در اين بخش شما ميتوانيد درباره کليه مباحث بازيهاي كامپيوتري به بحث و تبادل نظر بپردازيد
Major

Major

نماد کاربر
681

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 28 مهر 1385 13:51

تهران

آرشيو سپاس: 105 مرتبه در 64 پست

يه سوال در مورد سايبريا 2

توسط sir.mohammad » سه شنبه 14 شهریور 1385 21:08

سلام دوستان تو رو خدا کمک کنید
گیر کار من اینجاست :

وقتی از شهر کوتوله ها میری بیرون وارد یه شهر میشی که همه جاش قهوه ای بعد میای تو یه خونه که یه آدمی رو مبل نشسته و یه ساعت اونجاست که باید تنظیم شه تا اون اتفاقی که من نمیدونم چیه بیفته

تو رو خدا هر کی بلده بگه باید با این ساعته چی کار کنم

Major

Major

نماد کاربر
681

تاريخ عضويت

تهران

توسط sir.mohammad » چهارشنبه 15 شهریور 1385 16:02

کسي نيست به من کمک کنه ؟
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

گویند به همه مردم عالم گله خویش
                                پیش كه روم من كه ز عالم گله دارم

New Member

نماد کاربر
8

تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 شهریور 1385 22:55

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط اخگر » چهارشنبه 15 شهریور 1385 23:07

سلام
شما اول ساعت رو بکار بنداز
خود همون شخص دفعه اولي که باهاش حرف مبزنيد ميگه ساعت
7:30 به کارخانه ميره (البته من خيلي وقت پيش بازي کردم دقيق يادم نيست)
شما بايد ساعت رو تنظيم کنيد بعد سريع زنگ رو به صدا دربياري
زنگ روي خود ساعته بعد اون شخص ميره وشما ميريد طبقه بالا پيش هانس
البته اين رو هم بگم اون شخص زمان مورد نظر رو فقط يکبار در مکالمه اول ميگه
يکم سخته من خودم يه مدت توش گير کردم  :grin:

Major

Major

نماد کاربر
681

تاريخ عضويت

تهران

توسط sir.mohammad » چهارشنبه 15 شهریور 1385 23:21

قربون دستت

گویند به همه مردم عالم گله خویش
                                پیش كه روم من كه ز عالم گله دارم

New Member

نماد کاربر
8

تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 شهریور 1385 22:55

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط اخگر » پنج شنبه 16 شهریور 1385 07:05

اون توضيحاتي که گذاشتم مشکل داشت
درستش کردم
با اين توضيحات شايد بتوني

مسیر امدنتان از غار به کار خانه را تا پیش ان دختر بچه برگردید و دوباره با او صحبت کنید او به شما خواهد گفت: پدر هر روز ساعت 7:15 به کارخانه میرود به خانه برگردیید به سراغ ساعت بزرگ کنار راهپله بروید روی صفحه بالائی ساعت کلیک کنید ساعت ایستاده است(روی 2:45) در قسمت پایین ساعت دو ادمک که وسط انها یک زنگ وجود دارد ویک صفحه که روی ان با اعداد یونانی از یک تا دوازده نوشته شده که در چپ و راست صفحه دو کلید وجود دارد(کار صفحه و کلیدها تنظیم زنگ ساعت است ) ابتدا توسط کلیک کردن روی ادمک ها انها را کوک میکنیم تا برای زنگ زدن اماده شوند به کمک صفحه پایین و کلیدها زنگ ساعت را ابتدا روی ساعت 2:45 دقیقه تنظیم میکنیم که باید دقت کنید که کلید سمت چپ 30 دقیقه وکلید سمت راست15 دقیقه زمان را جلو میبرند فلش بالای صفحه نمایانگر زمان تنظیم شده است اگر روی یکی از اعداد باشد یعنی ساعت در ان زمان زنگ میزند( مثل : III* ) و اگر روی نقطه بین اعداد باشد یعنی ساعت نیم ساعت بعد از عدد سمت چپ زنگ میزند( مثل: V .* VI ) و اگر بین نقطه و عدد را نشان دهد( مانند: X * . XI )یعنی ساعت یک ربع بعد از عدد سمت چپ زنگ میزند ولی اگر ( مانند : II . * III ) به این صورت باشد یعنی ساعت 45 دقیقه بعد از عدد سمت چپ زنگ میزند خوب حالا بعداز تنطیم ساعت روی 2:45 (به این صورت:II . * II ) پاندول سمت راست ساعت را با کلیک کر دن بر روی ان پایین میکشیم و میریم تا ساعت رومثل بار قبل ولی اینبار روی 7:15 تنظیم می کنیم( به این صورت: VII * . VIII ) و این بار فقط زنگ بین ادمک ها را کلیک کنید (دقت کنید که در طول این تنظیمات پاندول سمت چپ باید پایین باشد و همینطور به صفحه اصلی کاری نداشته باشید . حالا ساعت زنگ میزند و پدر هانس به کار خانه میرود و کلیداتاق بالا را روی میز میگذارد شما بعد از رفتن پدر هانس به اتاق رفته و کلید را بر دارید و اتاق بالا را باز کنید و با هانس صحبت کنید بعد از اتمام فیلم روی قلب طلای روی میز کار هانس کلیک کنید تا از رویا خارج شوید