دلیل روشن نشدن مانیتور؟؟؟؟؟

در اين بخش شما ميتوانيد درباره سخت افزار كامپيوتر به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

New Member

Re: دلیل روشن نشدن مانیتور؟؟؟؟؟

پست توسط محمدباقر حسنجانی » دو شنبه 16 شهریور 1394, 1:51 am

سلام من وقتی که کارت گرافیکم رو میکنم کامپیوتر بصورت کامل کار می کنه فقطبازی اجرا نمی کنه و وقتی گرافیک رو وصل میکنم کامپیوتر روشن میشه مانیتور روشن نمیشه .مطمعنم از مانیتور نیست یا powerام نمیکش یا گرافیکه

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 9280 بار
سپاس‌های دریافتی: 22035 بار

پست توسط sinaset » سه شنبه 17 شهریور 1394, 12:10 pm

سلام بر شما
---
لطفا توضیحات بیشتری ارائه کنید
درایور کارت گرافیکتون نصب؟مدل کارت گرافیک شما چیست؟ویندوز شما چیست؟
مدل دقیق پاورتون رو هم بفرمایید
باتشکر.
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.
با عرض پوزش،دیگر در انجمن حضور ندارم،که به پیام ها پاسخ بدم.

New Member

پست توسط مهران اندیشه » پنج شنبه 14 تیر 1397, 7:54 pm

باسلام مشکل کامپیوترمن ازجایی شروع شد که یک گیم که باسیستم کامپیوترم ازلحاظ رم هم خوانی نداشت نصب کردم وقتی وارد بازی شدم صفحه سفید شد وقتی کامپیوتر رستارت کردم دیگه صفحه نمایش بالانیومد چراغ های جلو کیسم هم روشن نشد یابانوز خیلی ضعیفی روشن می شد.مشکل بعدیشم این که وقتی روشن میشه دیگه ازطریق دکمه کیس خاموش نمیشه مجبوری یادکمه پشت کیس بزنی یاز پریز برق بکشیش تاخاموش میشه. ممنون میشم زود جواب بدین

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: تبریز
سپاس‌های ارسالی: 1538 بار
سپاس‌های دریافتی: 746 بار

پست توسط ho3ein2000 » پنج شنبه 14 تیر 1397, 10:42 pm

مهران اندیشه نوشته شده:
پنج شنبه 14 تیر 1397, 7:54 pm
باسلام مشکل کامپیوترمن ازجایی شروع شد که یک گیم که باسیستم کامپیوترم ازلحاظ رم هم خوانی نداشت نصب کردم وقتی وارد بازی شدم صفحه سفید شد وقتی کامپیوتر رستارت کردم دیگه صفحه نمایش بالانیومد چراغ های جلو کیسم هم روشن نشد یابانوز خیلی ضعیفی روشن می شد.مشکل بعدیشم این که وقتی روشن میشه دیگه ازطریق دکمه کیس خاموش نمیشه مجبوری یادکمه پشت کیس بزنی یاز پریز برق بکشیش تاخاموش میشه. ممنون میشم زود جواب بدین
سلام
پاور مانیتور از سیستم تغذیه میشود؟
اخیرا دست به سیم کشی داخل کیس نزدید؟
آیا دکمه ریستارت هم کار نمیکند؟
امکان نصب ناخواسته بدافزار هم هست

دنیا یعنی یک خواب در زندان تا رسیدن به محاکمه بعد اجرای حکم

New Member

پست توسط Mahdipower » پنج شنبه 15 شهریور 1397, 11:09 pm

باسلام.
من وقتی کامپیوترو روشن میکنم پس از ده ثانیه وقتی که میخواد ویندوز بالا بیاد خود ب خود خاموش میشه بعضی وقتا هم بلافاصله پس از روشن کردن خاموش میشه. چندین بار سوکت های سخت افزار های مختلفو خارج و وارد کردم درست شده ویندوز بالا اومده اینم بگم که وقتی در حالت sleepقرار میگیره اصلا مشکلی برای بالا اومدن نداره و خیلی راحت بالا میاد اما اگه ریستارت یا شات داون کنم دوباره همون مشکل بالا اومدن پیش میاد.

ضمنا اینم بگم که امروز دوباره هموک اتفاق افتاد اما امروز دیگه وقتی سیستم روشن میشه دیگه مانیتور روشن نمیشه همون حالت چشمک زدنشو داره مانیتور. درضمن کابل هارو هم چک کردم سالمن

باتشکر.

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر

پست توسط sinaset » جمعه 16 شهریور 1397, 4:07 pm

سلام بر شما

ویندزو شما چه مدلی مدلی می باشد؟! و ایا با تعویض ویندوز بازهم چنین مشکلی دارید؟!
از کی چنین مشکلی پیش امده ؟

و همچنین،دما سی پی یو و کارت گرافیک را می توانید بررسی کنید؟! ببینید دما چه میزان می باشد؟!

باتشکر.

New Member

پست توسط zara.mlko » جمعه 28 دی 1397, 12:44 pm

سلام مانیتورم روشن نمیشه،اما کیس روشنه وفن هاش کار میکنن.چیکار کنم؟؟البته بگم که مانیتور سالمه

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر

پست توسط sinaset » جمعه 28 دی 1397, 1:17 pm

سلام بر شما

اطلاعات بیشتری بدهید...

مدل مانیتور شما چیست؟! کابل VGA یا DVI یا .. ان را وصل کرده اید؟! بررسی کنید ببیند به درستی اتصال یافته..

و در ادامه توضیح بدهید،که چه اتفاقی افتاد،که مانتیور بعد از ان روشن نشد.

باتشکر.

New Member

پست توسط jaber1369 » سه شنبه 7 خرداد 1398, 2:56 am

سلام
الان چند وقته که کامپیوترم روشن میشه ولی مانیتورم تصویر نمیاره
گاهی وقتی روشن میشه بعد یک ساعت تصویر کلا میره انگاری تو کیس چیزی گرم میکنه یه باره تصویر میره

Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 137 بار
سپاس‌های دریافتی: 327 بار

پست توسط mbxbox » چهار شنبه 8 خرداد 1398, 6:42 pm

jaber1369 نوشته شده:
سه شنبه 7 خرداد 1398, 2:56 am
سلام
الان چند وقته که کامپیوترم روشن میشه ولی مانیتورم تصویر نمیاره
گاهی وقتی روشن میشه بعد یک ساعت تصویر کلا میره انگاری تو کیس چیزی گرم میکنه یه باره تصویر میره

با سلام خدمت شما  دوست عزیز
به انجمن سنترال کلابز خوش اومدید :razz:
تصویر نیاوردن مانیتور می تونه دلایل متعددی داشته باشه که متاسفانه  با اطلاعات شما چیزی مشخص نیست اما من برخی از دلایل شو میگم:
1. ممکنه از پاور یا منبع تغزیه باشه که به دلایلی برق مربوط به قسمت گرافیک رو تامین نمیکنه
2. اگه از گرافیک آنبرد (گرافیک مادربرد) استفاده نمیکنید ممکنه از کارت گرافیک باشه
3.ممکنه از اسلات یا سوکت کارت گرافیک باشه که گاهی در اثر کشیدن کابل مانتیور از سر جاش در میاد
4.ممکنه از کابل اتصال مانیتور به کیس و گرافیک باشه
5. می تونه مشکل از خود مادربرد باشه.(گاهی در اثر فشاری که برای جا زدن دیگر قطعات مادربرد به فیبر یا برد مادربرد آورده میشه مسیر های الکترونیکی روی فیبر قطع میشه)

MY FIRST UPCOMING VIDEO GAME

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72543 بار
سپاس‌های دریافتی: 31541 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » چهار شنبه 8 خرداد 1398, 7:05 pm

jaber1369,
برنامه‌ی Speccy رو نصب کنید و دمای پردازنده، هارد و گرافیک رو بررسی کنید. اگر بالاتر از 50 درجه باشند احتمال مشکل در اونها وجود داره، اما اگر سیستم بوق بوت رو میزنه اما تصویر ندارید، ممکنه مشکل از مانیتور باشه. لطفا دقیقا بفرمایید سیستم شما از زمانی که کلید پاور رو میزنید چه رفتاری داره و چه بوق‌هایی داره و ...

زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

پست توسط hokoja » پنج شنبه 13 تیر 1398, 2:29 am

سلام. من مانیتور ال سی دی ال جی مدل w2253tq دارم. کامپیوتر روشن میشه ولی تصویر ندارم وحتی حفظی هم میتونم یک فایل پخش کنم ولی تصویر ندارم. کلید source که روی مانیتور هست رو که میزنم یک لحظه تصویر رو نشون میده و بعد میره.
گاهی کامپیوتر روشن میشه و تصویر هم دارم راحت چند ساعت کارامو انجام میدم.
همچنین هیچ وقت در حین کار کردن خاموش نمیشه فقظ مسئله ابتدای روشن کردن سیستم هست.
خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

ارسال پست

بازگشت به “سخت افزار كامپيوتر”