در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد
Major II

Major IIنماد کاربر
پست ها

228

تشکر کرده: 23 مرتبه
تشکر شده: 21 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 3 آبان 1387 10:19

آرشيو سپاس: 571 مرتبه در 152 پست

دستور کاخ سفید به ارتش آمریکا برای انجام عملیات‌های خرابکارا

توسط reza_glb » يکشنبه 15 آبان 1390 15:35

اختصاصی فارس/ ‌‌جدیدترین سند ‌تروریست بودن ‌دولت‌ آمریکا
دستور کاخ سفید به ارتش آمریکا برای انجام عملیات‌های خرابکارانه در ایران
خبرگزاری فارس: رئیس کمیته حقوق بشر مجلس گفت: پس از شکست وقایع انتخابات 88 که آمریکا از طریق سازمان جاسوسی به براندازی نظام اسلامی اقدام کرد، دولت آمریکا به ارتش این کشور ابلاغ کرد که ارتش حق دارد در ایران دست به اقدامات خرابکارانه بزند.

          
          
            

          
          
زهره الهیان رئیس کمیته حقوق بشر مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به ارائه 100 سند متقن از سوی کشورمان به مجامع بین المللی در رابطه با نقض حقوق بشر توسط دولت آمریکا گفت: آن دوران گذشته که آمریکا خود را محور و مدعی حقوق بشر در جهان بداند؛ دولت آمریکا سال گذشته در دفاع از وضعیت حقوق بشر خود، کشورش را مدافع حقوق بشر عنوان و با لحنی متکبرانه درباره وضعیت حقوق بشر خود به سازمان ملل گزارش داد.

وی در ادامه افزود: امروز ابعاد پرونده‌های نقض حقوق بشر توسط دولت آمریکا یکی پس از دیگری گشوده می‌شود و با اسناد ارائه شده از سوی جمهوری اسلامی ایران، تروریسم دولتی آمریکا برای جهانیان آشکار شده است.

رئیس کمیته حقوق بشر مجلس با بیان اینکه اسناد جمهوری اسلامی نشان می‌دهد که آمریکا در ترورهای سال‌های اخیر خاورمیانه و داخل ایران نقش اصلی را ایفا کرده است، تأکید کرد: ما اسنادی در اختیار داریم که سال گذشته و پس از شکست وقایع انتخابات 88 که آمریکا از طریق سازمان جاسوسی به براندازی نظام اسلامی اقدام کرد، دولت آمریکا به ارتش این کشور ابلاغ کرد که ارتش حق دارد در ایران دست به اقدامات خرابکارانه بزند.

الهیان اضافه کرد: این سند نشان می‌دهد که دولت تروریستی آمریکا اگر نتواند به اهداف خود برسند دست به اقدامات تروریستی می‌زند.

وی همچنین خاطرنشان کرد: آمریکا تلاش می‌کند که اقدامات خود را در پوشش حقوق‌بشر انجام دهد و با این واسطه ایران و کشورهای زیادی را زیر سؤال ببرد و جایگاه نظام اسلامی را در دل ملت‌های مظلوم متزلزل کنند، غافل از اینکه آمریکا در حال حاضر منفورترین کشور در بین کشورهای جهان است.

رئیس کمیته حقوق بشر مجلس با بیان اینکه سازمان ملل باید جلوی تروریست‌پروری آمریکا را بگیرد، اظهار داشت: سازمان ملل متحد اسناد مهمی درباره نقض حقوق بشر در آمریکا دارد که سال گذشته آن را در قالب گزارش دوره‌ای به شورای حقوق بشر ارائه کرد.

الهیان در پایان گفت: طبق اسناد ارائه شده به شورای حقوق بشر، آمریکا رکوردار نقض حقوق بشر در جهان شناخته شده و بر اساس آن اسناد 218 مورد نقض حقوق بشر توسط آمریکا رخ داده است.
وطـــن یعنــی اذان عشـــق گفتــن      ***
وطــن یعنــی غبـار از عشـق رفتــن    ***
وطــن یعنــی هـدف یعنی شهامت      ***
وطـــن یعنــی شرف یعنی شهـادت     ***
وطــن یعنــی گذشتــه،حـال، فـردا       ***
تمـــــام سهـــم یـــک ملــت ز دنیــا       ***
وطــن یعنــی چـه آبـاد و چه ویـران      ***
وطـــن یعنـی همین جا یعنی ایـران      ***  
                                                     ***

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب reza_glb تشکر کرده اند:
Persian Cat, hermes_PERSIAN, HS368, victory67, MISSILE, Shahbaz, Mahdi1944, Java

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان