در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

3805

تشکر کرده: 24 مرتبه
تشکر شده: 1266 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 شهریور 1388 02:26

محل سکونت

جمهوری اسلامی ایران

آرشيو سپاس: 23503 مرتبه در 3364 پست

Re: آخرین اخبار پیرامون وضعیت امام موسی صدر

توسط Sami 1993 » چهارشنبه 30 شهریور 1390 17:02

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  centralclubs به نقل از :کشف يک زنداني شبيه امام صدر در ليبي
کنسول یکی از کشورهای اروپایی، عصر چهار شنبه نامه ای به نبیه بری رئیس مجلس نمایندگان لبنان ارسال کرده است که در آن از یافته شدن فردی با نشانه های امام موسی صدر در یکی از زندان های لیبی خبر داده شده است.به گزارش مشرق، پایگاه خبری "عربی پرس" در خبری کوتاه اعلام کرد که کنسول یک کشور اروپایی، عصر چهارشنبه نامه ای به نبیه بری، رئیس مجلس نمایندگان لبنان ارسال کرده است که در آن از یافته شدن فردی با نشانه های امام موسی صدر در یکی از زندان های لیبی خبر داده شده است.

این پایگاه، نام کشور اروپایی یاد شده و جزئیات بیشتری از این خبر را منتشر نکرده است.
صفحه ی «الامام القائد السید موسی الصدر» بر روی شبکه ی اجتماعی فیس بوک -نزدیک به جنبش امل- این خبر را به نقل از عربی پرس نقل کرده است.

هنوز هیچ اطلاعی از اصالت خبر یا پی گیری های احتمالی صورت گرفته از سوی جنبش امل و شخص نبیه بری در واکنش به این خبر بر روی صفحات وابسته به این جنبش گزارش نشده است.
يک منبع آگاه در تهران نيز اصل دریافت نامه را بدون اظهار نظر در باب محتوای آن تأیید


گرگ ها خوب بدانند در این ایل غریب

گر پدر رفت، تفنگ پدری هست هنوز

گرچه نیکان به مرور بار سفر بر بستند


شیرمردی چو علی خامنه ای هست هنوز لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                          لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                                             لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Sami 1993 تشکر کرده اند:
Present

Major

Majorno avatar
پست ها

253

تشکر کرده: 25 مرتبه
تشکر شده: 41 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 10 بهمن 1385 02:43

آرشيو سپاس: 679 مرتبه در 161 پست

آخرین اخبار پیرامون وضعیت امام موسی صدر

توسط F-14 Fan » جمعه 27 آبان 1390 02:32

وزیر امور خارجه با اشاره به سرنوشت امام موسی صدر بیان داشت: دولت موقت لیبی قول داده است به جد سرنوشت امام موسی صدر را در این کشور پیگیری کند.

به گزارش خبرنگار مهر، علی اکبر صالحی بعد از ظهر پنج شنبه در حاشیه دیدار با خانواده شهدا و اسرای وزارت امور خارجه در قم که در دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در استان قم انجام شد، در گفتگو با خبرنگاران در خصوص سرنوشت امام موسی صدر بیان داشت: در سفر به لیبی و در دیدار با رئیس و معاون شورای انتقالی لیبی، مصطفی عبدالجلیل و عبدالحفیظ الحقه روایت‌های گوناگونی در خصوص سرنوشت امام موسی صدر بیان شد.

وی با اشاره به اینکه از بعد انقلاب مردم لیبی همه زندان‌ها در این کشور فتح و درب تمامی آن‌ها باز شده است، تصریح کرد: پس با این وجود دیگر نمی‌توان امام موسی صدر را در زندان‌های این کشور جستجو کرد.

نمی‌توان گفت امام موسی صدر در زندان خانگی اسیر است

صالحی در ادامه یادآور شد: البته تعداد زیادی افراد در کشور لیبی در حال حاضر مفقودالاثر هستند اما شرایط به گونه‌ای نیست که بتوان گفت امام موسی صدر در زندان خانگی اسیر است و این اسارت تا کنون ادامه داشته است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: در این خصوص دولت موقت لیبی این قول را داده است که به جد سرنوشت امام موسی صدر را دنبال کند.

وزیر امور خارجه با بیان اینکه افرادی در کشور لیبی هستند که از سرنوشت امام موسی صدر مطلع هستند، تصریح کرد: در این خصوص منشی قذافی و چند نفر دیگر که بعد از قیام مردم لیبی به کشورهای دیگر پناهنده شده‌اند، می‌توانند اطلاعاتی درباره امام موسی صدر در اختیار دولت موقت لیبی قرار دهند.

اطلاع از سرنوشت امام موسی صدر در انتظار روشن‌گری منشی قذافی و چند مقام پناهنده لیبیایی

وی افزود: دولت موقت لیبی سعی در برگردان افراد پناهنده دارد و ما امیدواریم با روشن‌گری منشی قذافی و دیگر افراد مطلع از سرنوشت امام موسی صدر اطلاع حاصل کنیم.

صالحی در پایان اظهار داشت: در این خصوص اخباری هم در دست هست اما تا به قطعیت نرسیم نمی‌توانیم اعلام کنیم.

[url]http://www.tabnak.ir/fa/news/204318/قول-لیبی-برای-پیگیری-سرنوشت-امام-موسی[/url]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب F-14 Fan تشکر کرده اند:
interceptor

قبلي

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 7 مهمان