یافتن دستور آشپزی غذاهای مختلف با اندروید

در اين بخش مي‌توانيد درباره برنامه‌ها و نرم‌افزارهاي آندرويد به تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 211
تاریخ عضویت: یک شنبه 17 بهمن 1389, 11:03 am
سپاس‌های دریافتی: 198 بار

یافتن دستور آشپزی غذاهای مختلف با اندروید

پست توسط senator215 » سه شنبه 5 مهر 1390, 12:19 pm

کم‌کم دوره خرید کتاب برای یافتن دستورات آشپزی مختلف در حال از بین رفتن است. هرچند که شما می‌توانید در مجلات تخصصی، انواع و اقسام آموزش‌های آشپزی و شیرینی‌پزی را بیابید، اما سرعت و جامعیت اینترنت در این زمینه بسیار بیشتر از نشریات و مجلات کاغذی است. با آمدن گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها نیز، این رویه سرعت مضاعفی به خود گرفته است.

این مطلب به شما ۴ برنامه مخصوص یافتن دستورات آشپزی مختلف از سراسر جهان را معرفی می‌کند.۱. Recipe Search


تصویر


ساده‌ترین راه ممکن برای پیدا کردن دستور یک غذا، جستجو در بین دسته‌بندی مختلف غذاها است؛ کاری که Recipe Search به‌سادگی آن‌را در اختیار شما قرار می‌دهد. مشاهده دسته‌بندی‌های متنوع، مواد لازم جهت طبخ آن غذا و تصاویر و توضیحات آن‌را می‌توانید از طریق این برنامه مشاهده کنید. (دانلود Recipe Search با لینک مستقیم) :

کد: انتخاب همه

http://www.iranapps.ir/sites/default/files/public/story/25042/content_images/com.mufumbo.android.recipe.search.apk ۲. 170,000+ Recipes BigOven


تصویر


یکی دیگر از برنامه‌ها مشهور اندروید برای این مورد، Recipes BigOven است که به‌وسیله آن قادر خواهید بود به بیش از ۱۷۰ هزار دستور پخت غذاهای مختلف دسترسی پیدا کنید. علاوه بر آن می‌توانید دستورات مختص به خود را نیز به این برنامه اضافه نمایید. (دانلود Recipes BigOven با لینک مستقیم) :

کد: انتخاب همه

 http://www.iranapps.ir/sites/default/files/public/story/25042/content_images/com.bigoven.android.apk۳. Healthy Recipes – SparkRecipes


تصویر


این اپلیکیشن شما را در یافتن غذاهایی که برای سلامتی شما ضرری ندارند کمک می‌نماید. دسترسی به هزاران دستور غذای مختلف از سراسر جهان، امکانی خواهد بود که Healthy Recipes – SparkRecipes آن‌را در اختیار شما قرار می‌دهد. (دانلود Healthy Recipes – SparkRecipes با لینک مستقیم) :

کد: انتخاب همه

http://www.iranapps.ir/sites/default/files/public/story/25042/content_images/com.sparkpeople.android.cookbook.apk ۴. Epicurious Recipe App


تصویر


دستور غذاهایی که در Epicurious Recipe App وجود دارند، می‌توانند شما را در پختن انواع شیرینی‌ها و خوردنی‌های مختلف یاری نماید. این برنامه یکی از پرکاربرترین برنامه‌های مارکت اندروید است و امکانات مناسبی را در این زمینه داراست. (دانلود Epicurious Recipe App با لینک مستقیم) :

کد: انتخاب همه

http://www.iranapps.ir/sites/default/files/public/story/25042/content_images/com.epicurious.apk

ارسال پست

بازگشت به “Android App”