در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد
Major

Majorنماد کاربر
پست ها

841

تشکر کرده: 2 مرتبه
تشکر شده: 16 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 6 شهریور 1385 17:55

آرشيو سپاس: 2496 مرتبه در 466 پست

Re: تسليحات سری ايران دشمن را غافلگير خواهد كرد

توسط SORENA » جمعه 29 مهر 1390 21:30

HORLIKAN نوشته است:
Mr.Amirhessam نوشته است:با سلام خدمت دوستان

تا کی می خواهید به این بحث های کودکانه ادامه بدید؟!
در این انجمن در مورد این موضوعات فکر کنم هزار باری بحث شده و دوستان هزار باری در ضعف نیروی هوایی افاضات فرموده اند و هرچه توانسته اند نثار مسئولان کرده اند!
اما همین دوستان محترم در تاپیک های دیگر سابقه نوشتن چنین نوشتاری را دارند البته نقل به مضمون: اگر ما 500 جنگنده سرحال داشته باشیم در برابر ناتو کاری از پیش نمیبریم! روسیه با ... جنگنده در برابر امریکا کاری نمیتواند بکند،ناتو پیش کش! امریکا 2200 جنگنده فعال دارد و ...................!

بنده متوجه نشدم،اخر ما میتوانیم حریف ناتو شویم یا نمی توانیم،تکلیف من را مشخص کنید،لطف بزرگی کرده اید!
---------------------------------------------------
دوستان انتظار دارند در نیروی هوایی معجزه شود! انگار نه انگار تحریم است،فناوری نیست(به قول خودشان)،کسی جنگنده نمی فروشد و ...!
احتمالا من اخبار را ناصحیح می خوانم:
خبر پیشنهاد امریکا برای فروش n تعداد اف-35 و اف-22 را به ایران با تخفیف ویژه جایی ندیده ام؟! شاید هم خبری بوده مبنی بر درخواست روسیه برای شراکت ایران در پروژه پک فا؟! شاید هم پیشنهاد فروش تعداد زیادی سوخو-30 داده اند و ما رد کرده ایم؟! راستی از فرانسه و کلا اتحادیه اروپا دعوتنامه های فراوانی برای خرید رافائل و یوروفایتر امده است اما این مسئولین نادان نیروی هوایی قبول نمی کنند! شاید چین برای فروش جی-10 و شراکت در پروژه جی-20 سر و دست میشکسته اما مسئولان ما مثل همیشه نفهم بوده اند!!!!
احتمالا انان که سفارش خرید تور-ام و اس 300 و ... را داده اند از فضا امده اند و اصلا ایرانی و نظامی ایرانی نیستند! انانی که جنگنده های سوخو-24 و میگ-29 ها را خریدند هم از روی شکم هم این ها را سفارش داده اند و اصلا نمیدانستند اینها چیست! انگار میفروشند و ما نمی خریم!

دیدم سفارش ها برای خرید لئوپارد،لکرک،ابراهامز و تی-90 سرازیر شده!
روسیه با امریکا برای فروش اس-400 به جای تاد های که امریکا پیشنهاد داده سرشاخ شده اند!
روسیه برای فروش اسکندر التماس میکند و امریکا برای فروش زیردریایی هسته ای!
هلر اند کخ ،لیست بلند بالایی از سلاح های انفرادی تولیدی اش را فرستاده برای ستاد کل نیروهای مسلح اما انها سواد ندارند،اصلا تا به حال اسلحه به روز ندیده اند،احتمالا به خنده به هم میگفتند این المانی ها تایپ کردن بلند نیستند ژ-3 را نوشتند ژ-36!!!! نامه زده اند که بروید کشف کنید اصلا ام-16 اسم تانک است یا هواپیما!
انتونوف و لاکهید برای فروش هواپیمای ترابری نظامی همدیگر را تهدید کرده اند و دارد جنگ هسته ای رخ میدهد بخاطر فروش سلاح به ایران!
بوئینگ التماس می کند که تو رو خدا فرماندهان نیروهای مسلح ایران ما برای شما مجانی تسلیحات لیزی نصب می کنیم چرا نمی فهمید!
ببین ارتش  و نیروی نظامی ایران به چه فلاکتی افتاده است که تعدادی جوان حداکثر 20 تا 30 ساله ان را به مسخره گرفته اند! همان نیروی نظامی که چند سالی است کابوس اسرائیل و امریکاست... از ترسش حدود 8 سال است وعده حمله هوایی پیشگیرانه می دهند اما جرات حمله ندارند و فرماندهان امریکایی حمله به همین نیروی نظامی و کشور ایران را حماقت می دانند،عجب داستان خنده داری است و چه زشت است بدانی مشکلات و کمبود ها را و باز اصرار داشته باشی بر حرفای پوچ که شاید روحیه مبارزه و رزم و جهاد را از کسی که تازه به این راه  و اشنایی با ارتش و نظامی گری افتاده را نابود کنی...

کسی منکر کمبودها نیست! اما کمبود ها دلیل دارد ،بهتر نیست نگاهی به سوابق فرماندهان نظامی ایران در ارتش و سپاه و حتی در وزارت دفاع بیندازیم تا بدانیم انها مثل من و شما از روی ترجمه متون و علاقه در مورد مسائل نظامی اگاهی ندارند ! کارشان این است و صد البته وظیفه... برخی انگار هنوز خواب هستند و جنگ روانی و ... را ندیده اند ،شاید هم سازمان های اطلاعاتی غربی کمی شعورشان را از دست داده اند و احتمالا ماهواره های جاوسوسی اف-4 های ما را اف-22 می بینند! اف-5 ها را اف-35! احتمالا ژ-3 های زنگ زده ارتش را ژ-36 می بینند! انها هم نفهم هستند ،شاید هم دلسوز! ارتش و سپاه به این فلاکت و بدبختی و فرماندهان دروغگو و احتمالا به ضعم برخی از دوستان نفهم اما انها با ما کاری ندارند که هیچ از ما کمی هم میترسند...

----------------------------------------------------------------------------

ببخشید اگر خارج از ادب! و بی منطق حرف زدم،خواستم مثل برخی دوستان جواب بدمبزرگوار اقاي امير حسام تحريم واسه چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نه واقعا شما بگو ! شما كه ميهن پرستي و هركي حرف ناخوشايند بزنه از ليست ايراني بودن خارجه.

بزار من بگم. اين تحريما حداقل در حد سن و سال خودم عرض ميكنم. :
تحريم واسه يه نيروگاه فكستني پيزوري به اسم بوشهر كه داره مثل خندق بلا پول و سرمايه مملكت كه خرج درخت و زمين كشاورزي بايد بشه داره ميره تو حلق روس ها كه از مرام و مردانگي به جرات ميگم كوچك ترين بويي نبردن.

لعنت به هركي كه بد ايران رو بخواد . ننگ بر هركس كه نخواد ايران رو سر بلند ببينه ولي شما بگو از اوله اين قضيه برنامه هسته اي چند بار ما تحريم شديم .

اقاااااااااااااااااااااااااا اصصصصصصصصصصصصصصصن به درك كه تحريم شديم . 20 ساله دارين اين نيروگاه رو ميسازين بيني و بين الله تا به امروز 1 وات برق مفيد توليد كرده؟

بله به خاطره همينه . فقط دل خوشيمون اينكه ارانيم 20 درصد غني شده داريم ولي نميرم افسريه و خاني اباد و شوش رو ببينيم كه مردم دارن تو چه طويله اي زندگي ميكنن

بازم در نهايت خوش بيني به درررررررررررررررك . اصصصصصصصصن به جهههههههههنم مردم و بيخيال  پول به تاراج رفته به كنار ولي  از اين گزاف گويي بعضي از مسئولين به خداوندي خدا نميشه گذشت . 40 اف 14 عهد چپق و يه ميگ 29 . 21 اندازه آمريكا و كل ناتو ادعا دارن .

