در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

875

تشکر کرده: 2 مرتبه
تشکر شده: 19 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 4 بهمن 1387 19:36

محل سکونت

شهرکرد

آرشيو سپاس: 4135 مرتبه در 752 پست

توجیه حضور قایقرانان در کانکس

توسط sayeh_roshan_1988 » چهارشنبه 11 آبان 1390 10:38

دبیر فدراسیون قایقرانی کشورمان به دنبال اسکان قایقرانان در کانکس‌های اطراف دریاچه آزادی تهران، گفت: فدراسیون قایقرانی پول اسکان ورزشکاران در هتل "هیلتون" را ندارد!
                                                                 
     به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های ملی قایقرانی بانوان کشورمان در رده‌های سنی مختلف و در مواد آب‌های آرام و کاناپولو طی مدت برپایی اردوهای این رشته آبی در کانکس‌هایی در اطراف دریاچه آزادی تهران اسکان یافته بودند.علیرضا سهرابیان، دبیر فدراسیون قایقرانی و اسکی روی آب کشورمان به دنبال استقرار قایقرانان کشورمان در کانکس در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: ما پول اسکان ورزشکاران‌مان را در هتل "هیلتون" نداریم وگرنه به طور قطع ملی پوشان را در بهترین مکان اسکان می دادیم نه اینکه آنها را در کانکس‌ها مستقر کنیم.وی افزود: تنها بانوان قایقران کشورمان در این مکان مستقرند و پسران در برج قایقرانی تهران ساکن هستند. این هم به دلیل است که برج مرتبا در حال تردد کادر اجرایی است و مطمئنا بانوان ورزشکار در آن مکان راحت نیستند.سهرابیان خاطرنشان کرد: این کانکس‌ها را تنها به عنوان یک کانکس نگاه نکنید. مطمئنا تصور شما اشتباه است چرا که هر کدام از این کانکس‌ها به ارزش 12 میلیون تومان خریداری شده و همه آنها مجهز به سیستم گرمایش و سرمایش و امکانات اسکان کامل برای ورزشکاران است.وی ادامه داد: در کنار آن ما برای فضای ورودی به این کانکس‌ها نگهبان گذاشته و محوطه آنها کاملا محسور شده و ایمن است.دبیر فدراسیون قایقرانی گفت: به هر حال بودجه ما در حال حاضر تنها به این مسئله کفاف داده و در همین حد است و متاسفانه جای دیگری در نزدیکی محل تمرین ورزشکاران نداریم که بخواهیم آنها را اسکان دهیم. مطمئنا اگر اعتبارات خوبی داشتیم تلاش می کردیم تا قایقرانان که مانند دختران و پسران ما هستند در بهترین مکان ممکن اسکان یابند اما در حال حاضر همین از دست ما برآمده است.وی خاطر نشان کرد: ما بزودی خبرهای خوبی برای قایقرانان داریم. مطمئنا این خبر و تدارکاتی که برای اسکان تیم داریم زودتر از ساختن یک ساختمان برای آنها به نتیجه می رسد!

     سهرابیان افزود: متاسفانه به طور مرتب از ما پرسش می کنند که چه وقت خودروی پرشیای المپیکی‌های قایقرانی را قرار است بدهید اما هیچ کس از اینکه جایزه مدال آوران آسیایی توسط وزارت ورزش چه زمانی داده می شود، سئوال نمی کند.وی تصریح کرد: مطمئنا ما جوایز ورزشکاران قایقران را زودتر از جوایز قول داده شده از سوی رئیس جمهور و وزارت ورزش به آنها اهدا می کنیم چرا که قول آنها را زودتر داده بودیم.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Major II

Major IIno avatar
پست ها

639

تشکر کرده: 1 مرتبه
تشکر شده: 10 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 13 تیر 1390 16:19

آرشيو سپاس: 1991 مرتبه در 478 پست

Re: توجیه حضور قایقرانان در کانکس

توسط GHAZALAK88 » چهارشنبه 11 آبان 1390 12:27

حالا هی بیایید خرج فوتبال بی مصرف ودرجه دو ایران کنید اگه نصف سرمایه ای که در فوتبال حرام میشه در بقیه ورزشها بکار بره کشورما یکی از ابر قدرتهای منطقه وجهان میشه
   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد      
              وبلاگ ابشار زیباو دل انگیز شوی     
                                                 
                                  


 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 4 مهمان