در اين بخش مي‌توانيد درباره برنامه‌ها و نرم‌افزارهاي آندرويد به تبادل نظر بپردازيد
Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1343

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 مهر 1386 12:02

آرشيو سپاس: 5132 مرتبه در 948 پست

نرم افزار و بازی آندرویدی 1

توسط Mahdi Mahdavi » سه شنبه 29 شهریور 1390 13:22

سلام دوستان.
با اعلام اینکه تاخیر چند روزه به علت انتخاب واحد دانشگاه و استرس اون بود و عرض معذرت بحث رو ادامه میدیم.
امروز میخواستم فقط چند نرم افزار معرفی کنم ولی چون دیدم کاربرانی مثل  HITMAN_KU,  عزیز و صد البته خودم طرفدار بازی های آندرویدی هم هستیم یک بازی هم معرفی میکنیم.
اول از همه این رو بگم که نرم افزار هایی که معرفی میشه از سایت بسیار خوب
کد: انتخاب همه
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لینک میشه.دوستان میتونند علاوه بر این سایت از نرم افزار بازار که برای گوشی های آندروید عرضه میشه و یک جور مارکت ایرانی هست استفاده کنند.
اول از همه پیشنهاد میکنم که نرم افزار بسیار جالب barcode scanner رو دانلود کنید.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

خوبی این کار اینه که از این به بعد میشه به جای لینک نرم افزار ها یک عکس قرار بدم.بعد شما با نرم افزار فوق این عکس رو اسکن کنید تا به صفحه دانلود هدایت بشید.با این کار زحمت اتصال گوشی به کامپیوتر و انتقال فایل از کامپیوتر به گوشی رو ندارید.
برای مثال بارکد برنامه بازار

هست.پس از نصب بارکد اسکنر این کد رو با دوربین گوشی اسکن بکنید"پس از اجرای بارکد اسکنر" و بعد از اون گزینه open browser رو که بزنید بازار دانلود میشه.
دوستانی هم که تمایل دارند با لینک دانلود کنند میتونند از لینک زیر بازار رو دانلود کنند.

نرم افزار بعد که خیلی از دوستان نیاز دارند یک نرم افزار امنیتی هست.
نرم افزار های زیادی یافت میشن.مثل Lookout . AVG . NetQin , ...
پیشنهاد من به شما NetQin هست چون نسخه رایگان اون امکانات بیشتری داره تا بقیه نرم افزار ها.
نسخه پولی رو هم فعلا تا اومدن Visa Card , Master Card  بصورت رسمی معرفی نمیکنیم.چون فایده ای نداره.

نکته ای که خیلی از کاربران با اون بر خورده اند عدم پشتیبانی گوشی های آندرویدی از فرمت های تصویری وسیع هست.
نرم افزاری که در ادامه معرفی میشه از فرمت های Avi . MKV . Flv . MPG . MP4 , ... پشتیبانی میکنه
Mobo Player

البته نباید روی یک گوشی با پردازنده مثلا 600Mhz انتظار اجرای فایل ها با کیفیت HD رو داشته باشید.در اجرای فابل های FLV با کیفیت بالا مقداری مشکل داره.میتونید اون رو به MP4 تبدیل کنید.البته خودم روی GALAXY FIT خودم با پردازنده 600Mhz فرمت MP4 رو با کیفیت HD اجرا کردم.اما بقیه فرمت ها با کیفیت HD به راحتی اجرا نمیشن.

و یک بازی بسیار زیبا.با گرافیک عالی.و گیم پلی جالب.
بازی Turbo Fly 3D
کنترل این بازی با شتاب سنج گوشی هست.

در ادامه به معرفی یک فایل منیجی عالی و همچنین یک نرم افزار باور نکردنی میپردازیم.
این پایین هم همون جمله معروف بنده هست.
اسکن کنید ببینید.

ناگهان چقدر زود دیر میشود !

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi Mahdavi تشکر کرده اند:
MASTER, ASHKAN95, CAPTAIN PILOT

قبلي