در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Novice Poster

Novice Poster

no avatar
57

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 25 شهریور 1385 12:52

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط shanbalooz » چهارشنبه 12 مهر 1385 17:18

خود شما اقاي مصطفي داري تلويحا ميگي مادر مقابل سلاحهاي شيميايي صدام كاري از پيش نمي تونستيم ببريم پس چه كار بايد مي كرديم به جنگي ادامه مي داديم كه نتيجه اش شيميايي شدن جوانان وطن ازجمله پدر خود شما بود  كاري كه متاسفانه انجام شد ونتيجه ي منفي اش روي پدر خودتون مي تونيد ببنيد

Furious Poster

Furious Poster

نماد کاربر
361

تاريخ عضويت

جمعه 22 اردیبهشت 1385 01:15

آرشيو سپاس: 29 مرتبه در 15 پست

توسط mostafaa » چهارشنبه 12 مهر 1385 18:13

shanbalooz نوشته است:خود شما اقاي مصطفي داري تلويحا ميگي مادر مقابل سلاحهاي شيميايي صدام كاري از پيش نمي تونستيم ببريم پس چه كار بايد مي كرديم به جنگي ادامه مي داديم كه نتيجه اش شيميايي شدن جوانان وطن ازجمله پدر خود شما بود  كاري كه متاسفانه انجام شد ونتيجه ي منفي اش روي پدر خودتون مي تونيد ببنيد

محض اطلاعت پدر بنده در همون عملیات به شهادت رسید . اما من نه تنها از این موضوع ناراحت نیستم بلکه افتخار میکنم . جالبه بدونی پدرم روزهای آخر گفته بود : " وضع جنگ به جایی رسیده که اگر نه به خاطر مملکت نه به خاطر دین و نه هیچ چیزدیگه حداقل برای حفظ ناموسمون باید بجنگیم . " آره عزیز من . اگه قرار باشه کسی محق تر به شکایت باشه امثال من و کسایی هستن که یه زخمی از این جنگ خوردن . البته اگر اینو در نظر بگیرید که پدر من و امثال اون بزرگوارا نه برای کشورگشایی و حرص دنیا و ... بلکه به خاطر ناموس و مملکت و مردمشون و انقلابشون و عقایدشون جونشونو دادن . مطمئن باش اونها از من و شما بیشتر میفهمیدن و صلاح کار خودشون رو تشخیص میدادن . اون اوائل اگه امثال اون بزرگوارا نمیرفتن بجنگن به بهونه ی به کارگیری سلاحهای شیمیائی از سوی صدام مطمئن باش سربازای عراقی بلایی به سر ناموس ایرانی می آوردند که الان آمریکائیها به سر عراقیها می آورن . البته توی مناطقی که تصرف کرده بودن بلایی نبود که به سر دخترها و زنهای ایرانی نیورده باشن . بطوری که توی یکی از عملیاتها رزمنده ها پس از بازپسگیری منطقه دیده بودن این حرامزاده ها به زنها و دخترها تجاوز کردند و بعد از تجاوز در حالی که اون بیچاره هالخت مادرزاد بودند اونها رو به شهادت رسونده بودن ...

در ضمن همونطور که گفتم مساله ی بکارگیری سلاحهای شیمیائی تنها یکی از دلائل بود . یه سر به تاپیک ناگفته های پذیرش قطعنامه بزن . هرچند اون هم بسیاری از ناگفته ها رو نگفته ...
استحمار یک ملت , بهترین راه برای استعمار آنهاست ...

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
57

تاريخ عضويت

شنبه 25 شهریور 1385 12:52

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط shanbalooz » چهارشنبه 12 مهر 1385 19:36

اولا من نگفتم جنگ كار غلطي بود بلكه گفتم كش دادن جنگ كار غلطي بود مامي بايست همان موقع كه در موضع قدرت بوديم جنگ را پايان مي داديم در اينصورت نه پدر شما شهيد مي شد نه اين همه خسارات جاني ومالي به ملت ما تحميل مي شد خود سران حكومت هم به اين مسئله اذعان دارند (اشاره به نامه ي امام واظهارات ايت الله رفسنجاني وايت الله منتظري )
ايت الله منتظري در كتاب خاطرات خود مي نويسد :" ما در موضع بالا بوديم ومي توانستيم خسارت بگيريم وعراق را محكوم كنيم ولي متاسفانه آن فرصت را از دست داديم تا آن وقتي كه به امام گفتند ما ديگر  هيچ امكانات ونيرويي نداريم وايشان مجبور شدند قطعنامه را بپذيرند  والبته قولي هم هست كه خود امام مايل به ختم جنگ بودند ولي طرفداران ادامه جنگ نظر خود را به ايشان تحميل كردند"
ملاحضه مي كنيد خود سران حكومت به اين مسئله اعتراف مي كنند آنوقت شما حاضر به پذيرش اين مسئله نيستيد ..آيا شما بيشتر از اينها در جريان مسائل پشت پرده وروپرده جنگ بوده ايد ؟ فكر مي كنم  هر آدم منطقي ديگري مي بود با اين استدلالات من قانع ميشد اين طور نيست ؟

Furious Poster

Furious Poster

نماد کاربر
361

تاريخ عضويت

توسط mostafaa » چهارشنبه 12 مهر 1385 20:10

shanbalooz نوشته است:اولا من نگفتم جنگ كار غلطي بود بلكه گفتم كش دادن جنگ كار غلطي بود مامي بايست همان موقع كه در موضع قدرت بوديم جنگ را پايان مي داديم در اينصورت نه پدر شما شهيد مي شد نه اين همه خسارات جاني ومالي به ملت ما تحميل مي شد خود سران حكومت هم به اين مسئله اذعان دارند (اشاره به نامه ي امام واظهارات ايت الله رفسنجاني وايت الله منتظري )
ايت الله منتظري در كتاب خاطرات خود مي نويسد :" ما در موضع بالا بوديم ومي توانستيم خسارت بگيريم وعراق را محكوم كنيم ولي متاسفانه آن فرصت را از دست داديم تا آن وقتي كه به امام گفتند ما ديگر  هيچ امكانات ونيرويي نداريم وايشان مجبور شدند قطعنامه را بپذيرند  والبته قولي هم هست كه خود امام مايل به ختم جنگ بودند ولي طرفداران ادامه جنگ نظر خود را به ايشان تحميل كردند"
ملاحضه مي كنيد خود سران حكومت به اين مسئله اعتراف مي كنند آنوقت شما حاضر به پذيرش اين مسئله نيستيد ..آيا شما بيشتر از اينها در جريان مسائل پشت پرده وروپرده جنگ بوده ايد ؟ فكر مي كنم  هر آدم منطقي ديگري مي بود با اين استدلالات من قانع ميشد اين طور نيست ؟

من دارم میگم در موضع قدرت نبودیم و از مسئولین مختلف این رو نقل قول میکنم شما باز میای میگی ما در موضع قدرت بودیم . اگه بودیم که درد نداشتن بخوان با اونهمه هزینه فاو رو بگیرن .
خود سران حكومت هم به اين مسئله اذعان دارند (اشاره به نامه ي امام واظهارات ايت الله رفسنجاني وايت الله منتظري )

کدوم سران . شما اصلا از کجای نامه ی امام به این استدلالات رسیدی که امام گفتن ما باید همون موقع جنگ رو تموم میکردیم ؟؟؟؟؟؟؟ یا از کجای صحبتهای آقای هاشمی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در مورد نظرات آقای منتظری هم کاری ندارم . ایشون قابل احترامه و واسه این مملکت و انقلاب زحمت کشیده و حق داره نظر خودشو بگه . اما نظر هیچکدوم از مسئولین دیگر بخصوص کسانی که عضو شورای دفاع بودن با نظرات آقای منتظری همخونی نداره . هر چند من مدرک مستدلی هم از این نظری که شما به آقای منتظری نسبت دادین ندیدم . اینهمه هم  تایپ کردم که به شما بگم در موضع قدرت نبودیم و اگه جبهه رو ول میکردیم به امون خدا و میشستیم پشت میز مذاکره و رزمنده ها برمیگشتن سر کار و زندگیشون مطمئنا الان بخشی از خاک ایران ازش جدا شده بود . لبنان رو میبینی ؟؟؟؟ اگه همون سالهایی که اسرائیل لبنان رو اشغال کرد مثل الان جلوش می ایستادند الان مزارع و بلندیهای استراتژیک شبعا در اشغال اسرائیل نبود . دیگه از این نمیشه مثال عینی تر زد . در ضمن یه سر به این تاپیک بزنید و ببینید آقای رشید در مورد مذاکره با صدام چی گفته : http://www.centralclubs.com/viewtopic.php?t=9368

طبق گفته ی ایشون و خیلی دیگر از مسئولین دست اندر کار صدام تا مدتها اصلا حاضر به مذاکره نبود . یک بار هم که وزیر بازرگان رفته باهاش مذاکره کنه بی نتیجه بوده ...

