در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد
Captain

Captain

نماد کاربر
1154

تشکر کرده: 76 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 27 اسفند 1388 13:51

تهران

آرشيو سپاس: 7252 مرتبه در 1004 پست

کدام یک؟نورتون یا کسپرسکی

توسط ASHKAN95 » پنج شنبه 7 مهر 1390 13:11

سلام خدمت تمام دوستان عزیزم

نسخه 2012 انتی ویروس نورتون منتشر شده که ظاهرا از کسپر قوی تره و هیاهوی زیادی رو به راه انداخته.

به نظر شما کدومش بهتره؟

کسپر 2012 یا نورتون 2012.توجه داشته باشید که در هر دو مورد Internet Security مد نظر هست.کسپر رو حذف کنم و نورتون بریزم یا همین کسپر خوبه؟

از استادان خودم CentralWeb,Mahdi1944,MASTER,SHAHRAM و... دعوت میکنم که نظرات خودشون رو بیان کنند.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ASHKAN95 تشکر کرده اند:
Present, Mohammad 1985, CentralWeb, behrad90, SAMAN

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4251

تشکر کرده: 178 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

Re: کدام یک؟نورتون یا کسپرسکی

توسط Mohammad 1985 » پنج شنبه 7 مهر 1390 13:25

نظر من به شخصه نورتون هست که در چند ماه اخیر درصد شناسایی بالاتری داشته همچنین از کاسپر سبکتر هست منتها گویا نسخه 2012 کاسپر هم از نسخه 2011 سبکتر هست
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mohammad 1985 تشکر کرده اند:
ASHKAN95, behrad90, gigi64

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 7 مهر 1390 13:41

ASHKAN95,  
من هنوز نسخه‌ي فاينال نورتون 2012 رو تست نکردم، اما نسخه‌ي بتا چندان براي من قابل قبول نبود، براي مثال برنامه‌اي خود من نوشته بودم و از کدهاي اون کاملا اطلاع داشتم رو ويروس شناخت که البته ميشه در مورد بتا اون رو ناديده گرفت، از نظر سبک بودن، در نسخه‌ي 2012 به جرات ميگم کاسپرسکي اگر بهترين نباشه يکي از بهترينها هست، براي مثال من اون رو با Bitdefender, Nod32, TrustPort. Mcaffe , ... تست کردم، هيچ يک قابل مقايسه نبودند، به هر حال من به شخصه (قبل از تست نسخه‌ي فاينال نورتون) کاسپرسکي رو برتر ميدونم، تنها مشکلي که در مورد کسپرسکي وجود داره، براي افرادي که قصد دارند غير قانوني استفاده کنند key, restter و ... براي اون بسيار به سختي قابل تهيه هست، اما اگر بخواهيد قانوني تهيه کنيد، من با توجه به بتاي نورتون، فکر ميکنم کاسپرسکي برتر هست (در مورد نورتون اطلاع ندارم در نسخه‌ي 2012 قابل ريست يا کرک کردن هست يا خير)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT, ASHKAN95, SAMAN, nima-rad, MASTER, Shahryar, CentralWeb, behrad90, Mahdi Mahdavi

Moderator

Moderator

نماد کاربر
935

تشکر کرده: 120 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 6 تیر 1386 02:01

I.R.Iran

آرشيو سپاس: 3600 مرتبه در 672 پست

توسط CentralWeb » پنج شنبه 7 مهر 1390 13:53

نظر بنده هم نظر استاد خوبم اقا مهدی عزیز هست...
اما مشکل کاسپر همون طور که اقا مهدی هم فرمودند سر گیر اوردن کی و رستر هست...
اما با توجه به سختگیری های جدید کاسپر و محدودیت های جدید برای رستر و کی اگر نسخه فاینال نورتون عالی باشه ترجیح میدم با کاسپر خداحافظی کنم...
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  | ***  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  *** |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب CentralWeb تشکر کرده اند:
ASHKAN95, behrad90, nima-rad, Mahdi1944, CAPTAIN PILOT, MASTER

