در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Major I

Major Ino avatar
پست ها

863

تشکر کرده: 2 مرتبه
تشکر شده: 13 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 29 دی 1388 22:53

محل سکونت

البرز

آرشيو سپاس: 4495 مرتبه در 800 پست

ناتوانی ناتو در برابر موشک های ایران

توسط FARSHAD.ADL » سه شنبه 12 مهر 1390 21:49

معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه ایران برنامه‌ای مشخص دربرابر سپر موشکی ناتو در ترکیه دارد، گفت: اگر موشک‌های بالستیک ایران پرتاب شود به طور قطع سامانه موشکی ناتو ناکارآمد خواهد بود.

امیرسرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش در گفتگو با مهر، درخصوص استقرار سپر موشکی ناتو در ترکیه اظهار داشت: ترکیه یکی ازاعضای ناتو به شمار می‌رود و در راستای تعاملی که با ناتو و کشورهای غربی دارد، اجازه استقرار سپر موشکی آمریکا را در خاکش داده است.

وی با بیان اینکه ما از بابت استقرار سپر موشکی ناتو در ترکیه تهدیدی احساس نمیکنیم،چون برای هر نوع تهدیدی برنامه مشخصی داریم، گفت: هر تهدیدی که وجود داشته باشد برای ما فرقی نمی کند چون در اوج آمادگی نظامی هستیم و میتوانیم در کمترین زمان پاسخ کوبنده‌ای را به دشمن بدهیم.

سردارسرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه نیز چندی پیش در این باره گفته بود؛این گونه اقدامات حرکات مذبوحانه آمریکایی ها برای تحت فشار قراردادن ایران است و ما هم به گونه‌ای طراحی کردیم تا اگر روزی نیاز شود موشک های بالستیک را در مقابل این سامانه پرتاب کنیم.

وی با بیان اینکه اگر این موشک های بالستیک پرتاب شود به طور قطع سامانه موشکی ناتو ناکارآمد خواهد بود، عنوان کرده بود اگر آنها قادر باشند توسط این سیستم موشکی، ایران را هدف قرار دهند طبیعتا باید فکری برای دفاع ازسامانه های خود داشته باشند، معتقدم این گونه اقدامات به هیچ وجه کارآیی ندارد.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب FARSHAD.ADL تشکر کرده اند:
farzad54, Sami 1993, HASAN BARATY, Mahdi1944, airplane

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان