جديدترين اخبار مربوط به نجوم را در اين بخش بخوانيد
Captain I

Captain Ino avatar
پست ها

370

تشکر کرده: 148 مرتبه
تشکر شده: 55 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 15 شهریور 1390 18:28

آرشيو سپاس: 3489 مرتبه در 361 پست

انسان بیگانگان فضایی را در خواب دیده است

توسط behrad90 » جمعه 6 آبان 1390 15:03

انسان بیگانگان فضایی را در خواب دیده استنتایج جالب یک تحقیق در آمریکا نشان می دهد که رویارویی با بیگانگان فضایی و موجودات فرازمینی زائیده ذهن انسان بوده و در خواب شکل گرفته است.


به گزارش خبرگزاری مهر، در دهه های اخیر بسیاری از انسانها در نقاط مختلف دنیا مدعی شده اند که با موجودات فرازمینی دیدار کرده اند.

داستانهایی که این افراد نقل می کنند بسیار جالب است اما به اعتقاد محققان "مرکز تحقیقات تجربه خارج از بدن" (Out-Of-Body Experience Research Center) در لس آنجلس، روایتهای مربوط به برخوردهای نزدیک با بیگانگان تنها زائیده ذهن انسان هستند که در خواب شکل گرفته اند.

این دانشمندان به منظور دستیابی به این نتایج، رفتار 20 داوطلب را در زمانی که از خواب بیدار می شدند و به سطح هوشیاری کامل ذهنی می رسیدند رصد کردند.

در طول این آزمایشات، داوطلبان به طور ناگهانی از خواب می پریدند. به گفته این پژوهشگران، بیش از نیمی از شرکت کنندگان حداقل یک تجریه کلی یا جزئی فراحسی خروج از بدن داشتند و در پایان تحقیق، از این 20 داوطلب، 7 نفر (37 درصد) اظهار داشتند که توانسته اند یک تماس بصری با موجودات فرازمینی داشته باشند.

براساس گزارش space، این پژوهشگران توضیح دادند که این تحقیق با هدف تائید فرضیه ای انجام شد که بیان می دارد بسیاری از ملاقاتهای اسرارآمیز با بیگانگان فضایی در واقع مواردی از رویای واقعی هستند.

این دانشمندان اظهار داشتند: "رویارویی با بیگانگان در حقیقت محصول تصورات ذهنی ما است. زمانی که افراد در طول شب تصور می کنند که با بیگانگان فضایی تماس داشته اند در حقیقت نمی دانند که در خواب مرحله REM هستند و در یک تجربه فراحسی زندگی می کنند."

به اعتقاد این تیم پژوهشی، در حدود یک میلیون آمریکایی با تجربیاتی از این دست زندگی می کنن
د.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب behrad90 تشکر کرده اند:
marshal1987, saeed_saba, ASHKAN95

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان