در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Major II

Major IIno avatar
پست ها

168

تشکر کرده: 1 مرتبه
تشکر شده: 8 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 10 فروردین 1387 12:52

آرشيو سپاس: 378 مرتبه در 80 پست

Re: ارتش بریتانیا خود را برای حمله احتمالی به ایران آماده مي

توسط sky_pesar » شنبه 14 آبان 1390 09:01

با سلام
منم ميخوام يه چيزي گفته باشم.
تاريخ ثابت كرده كه ما هر زمان به خودمان تكيه كنيم پشت هر دشمني را به خاك مماليم در زمان 8 سال جنگمون هيچي نداشتيم ولي با 400 تا 500 هزار نفر شهيدي كه داديم ( آمارشو حدس مي زنم ) اجازه نداديم يك سانت از خاكمون جابجا بشه .
حالا كه بعد 23 سال از جنگ با توجه به اينكه ما روي پاي خودمان ايستاديم و خودمان با سعي و خطا وسايل خودمان را ساختيم . هرچند كه تجهيزات به روز نيست ولي يك سابقه دفاع 8 ساله داريم با كوهي از تجربه .
يه مثال ساده بزنم كشور افغانستان و عراق با توجه به اينكه جنگي نداشتن  ولي تعداد كشته شدگانشون بيشتر از كل جنگ ما هست و با توجه به استفاده از ذخاير خودشون دارند مردم اون كشورها را مي كشن .
كافي يه سرچي در اينترنت داشته باشيد تا ببينيد چه كثافت كاريهاي در عراق و افغانستان در حال اجرا هست .
زنان را دسته دسته به پادگانها مي برند براي رقاصه گري و تجاوز فقط براي اينكه اين بدبخت ها يه مرد نداشتن كه جلو اين نامردها ايستادگي كنه و .....
خدا را شكر كه امثال همت ، باكري ها ،‌چمران ها و .... آمدند و از اين كشور دفاع كردند تا ما چشم هامون باز بشه كه رستم افسانه نبود از همين خاك بود
ماهنوز امثال همت ها و چمران ها زياد داريم و منتظريم كه بازم به ما حمله بشه تا آن زمان كاري را در جنگ با عراق نكرديم تمومش كنيم .
به قول امام راه قدس از كربلا مي گذره .

قبلي

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 4 مهمان