معرفی 3 برنامه فلریاب برای آندروید

در اين بخش مي‌توانيد درباره برنامه‌ها و نرم‌افزارهاي آندرويد به تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 211
تاریخ عضویت: یک شنبه 17 بهمن 1389, 11:03 am
سپاس‌های دریافتی: 198 بار

معرفی 3 برنامه فلریاب برای آندروید

پست توسط senator215 » دو شنبه 21 شهریور 1390, 7:01 pm

یکی از قابلیت‌های مورد استفاده در گوشی‌های اندروید، امکان فلزیاب موجود در آن‌هاست که از طریق اسپیکر گوشی عمل می‌کند. در این مطلب قصد داریم تا ۳ نمونه از این برنامه‌ها که قطعا در مواقعی می‌توانند کاربرد بسیار مناسبی را برای‌تان داشته باشند، به شما معرفی نماییم.


تصویر


۱. Metal DetectorMetal Detector از معروف‌ترین برنامه‌های اندروید در این دسته است که می‌تواند اشیای فلزی اطراف شما را شناسایی نماید. این برنامه بیش از ۵ میلیون کاربر در سراسر جهان دارد و روی اکثر گوشی‌های اندروید نصب می‌شود. (دانلود Metal Detector با لینک مستقیم) :


کد: انتخاب همه

http://www.iranapps.ir/sites/default/files/public/story/24931/content_images/com.imkurt.metaldetector.apk۲. Metal Detectorنام‌ این برنامه نیز دقیقا Metal Detector است اما در مقایسه با برنامه اول، هر کدام از آن‌ها ویژگی‌های خاص خود را دارا هستند. هرچند این برنامه به تازگی به جمع برنامه‌های مارکت اندروید اضافه شده است اما در همین مدت به دلیل گرافیک و عملکرد مناسب، کاربران خاص خود را جذب کرده است. (دانلود Metal Detector با لینک مستقیم) :

کد: انتخاب همه

http://www.iranapps.ir/sites/default/files/public/story/24931/content_images/kr.sira_.metal_.apk
۳. Magnetic Stud Finderتقریبا می‌توان گفت که عملکرد این برنامه نیز دقیقا مانند نمونه‌های بالاست اما اگر از هیچ کدام از گزینه‌های اول و دوم این مطلب راضی نشدید، این برنامه، انتخاب بعدی شما خواهد بود. (دانلود Magnetic Stud Finder با لینک مستقیم) :


کد: انتخاب همه

http://www.iranapps.ir/sites/default/files/public/story/24931/content_images/com.goldsequence.magneticstudfinder.apk

ارسال پست

بازگشت به “Android App”