بدنبال مواجهه نظامی با ایران نیستیم،تنها در پی تحریم بیشتریم

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
پست: 863
تاریخ عضویت: سه شنبه 29 دی 1388, 10:53 pm
محل اقامت: البرز
سپاس‌های ارسالی: 5392 بار
سپاس‌های دریافتی: 4116 بار
تماس:

بدنبال مواجهه نظامی با ایران نیستیم،تنها در پی تحریم بیشتریم

پست توسط FARSHAD.ADL » جمعه 13 آبان 1390, 2:10 pm

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با اشاره ضمنی به سناریوی ضد ایرانی سیا و موساد در گزارش جدید آمانو در عین حال تاکید کرد که کشورش در پی مواجهه نظامی با ایران نیست.

به گزارش مهر به نقل از یدیعوت آحارونوت، "ویکتوریا نولند" روز گذشته در ادامه رویکرد خصمانه ایالات متحده در قبال جمهوری اسلامی ایران گفت: دولت "باراک اوباما" رئیس جمهوری آمریکا برای حل پرونده هسته ای ایران به دیپلماسی سختگیرانه متوسل می شود.

وی در ادامه با اذعان ضمنی به مستقل نبودن آژانس در گزارشهای خود گفت: امیدوارم که گزارش آتی آژانس بین المللی ایران باعث بدتر شدن جایگاه ایران در جامعه بین الملل شود.

انتظار می رود گزارش جدید مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در مورد ایران چهارشنبه و یا پنج شنبه هفته آینده در اختیار اعضای آژانس قرار گیرد.

با وجود تلاشهای آمریکا برای فرافکنی درباره برنامه هسته ای ایران، نولند در ادامه اظهارات متناقض خود تاکید کرد: آمریکا بارها موضع خود را مشخص و اعلام کرده که در پی مواجهه نظامی با ایران نیست.

"آندرس فوگ راسموسن" دبیر کل ناتو نیز روز گذشته در گفتگو با خبرنگاران در بروکسل در پاسخ به این پرسش که "آیا برخی از دول غربی در پی آغاز یک حمله نظامی علیه تاسیسات هسته ای ایران هستند یا نه؟" گفت: ناتو به هیچ وجه در پی مداخله نظامی در ایران نیست.

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”