در اين بخش شما ميتوانيد درباره سخت افزار كامپيوتر به بحث و تبادل نظر بپردازيد

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 27 مرداد 1390 12:33

آرشيو سپاس: 4 مرتبه در 1 پست

سخت افزار کامپیوتر

توسط Gentell-Men » چهارشنبه 9 شهریور 1390 02:10

سلام
من قصد جمع کردن یک سیستمه نسبتا خوب را دارم و حدود 700 یا 800هزار تومان میخواهم هزینه کنم وچون هر روز قطعات جدیدتر و به روز تری وارد بازار میشود و من حدود7 سال است از این کارها نمیکنم ، اگر کسی اطلاعات بروز و کاملی دارد و اگر لطف کند و یک لیست از قطعات بروز و قدرتمندی را برای من روی سایت بگذارد ویا به من ایمیل کند من دستهای او را با احترام میفشارم و با تمام وجود وبا عشق سپاسگزار او میشوم.
لطفا قطعاتی را که معرفی میکنید قطعاتی باشند که با هم مچ باشند ودیگر اینکه قطعات جانبی مانند مانیتور(17)واسکنر،پرینتر(درحدنرمال) و چیزهای دیگر که به درد من میخورند(مانند مودم،وب کم را هم مد نظر داشته باشید اگر قیمتش کمی هم بالاتر شود مشکلی نیست...
تشکر از همه شما دوستان خوب.
bahrami_boy@yahoo.com

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Gentell-Men تشکر کرده اند:
ASHKAN95, Mahdi Mahdavi

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1343

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 مهر 1386 12:02

آرشيو سپاس: 5132 مرتبه در 948 پست

Re: سخت افزار کامپیوتر

توسط Mahdi Mahdavi » چهارشنبه 9 شهریور 1390 13:18

Gentell-Men,  عزیز.سلام.به سنترال کلوب خوش آمدید.
عید شما مبارک.
دوست عزیز.مبلغی که شما ذکر کردید برای خرید سیستم با مانیتو رو پرینتر و اسکنر و ... خیلی کم هست.
چون حدودا مانیتور 200.000 تومان و پرینتر و اسکنر هم حدود 150.000 که در نظر بگیریم برای شما 450.000 باقی میمونه.
با احتساب کیس و پاور و موس و کیبورد و مودم و وب کم در کل برای بقیه قطعات 400.000 میمونه.
توی این حالت سیستم خیلی خوبی نمیتونید جمع کنید.در هر صورت کاربرد خودتون رو اعلام کنید تا بهتر به جواب برسید.برای بازی  میخواهید و یا کار های گرافیکی . کار های محاسباتی و یا کاربر عادی هستید؟
ممنونم.سوالی بود در خدمتیم. :razz:
ناگهان چقدر زود دیر میشود !

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi Mahdavi تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT, ASHKAN95

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
171

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 8 شهریور 1390 16:37

آرشيو سپاس: 442 مرتبه در 152 پست

توسط aliamous » پنج شنبه 10 شهریور 1390 00:49

اميدوارم يكي بتونه جواب منو بده من هم ميخوام يك سيستم جمع كنم فقط يك كيس مي خوام حدود 2 ميليون تومن ميخوام براي اين كيس خرج كنم اصل كارم رندر گرفتن در نرم افزار 3دي مكس يه چيزي حدود 24 گيگا بايد رم دي دي ار 3 ميخوام با 12 هسته سي پي يو فقط يك مشكلي كه دارم اينه كه نمي تونم مادربرد مناسبم رو پيدا كنم چون مادر برد مورد نظرم بايد دوئل سوكت باشه اما متاسفانه ( ظاهرا البته ، ولي اطلاعات دقيق نيست ) مادربردهاي دوئل سوكت مخصوص كامپيوترهاي سرور هستند و از طرفي رم مناسب براي اين مادربردها با رم مادربردهاي معمولي تفاوت داره ( از نظر سرعت ، ظاهرا سرعتشون پايينتره ) ميشه درمورد مادربرد راهنمائيم كنيد البته سي پي يو مورد نظرم اي ام دي هستش چون سرعت اين سي پي يو ها در رندرينگ خيلي بيشتره :-x  :AA:
هستم اگر نيستم     گر نروم ميروم

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4251

تشکر کرده: 178 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

توسط Mohammad 1985 » پنج شنبه 10 شهریور 1390 02:45

مادربردی که پیدا کنید با دو سوکت و اون مقدار رم قطعا بالاتر از 2 تومن میشه در صورت امکان اگر می تونید صبر کنید تا دو ماه حداکثر تا سری های بلدوزر و سندی بریدج های جدید وارد بشن که بسیار قدرتمندتر هستن . و بعد می تونید دو کیس با قیمت پایینتر بگیرید و رندرسازی شبکه ای استفاده کنید .
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mohammad 1985 تشکر کرده اند:
ASHKAN95, aliamous, Mahdi Mahdavi, CAPTAIN PILOT