در اين بخش مي‌توانيد در مباحث مربوط به زبانهاي بر پايه C به بحث بپردازيد
Novice Poster

Novice Poster

no avatar
70

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 30 اردیبهشت 1390 18:22

آرشيو سپاس: 26 مرتبه در 18 پست

درخواست کمک برای برنامه

توسط ted mosby » شنبه 21 آبان 1390 21:56

سلام دوستان!خوبین؟من می خوام یه برنامه بنویسم که یک عبارت infixشامل متغیر و ثابت و عملگر و پرانتز باز و بسته بگیره و postfixاون رو چاپ کنه.بعد هم مقادیر متغیرها رو از کاربر بگیره و مقدار عبارت رو محاسبه کنه.میشه کمکم کنین؟

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
70

تاريخ عضويت

Re: درخواست کمک برای برنامه

توسط ted mosby » يکشنبه 22 آبان 1390 09:48

تورو خدا راهنماییم کنین دیگه! :AA:

Captain

Captain

no avatar
2756

تشکر کرده: 1573 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 بهمن 1385 12:46

شیراز

آرشيو سپاس: 6007 مرتبه در 1644 پست

توسط Present » يکشنبه 22 آبان 1390 10:20

دوست عزیز قبلا هم این سئوال تو انجمن شده بود و فکر کنم خودم جواب داده بودم البتنه حرف دو یا سه سال پیشه ولی شما جواب سئوالتون ور می تونید از کتاب ساختمان داده ها با شبه کدهای c++ پیدا کنید . کار شختی نیست اگر کتابش رو از کتاب خونه دانشکده پیدا کردم براتون عکس می گیرم و می فرستم ولی خودت هم یک تلاشی بکن شاید وقت نکنم برم.
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

Major I

Major I

no avatar
235

تشکر کرده: 3 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 25 بهمن 1388 05:06

آرشيو سپاس: 1034 مرتبه در 211 پست

توسط HS368 » يکشنبه 22 آبان 1390 10:32

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
خوشبختی ما در سه جمله است ... تجربه از دیروز , استفاده از امروز , امید به فردا ... ولی ما با سه جمله دیگر زندگی مان را تباه میکنیم حسرت دیروز , اتلاف امروز , ترس از فردا ... دکتر علی شریعتی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HS368 تشکر کرده اند:
Present

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
70

تاريخ عضويت

توسط ted mosby » يکشنبه 22 آبان 1390 11:03

Present نوشته است:دوست عزیز قبلا هم این سئوال تو انجمن شده بود و فکر کنم خودم جواب داده بودم البتنه حرف دو یا سه سال پیشه ولی شما جواب سئوالتون ور می تونید از کتاب ساختمان داده ها با شبه کدهای c++ پیدا کنید . کار شختی نیست اگر کتابش رو از کتاب خونه دانشکده پیدا کردم براتون عکس می گیرم و می فرستم ولی خودت هم یک تلاشی بکن شاید وقت نکنم برم.

من خودم کتاب برنامه نویسی به زبان c++جعفرنجاد قمی قسمت ساختمان داده رو نگاه کردم.چیزی که به درد بخور باشه نداشت.از صبح هم دارم تو اینترنت می گردم بلکه یه چیزی پیدا کنم.از راهنمایی شما هم ممنون.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ted mosby تشکر کرده اند:
Present

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
70

تاريخ عضويت

توسط ted mosby » يکشنبه 22 آبان 1390 11:11

HS368 نوشته است: لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

از لطفتون ممنون ولی اینا که خارجین!!تازه شبه کد هستن...

Major I

Major I

no avatar
235

تشکر کرده: 3 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 25 بهمن 1388 05:06

آرشيو سپاس: 1034 مرتبه در 211 پست

توسط HS368 » يکشنبه 22 آبان 1390 14:50

ted mosby نوشته است:
HS368 نوشته است: لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

از لطفتون ممنون ولی اینا که خارجین!!تازه شبه کد هستن...

اون اولی، کد کامل هست فقط باید ببری تو توربو پاسکال کمپایل کنی. تبدیل کردنش به c هم کاری نداره. اون دوتا دیگه هم کدها نوشته شده و فقط نیاز به خوندن و جمع جور کردن داره. در ضمن من نمیتونم بشینم واست برنامه بنویسم باید خودت یاد بگیری اگه مشکلی هم تو فهمش داری بگو شاید تونستیم کمکت کنیم. اصلش اینه که بشینی فکر کنی خودت برنامه رو بنویسی وگرنه چیزی یاد نمیگیری و فکر باز نمیشه.
خوشبختی ما در سه جمله است ... تجربه از دیروز , استفاده از امروز , امید به فردا ... ولی ما با سه جمله دیگر زندگی مان را تباه میکنیم حسرت دیروز , اتلاف امروز , ترس از فردا ... دکتر علی شریعتی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HS368 تشکر کرده اند:
ASHKAN95, behrad90, Present

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
70

تاريخ عضويت

توسط ted mosby » يکشنبه 22 آبان 1390 19:03

اوا!خاک به سرم!من بیجا بکنم ازتون توقع داشته باشم واسم برناممو کامل بنویسین!!!!! :x من به جووون خودم همیشه خودم پروجه هامو می نویسم گرچه در اکثر موارد منبع errorهستن! :::P چون توی فهم شبه کد یه مقدار مشکل دارم اون حرفو زدم وگرنه ملت که بیکار نیستن واسه من پروجه بنویسن :???: باز هم ازتون ممنونم بابت کمکتون. :razz:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ted mosby تشکر کرده اند:
Present, HS368

Captain

Captain

no avatar
2756

تشکر کرده: 1573 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 بهمن 1385 12:46

شیراز

آرشيو سپاس: 6007 مرتبه در 1644 پست

توسط Present » يکشنبه 22 آبان 1390 19:13

متاسفانه ظهر رفتم کتابخانه دانکده ولی عوضی مطلب یادمون مون د :o به جای تبدیل عبارات in fix to postf ix پیمایش preorder to post order در درخت ها رو عکس گرفتم و آوردم . به هر حال خودتون کتاب داشتید ولی و سعی خودم رو کردم ولی اشتباه
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Present تشکر کرده اند:
ted mosby, HS368

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
70

تاريخ عضويت

توسط ted mosby » يکشنبه 22 آبان 1390 19:29

Present نوشته است:متاسفانه ظهر رفتم کتابخانه دانکده ولی عوضی مطلب یادمون مون د :o به جای تبدیل عبارات in fix to postf ix پیمایش preorder to post order در درخت ها رو عکس گرفتم و آوردم . به هر حال خودتون کتاب داشتید ولی و سعی خودم رو کردم ولی اشتباه

به هرحال ازتون ممنونم.لطف کردین.