در اين بخش شهداء و ايثارگران جنگ معرفي و درباره‌ي حماسه دفاع مقدس بحث ميشود

New Member

no avatar
3

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 5 مهر 1390 22:56

آرشيو سپاس: 3 مرتبه در 2 پست

درخواست جواب از دوستان بخش دفاع مقدس

توسط amin Lion » يکشنبه 10 مهر 1390 15:09

عرض سلام و ادب دارم خدمت تمامی دوستانی که مطالب جالبی رو مطرح کردند.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p></o:p>

بنده تازه فارغ التحصیل شدم و داوطلب خدمت در تیپ 55 هوابرد هستم؛ صحبتهای شما و سوالات آقا محمد و جوابهای خوب آقا میلاد کمک خوبی به من کرد تا دور نمایی از این پادگان و شزایط خدمت در اون داشته باشم. اما چندتا سوال برام مطرح هست که امیدوارم دوستان عزیز به خصوص آقا میلاد اگر براشون مقدور هست پاسخ بدن.<o:p></o:p>

1. (بخاطر اینکه من ساکن تهرانم و باید از ستاد نیرو زمینی امریه بشم)می خوام بدونم کدام قسمت(کجای) تیپ55 به افسران وظیفه بیشترین آموزش رو می ده و در واقع عملیاتی ترین قسمت کجاست تا امریه بنده برای اونجا صادر بشه؟ یا جایی که مثل کمیته چتربازی بیشتر درگیر آموزش، تمرین و فعالیتهای عملیاتی باشن؟<o:p></o:p>

2. تو صحبتها دیدم که گفتین لباس تیپ همونی هست که تهران تو پادگان01 آموزش دیدن(که برادرم همین الان تو01 داره آموزش می بینه) اما من دیدم که بچه های هوابرد در رژه امسال لباس متفاوتی با اون لباسی که تو پادگان01 هست تن کرده بودند، پس بالاخره لباس سربازها همون استتار کویر قدیمی هست یا این جدیدا که تو رژه دیدیدم؟<o:p></o:p>

3. (با شرایطی که دارم می تونم تو ارگانها و حتی بهترین قسمتهای ارتش یا سپاه امریه بشم اما) به دلایلی دوست دارم در مناطق عملیاتی ایران عزیز خدمت کنم، آیا افسران وظیفه تیپ55 برای مناطق عملیاتی اعزام می شن؟ اگر می شن چطور باید این کار رو بکنم؟ <o:p></o:p>

4. عموی بنده(شهید محمود حاجی محمدی) از شهدای هوابرد هستن که اوایل جنگ در عملیاتی در کردستان شهید شدند، اون کلیپیی که آقا میلاد ازش حرف زدن بسیار بسیار بسیار شبیه ماجرای شهادت عموی بنده هست! اما متاسفانه اون کلیپ و تاریخ و منطقه عملیاتیش رو ندیدم در این تاپیک، بخاطر همین از آقا میلاد عزیز تقاضا می کنم اگر از زمان و مکان این واقعه اطلاع دارن به من هم اطلاع بدن تا مطمئن بشم این همون عملیاتی بوده که عموی عزیزم رو از دست دادم یا خیر؟ و اگر هم امکان داشته باشه او کلیپ رو برام ایمیل کنند چون من حتی بیشتر عکسهایی که در اینجا می گذارید رو هم نیم تونم ببینم چه برسه به اون کلیپ که برام خیلی خیلی ارزشمنده!؟<o:p></o:p>

بازهم از اینکه چنین موضوعاتی رو مطرح می کنید، بحث می کنید و ادب رو در محاوراتتون رعایت می کنید خوشحال و متشکرم.<o:p></o:p>