ساخت جنگنده‌های جدید در دستور کار وزارت دفاع قرار گرفت

جديدترين اخبار مربوط به هوانوردي نظامي و غيرنظامي را در اين بخش بخوانيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
پست: 173
تاریخ عضویت: چهار شنبه 18 اسفند 1389, 8:52 pm
سپاس‌های ارسالی: 81 بار
سپاس‌های دریافتی: 559 بار

ساخت جنگنده‌های جدید در دستور کار وزارت دفاع قرار گرفت

پست توسط شترگاو پلنگ » پنج شنبه 14 مهر 1390, 6:43 pm

وزیر دفاع در جمع خلبانان:
ساخت جنگنده‌های جدید در دستور کار وزارت دفاع قرار گرفت
خبرگزاریفارس: وحیدی در جریان این بازدید در جمع فرماندهان، خلبانان و افسران گفت:نیروی هوایی با اقتدار علمی، عملیاتی، روحی، روانی و معنوی همچون شهابیمبین حافظ راستین آسمان ایران اسلامی و از پیشتازان دفاع از کشور است.
تصویر


بهگزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل تبلیغات دفاعیوزارت دفاع، سردار احمد وحیدی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح که درنود و دومین سفر استانی به همراه هیات دولت به استان همدان سفر کرده است،از پایگاه سوم شکاری شهید نوژه همدان بازدید و از نزدیک با قابلیت‌های اینپایگاه آشنا شد.

وی در جریان این بازدید در جمع فرماندهان، خلبانان و افسران این پایگاه طیسخنانی اظهار کرد: نیروی هوایی با اقتدار علمی، عملیاتی، روحی، روانی ومعنوی همچون شهابی مبین حافظ راستین آسمان ایران اسلامی و از پیشتازاندفاع از کشور است.

وزیر دفاع، آشنایی، اشراف و کار با تجهیزات و سیستم‌های پیشرفته، شجاعت وبی باکی در انجام ماموریت‌های محوله و تقدیم صدها شهید و جانباز در دفاعاز میهن اسلامی را از عوامل پدیدآورنده این اقتدار دانست.

وی افزود: ساخت جنگنده‌های جدید در دستور کار وزارت دفاع قرار گرفته است.

وحیدی با بیان این‌که «نیروی پر افتخار هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایرانجزو اولین نیروهایی بود که برای دفاع از مردم و میهن اسلامی به مصافدشمنان متجاوز رفت» تصریح کرد: ‌پاسخ کوبنده و بمباران گسترده مواضع دشمندر آغازین روزهای جنگ تحمیلی معادلات دشمنان متجاوز را کاملا بر هم زد.

وزیر دفاع گفت: امروز نیروی هوایی بسیار پر قدرت است و این قدرت با توکلبه خدا و اتکا به تجهیزات و امکاناتی است که به دست متخصصان زبده و کارآمدصنایع دفاعی و توانمندی‌های داخل ایجاد شده است نه وابستگی به خارج وبیگانگان.

وحیدی، تنوع جنگنده‌ها، آماده نگه داشتن آن‌ها، ارتقا و روزآمدسازی آن‌ها،طراحی و ساخت جنگنده‌های آذرخش و صاعقه و ساخت هواپیمای جنگنده جدیدی راکه در برنامه داریم از نبوغ دانش و فن‌آوری بومی و بالندگی صنعت دفاعی ونیروهای زبده عملیاتی ذکر کرد که در اوج تحریم‌ها توانمندی‌ بسیار بالاییرا به منصه ظهور رسانده‌اند.

وزیر دفاع با اشاره به ماموریت‌های ارزشمندی که پایگاه شهید نوژه در طولدوران دفاع مقدس و بعد از آن انجام داده است، آمادگی و روحیه بالایفرماندهان و خلبانان این پایگاه را ستود و از ایثار و فداکاری و خدماتآنان تشکر و قدردانی کرد.

گفتنی است، جلسه با فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی، حضور در مراسم صبحگاهتیپ 23 انصارالحسین سپاه به بازدید از دانشگاه بوعلی، تیپ قهرمان ارتش وشهرک صنعتی و آشنایی با فعالیت‌های آنان و گفت‌وگو با مسوولان این مراکزاز دیگر برنامه‌های سفر سردار وحیدی به استان همدان بود.
آخرین ويرايش توسط 1 on CAPTAIN PILOT, ويرايش شده در 0.
دلیل: احتراما" تاپیک منتقل شد.
 [FONT=Times New Roman]هرگز نخواب کوروش ، ای مهر آریایی / بی نام تو وطن نیز ، نام و نشان ندارد  

Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
پست: 86
تاریخ عضویت: دو شنبه 14 شهریور 1390, 12:04 am
سپاس‌های ارسالی: 236 بار
سپاس‌های دریافتی: 301 بار

Re: ساخت جنگنده‌های جدید در دستور کار وزارت دفاع قرار گرفت

پست توسط MAHDI 42 » پنج شنبه 14 مهر 1390, 11:22 pm

واقعا که..... :-P
یعنی پس از این همه سال تازه در دستور کار قرار گرفته؟ :K:L
غصه ی دیروز را نخور ،   را غنیمت بشمار ، نگران فردا نباش. 


پیامبر اکرم (ص)

ارسال پست

بازگشت به “اخبار هوافضا و هوانوردي”