انتشار تصاوير كامل انهدام ناو اسرائيلي به دست حزب‌الله

در اين بخش مي‌توانيد تصاوير زيباي ادوات دريايي را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

Colonel I
Colonel I
سپاس‌های ارسالی: 300 بار
سپاس‌های دریافتی: 1161 بار

پست توسط Frogfoot » شنبه 13 مهر 1387, 4:43 am

من هنوز يک چيزي رو متوجه نشدم . هر کدام از رزمناوها موشک به کجاشون اصابت کرده ؟ يک سري عکس msm, در همين صفحه گذاشته ، اين عکسها مربوط ميشه به کدام رزمناو ؟

هیچ تصویر رسمی و معتبری که میزان خسارت های وارده را مشخص کنه، منتشر نشد. پس خیلی وقت خودتان را صرف تجزیه و تحلیل تصاویر گذاشته شده در این تاپیک نکنید.

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های دریافتی: 6 بار

پست توسط akbarbeyrami » چهار شنبه 17 مهر 1387, 1:01 am

حالا اصل ماجرا:

اسرائيل بعد از جولان دادن نيروي دريايي خودش توي منطقه ي لبناني،تصميم گرفت که ناوچه ها وناوها ش رو از آبهاي لبنان براي جلوگيري از حمله شبانه دور کنه.
در همين حين هم که ناو هاي اسرائيلي مجموعه ي رادار هاي رهگيري وشناسايي را خاموش کرده واز کار انداخته بودند.يک عدد موشک نور ساخت ايران توسط نيروهاي حزب الله با کمک ايرانيان به سمت ناو پرتاب شده ودر نتيجه ناو هم از بين رفته بود.

من تو اين تايپيک نمي تونم تصويرو ببينم چون نمي ياد ولي خودم فيلم پرتاب موشک نور را در شب دارم.
ضمنا در پي اين پرتاب ديده شد که يک کليپ درست شده بود که در شب ناو ساعر توسط يک موشک از بين مي رود.درضمن پهپاد ها فکر کنم اين تصويري که شما مي گيد و من نمي بينم رو گرفته.....

Colonel I
Colonel I
سپاس‌های ارسالی: 300 بار
سپاس‌های دریافتی: 1161 بار

پست توسط Frogfoot » چهار شنبه 17 مهر 1387, 4:02 am

اسرائيل بعد از جولان دادن نيروي دريايي خودش توي منطقه ي لبناني،تصميم گرفت که ناوچه ها وناوها ش رو از آبهاي لبنان براي جلوگيري از حمله شبانه دور کنه.
در همين حين هم که ناو هاي اسرائيلي مجموعه ي رادار هاي رهگيري وشناسايي را خاموش کرده واز کار انداخته بودند.يک عدد موشک نور ساخت ايران توسط نيروهاي حزب الله با کمک ايرانيان به سمت ناو پرتاب شده ودر نتيجه ناو هم از بين رفته بود.

همچین داستانی صحیح نیست! اسرائیل هیچ وقت قصد خارج شدن از آب های لبنان را نداشت، حتی در شرایط غیر جنگی هم همیشه ناوهای اسرائیلی به حریم آب های لبنان تجاوز می کردند.
ماجرای خاموش بودن سیستم رهگیری و رادار هم داستان خود اسرائیلی ها ست. اسرائیل که از حمله به ناوش شوکه شده بود، و از طرفی تحت فشار افکار عمومی بود که چرا ناوی که اینقدر براش هزینه شده، به این راحتی مورد اصابت قرار گرفته، مدعی شد که سیستم دفاعی خودکار ناو خاموش شده بوده، تا اشتباها به هواپیماهای اسرایلی موجود در منطقه شلیک نشه! اون وقت این سوال پیش اومد که به فرض سیستم آتش خودکار خاموش شد، سیستم اخطار زودهنگام چی شد؟ اون هم خاموش شد؟! اصلا معنی میده؟ چرا باید یک ناو در شرایط جنگی سیستم اخطار زودهنگامش را خاموش کنه؟! ناوهای جنگی حتی در شرایط غیرجنگی هم این دستگاه ها را خاموش نمی کنند!
پس این اصل ماجرا نبود، این داستانی بود که اسرائیل برای مخاطبین خودش ساخت! آخه اینها خیلی به تکنولوژی خودشون مفتخر هستند، و تمام آمال و آرزوهایشان هم متکی به این تکنولوژی هاست، برای همین حاضر نیستند تحت هیچ شرایطی تکنولوژی هایشان زیر سوال بره!

ارسال پست

بازگشت به “گالري تجهيزات و ادوات دريايي”