بیماریهای گوارشی - هادی بردبار

در اين بخش مي‌توانيد سوالات مرتبط با پزشکي را مطرح بفرماييد

مدیران انجمن: رونین, Thunderclap, Dr.Akhavan, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member

بیماریهای گوارشی - هادی بردبار

پست توسط fate27 » جمعه 6 آبان 1390, 9:30 am

با سلام
اینجانب از تاریخ 90/2/2بعلت خونریزی در مدفوع به دکتر جراح مراجعه نمودم و با آزمایش خونی که از بنده گرفته شد دکتر عفونت شدید داخل معده تشخیص داده و به دکتر داخلی ارجاع داده شدم بعد از کلونسکپی تشخیص مریضی کرون را تایید نمود و درمان کرون را شروع کرد که بعد از چند ماه استفاده از دارو جواب مثبت نگرفتم و بالعکس درد شدیدی در روده ومعده و قسمت پایین قفسه سینه احساس میکردم مجدد دکترم را عوض کردم و بعد از آندوسکوپی و کلو نسکپی مجدد تشخیص پزشک معالج به آن بود که ورودی مری تنگ میباشد و رو یآن زخم شده و جهت مشکل روده تشخیص بر تورم وعفونت بعلت خوردگی بافتهای روده ای تشخیص داده شد. در چند مرحله تعویض دارو هنوز نشانی برای بهبودی حاصل نشده لطفا دستورات لازم را به اینجانب بدهید و در ضمن مدارک پزشکی اینجانب آماده ایمیل میباشد
در صورت نیاز آدرس ایمیل را بدهید

Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 162 بار
سپاس‌های دریافتی: 173 بار

Re: بیماریهای گوارشی - هادی بردبار

پست توسط قاسم فرهاد » شنبه 7 آبان 1390, 6:40 pm

هوالشافی

یا من اسمه دواء و ذکره شفاء

برای درمان معده ابتدا خودتان باید دکتر خودتان باشید و بسیار مراقب غذا خوردنتان باشید و توکل به خدا داشته باشید و همچنین سعی کنید اصلا عصبانب نشوید و حرص نخورید اولین و بیشترین عامل بیماریهای گوارشی اعصاب است!
ترشیجات - تندها مثل فلفل - سبزی جات باد دار- پیاز- حبوبات ( نخود لویبا لپه و ...) - شیر - آش ها - چای - قهوه - نوشابه - دوغ ترش و گاز دار - ماست ترش - میوه ترش - هندوانه - هلو - انگور - گوجه خام - سیب ترش و .. را اصلا نخورید.
[COLOR=#4f6128][COLOR=#1f497d]تصویر   حضرت پيغمبر اكرم (ص ):

[COLOR=#4f6128]ادب نيكو زيور خرد  است.[COLOR=#4f6128][COLOR=#1f497d]  [i
[   

ارسال پست

بازگشت به “سوال پزشکي”