کمک...کمک...کمک...!!!

در اين بخش مي‌توانيد به مباحث مربوط به انواع زبان هاي برنامه نويسي بپردازيد

مدیران انجمن: athlon64x2, abbas.m.k, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های ارسالی: 2 بار

کمک...کمک...کمک...!!!

پست توسط silent70 » چهار شنبه 25 آبان 1390, 3:53 pm

سلام دوستان. من به شدت به برنامه نویسی علاقه دارم و پس از تحقیق به من گفتند که سراغ برنامه c++ برم. ولی نمی دونم از کجا باید شروع کنم. اگر کسی بتونه کمکم کنه خیلی ممنون می شم.تصویرتصویرتصویر

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4770 بار
سپاس‌های دریافتی: 1441 بار
تماس:

Re: کمک...کمک...کمک...!!!

پست توسط MISSILE » چهار شنبه 25 آبان 1390, 7:31 pm

سلام دوست عزیز :razz: :razz: :razz:

بنظره بنده اگر کتاب برنامه نویسی به زبان ++C تالیف مهندس عین الله جعفر نژاد قمی رو تهیه کنی و گام به گام با کتاب جلو بری خیلی میتونه براتون مفید واقع بشه.

اینم وب سایت مربوطه : [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

موفق و پیروز باشید :razz: :razz: :razz:

Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 297 بار
سپاس‌های دریافتی: 250 بار

پست توسط j.ghahraman » چهار شنبه 25 آبان 1390, 9:50 pm

اول به چه مدلی میخوای برنامه بنویسی؟برای چی میخوای بنویسی؟
شی گرا؟ساخت یافته؟و....
به نظرمن ویژوال استودیو نصب کن هم وی بی دات نت کار کن هم سی شارپ

Captain
Captain
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5555 بار

پست توسط Present » چهار شنبه 25 آبان 1390, 11:20 pm

. , هم درست می گند . تفاوت یک رشته کامپیوتری با یکی که خودش رفته چندتا کتاب خونده و داره کد نویسی می کنه از زمین تا آسمانه چون مثل یک ماشین یاد گرفته فقط یک سری کار خاص رو بکنه شما برو ببین سر فصل رشته های کامپیوتر در کاردانی و کارشناسی چیه ؟ اونا رو خوب یاد بگیر ( که از خود رشته کامپیوتری ها هم بر نمیاد ) و از هر کدومش یک ناخونکی بزن ولی در یک موضوع خبره باش .
برای مثال شما خوبه کدنویسی بلد باشی ولی لازمه که طراحی و مهندسیی یک نرم افزار رو هم بلد یاشید و اینم خوبه ولی تا شما ریاضی عمومی و دیفرانسیل و ساختمانهای گسسته رو بلد نباشی بازم می شی عین همون مورد اولی که گفتم . برنامه نویس و مهندس نرم افزار شدن کار آسونی نیست و وقتی که تازه بشی مهندس بهت می گند ایستگاه صلواتی تعمیر کامپیوتر برای اعضای خانواده و وقتی می تونی کار خوب پیدا کنی که داخل یک مورد خبره باشی .
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4039 بار
سپاس‌های دریافتی: 2783 بار
تماس:

پست توسط Erratic » پنج شنبه 26 آبان 1390, 12:28 am

شما مشخصاتتونو نگفتین اما من چندتا فرضیه رو برسی میکنم
1-با توجه به اسم کاربریتون باید شما حدودا 20 سالتون باشه. شما خیلی دیر اقدام کردین برای شروع کردن اما اگر علاقه تون زیاد باشه ممکنه این خلا رو پر کنه اما به نظر من شما بهتره از زبان های ساده شروع کنید مثل اچ تی ام ال یا جاوا بعد وی بی
با توجه مشخصاتتون و گفته هاتون نشون میده شما زیاد وارد نیستین و فقط علاقه دارین برای شما صلاح نیسا از الان زبان های حرفه ای کار کنید چون ممکنه زده بشین و این یه حقیقته به خصوص زیان سی که محیطی بسیار خشک داره

من به شخصه برای یادگیری زبان برنامه نویسی برای اولین قدم ادوبی دریم ویور (Adobe dream viewer) رو پیشنهاد میکنم. شما به سادگی میتونید قالبهای انواع و اقسام وبلاگ ها یا سایت ها رو تو این محیط تغییر بدین

به نظر من بهترین راه برای یادگیری یه زبان برنامه نویسی اعمال تغییر در پروژه هاییه که قبلا توسط این نرم افزار ساخته شده و شما فقط به تغییرش بپردازین
به نظر من این راه یکی از موثر ترین راه هاست تا هم ایجاد شوق در وجودتون به وجود میاره هم اینکه با تغییر دادن کد ها به سادگی اون کدها در حافظه ی شما زخیره و طبقه بندی میشه و شما به این سادگی این مطالب رو از یاد نخواهید برد.

یک چیز دیگه در مورد شما باید صدق کنه. اونم اینه که شما علاقه دارین اما نمیدونید چیکار باید کنید. به نظر من ادمی که واقعا به حد اعلای خودش به یه چیزی علاقه داشته باشه شدیدا پی ش رو میگیره اما شما به این سنتون تنها کاری که کردین اینه که از چند نفر پرسیدین که زبان خوب چیه اونا هم یهچیزی تحویلتون دادن
در صورتی که شما میتونستید به راحتی در موتور ها جست و جو همچون گوگل سرچ کنید و به چیزایی که میخواستین دست پیدا کنید
اگر تو راهتون مصمم هستین باید پشتکارتون چندین برابر چیزی که هم اکنون هستین باشه
البته خدا رو هم فراموش نکنید این دیگه یه رکنه و نیازی به یاد اوریش شاید نباشه اما مطمئن باشید که با همت از خدا شما میتونید از پس سخت ترین کارها بر بیایید

اگر سنتون کمتر از چیزیه که حدس زدم احتمالش زیاد میره که در اینده نظر شما تغییر کنه چون من به شخصه یه همچین تغییراتی در علایقم ایجاد شد اما بازم بهتره که کموکان ره علایقتون پروبال بدین

پیروز باشید :razz:
 [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید][لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] 

New Member
سپاس‌های ارسالی: 2 بار

پست توسط silent70 » پنج شنبه 26 آبان 1390, 11:46 am

با تشکر فراوان از همه دوستان.
من به شخصه خیلی به علوم کامپیوتری، نرم افزار و به خصوص برنامه نویسی و هک علاقه دارم!! ولی تقدیر جوری رقم خورد که من وارد رشته های علوم انسانی شدم!
ریاضیم خوبه ولی مجبور شدم فعلا بذارمش کنار. به عبارتی علومی که به نحوی درشون به نحوی حل مسأله خوابیده، باشون حال می کنم.
حس می کنم بعضی از شماها کلاه سفید هستین(!!!!)، منم دوست دارم یه کلاه سفید باشم! اگر راهنماییم کنید ممنون می شم!
:) :) :)

ارسال پست

بازگشت به “برنامه نويسي”