در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Major I

Major Ino avatar
پست ها

863

تشکر کرده: 2 مرتبه
تشکر شده: 13 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 29 دی 1388 22:53

محل سکونت

البرز

آرشيو سپاس: 4495 مرتبه در 800 پست

واکنش معاون کنسولی وزارت امور خارجه به اظهارات دو آمریکایی

توسط FARSHAD.ADL » سه شنبه 5 مهر 1390 21:52

معاون وزیر امور خارجه در واکنش به جوسازی دو امریکایی تازه آزاد شده گفت:چنانچه وکیل قانونی این افراد صراحتاً اعلام کرد، هر سه شهروند آمریکایی از جمله دو نفری که اخیرا براساس رأفت اسلامی و به قید وثیقه آزاد شده اند، در طول مدت بازداشت از کلیه حقوق و مزایای یک زندانی و حتی فراتر ازآن برخوردار بوده اند.

به گزارش مهر، حسن قشقاوی معاون کنسولی،مجلس و امور ایرانیان وزارت امور خارجه کشورمان در خصوص آزادی دو آمریکایی بازداشتی در ایران اظهار داشت : همانگونه که قبلا در بیانیه وزارت امورخارجه گفته شد ،نیروهای مرزبانی جمهوری اسلامی ایران بر اساس وظایف قانونی خود و بدلیل عبور غیر قانونی آنها از مرز و ورود به خاک جمهوری اسلامی ایران اقدام به بازداشت و تسلیم آنها به مقامات قضایی کرده اند.

معاون کنسولی ،مجلس و امور ایرانیان وزارت امور خارجه ضمن نادرست خواندن سخنان سه شهروند آمریکایی افزود: اتهامات تفهیم شده از سوی دادگاه ، ورود غیرقانونی به کشور و جاسوسی بوده است و بازداشت این افراد هیچ ارتباطی باملیت آنها یا مسائل سیاسی موجود میان دولتهای ایران و آمریکا ندارد.

قشقاوی افزود : چنانچه وکیل قانونی آنان نیز صراحتاً اعلام کرد هر سه شهروندآمریکایی از جمله دو نفری که اخیرا براساس رأفت اسلامی و به قید وثیقه آزاد شده اند، در طول مدت بازداشت از کلیه حقوق و مزایای یک زندانی و حتی فراتر از آن برخوردار بوده اند.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب FARSHAD.ADL تشکر کرده اند:
ASHKAN95, nima-rad, Present

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 5 مهمان