آيا شما بيشتر از اينها در جريان مسائل پشت پرده وروپرده جنگ بوده ايد ؟

مطمئن باش من از شما بیشتر در جریان این موضوعات هستم . یکی دوماه پیش دیداری با آقای محسن رضایی داشتم و اتفاقا در مورد یه همچین مسائلی ازش پرسیدم . مهمترینش قضیه ی پایان جنگ بود . یکی از دلائلی هم که ایشون مصاحبه کردند به نظر خودم مربوط به همون دیدار میشه . باز هم میگم هیچ کدوم از مسئولین نگفتند جنگ باید سال دوم تموم میشد . حتی اگر به صحبتها گوش میدادید بارها گفتند که تا سال چهارم اصلا صحبتی از این قضایا نبود و هیچ کسی نسبت به ادامه ی جنگ اعتراض نکرده .

به نظر میاد این بحث حداقل باشما نتیجه بخش نباشه . چون انگار مرغ یه پا داره .

این روهم بگم که برای برخی دلخوری بوجود نیاد. اگه میبینید قدری صحبتهام تند و زنندس به این دلیله که وقتی میبینم عده ای به همین راحتی میان همه چیز رو زیر سوال میبرن واقعا ناراحت میشم . وگرنه قصد و غرضی در کار نیست .

Major II

Major II

نماد کاربر
1796

تشکر کرده: 13 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 25 شهریور 1385 16:18

آرشيو سپاس: 216 مرتبه در 105 پست

توسط Karim1504 » چهارشنبه 12 مهر 1385 20:34

دوست عزیز من نژاد پرست نیستم
نه از خودت تعریف کن و نه بدگویی. اگر از خودت تعریف کنی قبول نمی‌کنند و اگر بدگویی کنی بیش از آنچه اظهار داشتی تو را بد خواهند پنداشت...
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Major II

Major II

نماد کاربر
1796

تاريخ عضويت

توسط Karim1504 » چهارشنبه 12 مهر 1385 20:35

دوست عزیز من نژاد پرست نیستم
من یک ایرانی اصیلم
نه از خودت تعریف کن و نه بدگویی. اگر از خودت تعریف کنی قبول نمی‌کنند و اگر بدگویی کنی بیش از آنچه اظهار داشتی تو را بد خواهند پنداشت...
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Furious Poster

Furious Poster

نماد کاربر
361

تاريخ عضويت

توسط mostafaa » چهارشنبه 12 مهر 1385 21:22

چترباز شماره 1 نوشته است:دوست عزیز من نژاد پرست نیستم
من یک ایرانی اصیلم

من عرض کردم اون صحبتها بوی نژاد پرستی میده و هرکسی هم جای من باشه همین قضاوتو میکنه . چه بهتر که شما نظرتون این نیست .

اخراج شده

no avatar
299

تاريخ عضويت

دوشنبه 30 مرداد 1385 08:25

آرشيو سپاس: 10 مرتبه در 7 پست

توسط tall » چهارشنبه 12 مهر 1385 22:28

ستارگان سينماي هالييود بخصوص ستارگان استراليايي هالييود نظيرآقايان مل گيبسون_راسل کرو و از بين خانم ها:
نيکول کيدمن_ کيت بلانچنت اينها همهگي در سخنراني خود به نوعي يهودي ها را مسئول جنگ در دنيا معرفي نمودند

کلا موسي کليم هم از دست اين قومش راضي نبود و اين موضوع تا امروز ادامه داره  البته اين ستارگان: اعراب را هم بسيار بيشتر از اسراييل و قوم امروز يهود مقصر مي دانند
آتش انسان را در لباس ابراهيم نمي سوزاند

شما پست حذف مي کنيد پس هستيد

Major II

Major II

نماد کاربر
1796

تاريخ عضويت

توسط Karim1504 » چهارشنبه 12 مهر 1385 22:45

mostafaa نوشته است:
چترباز شماره 1 نوشته است:دوست عزیز من نژاد پرست نیستم
من یک ایرانی اصیلم

من عرض کردم اون صحبتها بوی نژاد پرستی میده و هرکسی هم جای من باشه همین قضاوتو میکنه . چه بهتر که شما نظرتون این نیست .

راستی در مورد این موضوع هم که مطرح نمودی:

شما طرز فکرتان اینجوری است .لطفا طرز فکرتان را به دیگر ایرانیان عزیزی که در سایت عضو هستند نسبت ندهید :x  :x  :x  :x

خداوند از سر تقصیرات شما و تمام اعراب بگذرد

ان شاء الله

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
422

تاريخ عضويت

سه شنبه 16 اسفند 1384 14:14

آرشيو سپاس: 59 مرتبه در 29 پست

توسط JASON » چهارشنبه 12 مهر 1385 22:55

دوستان گرامي ،

با در نظر داشتن اينكه مطالب بيهوده و سرزنش كردن يكديگر هيچ فايده اي نه براي خودتان و نه براي اين سايت ندارد .. علي رغم ميل باطني بايد تذكر بدهم .. كه ادامه اين رويه و و جنگ جدل به هيچ عنوان در شان شما نيست ... پس خواهشمند است به روال تاپيك برگرديد و رعايت احوال يكديگر را زير پا نگذاريد .....

در صورت ادامه اين وضع تمامي پستهاي نا مربوط پاك خواهد شد ....

موفق و شاد باشيد . :-o

Captain

Captain

نماد کاربر
2732

تشکر کرده: 67 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 5 مرداد 1385 22:34

آرشيو سپاس: 5103 مرتبه در 812 پست

توسط كيارش » پنج شنبه 13 مهر 1385 00:33

بابا من اين تاپكيك رو باز كردم كه بگم سينما زير سلطه ي صهيونيسته شما امدين ربطش دادين به نژاد  :eek:  دوستان مهم عقله كه ايراني سره  :(  :(  :(    به هر كس كه مي گم ايراني ام برق از 3 فازش مي پره انگار با فضا نورد روبرو شده كلي ادم رو تحويل مي گيرن  :grin:  :(   پاكستاني و افغاني ها هم يا خودشونو نسبت به ايراني مي دن  :(  يا از سر حسودي مي مي رن اين مساله هر روز واسه من اتفاق مي يفته  :D  :-)  

چترباز شماره 1,   مسايله رو با اين جور پستا به جنگ داخلي نكشون  :x  لطفا  :D

اعراب هم خوب و بد دارن ولي نسبي بدا بيشترند  :sad:

اسلام و عليكم و رحمت الله و بركتو  :razz:
قتل این خسته به شمشیر تو تقدیر نبود,
ور نه هیچ از دل بی‌رحم تو تقصیر نبود

New Member

no avatar
9

تاريخ عضويت

شنبه 3 تیر 1385 14:42

آرشيو سپاس: 3 مرتبه در 3 پست

توسط kaveg » شنبه 15 مهر 1385 15:28

mostafaa نوشته است:1 - بنده کاری به این دسته بندیها ندارم . اینها وحی منزل نیستن . همین نژاد قفقازیسان منظورش نژاد آریائیه و هدفهای بسیاری از این دسته بندی و نامگذاری وجود داره. یکیش اینه که این مطلب رو در فکر مردم جا بندازن که نژاد آریائی مال ایران نبوده و از قفقاز و سیبری اومده . در صورتی که واژه ی آریائی برای اولین بار در سنگنوشته های داریوش هخامنشی در تخت جمشید به کار فته ...

2 - در حال حاضر به یک چنین دیدگاهی که قوم یا ملت یا نژاد خودتو برتر از دیگران بدونی " نژادپرستی " اطلاق میشه ( توجه کنید که چه یک قوم باشد چه یک ملت و یا یک نژاد ! مهم نفس مطلبه ... ) . کمی مطالعتونو بیشتر کنید در مقالات مختلف این مطلب رو متوجه میشین .

هرچند که این آقایونی که با عربها سر لجبازی دارند خودشون رو از نژاد آریائی و نژاد برتر میدونن و این در راستای اون دسته بندی کذایی شما هم قرار میگیره .

3 - میشه بفرمایید نژاد سامی که ادعا میشه مشتمل بر اعراب و یهودیهاست ( ببینید سیاسیکاری تا کجا ریشه دوونده ... ) در کدوم یک از این دسته بندیها قرار میگیره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

باز هم تكرار مي كنم كه گروه هايي كه شما به عنوان ن‍ژ‍اد بيان مي كنيد قوم هستند
آريا امروزه به عنوان يك قوم شناخته مي شود و نژاد آريا مربوط به قرن 19 ميلادي و دوران رايش سوم است
نژاد سامي نيز همين گونه است و نمونه ي ديگري از كاربرد اشتباه واژه نژاد به جاي قوم است
همچنين منظور از قفقازي به هيچ عنوان آريايي نيست بلكه قوم آريايي زير مجموعه اي از اين نژاد است
ساميان هم زير مجموعه اي از نژاد قفقازي هستند

قبليبعدي