در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

1342

تشکر کرده: 90 مرتبه
تشکر شده: 241 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 تیر 1390 11:56

محل سکونت

Iran

آرشيو سپاس: 8995 مرتبه در 1135 پست

برادر امیرمنصور آریا در کانادا شناسایی شد

توسط A3eman » دوشنبه 9 آبان 1390 13:22

گلوب اند میل از حضور مهرگان امیرخسروی برادر عامل اختلاس 3 هزار میلیارد تومانی پس از خاوری در کانادا پرده برداشت.

به گزارش مهر، گلوب اند میل گزارش داد که دومین فرد مرتبط با اختلاس 3 هزار میلیارد تومانی نظام بانکی ایران پس از محمودرضا خاوری در کانادا شناسایی شد.

براساس این گزارش خاوری اولین فردی بود که ماه گذشته در پی افشای اختلاس بانکی به تورنتو در کانادا سفر کرد، خاوری شهروند ایرانی- کانادایی و رئیس پیشین بزرگترین بانک ایران بوده است. این در حالی است که هیچگونه قرارداد استراداد مجرمین بین ایران و کانادا منعقد نشده است.

"مهرگان امیرخسروی" یکی از برادران عامل اختلاس 3 هزار میلیارد تومانی نظام بانکی ایران بوده است که یک فرد مرتبط با وی این خبر حضور مهرگان امیرخسروی در کانادا را تائید کرده است.

این فرد یکی، دوماه قبل از آشکار شدن موضوع و در تابستان گذشته به همراه همسر خود به مونترال سفر کرده است. مهرگان امیرخسروی دارای فرزندانی است که در مونترال تحصیل می کنند.

حضور مهرگان امیرخسروی در ابتدا توسط هفته نامه ای که برای جامعه ایرانیان در مونترال منتشر می شود، افشا شد که عکسی نیز از این زوج در حال خروج از دفتر مهاجرت منتشر کرد.

این گزارش حاکی است که در ماه ژوئیه دختر مهرگان امیرخسروی که دانشجوی دانشگاه است، خانه ای به مبلغ 980 هزار دلار کانادا در مونترال خریداری کرده است.

عبدالله زاده از نزدیکان خانواده خسروی مطرح کرده است که مهاجرت این خانواده به کانادا قانونی بوده و با ویزا صورت گرفته است و پیش از افشای موضوع اختلاس وی در این کشور حضور یافته است.

این در حالی است که امیرمنصور خسروی متهم اصلی پرونده فساد مالی 3 هزار میلیارد تومانی نظام بانکی در بازداشت به سر می برد.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب A3eman تشکر کرده اند:
Present

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 3 مهمان