توجیه حضور قایقرانان در کانکس

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 875
تاریخ عضویت: جمعه 4 بهمن 1387, 7:36 pm
محل اقامت: شهرکرد
سپاس‌های ارسالی: 1385 بار
سپاس‌های دریافتی: 3738 بار
تماس:

توجیه حضور قایقرانان در کانکس

پست توسط sayeh_roshan_1988 » چهار شنبه 11 آبان 1390, 10:38 am

دبیر فدراسیون قایقرانی کشورمان به دنبال اسکان قایقرانان در کانکس‌های اطراف دریاچه آزادی تهران، گفت: فدراسیون قایقرانی پول اسکان ورزشکاران در هتل "هیلتون" را ندارد!

  به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های ملی قایقرانی بانوان کشورمان در رده‌های سنی مختلف و در مواد آب‌های آرام و کاناپولو طی مدت برپایی اردوهای این رشته آبی در کانکس‌هایی در اطراف دریاچه آزادی تهران اسکان یافته بودند.علیرضا سهرابیان، دبیر فدراسیون قایقرانی و اسکی روی آب کشورمان به دنبال استقرار قایقرانان کشورمان در کانکس در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: ما پول اسکان ورزشکاران‌مان را در هتل "هیلتون" نداریم وگرنه به طور قطع ملی پوشان را در بهترین مکان اسکان می دادیم نه اینکه آنها را در کانکس‌ها مستقر کنیم.وی افزود: تنها بانوان قایقران کشورمان در این مکان مستقرند و پسران در برج قایقرانی تهران ساکن هستند. این هم به دلیل است که برج مرتبا در حال تردد کادر اجرایی است و مطمئنا بانوان ورزشکار در آن مکان راحت نیستند.سهرابیان خاطرنشان کرد: این کانکس‌ها را تنها به عنوان یک کانکس نگاه نکنید. مطمئنا تصور شما اشتباه است چرا که هر کدام از این کانکس‌ها به ارزش 12 میلیون تومان خریداری شده و همه آنها مجهز به سیستم گرمایش و سرمایش و امکانات اسکان کامل برای ورزشکاران است.وی ادامه داد: در کنار آن ما برای فضای ورودی به این کانکس‌ها نگهبان گذاشته و محوطه آنها کاملا محسور شده و ایمن است.دبیر فدراسیون قایقرانی گفت: به هر حال بودجه ما در حال حاضر تنها به این مسئله کفاف داده و در همین حد است و متاسفانه جای دیگری در نزدیکی محل تمرین ورزشکاران نداریم که بخواهیم آنها را اسکان دهیم. مطمئنا اگر اعتبارات خوبی داشتیم تلاش می کردیم تا قایقرانان که مانند دختران و پسران ما هستند در بهترین مکان ممکن اسکان یابند اما در حال حاضر همین از دست ما برآمده است.وی خاطر نشان کرد: ما بزودی خبرهای خوبی برای قایقرانان داریم. مطمئنا این خبر و تدارکاتی که برای اسکان تیم داریم زودتر از ساختن یک ساختمان برای آنها به نتیجه می رسد! 
  سهرابیان افزود: متاسفانه به طور مرتب از ما پرسش می کنند که چه وقت خودروی پرشیای المپیکی‌های قایقرانی را قرار است بدهید اما هیچ کس از اینکه جایزه مدال آوران آسیایی توسط وزارت ورزش چه زمانی داده می شود، سئوال نمی کند.وی تصریح کرد: مطمئنا ما جوایز ورزشکاران قایقران را زودتر از جوایز قول داده شده از سوی رئیس جمهور و وزارت ورزش به آنها اهدا می کنیم چرا که قول آنها را زودتر داده بودیم. 
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

کارت پستال درخواستی اعضای سنترال

Major II
Major II
پست: 639
تاریخ عضویت: دو شنبه 13 تیر 1390, 5:19 pm
سپاس‌های ارسالی: 1982 بار
سپاس‌های دریافتی: 1828 بار

Re: توجیه حضور قایقرانان در کانکس

پست توسط GHAZALAK88 » چهار شنبه 11 آبان 1390, 12:27 pm

حالا هی بیایید خرج فوتبال بی مصرف ودرجه دو ایران کنید اگه نصف سرمایه ای که در فوتبال حرام میشه در بقیه ورزشها بکار بره کشورما یکی از ابر قدرتهای منطقه وجهان میشه
تصویر تصویر تصویر [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]تصویر تصویر تصویر
تصویر وبلاگ ابشار زیباو دل انگیز شوی تصویر

تصویر تصویر

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”