در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد
Major I

Major I

no avatar
235

تشکر کرده: 3 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 25 بهمن 1388 05:06

آرشيو سپاس: 1034 مرتبه در 211 پست

Re: تسليحات سری ايران دشمن را غافلگير خواهد كرد

توسط HS368 » سه شنبه 26 مهر 1390 20:15

HORLIKAN نوشته است:
حالا دور از شوخي اين تجهيزات سري كه ميگين چيه ؟

يه چنگنده نسله  20 كه رو دسته همس؟

يه موشك اتمي 600 مليارد مگاتنيه؟

يه لشگري زرهي اجنه اس ؟

چيه دقيقا؟

بشقاب پرنده و بمب هیدروژنی و ارتشی از روبات های هوشمند(ترمیناتور4) رو هم اضافه کن!!!
خوشبختی ما در سه جمله است ... تجربه از دیروز , استفاده از امروز , امید به فردا ... ولی ما با سه جمله دیگر زندگی مان را تباه میکنیم حسرت دیروز , اتلاف امروز , ترس از فردا ... دکتر علی شریعتی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HS368 تشکر کرده اند:
Cloor Master, nasir irani, جهانبانی, Norooz7032, Present, HORLIKAN

Captain

Captain

نماد کاربر
3805

تشکر کرده: 24 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 شهریور 1388 02:26

جمهوری اسلامی ایران

آرشيو سپاس: 23503 مرتبه در 3364 پست

توسط Sami 1993 » سه شنبه 26 مهر 1390 20:23

انگاری در بین سلاحهای تولید انبوه دیگر کشورها نمونه معیوب و مشکل دار پیدا نمی شود ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!
حالا خوبه رزمایش برای پیدا کردن و سپس رفع اینجور معایب و مشکلات برگزار می شه تا موقع درگیری علاوه بر مشکلات بزرگتر که همه ازش اطلاع داریم ، این مشکلات هم به آنها اضافه نشوند.

گرگ ها خوب بدانند در این ایل غریب

گر پدر رفت، تفنگ پدری هست هنوز

گرچه نیکان به مرور بار سفر بر بستند

شیرمردی چو علی خامنه ای هست هنوز

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                          لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                                             لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

mehrdadprd از این پست سپاسگزاري کرده است

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Sami 1993 تشکر کرده اند:
Mr.Amirhessam, mm1990, HASAN BARATY, Present, reza4087, HESAM-007, nasir irani, mehdighorbani

Captain

Captain

نماد کاربر
1783

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 29 اردیبهشت 1386 15:58

آرشيو سپاس: 11669 مرتبه در 1512 پست

توسط typhoon » سه شنبه 26 مهر 1390 21:04

شما چند تا درست و حسابی از این تولید داخل رو نام ببر ما بشناسیم.انشالله تشریف بردی خدمت روی بدنه ژ3 ها رو نگاه کن و ببین تولید چه سالی هستند تا یک چیزهایی دست بیاد.
Old soldiers never die.They just fade away

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب typhoon تشکر کرده اند:
Norooz7032, saeed_saba, jas_gholami_1347, Present, Mohammad 1985, Persian_ranger, ASHKAN95, HORLIKAN, HS368, Cloor Master, جهانبانی

Major II

Major II

نماد کاربر
228

تشکر کرده: 23 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 3 آبان 1387 10:19

آرشيو سپاس: 571 مرتبه در 152 پست

توسط reza_glb » سه شنبه 26 مهر 1390 22:20

قدرت ايران از لحاظ نيروي هوايي ضعيفه ولي از لحاظ نيرو زميني و موشكي جايگاه خوبي داريم چرا به
نيرو هوايي گير ميدين فقط سرتونو بكنيد زير برف به اين اميد كه هواپيما دشمن نزديك خداست،خدا ميزنه تو سرشون مثل ملخ ميفتن رو زمين
وطـــن یعنــی اذان عشـــق گفتــن      ***
وطــن یعنــی غبـار از عشـق رفتــن    ***
وطــن یعنــی هـدف یعنی شهامت      ***
وطـــن یعنــی شرف یعنی شهـادت     ***
وطــن یعنــی گذشتــه،حـال، فـردا       ***
تمـــــام سهـــم یـــک ملــت ز دنیــا       ***
وطــن یعنــی چـه آبـاد و چه ویـران      ***
وطـــن یعنـی همین جا یعنی ایـران      ***  

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب reza_glb تشکر کرده اند:
Sami 1993, mm1990, Present

Captain

Captain

نماد کاربر
1783

تاريخ عضويت

Re:

توسط typhoon » سه شنبه 26 مهر 1390 22:22

reza_1990 نوشته است:قدرت ايران از لحاظ نيروي هوايي ضعيفه ولي از لحاظ نيرو زميني و موشكي جايگاه خوبي داريم چرا به
نيرو هوايي گير ميدين فقط سرتونو بكنيد زير برف به اين اميد كه هواپيما دشمن نزديك خداست،خدا ميزنه تو سرشون مثل ملخ ميفتن رو زمين

همون ما هیچی نگیم بهتره!!!!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب typhoon تشکر کرده اند:
Norooz7032, Present, CAPTAIN PILOT, Persian_ranger, Mohammad 1985, Cloor Master, ASHKAN95, HESAM-007, HS368

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
115

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 24 مهر 1390 01:05

آرشيو سپاس: 599 مرتبه در 99 پست

توسط sorena_noshad » سه شنبه 26 مهر 1390 23:42

هیچی نگفتیم که ایشون ملت رو نادون فرض کرده و فکر میکنه دوران ناصرالدین شاهه که به مردم میگفتن ایران پیشرفته ترین کشور جهانه :ch:  و این حرف ها رو به ملت میزنن؟

به خصوص اون خبرنگارهایی که هواپیما رو با هلی کوپتر نمیتونن مقایسه کنن چه برسه به این که سوال درست و حسابی کنن.
ارتش ايران ،‌ دلير و قهرمان / همچو كوهي در بر اهريمنان

عزم ايران گر نمايد خصم دون / جسم و جانش را كشيم در خاك و خون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sorena_noshad تشکر کرده اند:
saeed_saba, Present

Captain

Captain

نماد کاربر
2132

تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 شهریور 1385 00:51

تهران

آرشيو سپاس: 8025 مرتبه در 1088 پست

توسط Mr.Amirhessam » چهارشنبه 27 مهر 1390 02:50

با سلام خدمت دوستان

تا کی می خواهید به این بحث های کودکانه ادامه بدید؟!
در این انجمن در مورد این موضوعات فکر کنم هزار باری بحث شده و دوستان هزار باری در ضعف نیروی هوایی افاضات فرموده اند و هرچه توانسته اند نثار مسئولان کرده اند!
اما همین دوستان محترم در تاپیک های دیگر سابقه نوشتن چنین نوشتاری را دارند البته نقل به مضمون: اگر ما 500 جنگنده سرحال داشته باشیم در برابر ناتو کاری از پیش نمیبریم! روسیه با ... جنگنده در برابر امریکا کاری نمیتواند بکند،ناتو پیش کش! امریکا 2200 جنگنده فعال دارد و ...................!

