عشق

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث مرتبط با بهداشت و روان به بحث بپردازيد.

مدیران انجمن: Dr.Akhavan, mahshid-banoo, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 6 بار

عشق

پست توسط محمدجواد-محمدجواد » پنج شنبه 14 مهر 1390, 11:55 am

سلام من حدود 3 ساله که عاشقم و اون طرفو خیلی دوست دارم و همیشه دعا میکنم که بهش برسم خواستم در مورد دو طرفه بودن این عشق بدونم راستش من به اون چراغ سبز نشون دادم اونم یه سری حرکاتی انجام داده که به نظر خودم چراغ سبزه.من بعضی وقتا فال میگیرم امروزم فال گرفتم گفتش که کسی رو دوست داری ولی اون بهت توجهی نداره از اون وقت تا حالا مثل دیونه هام شما کمکم کنید چکار کنم ایا میشه به فال تو بحث عشق اعتقاد داشت خواهش میکنم جوابمو بدین تو همین پست.یا علی.در ضمن تولد امام رضا(ع) رو پیشاپیش هم تبریک میگم....تصویرتصویرتصویرتصویرتصویر

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 4870 بار
سپاس‌های دریافتی: 2877 بار

Re: عشق

پست توسط mahshid-banoo » جمعه 15 مهر 1390, 12:48 am

درود
جناب   ,
واقعا برا من عجیبه! شما سه ساله عاشقی و فقط دعا میکنید و فال میگیرید؟؟؟
با توجه به اینکه به قول خودتون ایشون چراغ سبزهایی نشون داده دیگه باید اقدام کنید به صحبت های جدی با ایشون. شما که انتظار ندارید اول یه خانوم پیشقدم بشه؟
البته سن و سال شما و جدیتتون در این رابطه هم شرطه!
آشنایان ره عشق درین بحر عمیق
غرقه گشتند و نگشتند به آب آلوده

New Member

پست توسط محمدجواد-محمدجواد » جمعه 15 مهر 1390, 6:04 pm

:razz: :razz: :razz: سلام.اول اینکه سنم کمه (19) و مطلب بعدی که من باهاش مشکل دارم خجالته شایدم از رو شرم و حیام باشه اونم همینطور نمیتونه در حد چند کلمه با من حرف بزنه(شرم وحیا).من دسترسی بهش ندارم(کیلومترها ها ازش دورم) فقط تو ایام خاص میتونم ملاقاتش کنم بهترین کاری که میتونم تو همین ایام بکنم چه کاریه؟1:تا اون بفهمه که من اونو دوست دارم2من بفهمم که اون منو دوست داره؟(موبایلم نداره). :razz: :razz: :razz:

Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 9 بار
سپاس‌های دریافتی: 138 بار

پست توسط gsm_nazari » جمعه 15 مهر 1390, 8:50 pm

یه روش ابتکاری :تو یه تلفن منشی دار صداتو ضبط کن بگو دوستش داری بعد شماره رو بده بهش بگو تماس بگیره کار واجبه حیاتیه خلاص :grin: هنوز اینو ندادم اداره صنایع وگرنه اختاعو زدم به نامم

Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 162 بار
سپاس‌های دریافتی: 173 بار

پست توسط قاسم فرهاد » جمعه 15 مهر 1390, 11:49 pm

تصویر محمد جواد عزیز تصویرتصویرتصویر

تصویرسلام

تصویرسلام بر [COLOR=#c00000]عشق
تصویر سلام بر عشق تصویر

با نام خدا و یاد خدا و اعتماد و توکل بر خدا پا پیش بذار! فال نگیر فقط در مکتب انسان ساز ما اسلام در اینجور موارد اگر دلتان قرص نباشد و به قول معروف تصمیمت 50 ، 50 باشه توصیه به تفأل به قرآن کریم ( استخاره) شده است، فال نمی تواند روشنگر و تصمیم ساز باشد از آنجائیکه طرف را دوست دارید اقدام کنید البته قبلش تحقیق کنید و سعی کنید احساس و عاطفه بر عقل غلبه نکند چون صحبت یک عمر زندگی در میان است .

تصویر عقل گفت که دل یگانه مأوای من است
عشق خندید و گفت: که یا جای تو یا جای من است! تصویر

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
امیدوارم مثل این دو تا گل لاله عاشق و دلسوخته در کنار هم خرم و خوشبخت باشید اما سربلند!
[COLOR=#4f6128][COLOR=#1f497d]تصویر   حضرت پيغمبر اكرم (ص ):

[COLOR=#4f6128]ادب نيكو زيور خرد  است.[COLOR=#4f6128][COLOR=#1f497d]  [i
[   

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 4870 بار
سپاس‌های دریافتی: 2877 بار

