4 برنامه برای کنترل رژیم غذایی با آندروید

در اين بخش مي‌توانيد درباره برنامه‌ها و نرم‌افزارهاي آندرويد به تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 211
تاریخ عضویت: یک شنبه 17 بهمن 1389, 11:03 am
سپاس‌های دریافتی: 197 بار

4 برنامه برای کنترل رژیم غذایی با آندروید

پست توسط senator215 » پنج شنبه 17 شهریور 1390, 9:31 pm

رژیم‌های غذایی و دوری از چاقی و پرخوری، یکی از دغدغه‌های امروزه بسیار از افراد است. راه و روش‌های مختلفی نیز برای این منظور ایجاد شده‌اند که هر یک از آن‌ها، بنا به تمایل کاربران می‌تواند مفید واقع شود. اما اگر قرار باشد پای تکنولوژی و گوشی‌های هوشمند را وسط بکشید، ما می‌توانیم به شما چند نمونه اپلیکیشن مرتبط به رژیم‌های غذایی را معرفی کنیم.


۱. Calorie Counter – MyFitnessPalاین برنامه یکی از کامل‌ترین برنامه‌های موجود برای اندروید در زمینه تناسب اندام است. این اپلیکیشن امکانات و ویژگی‌های بسیاری دارد که باعث شده بیش از ۵ میلیون کاربر در سراسر دنیا داشته باشد. برنامه (دانلود Calorie Counter – MyFitnessPal با لینک مستقیم) :

کد: انتخاب همه

http://www.iranapps.ir/sites/default/files/public/story/17264/content_images/com.myfitnesspal.android.apk
۲. Noom Weight Loss


تصویر


اگر دنبال برنامه‌ای ایده‌آل برای کم کردن وزن خود هستید، Noom Weight Loss گزینه‌ای مناسب برای شماست. این اپلیکیشن از طریق امکان‌برنامه‌ریزی‌های مناسبی که در اختیار شما قرار می‌دهد می‌تواند شما را در رسیدن به مقصود خود کمک کند. (دانلود Noom Weight Loss با لینک مستقیم) :

کد: انتخاب همه

http://www.iranapps.ir/sites/default/files/public/story/17264/content_images/com.wsl_.noom_.apk 


۳. Diet Point - Weight Loss


تصویر


این اپلیکیشن طبق برنامه‌ریزی‌ای که در اختیار شما قرار می‌دهد باعث می‌شود تا به مرور وزن خود را کم کرده و به تناسب اندام ایده‌آل برسید. این برنامه، پایگاه داده بزرگی از رژیم‌های مختلف غذایی را در اختیار شما قرار می‌دهد. (دانلود Diet Point - Weight Loss با لینک مستقیم) :

کد: انتخاب همه

http://www.iranapps.ir/sites/default/files/public/story/17264/content_images/si.simplabs.diet2go.apk


۴. Lose It!


تصویر


اگر از هیچ‌کدام از برنامه‌های بالا نتیجه نگرفیتد، Lose It! به شما کمک خواهد کرد. این اپلیکیشن نیز عملکردی شبیه به برنامه‌های بالا را دارد و ویژگی‌های موجود در آن می‌تواند برای رسیدن به تناسب اندام به شما کمک کند. (دانلود Lose It!با لینک مستقیم) :

کد: انتخاب همه

http://www.iranapps.ir/sites/default/files/public/story/17264/content_images/com.fitnow.loseit.apk[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “Android App”