بنده متوجه نشدم،اخر ما میتوانیم حریف ناتو شویم یا نمی توانیم،تکلیف من را مشخص کنید،لطف بزرگی کرده اید!
---------------------------------------------------
دوستان انتظار دارند در نیروی هوایی معجزه شود! انگار نه انگار تحریم است،فناوری نیست(به قول خودشان)،کسی جنگنده نمی فروشد و ...!
احتمالا من اخبار را ناصحیح می خوانم:
خبر پیشنهاد امریکا برای فروش n تعداد اف-35 و اف-22 را به ایران با تخفیف ویژه جایی ندیده ام؟! شاید هم خبری بوده مبنی بر درخواست روسیه برای شراکت ایران در پروژه پک فا؟! شاید هم پیشنهاد فروش تعداد زیادی سوخو-30 داده اند و ما رد کرده ایم؟! راستی از فرانسه و کلا اتحادیه اروپا دعوتنامه های فراوانی برای خرید رافائل و یوروفایتر امده است اما این مسئولین نادان نیروی هوایی قبول نمی کنند! شاید چین برای فروش جی-10 و شراکت در پروژه جی-20 سر و دست میشکسته اما مسئولان ما مثل همیشه نفهم بوده اند!!!!
احتمالا انان که سفارش خرید تور-ام و اس 300 و ... را داده اند از فضا امده اند و اصلا ایرانی و نظامی ایرانی نیستند! انانی که جنگنده های سوخو-24 و میگ-29 ها را خریدند هم از روی شکم هم این ها را سفارش داده اند و اصلا نمیدانستند اینها چیست! انگار میفروشند و ما نمی خریم!

دیدم سفارش ها برای خرید لئوپارد،لکرک،ابراهامز و تی-90 سرازیر شده!
روسیه با امریکا برای فروش اس-400 به جای تاد های که امریکا پیشنهاد داده سرشاخ شده اند!
روسیه برای فروش اسکندر التماس میکند و امریکا برای فروش زیردریایی هسته ای!
هلر اند کخ ،لیست بلند بالایی از سلاح های انفرادی تولیدی اش را فرستاده برای ستاد کل نیروهای مسلح اما انها سواد ندارند،اصلا تا به حال اسلحه به روز ندیده اند،احتمالا به خنده به هم میگفتند این المانی ها تایپ کردن بلند نیستند ژ-3 را نوشتند ژ-36!!!! نامه زده اند که بروید کشف کنید اصلا ام-16 اسم تانک است یا هواپیما!
انتونوف و لاکهید برای فروش هواپیمای ترابری نظامی همدیگر را تهدید کرده اند و دارد جنگ هسته ای رخ میدهد بخاطر فروش سلاح به ایران!
بوئینگ التماس می کند که تو رو خدا فرماندهان نیروهای مسلح ایران ما برای شما مجانی تسلیحات لیزی نصب می کنیم چرا نمی فهمید!
ببین ارتش  و نیروی نظامی ایران به چه فلاکتی افتاده است که تعدادی جوان حداکثر 20 تا 30 ساله ان را به مسخره گرفته اند! همان نیروی نظامی که چند سالی است کابوس اسرائیل و امریکاست... از ترسش حدود 8 سال است وعده حمله هوایی پیشگیرانه می دهند اما جرات حمله ندارند و فرماندهان امریکایی حمله به همین نیروی نظامی و کشور ایران را حماقت می دانند،عجب داستان خنده داری است و چه زشت است بدانی مشکلات و کمبود ها را و باز اصرار داشته باشی بر حرفای پوچ که شاید روحیه مبارزه و رزم و جهاد را از کسی که تازه به این راه  و اشنایی با ارتش و نظامی گری افتاده را نابود کنی...

کسی منکر کمبودها نیست! اما کمبود ها دلیل دارد ،بهتر نیست نگاهی به سوابق فرماندهان نظامی ایران در ارتش و سپاه و حتی در وزارت دفاع بیندازیم تا بدانیم انها مثل من و شما از روی ترجمه متون و علاقه در مورد مسائل نظامی اگاهی ندارند ! کارشان این است و صد البته وظیفه... برخی انگار هنوز خواب هستند و جنگ روانی و ... را ندیده اند ،شاید هم سازمان های اطلاعاتی غربی کمی شعورشان را از دست داده اند و احتمالا ماهواره های جاوسوسی اف-4 های ما را اف-22 می بینند! اف-5 ها را اف-35! احتمالا ژ-3 های زنگ زده ارتش را ژ-36 می بینند! انها هم نفهم هستند ،شاید هم دلسوز! ارتش و سپاه به این فلاکت و بدبختی و فرماندهان دروغگو و احتمالا به ضعم برخی از دوستان نفهم اما انها با ما کاری ندارند که هیچ از ما کمی هم میترسند...

