در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Major I

Major Ino avatar
پست ها

863

تشکر کرده: 2 مرتبه
تشکر شده: 13 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 29 دی 1388 22:53

محل سکونت

البرز

آرشيو سپاس: 4495 مرتبه در 800 پست

بدنبال مواجهه نظامی با ایران نیستیم،تنها در پی تحریم بیشتریم

توسط FARSHAD.ADL » جمعه 13 آبان 1390 14:10

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با اشاره ضمنی به سناریوی ضد ایرانی سیا و موساد در گزارش جدید آمانو در عین حال تاکید کرد که کشورش در پی مواجهه نظامی با ایران نیست.

به گزارش مهر به نقل از یدیعوت آحارونوت، "ویکتوریا نولند" روز گذشته در ادامه رویکرد خصمانه ایالات متحده در قبال جمهوری اسلامی ایران گفت: دولت "باراک اوباما" رئیس جمهوری آمریکا برای حل پرونده هسته ای ایران به دیپلماسی سختگیرانه متوسل می شود.

وی در ادامه با اذعان ضمنی به مستقل نبودن آژانس در گزارشهای خود گفت: امیدوارم که گزارش آتی آژانس بین المللی ایران باعث بدتر شدن جایگاه ایران در جامعه بین الملل شود.

انتظار می رود گزارش جدید مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در مورد ایران چهارشنبه و یا پنج شنبه هفته آینده در اختیار اعضای آژانس قرار گیرد.

با وجود تلاشهای آمریکا برای فرافکنی درباره برنامه هسته ای ایران، نولند در ادامه اظهارات متناقض خود تاکید کرد: آمریکا بارها موضع خود را مشخص و اعلام کرده که در پی مواجهه نظامی با ایران نیست.

"آندرس فوگ راسموسن" دبیر کل ناتو نیز روز گذشته در گفتگو با خبرنگاران در بروکسل در پاسخ به این پرسش که "آیا برخی از دول غربی در پی آغاز یک حمله نظامی علیه تاسیسات هسته ای ایران هستند یا نه؟" گفت: ناتو به هیچ وجه در پی مداخله نظامی در ایران نیست.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب FARSHAD.ADL تشکر کرده اند:
MISSILE, Qaher1406

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان