در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

New Member

no avatar
5

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 22 شهریور 1390 03:05

آرشيو سپاس: 2 مرتبه در 1 پست

راهنماییی

توسط kakadada » پنج شنبه 31 شهریور 1390 04:15

سلام دوستان
من برنامه real player 14.0.6.666 را از سایت اصلی آن دانلود کردم و نصب کردم خیلی خوب کار میکنه  یعنی روی هر فیلم در حال پخش در اینترنت میرم گزینه download this video  ظاهر شده و مشکلی نداره ولی بعد دو روز این گزینه در برنامه 14 google chrome  نمیاد  و بعد جها روز هم در internet explorere 9 هم نمیاد تمام تنظیمات این برنامه راچک کردم tool ... preferences..........download &recording  را هم انجام دادم ولی بی فایده است باید برنامه را ریموو  و بعد دوباره نصب کنم البته من آن را کرک نکردم و نمیدانم کرک لازم داره یا نه اگه لازم است از دوستان یاری میخوام با تشکر در ضمن یک بی ادبی بکنم و از دوستان بخواهم که با توجه به یک سری از آنتی ویروسها که با اکثر کرک ها مشکل دارند از دوستان خواهش میکنم هنگام زیپ کردن فایلها گزینه creat sfx archive را تیک بزنند تا دیگر این آنتی ویروسها نتوانند بلافاصله آنها را پاک کنند ودیگر اینکه یک سری از آنتی ویروسها مثل نود 32 غیر فعال نمیشند حتی اگر آنها را هم کاملا غیر فعال کنی باز هم اینجور فایلها را سریع از بین میبرند دوستان میتوانند فایلها را از حالت زیپ خارج نکنند و سیستم را به حالت سیف مود بالا بیارند بعد فایل را اکسترکت و بعد اجرا و برنامه را کرک کنند و بعد سیستم را دوباره به صورت نرمال راه اندازی کنند البته اگر فایل کرکشون هنکام زیپ تیک creat sfx archive شان علامت خورده باشه از راهنماییتان پیشاپیش تشکر و از بی ادبی خود در مقابل اساتید عرض خواهی میکنم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب kakadada تشکر کرده اند:
ASHKAN95, silent021

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 6 مهمان