----------------------------------------------------------------------------
ببخشید اگر خارج از ادب! و بی منطق حرف زدم،خواستم مثل برخی دوستان جواب بدم
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mr.Amirhessam تشکر کرده اند:
ali nuri, mak1355, Java, HESAM-007, apple2009, رضاخان, HS368, mm1990, Cloor Master, Qaher1406, behrad90, reza4087, mogtaba-pilot, Solver, samie 1989, hamed_713, @lirez@, Sami 1993, MOHAMMAD JAFAR, msy, nima-rad, shola, Present

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » چهارشنبه 27 مهر 1390 04:15

بنده منظورم تحقیر یا گلایه نبود، فقط شرح بر علت غافلگیر شدن دشمن کردم.

شاید در زمان جنگ ما از نظر تجهیزات به روز تر بوده باشیم؛ اما همان زمان هم عراق در بسیاری موارد برتری قابل توجهی از نظر تجهیزات به ما داشت.

شاید مثلا نصف دیده بان های ایران بلد نباشند با GPS کار کنند یا ندیده باشند و هنوز با قطب نماهای آمریکایی زمان شاه کار کنند اما این کهنگی تجهیزات اصلا ملاک سنجش قدرت نیست بلکه یک فاکتور کوچک است در مقابل موارد دیگر.

شما یک مرور به جنگ ها داشته باشید، آیا در همه جا فاتحان نبردها مدرن ترین تجهیزات را داشته اند؟
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
nima-rad, Present

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
53

تاريخ عضويت

پنج شنبه 7 مهر 1390 09:43

آرشيو سپاس: 126 مرتبه در 37 پست

توسط رضا کلاه سبز » چهارشنبه 27 مهر 1390 06:48

به نظر من شاید .................................... پیدا بشه

Major

Major

نماد کاربر
406

تاريخ عضويت

چهارشنبه 6 شهریور 1387 08:26

ا يران - تهران - منطقه 11

آرشيو سپاس: 789 مرتبه در 167 پست

Re:

توسط ali nuri » چهارشنبه 27 مهر 1390 09:57

reza_1990 نوشته است:قدرت ايران از لحاظ نيروي هوايي ضعيفه ولي از لحاظ نيرو زميني و موشكي جايگاه خوبي داريم چرا به

با سلام
دوستان عزیز و محترم شماها بهتر از من می دونید اصولا ما ایرانی ها انسانهای هستیم  که اگه بخواییم ، خودمون رو یا خیلی دسته کم می گیرم یا دیگه خیلی اعتماد به نفس پیدا می کنیم اونم خیلی زیاد !!!

ما الان دشمن درجه یکمون آمریکا و اسرائیله درسته ؟؟؟ اشتباه که نمی کنم اگه اشتباه می کنم یکی بگه !!!

من تا اونجا که می دونم در جواب دوست عزیزمون فقط این رو بگم من خودم تو ارتش خدمت کردم با درجه گروهبان یکمی تو مرکز آموزش فرماندهی پشتیبانی منطقه 3 تهران  از بابت سربازان وظیفه نیروی زمینی خیالتان رو  راحت کنم یک دهم تجهیزات و آموزش های سربازان آمریکائی رو ندارن!!او نهای که تو ارتش خدمت کردن می دونن من خودم به شخصه تمام لباس ها و پوتین های استحقاقی ام رو از روز اول شروع خدتم که می گرفتمش می بردم گمرک عوض می کنم با یه چیز بهتر اون مال یه کشور دیگه !! عوض می کردم مابه التفاووتش رو از جیب مبارک می دادم من سرباز ایرانی پوتینای اسرائیلی به پام !! چرا ؟؟؟ چون کیفیت این پوتینا بهتره !!

آموزشم  کل سه ماه آموزشی آخر هفته ها که همه دنباله مرخصی 24 یا 48 ساعته بودن !!! ما این سربازای ننه مرده رو کلا یک هفته می بردیم تو اطراف کهریزک اردو که همش هم خنده بازار بود !!  

یعنی بعد از دو ماه آموزش دیدن دور از جان تو گوش خ...ر یاسو خوندن ! سرباز بلد نبود یه چادر انفرادی برپا کنه ! یه سنگر روباهی یا انفرادی بکنه !
رزم شبانه می بردم 8 یا 9 نفر گم می شدن یا نصف گروهان جیم می شدن ، خوب نتیجه این مسخره بازی چیه ؟؟

موقع رژه هم یا اسلحه از دستشون می افتاد یا بنده فانوسقه شون باز میشد !!! یعنی کل آموزش فقط رژه است که به اون مقام ارشد ثابت کنن پاهاشون خوب بالا میره یه به قول معروف (( خیلی خوب را اون بابا بگیرن )) والا من که بهشون می گفتم حیف نون ...

روز اولی که عراق به ایران حمله کرد وضعیت پرسنل وظیفه ما بهتر از این موقعیت فعلی اش نبود ؟؟؟ اون موقع مدت سربازی رو کم کردن حالا آموزش را اون قدر ضعیف به وظیفه تو هر درجه ای القاء می کنن که فقط اون وظیفه با  اون آموزش به درد کیش کردن کلاغ های مزرعه می خوره !
تجهیزاتم که می دونید قدیمی من خودم به شخصیه ژ-3 قنداق تاشو ام تو آموزشی آرم شاهنشاهی روش بود که یه جور از روی سلاح پاکش کرده بودن و لی خوب مشخص بود آرم شاهنشاهیه یعنی حداقل بیست و چند سال از ساخت این سلاح می گذره ! حالا توپ و تانک و ... پیشکش حالا با این همه که تو بوق می کنیم و شعار می دیم از همین 8 سال جنگ کلی تجارب بدست آوردیم ! یه عصاره ای تزریق نشده تو پیکره نیروهای نظامی مون  حداقل تو سطح آموزش !

این رو گفتم که تا ته اش رو بخونید ! به قول معروف این خانه از پی ویران است خواجه ها به فکر نقش ایوان انند !!! بابا ایرانی ها اگه تونستند عملیات H-3 را انجام بدن که کل دنیا تا الان تو کفش موندن ! همش و همش و همش مهارت خلبان ها بود ؟؟؟ یعنی فانتوم های ایران اونم از نظر عملیاتی بودن و مدرن بودنشو تو دهه 60 شمسی بی اثر بود ؟؟؟

خوب حالا شما بیا بگو آمریکا که تجهیزات نظامیبه ما نمی فروشه ! روسیه ام نمی فروشه ! چینم نمی فروشه !! این تسلیحاتی های که موجود داریم رو برسونیم به سطح تجهیزات دشمنان احتمالی موجود در منطقه ! یه اف 5 بریم یه دم بهش اضافه کنیم بشه صاعقه !!! خوبه عالی شد برسونیم به تولید انبوه و ... بعدش نوبت فانتمه بعدشم تامکت الی آخر
اصلا اینا چیه ما خودمون بسازیمش ها ؟؟؟ توحم تو این حد خوبه ؟؟؟ موشک هاگ رو یکم تعغییرش بدیم بخورونیمش به تامکت عالی میشه دیگه یا این رهگیر رو بکنیم بمب افکن!

حالا کلا اینا به کنار رو پا خودمون وایسادیم اورهال می کن قطعه می سازیم تسلیحات جور می کنیم ! اما به روز نیستیم این های هم که می سازیم بدتر از چینی ها از رو موشک خود چینی ها باز کپی می کنیم یا همون را تو ایران می سازیم یه اسم عربی و تمام !!!

تسلیحات سری ام همش کشکه هر چقدرم که ما برای مقابله با دشمن راهکارهای دفاعی پیش بینی کنیم یا تسلیحات جهت مقابله کپی کنیم !! دشمنم بیکار نمی شینه نیروهاش رو  نسبت به تهدید های احتمالی از طرفما قبل از هر اقدامی واکسیناسیون می کنه .
مطمئن باشید خدای ناکرده اگه درگیری پیش بیاد اونی که تو کاخ سفید نشسته و احتمالا فرمان حمله رو صادر می کنه اون قدر هام احمق نیست که مثلا یه آپاچی چند میلیون دلاری را بدون هیچ اقدام امنیتی بفرسته ماهم بنگ بزنیم بندازیمش پائین !!!

در مورد مطلب دومتم دوست من : خدا رو قاطی مسخره بازی های این موجود زبون نفهم به نام انسان نکنید !!!

اینم بدانید رشادت و از خود گذشتی جای خودش ! دیگه الان نمیشه با نارنجک بری زیر تانک درسته ؟ چون نه به اون تانکه دیگه اثر می کنه و نه دیگه همچین آدمهای دیگه موجود نیست ....
پیش این عمری که ما داریم ، مرگ را باید عروسی خواند !!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ali nuri تشکر کرده اند:
behrad90, HS368, nima-rad, HORLIKAN, shaman, Norooz7032, Present, Cloor Master, Persian_ranger, gigi64, typhoon, SORENA

Major I

Major I

no avatar
235

تاريخ عضويت

يکشنبه 25 بهمن 1388 05:06

آرشيو سپاس: 1034 مرتبه در 211 پست

توسط HS368 » چهارشنبه 27 مهر 1390 14:41

حرف ما اینه که چی باعث غافلگیری دشمن میشه؟!
دلیل اینکه چرا تا به حال آمریکا به ما حمله نکرده، فقط قدرت نظامی ما نیست! قدرت نظامی صرفا نشانه برتری نیست. 2تا از 14تا نقاط استراتژیک جهان دست ایرانه. ایران میتونه بحران نفت یا انرژی تو جهان بوجود بیاره، از طرفی ما در کنار اسراییل حزب الله لبنان رو داریم، و چیزای دیگه شما بهتر از من میدونید و نیازی بگفتن نیست! ایناست که آمریکا رو دچار تردید کرده نه صرفا قدرت نظامی ما!
ما هم میدونیم که ایران تحریمه، میدونیم چقدر سخته، میدونیم اگه بخوایم یه قطعه رو تامین کنیم باید چند برابر قیمت از دلال ها بخریم تازه اگه دلال بتونه اون چیز تامین کنه! با این وضع موجود حرف ما اینه که چی باعث غافلگیری دشمن میشه؟! این غافلگیری چی هست؟ یه سلاح جدید با تکنولژی ناشناخته؟!! یا یه توهم؟! این کسی که این حرف رو میزنه واقعا از تمام ادوات نظامی آمریکا با خبره؟! یا هنوز فکر میکنه آمریکا همون آمریکا 30 40 سال پیشه!
خوشبختی ما در سه جمله است ... تجربه از دیروز , استفاده از امروز , امید به فردا ... ولی ما با سه جمله دیگر زندگی مان را تباه میکنیم حسرت دیروز , اتلاف امروز , ترس از فردا ... دکتر علی شریعتی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HS368 تشکر کرده اند:
ali nuri

Captain

Captain

نماد کاربر
1783

تاريخ عضويت

توسط typhoon » چهارشنبه 27 مهر 1390 15:09

سلام
من علاقه ای به ادامه این بحث نداشتم اما،این که می فرمایید ما تحریم هستیم و مشکل داریم صحیح،این اظهارات عجیب و غریب درباره قدرت هوایی ما چیست؟ فقط خواهش می کنم حرفی از جنگ روانی نزدید.

قبليبعدي