در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد
Moderator

Moderatorنماد کاربر
پست ها

2952

تشکر کرده: 224 مرتبه
تشکر شده: 390 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 1 اسفند 1387 04:27

آرشيو سپاس: 13279 مرتبه در 2566 پست

عناوين روزهاي هفته دفاع مقدس اعلام شد

توسط hani1459 » سه شنبه 22 شهریور 1390 13:35

ييس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با بيان اينكه برنامه هاي ويژه اي براي بزرگداشت هفته دفاع مقدس امسال در نظرگرفته شده است، عناوين روزهاي اين هفته را اعلام كرد .
     به گزارش گروه دفاع و امنیت مشرق به نقل از ایرنا، سردار احمد حق طلب امروز (سه شنبه )در نشستي خبري افزود: روز 31 شهريور ، آغاز هفته دفاع مقدس به نام روزشهدا نامگذاري شده است .
وي با بيان اينكه دومين روز هفته دفاع مقدس امسال به نام روز نماز و جهاد نامگذاري شده است ،افزود: روزهاي سوم و چهارم هفته دفاع مقدس امسال، به نام روز بصيرت و دفاع مقدس و سربازي و دفاع مقدس تعيين شده است.
رييس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش هاي دفاع مقدس سپاه ادامه داد : روز پنجم هفته دفاع مقدس به نام جهاد در جهاد نامگذاري شد تا به ابعاد جهاد سازندگي ، جهاد علمي و جهاد اقتصادي به طور ويژه پرداخته شود .
سردار حق طلب از نامگذاري روز ششم هفته دفاع مقدس امسال به نام ولايت فقيه و دفاع مقدس خبر داد و گفت :آخرين روز هفته دفاع مقدس به نام خانواده و دفاع مقدس نامگذاري شده است .
وي با بيان اينكه نقش اصناف مختلف در هشت سال جنگ تحميلي در هفته دفاع مقدس امسال بازسازي مي شود ، افزود : بازسازي نقش مهندسان و پزشكان در جنگ و پرداختن به جنايات جنگي صدام و حاميان او از ديگر برنامه هاي درنظر گرفته شده براي اين هفته است .
مشرق
ایرانیم و ایران را دوست میدارم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب hani1459 تشکر کرده اند:
ASHKAN95

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 14 مهمان