Captain

Captain

نماد کاربر
1154

تاريخ عضويت

تهران

توسط ASHKAN95 » پنج شنبه 7 مهر 1390 15:18

Mahdi1944 نوشته است:ASHKAN95,  
من هنوز نسخه‌ي فاينال نورتون 2012 رو تست نکردم، اما نسخه‌ي بتا چندان براي من قابل قبول نبود، براي مثال برنامه‌اي خود من نوشته بودم و از کدهاي اون کاملا اطلاع داشتم رو ويروس شناخت که البته ميشه در مورد بتا اون رو ناديده گرفت، از نظر سبک بودن، در نسخه‌ي 2012 به جرات ميگم کاسپرسکي اگر بهترين نباشه يکي از بهترينها هست، براي مثال من اون رو با Bitdefender, Nod32, TrustPort. Mcaffe , ... تست کردم، هيچ يک قابل مقايسه نبودند، به هر حال من به شخصه (قبل از تست نسخه‌ي فاينال نورتون) کاسپرسکي رو برتر ميدونم، تنها مشکلي که در مورد کسپرسکي وجود داره، براي افرادي که قصد دارند غير قانوني استفاده کنند key, restter و ... براي اون بسيار به سختي قابل تهيه هست، اما اگر بخواهيد قانوني تهيه کنيد، من با توجه به بتاي نورتون، فکر ميکنم کاسپرسکي برتر هست (در مورد نورتون اطلاع ندارم در نسخه‌ي 2012 قابل ريست يا کرک کردن هست يا خير)

سلام

اقا مهدی  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ازمایشی هست یا نهایی؟
این تریال ریست هم داره.

behrad90

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 7 مهر 1390 16:17

ASHKAN95,  
ظاهرا Norton Internet Security 2012 19.1.0.28 نسخه‌ي نهايي هست، اما در مورد ريستر بايد تست کرد، هم از نظر عملکرد و هم از نظر سلامت خود فايل ...

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Shahbaz, CentralWeb, ASHKAN95, CAPTAIN PILOT, behrad90, SAMAN, MASTER

Captain

Captain

نماد کاربر
1154

تاريخ عضويت

تهران

توسط ASHKAN95 » پنج شنبه 7 مهر 1390 16:34

شما تست میکنید و نتیجه رو اعلام کنید؟ :o  :D

behrad90

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4251

تاريخ عضويت

کرج پلاک 43!

توسط Mohammad 1985 » پنج شنبه 7 مهر 1390 20:58

ورژن 2012 نورتون هم به راحتي ميشه با تريال ريست ازش استفاده كرد در ضمن در مورد درصد شناسايي اشتباه هم باز نورتون از كاسپر بهتر عمل كرده
جکسون براون

ASHKAN95, behrad90, gigi64, Shahbaz

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 7 مهر 1390 23:54

Mohammad 1985,  
من در اين زمينه به تجربه‌ي خودم بيشتر اعتماد ميکنم، به نظر من کاسپرسکي 2012 از هر لحاظ کامل هست و تقريبا بدون هيچ کانفيگ خاصي، هم سبک و هم سريع و دقيق عمل ميکنه (2011 با چند تنظيم ميشد اون رو سبک کرد، اما اين نياز به تنظيم خاصي هم نداره)
تنها مشکل کاسپرسکي همين مورد تريال ريستر اون هست که تمام روشهاي فعلي رو از کار انداخته
به هر حال من نورتون رو رد نميکنم، اما بر اساس تست و تجربه‌ي خودم،‌ کاسپرسکي رو ترجيح ميدم، نورتون هم از 2009 پيشرفتهاي خوبي داشته و داره به دوران اوج خودش برميگرده ...

Shahbaz, ASHKAN95, CAPTAIN PILOT, Mohammad 1985, SAMAN, MASTER, CentralWeb

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4251

تاريخ عضويت

کرج پلاک 43!

توسط Mohammad 1985 » جمعه 8 مهر 1390 00:17

من هم طبق تجربه خودم نورتون رو پیشنهاد می کنم ! محصولات سیمانیک در فروش جهانی اولین شرکت دنیا هست و چند ساله رتبه پرفروشترین ها مربوط به این شرکت و در رده های بعدی شرکتهایی مثل ترندمیکرو قرار دارن ضمن اینکه سالهاست نورتون به عنوان ضد ویروس در سایت یاهو استفاده میشه
جکسون براون

CAPTAIN PILOT, SAMAN, ASHKAN95, gigi64, Mahdi1944

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
3101

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 22 بهمن 1385 16:25

آرشيو سپاس: 23546 مرتبه در 2452 پست

توسط SAMAN » جمعه 8 مهر 1390 00:36

درود

بنده نه نورتون استفاده میکنم و و نه کسپر اسکی

اما:

http://www.iransetup.com

یک سایت بسیار عالی هست که یوز و پسورد و.... آنتی ویروس ها ر ا به روز , در اختیار کاربران قرار می دهد.
پیام حکم قتل خود شنفتن مرا خوشتر بود, از یک تملق به نزد مردمان سفله گفتن!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SAMAN تشکر کرده اند:
Shahbaz, nima-rad, Mahdi1944, Mohammad 1985, MASTER, ASHKAN95, CAPTAIN PILOT, gigi64