در اين بخش شما ميتوانيد درباره کليه مباحث بازيهاي كامپيوتري به بحث و تبادل نظر بپردازيد
Junior Poster

Junior Poster

no avatar
171

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 8 شهریور 1390 16:37

آرشيو سپاس: 442 مرتبه در 152 پست

Re: تحريم خودجوش بازي میدان نبرد توسط ايرانيان!

توسط aliamous » دوشنبه 2 آبان 1390 21:55

واقعا علاقمند هستم تا اين بازي عرضه بشه و امكانش و جود داشته باشه كه اون رو انلاين در ايران بازي كرد بعد ميخوام ببينم بچه هاي ايراني چه اشي براي اونوريها خواهند پخت و چه قدر روش روغن داره .
هستم اگر نيستم     گر نروم ميروم

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1378

تشکر کرده: 46 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 6 فروردین 1387 11:10

شهرکرد

آرشيو سپاس: 8925 مرتبه در 1275 پست

توسط FREE MAN » سه شنبه 3 آبان 1390 00:15

مجتبی مقبلی خواجه نوشته است:
SAMAN نوشته است:
ضمنا"در نتیجه این بحث به نکته "بازی" توجه نکردید! همه چیز بازی هست عزیزان بازی!

اول بازي ميسازن ذهنهارو آماده ميكنند بعدش فيلم ميسازن مردم رو ميترسونن بعدش بدون مقاومت مردمي وارد ميشن و ايران ميشه افغانستان دوم

دوست عزیز ، یعنی شما می فرمایید برادران افغان و عراقی قبل از اینکه تسلیم امریکا بشن ،می نشستن بازی کامپیوتری می کردن !!!!!!!!؟؟؟؟
من فکر میکنم دلیلش این بود که طالبان و صدام پدرشون رو در اورده بودند و چند سال هم این کشور ها دچار جنگ فرسایشی بودند و ملت که جونشون به لبشون رسیده بود به سرعت تسلیم شدن تا از اون شرایط مزخرفی که داشتن نجات پیدا کنند که البته این هم اشتباه بزرگی بود و نتیجش هم این شد که می بینی ... بازی فقط بازیه ولی ماها به همه چیز مشکوکیم و توی همه چیز دنبال دشمن می گردیم .اگه اونها هر کاری که می خوان بکنن ابتدا فیلم و بازیشو میسازن پس ما دیگه نیاز به جاسوسی و رصد فعالیتهاشون نداریم کافیه یه چندتا خوره بازی و فیلم استخدام کنیم تا دست دشمنانمون رو ، رو کنیم . ما باید هوشیار باشیم ولی نباید خودمون ،خودمون رو بترسونیم .
زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور و زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا آسمان
انسان ها دو دسته اند: آن هایی که بیدارند در تاریکی و آن هایی که خوابند در روشنایی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب FREE MAN تشکر کرده اند:
HS368, interceptor

Captain II

Captain II

نماد کاربر
386

تشکر کرده: 604 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 24 اردیبهشت 1386 14:15

کرمان

آرشيو سپاس: 1113 مرتبه در 163 پست

توسط SA@M » سه شنبه 3 آبان 1390 00:17

حالا که بحث جدی شده اجازه می خوام چند کلمه ای هم من جدی حرف بزنم.
در اینکه "میدان نبرد" یک بازی هست شکی نیست! اما باید پرسید بعد از این همه سال اختلافات جدی میان ایران و جهان غرب چرا نزدیک سال 2012 توجه بهترین بازی سال 2011 به ایران جلب شده؟
مگه نه اینکه ایران بعد از 11 سپتامبر بارها تهدید به حمله نظامی شده و همچنین به خاطر انرژی هسته ای این مسئله دو چندان شد؟ چرا "ندای وظیفه" یا "مدال افتخار" هچکدام در این سالها توجهی به ایران نداشتند؟
پاسخ کسانی که پرسیدند چرا آلمان ها، روس ها، ژاپنی ها این سری بازی هارو که تقریبا این ملت رو وحشی به نمایش می گذارد تحریم نمی کنند را بهتره با یک سوال پاسخ بدم:
آیا غیر از این هست که این سه کشور به ظاهر قدرتمند بعد از شکست سنگینشان از آمریکا توسط خود او کنترل می شوند و یا از او حساب میبرند (هر چند نامحسوس)؟
کلام آخر:
سال 2012 بیشترین سرمایه تبلیغاتی غرب برای آن خرج میشود و همه مردم جهان را آماده نابودی آن در این سال کرده! چهره ایران هم که حسابی در نطر غیر خراب شده! مردم خود ایران هم که با همه جور هجوم فرهنگی طی سال های اخیر روبرو بوده اند و هر یک به نحوی درگیر این مسائل مزخرف محاوره ای شده اند جز مسئله اصلی یعنی "خود سرزمین ایران"!
و اما در آخرین گام وقت پختن مغز مردم جهان و مخصوصا ایرانیان است با موضوع حمله به ایران! ایرانی که بیشترین تاثیر را بر آخرالزمان و ظهور دارد! (حتی نوستراداموس هم به این مسئله اقرار کرده!)
به نطر شما چرا یک بازی استراتژیک یا هر موضوع دیگه ای رو برای ساختن یک بازی با اصل حمله به ایران انتخاب نکردند؟ آیا غیر اینه که بیشترین فروش بازی در ایران رو این سری بازیها دارند؟

چرا سری بازی های میدان نبرد که طرفداران چندانی (تا ورژن قبل این بازی) نداشتند یکباره در این دو بازی آخر این چنین قدرتمند ظاهر می شوند؟ و این بازی بهترین امسال انتخاب می شود؟
و سوال آخر اینکه آیا شما معتقدید که بازیسازان از مسئولان کشورشان خط نمیگیرند و مستقل هستند...؟

ولی با وجود همه این مسائل من این بازی رو میخرم!!! چون در کشور عزیزم هیچ سرگرمی هیجان آور و جذابی به این راحتی و ارزانی قابل دسترس من نیست و همچنین هیچ بازی ویدیوئی ایرانی جدیدی به گرد پای این بازی ها هم نمیرسد...
اندکی صبر سحر نزدیک است...
اينك آخرالزمان

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SA@M تشکر کرده اند:
ASHKAN95, interceptor, victory67

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1378

تشکر کرده: 46 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 6 فروردین 1387 11:10

شهرکرد

آرشيو سپاس: 8925 مرتبه در 1275 پست

توسط FREE MAN » سه شنبه 3 آبان 1390 00:55

به خاطر اینکه اونها اونقدر در مورد ایران غلو کردن که خودشون هم باورشون شده با یه ابر قدرت خون ریز بیرحم طرفن .چون اونها تمام ابر قدرتهای قبلی رو توی بازیهاشون اورده بودن و شکست داده بودن و الان به دنبال یه سوژه جدید می گردن .چون اونها عادت ندارن از یه سوژه چند بار استفاده کنن آخه اونها ایرانی نیستن که چهل سال کارخونه هاشون پیکان تولید کنن و مردمشون سوار پیکان بشن، اونها دنبال تنوع هستن .بازم دلیل بیارم که چرا این دفعه اومدن سراغ ایران .؟؟؟ ضمنا اگه برای اون هدفهایی که شما میگید دارن بازی و فیلم می سازن به هدفشون رسیدن چون الان تحلیل گر هامون دائم دارن مردم رو می ترسونن و به مردم هشدار میدن که اونها دارن علیه ما آماده جنگ می شن، چون سال 2012 داره میاد ، چون بازی فلان رو ساختن چون فیلم بهمان رو ساختن . برادر من بزار بیان ، تا ایندفعه درس عبرتی بهشون بدیم که تا ابد جرات حمله به هیچ کشوری رو نکنن .بزار حمله کنن تا واقعا 2012  رو به چشمشون ببینن و 2012 سال پایان دنیای اونها باشه .

ایران ، تا ابد جاودان .
زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور و زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا آسمان
انسان ها دو دسته اند: آن هایی که بیدارند در تاریکی و آن هایی که خوابند در روشنایی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب FREE MAN تشکر کرده اند:
mojtabba, Abbas1, SA@M, behrad90, interceptor, victory67

Major I

Major I

no avatar
229

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 25 بهمن 1388 05:06

آرشيو سپاس: 1034 مرتبه در 211 پست

توسط HS368 » سه شنبه 3 آبان 1390 01:29

ما میدونیم یه روز یه جایی یه خری بهمون حمله میکونه اما نه الان!!!  :x
من قبول ندارم جنگی در راه باشه. بقول دکتر رائفی پور اونا شما رو به مرگ میگیرند تا به درد راضی بشید! جالب اینکه با مردم خودشون هم همین کارو میکنند!
این بازی ها و فیلم ها و مشابه بودن این ماجرا تو حملاتشون به کشورهایی مثل عراق و افغانستان فقط برای اینه که مردم و مسئولین حس کنند که آمریکا داره برای جنگ با ایران آماده میشه نه چیز دیگه، آمریکا توان مدیریت جنگ جدید اونم با مدت زمان نامعلوم رو نداره! اونا دارند ما رو به مرگ میگیرند تا ما تن به خواسته هاشون بدیم!
اگه این بازی رو انجام میدید، امیدوارم فقط یه سرگرمی باشه و تو روانتون تاثیر نگذاره! :D
خوشبختی ما در سه جمله است ... تجربه از دیروز , استفاده از امروز , امید به فردا ... ولی ما با سه جمله دیگر زندگی مان را تباه میکنیم حسرت دیروز , اتلاف امروز , ترس از فردا ... دکتر علی شریعتی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HS368 تشکر کرده اند:
behrad90, MISSILE

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 24 آبان 1388 15:21

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط artomis » جمعه 6 آبان 1390 12:28

من که حتما میخرم بازی میکنم

خدا پدر مادرشونو بیامرزه  دمشون گرم

Moderator

Moderator

نماد کاربر
2657

تشکر کرده: 81 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 تیر 1388 08:58

روبروی شما

آرشيو سپاس: 15274 مرتبه در 2406 پست

توسط RAHVAR » جمعه 6 آبان 1390 13:05

رهبر عزیز فرمودند

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب RAHVAR تشکر کرده اند:
CentralWeb, victory67, mojtabba, saied tomcat, Abbas1, HS368, Sami 1993, oweiys, interceptor

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1114

تشکر کرده: 12 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 3 آبان 1386 15:56

ايران....از خزر تا خليج هميشه فارس

آرشيو سپاس: 1294 مرتبه در 446 پست

توسط big-man » پنج شنبه 12 آبان 1390 17:54

دوستان زیاد گیر ندید چون مب این بازی رو دارم با حداکثر جزئیات امتحان میکنم ...اولاش یکم دل آدم میگیره و آدم احساس میکنه به کشورش حمله شده اما بعد همه چیز عادی میشه.

در کل یکم زیاد مسخره ساختنش ...بیشتر پرچم عراق دیده میشه تا پرچم ایران.....

در بیشتر ساختمانها کلمات عربی نوشته شده و اگرم جایی فارسی باشه  خیلی مسخره نوشته : ساختمان مسکونی چهار 4نفر اجراه امکانت لازم رفاهی و  از این قبیل

ایرانیها هم بیشتر از این جمله ها استفاده میکنند...برید بالا برید پایین

سگای لامصب و.....

وقتی که ایرانیها انگلیسی میگن بیشتر لهجه ی عربی دارند تا فارسی....انگار بین تهرا و بغداد مشکل داشتن هر دوتاشونو ادغام کردند تو این بازی....

خاک بر سرشون یه ایرانیه مقیم خارجو بغل خودشون میگذاشتند تا راهنماییشون کنه چی میشد...

______

در کل بازی خوبیه اما به پای call of duty و  medal of honor نمیرسه .....هوش مصنوعی توی این بازی زیاد استفاده نشده
خدایا ...!

نیازی به زمین لرزه نیست ...!

کاخِ آرزوهای این مردم به تلنگری هم فرو میریخت ...!!!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب big-man تشکر کرده اند:
HORLIKAN, ASHKAN95, MOHAMMAD JAFAR, interceptor, mojtabba

Major II

Major II

نماد کاربر
279

تشکر کرده: 22 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 3 فروردین 1390 14:52

تهران

آرشيو سپاس: 2840 مرتبه در 263 پست

توسط babak1985 » دوشنبه 16 آبان 1390 12:53

همه چیز درباره ی بازی Battlefield3 در اینجا

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
دشمن رو باید از دور دید

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب babak1985 تشکر کرده اند:
interceptor

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4211

تشکر کرده: 150 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

توسط Mohammad 1985 » دوشنبه 16 آبان 1390 16:58

SA@M نوشته است:چرا سری بازی های میدان نبرد که طرفداران چندانی (تا ورژن قبل این بازی) نداشتند یکباره در این دو بازی آخر این چنین قدرتمند ظاهر می شوند؟ و این بازی بهترین امسال انتخاب می شود؟
و سوال آخر اینکه آیا شما معتقدید که بازیسازان از مسئولان کشورشان خط نمیگیرند و مستقل هستند...؟

اتفاقا خیلی هم پر طرفدار بود در ورژنهای قبلی و رقیب اصلی call of duty هست !
و در مورد سوال بعد در اکثر موارد نه !
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mohammad 1985 تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT, shaman, interceptor, FREE MAN

Moderator

Moderator

نماد کاربر
1604

تشکر کرده: 216 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 8 مهر 1388 23:15

آرشيو سپاس: 15889 مرتبه در 1490 پست

توسط oweiys » دوشنبه 16 آبان 1390 18:31

سلام ؛ داستان من و این بازی :

بنده خدایی از رفقا این بازی رو بازی می کرد ، بهش گفتم :بازی نکن

گفت چرا ؟

گفتم داری خود زنی می کنی .

با بی خیالی گفت : راستکی نیست که !

گفتم آدم تو دنیای مجازی هم نباید به کشورش حمله کنه ؛ غیرت به خرج بده پسر بزن سیدیشو بشکون!

صدای بازی از روی دلخوری زیاد کرد ؛ گفت گرافیک بازیو بچسب .... !

گفتم : انگار داری هم وطناتو می کشی و به کشورت حمله می کنی ، به خاطر چی ............. گرافیک ؟؟؟؟

السلام عليك يا علي ابن موسي الرضا المرتضي (ع)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب oweiys تشکر کرده اند:
Abbas1, ASHKAN95, CentralWeb, victory67, interceptor

Moderator

Moderator

نماد کاربر
2657

تشکر کرده: 81 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 تیر 1388 08:58

روبروی شما

آرشيو سپاس: 15274 مرتبه در 2406 پست

توسط RAHVAR » پنج شنبه 19 آبان 1390 18:54

علیرضا بختیاری از بییندگان «تابناک» در مطلب ارسالی برای «نگاه شما» نوشته است:

در  وانفسائی که افراد معدودی هستند که با فروش فیلمهای خصوصی مردم بدنبال کسب درآمد حرام هستند جوان با غیرتی از آبادان در بازار لوازم رایانه آبادان ، که در ایران بزرگ هم مانندش کم نیستند با خودداری از فروش بازی رایانه ای باتلفیلد 3 که آنرا توهین به نظام مقدس جمهوری اسلامی میداند نشان داد که عرق ایران و اسلام را با درآمد زودگذر عوض نخواهد کرد.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب RAHVAR تشکر کرده اند:
Sami 1993, interceptor, Abbas1, tondar, oweiys

قبليبعدي