سوالی در رابطه با پور میکسر

در اين بخش مي‌توانيد در مورد برق و الکترونیک عمومی به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: SAMAN, sinaset, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member

سوالی در رابطه با پور میکسر

پست توسط ebi1424 » سه شنبه 17 آبان 1390, 5:37 pm

سلام
کسی هست تا در مورد پاور میکسر ojp-3500 (دی اند دی) اطلاعاتی رو بهم بده . بیشتر رو effect و دکمه های اون مشکل دارم و از این دستگاه تو مجالس مذهبی استفاده می کنم . اگه کسی هست مطالب رو به hamid_asgari_1370@yahoo.com بفرسته

اینم عکسش : [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
ممنونم

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 19718 بار
سپاس‌های دریافتی: 21356 بار

Re: سلام

پست توسط SAMAN » سه شنبه 17 آبان 1390, 6:21 pm

دوست عزیز تو کاتلوگش چیزی ننوشته؟؟

اما کار با افکت ها زیاد هم سخت نیست متاسفانه من الان اسم دقیق دکمه هاشو نمیدنم اما حالت های مختلفی داره مثلا" اتاق بزرگ اتاق کوچک سالن و.... میتونید یکی رو که مداح دوست داره انتخاب کنید و ثابت بگذارید رو همون افکت.
پیام حکم قتل خود شنفتن مرا خوشتر بود, از یک تملق به نزد مردمان سفله گفتن!

Captain I
Captain I
سپاس‌های ارسالی: 2464 بار
سپاس‌های دریافتی: 1411 بار

Re: سلام

پست توسط mohammad1365 » سه شنبه 17 آبان 1390, 7:18 pm

ebi1424 نوشته شده:سلام
کسی هست تا در مورد پاور میکسر ojp-3500 (دی اند دی) اطلاعاتی رو بهم بده . بیشتر رو effect و دکمه های اون مشکل دارم و از این دستگاه تو مجالس مذهبی استفاده می کنم . اگه کسی هست مطالب رو به hamid_asgari_1370@yahoo.com بفرسته

اینم عکسش : [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
ممنونم

با سلام
دوست عزیز هزینه این دستگاه چقدر شد ؟؟؟؟
تو یک مدلش که یادم نیست در قسمت دیلای یک ویز ویزی به گوش می خورد یعنی وقتی مداح با گام های بلند می خوند صدای اکوی اون یک خورده دیسورت می شد البته خیلی باید دقت می کردی تا متوجه بشی . بهر حال همانطور که سامان جان گفت در کاتالوگ دستگاه توضیحات وجود داره . اگر نتونستی چیزی پیدا کنی یک عکس واضح از قسمت افکتش بگیر تا برات توضیح بدیم . البته من فکر کنم این مدل دو افکتوره باشه .

ای خدای مهربان ....
تو چه گسترده و بی صدا می بخشی و ما چه حسابگرانه تسبیح می گوئیم

ارسال پست

بازگشت به “برق و الکترونیک عمومی”