انتشار تصاوير كامل انهدام ناو اسرائيلي به دست حزب‌الله

در اين بخش مي‌توانيد تصاوير زيباي ادوات دريايي را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 12804 بار
سپاس‌های دریافتی: 4578 بار

پست توسط كيارش » چهار شنبه 10 مهر 1387, 6:36 pm

دوستان عزيز ناوشكن مزبور در شب هدف قرار گرفت و به جز فيلمي كه از لحظه ي پرتابش هست آن هم از فاصله ي دور.فيلم و عكسي وجود نداره !!! نه حرب الله مي تونسته هم چين كاري كنه نه خدمه ي ناوشكن :-)
 [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]  این خسته به شمشیر تو تقدیر نبود,    
  [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]ور نه هیچ از دل بی‌رحم تو تقصیر    

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1856 بار
سپاس‌های دریافتی: 3545 بار

پست توسط sand_fighter » چهار شنبه 10 مهر 1387, 8:07 pm

نه اون کشتی توی روز مورد حدف قرار گرفت و یک پهپاد حزب ا... از آن فیلم گرفت سید حسن نصرلله لحظه ای که ناو داشت در آتش میسوخت در حال صحبت در تلویزون بود !!! که اعلام می کونه مجا هدین اسلام هم اکنون یک ناو پیشرفته اسراییلی رو مورد حدف قرار دادن که بعد فیلمش به نمایش در می آید که در آن اول صحنه بر خورد و بعد صحنه در آتش سوختن آن رو نمایش میدن

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط كيارش » چهار شنبه 10 مهر 1387, 8:38 pm

اون دفعه ي اول بود ! كه صهيونا گفتن سيستم هاي موشك خاموش بوده بعد سيد حسن گفت مردم نگاه كنيد الان مي زنيم كه 2 دقيقه بعد موشك شليك شد :-)
 [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]  این خسته به شمشیر تو تقدیر نبود,    
  [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]ور نه هیچ از دل بی‌رحم تو تقصیر    

Captain II
Captain II
نمایه کاربر

پست توسط sand_fighter » چهار شنبه 10 مهر 1387, 8:54 pm

بله در مورد کشتی دوم شما درست می گویید دوست عزیز کشتی دوم توی شب منهدم شد

Captain II
Captain II
سپاس‌های ارسالی: 502 بار
سپاس‌های دریافتی: 231 بار

پست توسط hedayat.m » پنج شنبه 11 مهر 1387, 9:25 pm

هرچی گشتم عکس هارو پیدا نکردم.

ناوچه کنار اسکله بود و از پشت ناو عکس گرفته بودن.

فقط اینو پیدا کردم

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Moderator
Moderator
سپاس‌های ارسالی: 22538 بار
سپاس‌های دریافتی: 14740 بار

پست توسط Shahbaz » پنج شنبه 11 مهر 1387, 11:36 pm

C-802 نور - نمونه موشک شلیک شده به ناو ساعر  

عکسهای گرفته شده از ناو ساعر پس از برخورد موشک و انتقال به اسرائیل نشان از برخورد موشک به پاشنه ناو دارد

من خودم قبلا این عکسها را در یکی از سایتها دیدم ولی متاسفانه هرچه گشتم نتونستم دوباره پیدا کنم

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4495 بار
سپاس‌های دریافتی: 4305 بار
تماس:

پست توسط Reza6662 » جمعه 12 مهر 1387, 2:08 pm

shahbaz نوشته شده:عکسهای گرفته شده از ناو ساعر پس از برخورد موشک و انتقال به اسرائیل نشان از برخورد موشک به پاشنه ناو دارد

من خودم قبلا این عکسها را در یکی از سایتها دیدم ولی متاسفانه هرچه گشتم نتونستم دوباره پیدا کنم

تصویر 
 رزومناو INS Hanit روز پس از اصابت موشک ضدکشتی چینی C-802 یا C-701 

تصویر 
 رزمناو اسرائیلی Hanit و خسارات ناشی از برخورد موشک (های) C-802 (و یا شاید C-701) 

تصویر 
 میزان خسارات وارد شده به رزمناو اسرائیلی کمتر از میزانی بود که از یک موشک ضدکشتی C-802 انتظار می رفت 

Captain II
Captain II
نمایه کاربر

پست توسط sand_fighter » جمعه 12 مهر 1387, 4:33 pm

میزان خسارات وارد شده به رزمناو اسرائیلی کمتر از میزانی بود که از یک موشک ضدکشتی C-802 انتظار می رفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟

موتور این کشتی چند صد متر آن طرفتر در آب غرق شد و کشتی تبدیل به یک آهن پاره شناور شده بود به این میگین خسارت کم ؟
در جنگ آمل اصلی از کار انداختن ادوات دشمن است و نابودی کامل در درجه دوم است همین که این دو ناو تا آخر جنگ از صحنه جنگ حذف شدن خود حکم نابودیشون در این جنگ است

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط كيارش » جمعه 12 مهر 1387, 4:50 pm

من والا سردرنيوردم !!! موشك مگه به ناوشكن ساعر5 نخورده ؟ ولي آقا رضا 3 تا عكس از 2 تا ناوشكن ديگه گذاشته !
پس 3 تا ناوشكن صهيونيستا هدف قرار گرفته ؟ :?

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: ناوگان منطقه دوم
سپاس‌های ارسالی: 398 بار
سپاس‌های دریافتی: 226 بار
تماس:

پست توسط Yasser » جمعه 12 مهر 1387, 5:12 pm

كيارش عزیز
خیر 3 ناو صهیونیست ها مورد اصابت قرار نگرفته.
فقط ظاهراً اشتباهی در قراردادن عکس ها توسط Reza6662 گرامی صورت گرفته، چون مجموعه عکسهای اول نه تنها با توضیحات زیر اون منطبق نیست، بلکه 2عکس بالایی هم با 3 عکس زیر اون که مربوط به یک تست موشکی هست ارتباطی نداره. در ضمن در 2تصویر بالا کشتی از ناحیه سینه مورد اصابت قرار گرفته و 3عکس زیر اون هم از ناحیه میانی

sand_fighter عزیز
البته خسارت وارده به اون شدت هم که شما میگید نبوده و طرح اسامی موشک های C-701 و C-802 توسط صهیونیست ها فقط جهت انحراف اذهان به سمت ایران بود.

موفق باشید.
با تقدیم احترامات شایسته نظامی
ICT Admiral
تصویر

Colonel I
Colonel I
سپاس‌های ارسالی: 300 بار
سپاس‌های دریافتی: 1161 بار

پست توسط Frogfoot » جمعه 12 مهر 1387, 6:03 pm

موشک به پد هلی کوپتر ناو اصابت کرده بود، برای همین هم خسارت وارده کمتر از حد انتظار برای یک موشک مثل C802 بود. خود غربی ها مدعی هستند به دلیل مواج بودن دریا در شب واقعه، درست در لحظه برخورد ناو مربوطه مقداری پایین رفته و موشک بجای بدنه ناو، به پد هلی کوپتر اصابت کرد. البته اعلام شد که موشک موجب بروز یک آتش سوزی بزرگ در ناو شد.

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8087 بار
سپاس‌های دریافتی: 3729 بار

پست توسط KH.I.A.2500 » شنبه 13 مهر 1387, 1:16 am

من هنوز يک چيزي رو متوجه نشدم . هر کدام از رزمناوها موشک به کجاشون اصابت کرده ؟ يک سري عکس msm, در همين صفحه گذاشته ، اين عکسها مربوط ميشه به کدام رزمناو ؟

*  *
*  جز ايران نباشد مرا نام ياد *   * * * *    * * *   *  که يزدان مرا زين سبب کام داد *  * *   

ارسال پست

بازگشت به “گالري تجهيزات و ادوات دريايي”