درخواست کمک برای برنامه

در اين بخش مي‌توانيد در مباحث مربوط به زبانهاي بر پايه C به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: athlon64x2, abbas.m.k, شوراي نظارت

ارسال پست
Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 17 بار
سپاس‌های دریافتی: 28 بار

درخواست کمک برای برنامه

پست توسط ted mosby » شنبه 21 آبان 1390, 9:56 pm

سلام دوستان!خوبین؟من می خوام یه برنامه بنویسم که یک عبارت infixشامل متغیر و ثابت و عملگر و پرانتز باز و بسته بگیره و postfixاون رو چاپ کنه.بعد هم مقادیر متغیرها رو از کاربر بگیره و مقدار عبارت رو محاسبه کنه.میشه کمکم کنین؟

Novice Poster
Novice Poster

Re: درخواست کمک برای برنامه

پست توسط ted mosby » یک شنبه 22 آبان 1390, 9:48 am

تورو خدا راهنماییم کنین دیگه! :AA:

Captain
Captain
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5555 بار

پست توسط Present » یک شنبه 22 آبان 1390, 10:20 am

دوست عزیز قبلا هم این سئوال تو انجمن شده بود و فکر کنم خودم جواب داده بودم البتنه حرف دو یا سه سال پیشه ولی شما جواب سئوالتون ور می تونید از کتاب ساختمان داده ها با شبه کدهای c++ پیدا کنید . کار شختی نیست اگر کتابش رو از کتاب خونه دانشکده پیدا کردم براتون عکس می گیرم و می فرستم ولی خودت هم یک تلاشی بکن شاید وقت نکنم برم.
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 977 بار
سپاس‌های دریافتی: 988 بار

پست توسط HS368 » یک شنبه 22 آبان 1390, 10:32 am

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
خوشبختی ما در سه جمله است ... تجربه از دیروز , استفاده از امروز , امید به فردا ... ولی ما با سه جمله دیگر زندگی مان را تباه میکنیم حسرت دیروز , اتلاف امروز , ترس از فردا ... دکتر علی شریعتی

Novice Poster
Novice Poster

پست توسط ted mosby » یک شنبه 22 آبان 1390, 11:03 am

Present نوشته شده:دوست عزیز قبلا هم این سئوال تو انجمن شده بود و فکر کنم خودم جواب داده بودم البتنه حرف دو یا سه سال پیشه ولی شما جواب سئوالتون ور می تونید از کتاب ساختمان داده ها با شبه کدهای c++ پیدا کنید . کار شختی نیست اگر کتابش رو از کتاب خونه دانشکده پیدا کردم براتون عکس می گیرم و می فرستم ولی خودت هم یک تلاشی بکن شاید وقت نکنم برم.

من خودم کتاب برنامه نویسی به زبان c++جعفرنجاد قمی قسمت ساختمان داده رو نگاه کردم.چیزی که به درد بخور باشه نداشت.از صبح هم دارم تو اینترنت می گردم بلکه یه چیزی پیدا کنم.از راهنمایی شما هم ممنون.

Novice Poster
Novice Poster

پست توسط ted mosby » یک شنبه 22 آبان 1390, 11:11 am

HS368 نوشته شده:[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

از لطفتون ممنون ولی اینا که خارجین!!تصویرتازه شبه کد هستن...

Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 977 بار
سپاس‌های دریافتی: 988 بار

پست توسط HS368 » یک شنبه 22 آبان 1390, 2:50 pm

ted mosby نوشته شده:
HS368 نوشته شده:[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

از لطفتون ممنون ولی اینا که خارجین!!تصویرتازه شبه کد هستن...

اون اولی، کد کامل هست فقط باید ببری تو توربو پاسکال کمپایل کنی. تبدیل کردنش به c هم کاری نداره. اون دوتا دیگه هم کدها نوشته شده و فقط نیاز به خوندن و جمع جور کردن داره. در ضمن من نمیتونم بشینم واست برنامه بنویسم باید خودت یاد بگیری اگه مشکلی هم تو فهمش داری بگو شاید تونستیم کمکت کنیم. اصلش اینه که بشینی فکر کنی خودت برنامه رو بنویسی وگرنه چیزی یاد نمیگیری و فکر باز نمیشه.
خوشبختی ما در سه جمله است ... تجربه از دیروز , استفاده از امروز , امید به فردا ... ولی ما با سه جمله دیگر زندگی مان را تباه میکنیم حسرت دیروز , اتلاف امروز , ترس از فردا ... دکتر علی شریعتی

Novice Poster
Novice Poster

پست توسط ted mosby » یک شنبه 22 آبان 1390, 7:03 pm

اوا!خاک به سرم!من بیجا بکنم ازتون توقع داشته باشم واسم برناممو کامل بنویسین!!!!! :x من به جووون خودم همیشه خودم پروجه هامو می نویسم گرچه در اکثر موارد منبع errorهستن! :::P چون توی فهم شبه کد یه مقدار مشکل دارم اون حرفو زدم وگرنه ملت که بیکار نیستن واسه من پروجه بنویسن :???: باز هم ازتون ممنونم بابت کمکتون. :razz:

Captain
Captain
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5555 بار

پست توسط Present » یک شنبه 22 آبان 1390, 7:13 pm

متاسفانه ظهر رفتم کتابخانه دانکده ولی عوضی مطلب یادمون مون د :o به جای تبدیل عبارات in fix to postf ix پیمایش preorder to post order در درخت ها رو عکس گرفتم و آوردم . به هر حال خودتون کتاب داشتید ولی و سعی خودم رو کردم ولی اشتباه
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

Novice Poster
Novice Poster

پست توسط ted mosby » یک شنبه 22 آبان 1390, 7:29 pm

Present نوشته شده:متاسفانه ظهر رفتم کتابخانه دانکده ولی عوضی مطلب یادمون مون د :o به جای تبدیل عبارات in fix to postf ix پیمایش preorder to post order در درخت ها رو عکس گرفتم و آوردم . به هر حال خودتون کتاب داشتید ولی و سعی خودم رو کردم ولی اشتباه

به هرحال ازتون ممنونم.لطف کردین.تصویر

ارسال پست

بازگشت به “C Base Programming”