پست توسط mahshid-banoo » یک شنبه 17 مهر 1390, 2:53 am

, عزیز

با توجه به مسائلی که مطرح کردید، و محدودیت هایی که وجود داره (چه سن چه دوری مسیر و غیره) بهتره فعلا اقدام خاصی انجام ندید و از زمانی که دارید تا سن مناسب ازدواج برای ارتقاء و پیشرفت خودتون استفاده کنید.یعنی تحصیلی، ورزشی، خودشناسی و... تا وقتی زمانش رسید، فرد قابلی باشید برای شریک زندگیتون. داشتن دغدغه عاطفی بد نیست اما بیش از حد زمان گذاشتن و فکر و تخیل باعث میشه زمانتون بره و از زندگی غافل بشید. هر چیزی تعادلش خوبه :-) :razz:
آشنایان ره عشق درین بحر عمیق
غرقه گشتند و نگشتند به آب آلوده

Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 297 بار
سپاس‌های دریافتی: 250 بار

پست توسط j.ghahraman » یک شنبه 17 مهر 1390, 8:47 am

محمدجواد-محمدجواد نوشته شده:سلام من حدود 3 ساله که عاشقم و اون طرفو خیلی دوست دارم و همیشه دعا میکنم که بهش برسم خواستم در مورد دو طرفه بودن این عشق بدونم راستش من به اون چراغ سبز نشون دادم اونم یه سری حرکاتی انجام داده که به نظر خودم چراغ سبزه.من بعضی وقتا فال میگیرم امروزم فال گرفتم گفتش که کسی رو دوست داری ولی اون بهت توجهی نداره از اون وقت تا حالا مثل دیونه هام شما کمکم کنید چکار کنم ایا میشه به فال تو بحث عشق اعتقاد داشت خواهش میکنم جوابمو بدین تو همین پست.یا علی.در ضمن تولد امام رضا(ع) رو پیشاپیش هم تبریک میگم....تصویرتصویرتصویرتصویرتصویر

دوست داشتن چیزی نیست که با یک فال معلوم بشه!!
منم مثل تو بودم یک بار 5سال پیش که خیلی به خاطرش از زندگیم عقب افتادم
اون زمان دوستای چند سال بزرگ تر از من میگفتن:روزی میرسه که به امروزت می خندی!!
یک بار هم یک سال پیش بود

خلاصه خیلی ضربه خودم تصویر
و به این نکته رسیدم که چیزی به نام عاشق شدن به این شکلی که الان هست وجود نداره و اون احساس چیزی جز نفس خود آدم نیست(از روی ظاهر عاشق نشو رفتار و باطن طرف مهمه)
عشق در طول زمان به وجود میاد مثلا یک زندگی بیست ساله.

و اکنون دارم به گذشته خودم می خندم و گریه میکنم.
بی خیال بابا مگه زندگی کشه مگه الکیه؟
کی درس بخونه کی 50میلیون 100میلیون 200میلیون داره بره خوه بخره؟هان داری؟
د نداری دیگه!!

خلاصه میکنم قبل از ازدواج چشمهاتو خوب باز کن وبعد ازدواج چشماتو ببند!!

فرداها به امروزت خواهی خندید1!! تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3094 بار
سپاس‌های دریافتی: 5539 بار

پست توسط shafagh » یک شنبه 17 مهر 1390, 9:05 am

امروزم فال گرفتم گفتش که کسی رو دوست داری ولی اون بهت توجهی نداره

کشش چو نبود از آن سو چه سود کوشیدن

New Member

پست توسط محمدجواد-محمدجواد » یک شنبه 17 مهر 1390, 5:02 pm

mahshid-banoo نوشته شده:محمدجواد-محمدجواد, عزیز

با توجه به مسائلی که مطرح کردید، و محدودیت هایی که وجود داره (چه سن چه دوری مسیر و غیره) بهتره فعلا اقدام خاصی انجام ندید و از زمانی که دارید تا سن مناسب ازدواج برای ارتقاء و پیشرفت خودتون استفاده کنید.یعنی تحصیلی، ورزشی، خودشناسی و... تا وقتی زمانش رسید، فرد قابلی باشید برای شریک زندگیتون. داشتن دغدغه عاطفی بد نیست اما بیش از حد زمان گذاشتن و فکر و تخیل باعث میشه زمانتون بره و از زندگی غافل بشید. هر چیزی تعادلش خوبه :-) :razz:

سلام مهشید خانوم:
کاملا با نظرتون موافقم. دیروز تو اینترنت یه مطلبی خوندم نوشته بود 9/99 خانواده هایی که دختر دارن به پسری که سربازی نرفته باشه دختر نمیدن (منم که الان چیزی ندارم نه سربازی رفتم نه خونه دارم نه ماشین دارم و نه کار فعلا دارم درس میخونم تا ببینم خدا چی میخواد)توکل میکنم به خدا هرچی قسمت باشه صبر میکنم تمام تلاشمو میکنم تا یه مرد ایده ال بشم و بعدش میرم خ و ا س ت گ ا ری(تصویرتصویرانشااللهتصویرتصویر).از این که منو راهنمایی کردی نهایت تشکر رو دارم.خیلی ممنون امیدوارم تو زندگی موفق و پیروز باشید.تصویریا علیتصویر

ارسال پست

بازگشت به “روانشناسي و روان پزشكي”