال در زمینه ارائه سرویس‌های ADSL خاطر نشان کرد: این کار در صورتی جواب خواهد داد که تمامی سرعت‌های اینترنت بالا باشد؛ این کار برای کشورهایی برای مثال ایتالیا است که روی فیبر نوری و در منزل با سرعت 4 گیگابایت اینترنت می‌دهند، اما در ایران هنوز سرعت برحسب کیلوبیت است و نهایت سرعت نیز 2 مگا بیت بر ثانیه است.
این فعال در زمینه ارائه سرویس‌های ADSL ادامه داد: در ساعاتی از شب که اکثر شرکت‌های ارائه دهنده ADSL دانلود رایگان ارائه می‌دهند، نسبت به ساعات عادی روز، مشترکان بیشتری در حال دانلود هستند و ترافیک در این ساعات بسیار بالا می‌رود.
وی گفت: به همین دلیل در ساعات دانلود رایگان شب، همیشه تماس و گلایه از سرعت پایین اینترنت زیاد است.
به گفته این کارشناس، به همین دلیل با نامحدود شدن سرویس‌های اینترنت پر سرعت، قطعا ترافیک دانلود شبانه به ساعات روز کشیده خواهد شد و برای مشترکانی که در طول روز از اینترنت استفاده می‌کنند، افت سرعت بسیار مشهود خواهد شد.
این کارشناس افزود: سرویس نامحدود یعنی سرویس آزاد، یعنی مشترک هر زمان خواست شروع به دانلود کند؛ در این صورت مهیا شدن این شرایط، حق مشترکانی که می‌خواهند چند ساعتی در طول روز از اینترنت خود استفاده کنند، با به دلیل اینکه با مشکل کندی سرعت مواجه خواهد شد، ضایع می‌شود.
میرزایی ادامه داد: در حال حاضر که مشترکان به صورت ترافیک محدود استفاده می‌کنند، برای اکثر کاربران ترافیک در نظر گرفته شده، پاسخگوی نیازشان است و مطمئن هستم در صورت نامحدود شدن سرویس‌ها، همه مشترکان، با مشکل پایین بودن سرعت مواجه خواهند شد.
وی گفت: سرویس نامحدود برای کسانی لازم است که با اینترنت کار می‌کنند، برای شرکت‌ها یا برای مثال کسانی که سرور دارند و این افراد مسلماً‌ ترافیک بیشتری احتیاج دارند و ترافیک محدود پاسخ گوی آنها نیست.
میرزایی همچنین در خصوص قیمت سرویس‌های نامحدود، اظهار داشت:‌ هم اکنون می‌توان با 15 هزار تومان یک سرویس 512، با ترافیک محدود خرید؛ اما با نامحدود شدن سرویس‌ها، سرویس 128 را زیر 20 هزار تومان نمی‌توان تهیه کرد.
وی گفت:‌ در حال حاضر نیز شرکت‌های که سرویس نامحدود ارائه می‌کنند، قیمت بیشتری را از مشتری دریافت می‌کنند و قطعاً قیمت سرویس‌های فعلی نیز با نامحدود شدن بیشتر خواهد شد.
این فعال در یک شرکت‌ ارائه دهنده خدمات اینترنت پر سرعت، گفت: پیشنهاد ما این است که به دلایل افزایش هزینه و کاهش سرعت اینترنت که در نتیجه این تغییر برای تمام کابران اتفاق خواهد افتاد، انتخاب سرویس‌های اینترنت پرسرعت همچنان برای مشترکان انتخابی باشد و کسانی که نیاز به سرویس نامحدود دارند، به تمایل خود، سرویس مورد نظرشان را انتخاب کنند.
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود


برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید


 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

تا چند زنم بروی دریاها خشت               بیزار شدم ز بت‌پرستان کنشت

خیام که گفت دوزخی خواهد بود          که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت
کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب airplane تشکر کرده اند:
Sami 1993, رونین, Present

Junior Poster

Junior Posterno avatar
پست ها

103

تشکر کرده: 155 مرتبه
تشکر شده: 87 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 15 بهمن 1386 11:38

آرشيو سپاس: 140 مرتبه در 42 پست

Re: سرعت‌ اینترنت افت پیدا خواهد کرد!!

توسط ali-dj2002 » سه شنبه 8 شهریور 1390 10:06

بابا این یارو چی میگه :-?  :-?  :-?  :-?  :-?  :-?  :-?  :-?  الان تو شهر من گنبد کاووس 128 نامحدود رو 18000 تومان می دهند اونوقت این آقا می گه نمیشه زیر 20000 عرضه کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا اینا با این قیمت گذاری هاشون همه چیز رو گرون کردن حالا زورشون به اینترنت رسیده :-?  :-?  :-?  :-?  :-?  :-?  :-?  :-?  :-?

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ali-dj2002 تشکر کرده اند:
Present

Furious Poster

Furious Posterنماد کاربر
پست ها

341

تشکر کرده: 17 مرتبه
تشکر شده: 27 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 13 مهر 1388 09:14

آرشيو سپاس: 1369 مرتبه در 262 پست

Re: سرعت‌ اینترنت افت پیدا خواهد کرد!!

توسط saied tomcat » سه شنبه 8 شهریور 1390 10:14

از طلا گشتن پشیمان گشته ایم مرحمت فرموده مارا مس کنید
>>ما در جنگ با آمریکا و تفاله های آمریکا هستیم <<


نیروی دریایی حافظ مرز آبی

ياد گرفتم که :
1. با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنياي احمقانه خويش خوشبخت زندگي کند.
2. با وقيح جدل نکنم چون چيزي براي از دست دادن ندارد و روحم را تباه مي کند

Major I

Major Iنماد کاربر
پست ها

686

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 3 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 22 مهر 1389 19:24

آرشيو سپاس: 1839 مرتبه در 485 پست

Re: سرعت‌ اینترنت افت پیدا خواهد کرد!!

توسط saeedjiji » سه شنبه 8 شهریور 1390 10:53

ali-dj2002 نوشته است:بابا این یارو چی میگه :-?  :-?  :-?  :-?  :-?  :-?  :-?  :-?  الان تو شهر من گنبد کاووس 128 نامحدود رو 18000 تومان می دهند اونوقت این آقا می گه نمیشه زیر 20000 عرضه کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بابا اینا با این قیمت گذاری هاشون همه چیز رو گرون کردن حالا زورشون به اینترنت رسیده :-?  :-?  :-?  :-?  :-?  :-?  :-?  :-?  :-?تقصیر isp ها هم نیست

اینا هم پهنای باند رو با قیمت بالا از خارج از کشور خریداری میکنند.

اینترنت ملی رو هم برای همین مشکل مطرح کردند که اونم نفهمیدیم سرنوشتش چی شد!

میگن دیگه نمیشه به سایت های خارجی (سایت های که سرورشون خارج از کشور هست) دسترسی داشت، اگر اینطور باشه یعنی به  99٪ سایت ها دسترسی نخواهیم داشت.

هیچ کس هم هیچ پاسخی نمیده

جالبه


نمیدونی که قبل از رفتن من , چه مردایی که رفتن برنگشتن

                چشای خیلیا از عشق تر شد  , دلهاشون به خدا نزدیکتر شد


 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان