در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Captain I

Captain Iنماد کاربر
پست ها

556

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 32 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 5 آذر 1385 12:28

آرشيو سپاس: 3825 مرتبه در 518 پست

شکايت از يک نانوايي به دليل پخت نان با کيفيت!!!!!

توسط HASAN BARATY » دوشنبه 2 آبان 1390 23:58


پخت نان با کيفيت در يک واحد نانوايي شهرکرد باعث شد که مردم اين شهر ترجيح دهند مسافت هاي طولاني را طي و از اين واحد نان خود را تهيه کنند که البته اين امر نارضايتي و شکايت ديگر نانوايي ها را درپي داشته است. به گزارش مهر، همواره موضوع پخت نان با کيفيت يکي از خواسته هاي مردمي در مناطق مختلف بوده است و مسئولان نيز سعي کرده اند به شيوه هاي مختلف بر کيفيت نان توليدي واحدهاي نانوايي بيفزايند. اما در شهرستان شهرکرد يک واحد نانوايي مبادرت به عرضه نان با کيفيت کرده که مورد استقبال مردم نيز قرار گرفته است اما اين کار چندان با استقبال ديگر واحدهاي نانوايي مواجه نشده ا ست. در اين باره مردمي که در صف اين نانوايي بودند به خبرنگار مهر گفتند تعدادي نانوايي از اين واحد به دليل پخت با کيفيت شاکي بودند و همچنين تعدادي نيز مي گفتند اين نانوايي قرار بود تعطيل شود که مردم به فرمانداري رفتند و نگذاشتند که اين نانوايي تعطيل شود.
نانواي اين واحد با اشاره به اين که اين نانوايي روزانه 10هزار قرص نان توليد مي کند، بيان داشت: طي روزهاي گذشته بر اساس شکايت نانوايان پخت نان اين نانوايي کم شده بود. ايمان رحيمي دليل عمده شکايت نانوايي هاي اطراف را کيفيت بالاي پخت نان توسط اين نانوايي عنوان کرد و اذعان داشت: به مدت 4 ماه است که پخت نان دراين محل آغاز شده است و نانوا هاي ديگر اين خيابان ادعا کرده اند تعداد مشتريانشان به دليل کيفيت نان اين نانوايي کم شده است. وي بيان داشت: ساعت پخت نانوايي در پي شکايت نانوايي هاي اطراف از ساعت 3 و 30دقيقه صبح به 6 صبح تغيير يافت ولي در حال حاضر پخت نان در اين نانوايي به صورت شبانه روزي انجام مي شود. وي با بيان اين که 10 هزار قرص نان توليدي اين نانوايي در بين مردم توزيع مي شود، بيان داشت: هيچ گونه توزيع ناني در مغازه ها انجام نمي شود. وي بيان داشت: دليل عمده پخت نان با کيفيت اين نانوايي انتخاب بهترين آرد در سطح اين استان است و زماني که آرد براي پخت نان از کيفيت بالايي برخوردار باشد، باعث مي شود که کيفيت توليد نان نيز بالا برود. وي بيان داشت: در پي شکايت نانوايان اين نانوايي تعطيل نشد و تنها يک روز به دليل انجام تعميرات ساختماني به پخت نان نپرداخت. رحيمي بيان داشت: هم اکنون مشکلات اين نانوايي توسط فرماندار شهرکرد و اهتمام مردم رفع شده است. يکي از مشتريان اين نانوايي اظهار داشت: نان اين نانوايي خيلي با کيفيت است و قيمت آن نيز مناسب است.
وي افزود: خانه من در اين محله نيست و با اين که در محله ما دو نانوايي است، نان آن ها اصلا کيفيت ندارد و من مسافت زيادي را در طي و از اين نانوايي خريد مي کنم.
يکي ديگر از مشتريان اين نانوايي عنوان کرد: کيفيت پخت نان در اين نانوايي بسيار بالاست و همچنين رعايت نظافت و بهداشت در توليد نان از ويژگي هاي اين واحد است. وي تاکيد کرد: ارائه نان با کيفيت و سرعت در پخت نان از ويژگي هاي ديگر اين نانوايي است.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HASAN BARATY تشکر کرده اند:
saied tomcat, SAMAN, kalafe2006, Mahdi1944, reza4087, sghanbare1, ali nuri, hamed-1987, ABHP, Pedram.L

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 12 مهمان