بابا جون مادرت  مثل ادم بگو اين تحريم ها كمر صنعت مارو شكسته مردم بي شعور كه نيستن ميفهمن كوتاه ميان


ولي اين مسئولين محترم ديگه روي پدر جد سنگ پاي قزوين سفيد كردن .

با چشماشون ميبينن حداقل حداقل نصف كارخونه ها جاجرود بسه شده همش يا اجاره نجاريه يا انبار شده ميبينن كه در كارخونه ها بسه شد ولي باز با نهااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااايت ميگن تحريم ها اثر نداشته


احتمالا معيار تحريم هاي اقايون اينكه مردم مثله سوماليايي ها بسن بعد اگه منت بزارن بگن كه بله اين تحريم ها مشكلاتي هم داشته كه به اميد خدا وقتي همه مردن درست ميشه.


اينو به همه ميگم : اقايون خانوما : شيطان رو تكبر كاذبش از درگاه الاهي اخراجش كرد .
شيطان در درباره الاهي به اسم عزازيل يعني عزيز كرده خدا ميشناختنش و برا خودش كسي بود . ولي باز هم به خاطره تكبر و خود پسنديش شوتش كردن بيرون...ولي هنوز من يه چيزي رو نفهميدم اين مسئولين محترم عزيز تر از جان چه چيزي در خودشون ديدن كه به اين شكل نا به هنجار از چيز نداشته صحبت ميكنن كه خدا هم اينجوري حرف نميزنه. الله اكبر.


عزیزم مسئولین دروغ نمیگن !

تحریم ها اثر نداشته ، حرف کاملا درستی هست هیچ تاثیری روی مسئولین نداشته تاثیر روی مردم هست و این مهم نیست سر مسئولین سلامت

هواپیمای داغون رو مردم سوار میشن که بدنش تو چاله هوایی نیافتاده داره مثل بید میلرزه! مردم اینارو سوار میشن زیر تانکم میرن خدایی نکرده مسئولین کم نیارن
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SORENA تشکر کرده اند:
HORLIKAN

Major II

Major IIنماد کاربر
پست ها

196

تشکر کرده: 8 مرتبه
تشکر شده: 10 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 9 آذر 1388 23:32

آرشيو سپاس: 503 مرتبه در 147 پست

Re: تسليحات سری ايران دشمن را غافلگير خواهد كرد

توسط رضاخان » شنبه 30 مهر 1390 00:37

بد نیست بعضی از ما ایرانیها اینقدر نترسیم و از قبل خودمونو بازنده ندونیم
اگر کم و کاستی هست ای هموطن سعی کن یا کوشش  و کار اونو بپوشونی
با حرف زدن و کار نکردن ما نمیتونیم کشورمونو بسازیم
بعضی از دوستان تسلیم شده  زحمات شبانه روزی کارشناسان و دانشمندان این مرز و بومو نادید میگیرند
افراط و تفریط نکنیم
ما هم اهرمهای قدرتی داریم و انشا الله با همین قدرتهایی که داریم کشورمونو سربلند نگه میداریم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب رضاخان تشکر کرده اند:
mm1990, HS368, HASAN BARATY, Sami 1993

Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

4265

تشکر کرده: 193 مرتبه
تشکر شده: 706 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

محل سکونت

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

Re: تسليحات سری ايران دشمن را غافلگير خواهد كرد

توسط Mohammad 1985 » شنبه 30 مهر 1390 01:02

رضاخان,  درسته حتی من می دونم سلاحهایی ساختیم که اونقدر پیچیده و پیشرفته هست که خودمون هم نمی تونیم فعلا باهاش کار کنیم به همین دلیل در جاهایی مخفی شون کردیم ! برای نسلهای آینده
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mohammad 1985 تشکر کرده اند:
HS368, saeed_saba, Persian_ranger, typhoon, SORENA, noktehdaan, nima-rad, Reza6662, HORLIKAN

New Memberنماد کاربر
پست ها

10

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 24 فروردین 1388 19:18

محل سکونت

مشهد

آرشيو سپاس: 5 مرتبه در 3 پست

Re: تسليحات سری ايران دشمن را غافلگير خواهد كرد

توسط kala » سه شنبه 10 آبان 1390 02:20

من نمیگم که تحریم اثر داشته یا نه و اصلا هم اینکه ما هیچ اقدام و پیش رفتی در صنایع نظامی را نداشتیم را قبول ندارم.
و اعلام میکنم که هیچ اطلاعاتی در این تخصص ندارم و اگر جای مسئولین فعلی بودم گند میزدم و کلا دمشون گرم که با وجود این تحریم ها کشورمون را به پیشرفتهایی که هممون از اونها با خبریم رسوندند.(قابل توجه HASAN BARATY )
ولییییییییییی اینو میگم که مسئولین چرا گزافه گویی میکنن؛ خب در مورد مسائلی که نمیشه رسانه ای کرد حرفی ندارم اما چرا در مورد مسائلی که ....... صحبت میکنن و به جای امید دادن، با این حرفا بیشتر مردم رو نسبت به صداقت خودشون دلسرد میکنن.
وقتی که تحریمیم بگن با اینکه تحریمیم اما مردانه واستادیمو خیلی از چیزهایی را که به طور انحصاری مال خودشون بوده را بدست آوردیم نه اینکه جوری حرف بزنن که اینطوری برداشت بشه که اونا باید بیان زیر دست ما شاگردی کنن تا شاید کمی کلمه تکنولوژی را براشون سرمشق بدیم 10 خط از روش بنویسن!!! یا آمارهای بدهند که 95 درصد ....... یا .......

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب kala تشکر کرده اند:
shaman, HS368

Major II

Major IIنماد کاربر
پست ها

196

تشکر کرده: 8 مرتبه
تشکر شده: 10 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 9 آذر 1388 23:32

آرشيو سپاس: 503 مرتبه در 147 پست

Re: تسليحات سری ايران دشمن را غافلگير خواهد كرد

توسط رضاخان » سه شنبه 10 آبان 1390 04:29

Mohammad 1985 نوشته است:رضاخان,  درسته حتی من می دونم سلاحهایی ساختیم که اونقدر پیچیده و پیشرفته هست که خودمون هم نمی تونیم فعلا باهاش کار کنیم به همین دلیل در جاهایی مخفی شون کردیم ! برای نسلهای آینده


دوست عزیز کاملا لحن تمسخر آمیز شما مشخصه که این نشان از تربیت شما داره
اینکه ما سلاحهایی برای روز مبادا داریم درش هیچ شکی نیست اما اینکه چقدر هستند و چه کارایی دارند خوب مورد بحثه و بجز مسئولین و البته سرویسهای جاسوسی اونم تا حد محدود کسی ازشون خبری نداره اما اینکه شما بی پروا همه چیزو هیچ میگیرین و همه رو اسهزا میکنین دلیل نمیشه که شما هم درست بگین و ما این سلاحها رو نداشته باشیم

اما در جواب جناب کالا
من با شما کاملا موافقم و مسئولان نباید با بزرگنمایی بیهوده و احمق فرض کردن مردم سعی در چنگ و دندان نشان دادن به بیگانگان باشند
بهرصورت بزرگنمایی در هر نیروی نظامی وجود داره اما میزان اون در ایران بعضی وقتها بسیار افراطی زیاد میشه

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب رضاخان تشکر کرده اند:
Sami 1993, reza4087, nasir irani

Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

4265

تشکر کرده: 193 مرتبه
تشکر شده: 706 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

محل سکونت

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

Re: تسليحات سری ايران دشمن را غافلگير خواهد كرد

توسط Mohammad 1985 » سه شنبه 10 آبان 1390 05:15

خب چون نیست !!! تا زمانی که خلافش ثابت بشه ! بعد تسلیحات سری در همه جای دنیا هست و قرار نیست همه همه چیزشون رو نشون بدن !
بعد تازه یه سلاح هم ساختیم که میگن کشنده هست و دشمن رو خیلی میکشه !  اینو من نمیگم یه نفر که خیلی می دونه میگه ! که تازه توی یه جاهای سری که 600 کیلومتر زیر زمینه هستن که میگفت اونقدر سریه که همیشه اونجا همه چشم بند دارن و هیچی رو نمیبینن تا زمانی که از اونجا بیان بیرون ولی خیلی چیزا به جز سوسک اونجا دیده بود !
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mohammad 1985 تشکر کرده اند:
A3eman

Major II

Major IIno avatar
پست ها

639

تشکر کرده: 1 مرتبه
تشکر شده: 10 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 13 تیر 1390 16:19

آرشيو سپاس: 1991 مرتبه در 478 پست

Re: تسليحات سری ايران دشمن را غافلگير خواهد كرد

توسط GHAZALAK88 » سه شنبه 10 آبان 1390 09:40

Mohammad 1985 نوشته است:رضاخان,  درسته حتی من می دونم سلاحهایی ساختیم که اونقدر پیچیده و پیشرفته هست که خودمون هم نمی تونیم فعلا باهاش کار کنیم به همین دلیل در جاهایی مخفی شون کردیم ! برای نسلهای آینده


شما هم نود درصد پستهاتون فقط تمسخر پست دیگران میباشد  بااین کارا میبخواهید چی رو ثابت کنید اسم همدان با اون همه فرهنگ وپیشینه تاریخی خراب نکنید
   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد      
              وبلاگ ابشار زیباو دل انگیز شوی     
                                                 
                                  

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب GHAZALAK88 تشکر کرده اند:
nasir irani, Sami 1993, رضاخان

Major I

Major Ino avatar
پست ها

235

تشکر کرده: 3 مرتبه
تشکر شده: 19 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 25 بهمن 1388 05:06

آرشيو سپاس: 1034 مرتبه در 211 پست

Re: تسليحات سری ايران دشمن را غافلگير خواهد كرد

توسط HS368 » سه شنبه 10 آبان 1390 12:53

Mohammad 1985 نوشته است:خب چون نیست !!! تا زمانی که خلافش ثابت بشه ! بعد تسلیحات سری در همه جای دنیا هست و قرار نیست همه همه چیزشون رو نشون بدن !
بعد تازه یه سلاح هم ساختیم که میگن کشنده هست و دشمن رو خیلی میکشه !  اینو من نمیگم یه نفر که خیلی می دونه میگه ! که تازه توی یه جاهای سری که 600 کیلومتر زیر زمینه هستن که میگفت اونقدر سریه که همیشه اونجا همه چشم بند دارن و هیچی رو نمیبینن تا زمانی که از اونجا بیان بیرون ولی خیلی چیزا به جز سوسک اونجا دیده بود !


من نمیدونم داری مسخره میکنی یا داری جدی میگی، ولی فکر کنم منظورت 600 متر باشه نه 600 کیلومتر!! بیشترین عمق چاه نفت که شنیدم 6000 متری هست اونم با کلی دردسر با دستگاه حفاري از نوع سنگين با قدرت 2 هزار اسب بخار میشه حفاری کرد! حالا شما میگی 600000 متر زیر زمین!!! غیر ممکنه! جدای دمای زیاد زمین امکان همچین حفاری وجود نداره!
خوشبختی ما در سه جمله است ... تجربه از دیروز , استفاده از امروز , امید به فردا ... ولی ما با سه جمله دیگر زندگی مان را تباه میکنیم حسرت دیروز , اتلاف امروز , ترس از فردا ... دکتر علی شریعتی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HS368 تشکر کرده اند:
behrad90, رضاخان

Major II

Major IIنماد کاربر
پست ها

196

تشکر کرده: 8 مرتبه
تشکر شده: 10 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 9 آذر 1388 23:32

آرشيو سپاس: 503 مرتبه در 147 پست

Re: تسليحات سری ايران دشمن را غافلگير خواهد كرد

توسط رضاخان » چهارشنبه 11 آبان 1390 06:41

با توجه به پاسخهای شما محمد خان من دیگه نیازی به پاسخگویی شما نمیبینم
آنچه شرط بلاغ بود گفته شد

قبلي

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان