انسان بیگانگان فضایی را در خواب دیده است

جديدترين اخبار مربوط به نجوم را در اين بخش بخوانيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain I
Captain I
پست: 370
تاریخ عضویت: سه شنبه 15 شهریور 1390, 7:28 pm
سپاس‌های ارسالی: 6387 بار
سپاس‌های دریافتی: 3280 بار

انسان بیگانگان فضایی را در خواب دیده است

پست توسط behrad90 » جمعه 6 آبان 1390, 3:03 pm

  بیگانگان فضایی را در خواب دیده  


نتایج جالب یک تحقیق در آمریکا نشان می دهد که رویارویی با بیگانگان فضایی و موجودات فرازمینی زائیده ذهن انسان بوده و در خواب شکل گرفته است. تصویر 

به گزارش خبرگزاری مهر، در دهه های اخیر بسیاری از انسانها در نقاط مختلف دنیا مدعی شده اند که با موجودات فرازمینی دیدار کرده اند.

داستانهایی که این افراد نقل می کنند بسیار جالب است اما به اعتقاد محققان "مرکز تحقیقات تجربه خارج از بدن" (Out-Of-Body Experience Research Center) در لس آنجلس، روایتهای مربوط به برخوردهای نزدیک با بیگانگان تنها زائیده ذهن انسان هستند که در خواب شکل گرفته اند.

این دانشمندان به منظور دستیابی به این نتایج، رفتار 20 داوطلب را در زمانی که از خواب بیدار می شدند و به سطح هوشیاری کامل ذهنی می رسیدند رصد کردند.

در طول این آزمایشات، داوطلبان به طور ناگهانی از خواب می پریدند. به گفته این پژوهشگران، بیش از نیمی از شرکت کنندگان حداقل یک تجریه کلی یا جزئی فراحسی خروج از بدن داشتند و در پایان تحقیق، از این 20 داوطلب، 7 نفر (37 درصد) اظهار داشتند که توانسته اند یک تماس بصری با موجودات فرازمینی داشته باشند.

براساس گزارش space، این پژوهشگران توضیح دادند که این تحقیق با هدف تائید فرضیه ای انجام شد که بیان می دارد بسیاری از ملاقاتهای اسرارآمیز با بیگانگان فضایی در واقع مواردی از رویای واقعی هستند.

این دانشمندان اظهار داشتند: "رویارویی با بیگانگان در حقیقت محصول تصورات ذهنی ما است. زمانی که افراد در طول شب تصور می کنند که با بیگانگان فضایی تماس داشته اند در حقیقت نمی دانند که در خواب مرحله REM هستند و در یک تجربه فراحسی زندگی می کنند."

به اعتقاد این تیم پژوهشی، در حدود یک میلیون آمریکایی با تجربیاتی از این دست زندگی می کنن
د.

ارسال پست

بازگشت به “اخبار نجوم”