در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

1407

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 8 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 3 شهریور 1385 01:31

محل سکونت

مازندران

آرشيو سپاس: 5989 مرتبه در 1152 پست

قتل مردی که به بچه هایش تجاوز می کرد!

توسط airplane » جمعه 27 آبان 1390 12:35

روزنامه شرق نوشت:

پس از قتل مرد افغان و بازداشت قاتل او، دختران افغان که به‌عنوان اولیای دم در دادگاه حاضر شده‌ بودند، مدعی شدند سال‌های طولانی مورد آزار جنسی پدرشان قرار گرفتند و به همین دلیل از قاتل او شکایتی ندارند.

این دختران وقتی در جایگاه حاضر شدند تا شکایت خود علیه متهمان را مطرح کنند به جای اعلام شکایت جزییات زندگی پردردشان را توضیح دادند و گفتند چطور به‌عنوان یک فرد بی‌هویت از ابتدای تولدشان در ایران زندگی کردند و حتی جرات شکایت از پدرشان را نداشتند.

در ابتدای جلسه محاکمه شفیعی نماینده دادستان در جایگاه حاضر شد و در توضیح کیفر‌خواست به قضات شعبه 74 دادگاه کیفری استان تهران گفت: جسد مردی به نام حیدر حدودا 40 ساله روز 23 بهمن سال گذشته در حاشیه بزرگراه آزادگان پیدا شد.

ماموران متوجه شدند جسد متعلق به مردی افغان است؛ آنها با آثار برجای‌مانده در محل حادثه توانستند اولیای‌ دم را شناسایی کنند و مشخص شد آنها در جریان قتل حیدر بودند و خودشان موضوع را به پلیس گزارش ندادند.

بررسی‌ها نشان داد حیدر توسط چهار مرد به نام‌های رضا‌‌، علی، عباس، رسول و همسر حیدر به نام شکیلا به قتل رسیده ‌است. پلیس متوجه شد شکیلا آن روز در خانه خواهرش بوده و با همکاری پسران خواهرش و داماد او، حیدر را به قتل رسانده‌اند.

نماینده دادستان ادامه داد: «متهمان بعد از شناسایی از سوی پلیس بازداشت شدند و در بازجویی‌ها به قتل اعتراف کردند. آنها جزییات را شرح دادند و صحنه قتل نیز بازسازی شد.»

دختران چه گفتند

در ادامه دختران مقتول یک به یک در جایگاه حاضر شدند؛ آنها که هیچ‌کدام اوراق هویتی و سواد ندارند به جای شکایت از قاتلان پدرشان از زندگی پردرد خود و ظلمی که در سال‌های زندگی‌شان بر آنها رفته ‌بود گفتند.

اولین دختری که در جایگاه حاضر شد سحر 27ساله ‌بود او گفت: اگر پدرم کشته ‌شد به خاطر کارهای خودش بود؛ او خیلی ما را اذیت می‌کرد و به ناموس همه چشم داشت، او به هیچ ‌چیز اعتقاد نداشت و هیچ‌کس را دوست نداشت. ما هم جایی را نداشتیم که شکایت کنیم و کسی را نداشتیم که از ما حمایت کند. قبل از اینکه ازدواج کنم، پدرم شب‌ها به سراغم می‌آمد و آزارم می‌داد، بچه ‌بودم و نمی‌دانستم باید چه کنم. بعد که ازدواج کردم از دست پدرم راحت شدم او خیلی آدم بدی بود و به خاطر بدی‌های خودش کشته‌ شد. به همین دلیل هم نمی‌خواهم قاتلانش مجازات شوند.

سپس عزیزه دختر 17 ساله در جایگاه حاضر شد؛ او که بیشترین آزار را از سوی پدرش دیده‌ بود گفت: وقتی که بچه ‌بودم پدرم شب‌ها به سراغم می‌آمد و اذیتم می‌کرد، وقتی ازدواج کردم بارها مورد آزار جنسی پدرمان قرار گرفته بودم. البته من تنها قربانی پدرم نبودم خواهرانم و حتی برادر 12ساله‌ام هم از دست او در امان نبودند. خیلی بچه‌ بودم و نمی‌دانستم باید چه کنم؛ به‌خصوص اینکه پدرم مردی عصبانی بود و خیلی ما را کتک می‌زد.

تنها حامی ما مادرم بود، او خودش را جلوی پدرم می‌انداخت تا وقتی پدرم کتک می‌زد آسیب کمتری به ما برسد. شب‌ها هم سعی می‌کرد پدرم را در اتاق پیش خودش نگه دارد. از دست پدرم عاصی شده‌ بودیم زندگی برایمان سیاه ‌بود.

12 ساله بودم که پدرم در قبال گرفتن مبلغی پول من را شوهر داد. یک سال بعد بچه‌ای به دنیا آوردم و پدرم زیر پای شوهرم نشست تا مرا طلاق دهد. بالاخره طلاقم را گرفت و دوباره به خانه پدرم برگشتم.

در یک خیاطی چرخکار بودم و کار می‌کردم. دوباره آزارهای پدرم شروع شده بود، خسته‌ به خانه می‌رسیدم و وقتی می‌خواستم بخوابم پدرم به سراغم می‌آمد و آزارهایش را شروع می‌کرد. من که بزرگ شده ‌بودم می‌دانستم باید مقاومت کنم. فریاد می‌زدم و با پدرم دعوا می‌کردم، او کتکم می‌زد می‌گفت باید به حرفش گوش کنم اما من مقاومت می‌کردم و او با کمربند دنبالم می‌کرد. مادرم خودش را جلو می‌انداخت که من آسیب نبینم. گاهی تا صبح من را کتک می‌زد.

عزیزه‌ ادامه داد: بعضی وقت‌ها پدرم از من پول می‌خواست و می‌گفت باید با مردان غریبه رابطه برقرار کنم؛ خودش چند پیرمرد را که از دوستانش بود به خانه می‌آورد و از من می‌خواست با آنها رابطه داشته باشم اما من مقاومت می‌کردم، او چندین بار من را به خاطر این مقاومت‌ها با پایپ سوزاند. هر روز صبح سر کار می‌رفتم و چند ساعتی روی میز کارم می‌خوابیدم. چون پدرم شب‌ها یا سراغ خودم می‌آمد یا سراغ ثریا خواهر 8 ساله‌ام می‌رفت یا برادر 12 ساله‌ام را آزار می‌داد. آنها نمی‌دانستند چطور باید از خودشان دفاع کنند. هر وقت صدای فریاد ثریا یا برادرم علی را می‌شنیدم از خواب می‌پریدم و برای کمک به سمت آنها می‌رفتم. چون هیچ اوراق هویتی هم نداشتیم کسی به حرف‌مان گوش نمی‌کرد. فقط مادرم بود که از ما دفاع می‌کرد.

زن 17ساله سپس آثار سوختگی روی دستانش را به قضات نشان داد و گفت: نتیجه مقاومت من در برابر پدری که می‌خواست تجاوز کند این آثار سوختگی است. پدرم خیلی من را می‌زد و می‌سوزاند. او برادر 12ساله‌ام را معتاد به شیشه کرد و به ثریا هم شیشه می‌داد که بکشد تا نتواند در برابرش مقاومت کند. برعکس دختران که عاشق پدرشان هستند من از پدرم متنفر بودم. ما در ایران به دنیا آمدیم اما چون مجوز نداشتیم نتوانستیم درس بخوانیم و برده پدرمان شدیم. در این مدتی که او فوت شده حتی یک‌بار هم سر خاکش نرفتم و تازه به آرامش رسیده‌ام. مرگ حق او بود. درخواست دارم برای کمک به ما مادرم را آزاد کنید؛ او برای دفاع از من این کار را کرد.

شرح قتل از زبان متهمان

سپس رضا متهم ردیف اول که داماد باجناق مقتول هم هست در جایگاه قرار گرفت، او گفت: من اتهامم را قبول دارم و با همکاری برادران زنم دست به این قتل زدم. البته من از ماجرای تجاوز حیدر به دخترانش خبر نداشتم اما روز حادثه وقتی که می‌خواستم با برادران همسرم سر کار بروم دیدم فاطمه خواهرزن 12ساله‌ام گریه می‌کند. او خیلی ترسیده ‌بود و بدنش می‌لرزید. محکم به مادرش چسبیده‌ بود و حرف نمی‌زد. از مادرزنم پرسیدم چه شده جواب نداد. فاطمه لباس مدرسه به تن داشت و کیفش هم روی دوشش بود. فکر کردم کسی در خیابان اذیتش کرده ‌است دوباره اصرار کردم، مادرزنم گفت وقتی که فاطمه در اتاق بود حیدر به او حمله کرد و قصد تجاوز داشت اما فاطمه فرار کرد. خیلی ناراحت شدم. به شکیلا همسر حیدر و خاله همسرم گفتم، چرا به شوهرت اجازه می‌دهی این کارها را بکند؟ آن‌وقت بود که شکیلا گفت دختران خودش هم مورد آزار حیدر قرار می‌گیرند و کاری از دستش برنمی‌آید. آنقدر عصبانی بودم که کنترل خودم را از دست دادم به سراغ حیدر رفتم و با او دعوا کردم بعد با کمک برادران همسرم او را کشتم.

این مرد درباره نحوه قتل گفت: من دستانش را گرفتم شالی را از زیر گلویش رد کردم و به پشت گردنش آوردم بعد علی شال را کشید عباس و رسول هم روی پا و کمرش نشستند تا اینکه جان باخت. ما 30 سال است در ایران زندگی می‌کنیم. چون در افغانستان امنیت نبود و ناموس‌مان در امان نبود به ایران آمدیم آن‌وقت خودی به ناموس‌مان تجاوز کرد. او باید می‌مرد البته قبول دارم که مرتکب جرم شدیم اما حیدر آدم کثیفی بود.

در ادامه سایر متهمان هم در مورد اتهامی که به آنها وارد شده ‌بود از خود دفاع کردند. آخرین متهم شکیلا همسر 35 ساله حیدر بود، او گفت: حیدر برای ما زندگی نگذاشته‌ بود یک لحظه از دستش آرامش نداشتم. سعی می‌کردم بچه‌ها نزدیکش نباشند. شکایت هم نمی‌توانستم بکنم. البته من در قتل نقشی نداشتم اما وقتی فرزندان خواهرم به سراغش رفتند تا بکشندش مقاومت نکردم.
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود


برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید


 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

تا چند زنم بروی دریاها خشت               بیزار شدم ز بت‌پرستان کنشت

خیام که گفت دوزخی خواهد بود          که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت
کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب airplane تشکر کرده اند:
hermes_PERSIAN, Ph.Sepehr, interceptor, apple2009, ASHKAN95, MISSILE, shapooor, sghanbare1, Erratic

Junior Poster

Junior Posterنماد کاربر
پست ها

115

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 12 اردیبهشت 1390 20:59

آرشيو سپاس: 345 مرتبه در 91 پست

Re: قتل مردی که به بچه هایش تجاوز می کرد!

توسط super flanker » جمعه 27 آبان 1390 12:49

حقش بوده،مرتیکه کثافت،خدا رو شکر که مرده
هر جا که دیدی سایه آدم های کوچک بزرگ است، بدان که خورشید در حال غروب کردن است...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب super flanker تشکر کرده اند:
airplane, Ph.Sepehr, apple2009, sghanbare1, FREE MAN, hermes_PERSIAN, Erratic

Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

709

تشکر کرده: 96 مرتبه
تشکر شده: 138 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 01:21

آرشيو سپاس: 2893 مرتبه در 562 پست

Re: قتل مردی که به بچه هایش تجاوز می کرد!

توسط Erratic » جمعه 27 آبان 1390 13:14

یا حسین!
تو این دنیا چه جور موجوداتی پیدا میشه؟؟
بابا اینا کین؟از کدوم سیاره اومدن؟
من که دیگه مخم نمیکشه
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Erratic تشکر کرده اند:
Ph.Sepehr, sghanbare1, behrad90, interceptor, hermes_PERSIAN, super flanker, airplane

Major II

Major IIno avatar
پست ها

639

تشکر کرده: 1 مرتبه
تشکر شده: 10 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 13 تیر 1390 16:19

آرشيو سپاس: 1991 مرتبه در 478 پست

Re: قتل مردی که به بچه هایش تجاوز می کرد!

توسط GHAZALAK88 » جمعه 27 آبان 1390 15:46

پدر با بچه خودش   این اگه اخر زمان نیست پس چیه  یاخدا خودت کمکمون کن :AA:  :AA:  :AA:
   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد      
              وبلاگ ابشار زیباو دل انگیز شوی     
                                                 
                                  

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب GHAZALAK88 تشکر کرده اند:
super flanker, interceptor

Rookie Poster

Rookie Posterno avatar
پست ها

26

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 21 دی 1389 13:55

آرشيو سپاس: 119 مرتبه در 18 پست

Re: قتل مردی که به بچه هایش تجاوز می کرد!

توسط sghanbare1 » جمعه 27 آبان 1390 18:02

دوستان طوری حرف می زنین انگار اولین باره اگه برین دادگاه و یا آشنا داشته باشین میبینین پرونده های این شکلی تجاوز پدر به دختر و برادر به خواهر از جنس ایرانیشم کم نیست البته بیشتر آثار سو مصرف مواده

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sghanbare1 تشکر کرده اند:
interceptor, shapooor, جهانبانی, R.A.F, hermes_PERSIAN, super flanker, behrad90

Junior Poster

Junior Posterنماد کاربر
پست ها

173

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 اسفند 1389 20:52

آرشيو سپاس: 668 مرتبه در 127 پست

Re: قتل مردی که به بچه هایش تجاوز می کرد!

توسط شترگاو پلنگ » جمعه 27 آبان 1390 20:18

آخرين ويرايش توسط شترگاو پلنگ در جمعه 27 آبان 1390 20:28, ويرايش شده 1 در کل.
هرگز نخواب کوروش ، ای مهر آریایی /  بی نام تو وطن نیز ، نام و نشان ندارد

Junior Poster

Junior Posterنماد کاربر
پست ها

173

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 اسفند 1389 20:52

آرشيو سپاس: 668 مرتبه در 127 پست

Re: قتل مردی که به بچه هایش تجاوز می کرد!

توسط شترگاو پلنگ » جمعه 27 آبان 1390 20:21

M4hD-00 نوشته است:یا حسین!
تو این دنیا چه جور موجوداتی پیدا میشه؟؟
بابا اینا کین؟از کدوم سیاره اومدن؟
من که دیگه مخم نمیکشه

==============================


GHAZALAK88 نوشته است:پدر با بچه خودش   این اگه اخر زمان نیست پس چیه  یاخدا خودت کمکمون کن ::
========================================================

باور کنید وقتی متن داستان رو میخوندم از شدت تعجب ... و ماتم زده بودن ! ... مادرم هر چی صدام میزد که بیا چایی  ریختم ... الان سرد میشه ها...نمیشنیدم  ... وقتی اومد سراغم یهو به خودم اومدم براش داستانو گفتم...فقط مدام میگفت تف به شرفش و نفرینش میکرد ...  بعدش که متن شما دوتا روخوندم و تعجب شما رو  کاملا تجسم کردم اینجوری شدم ...
هرگز نخواب کوروش ، ای مهر آریایی /  بی نام تو وطن نیز ، نام و نشان ندارد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب شترگاو پلنگ تشکر کرده اند:
Erratic, hermes_PERSIAN, airplane, sghanbare1, GHAZALAK88

Rookie Poster

Rookie Posterنماد کاربر
پست ها

26

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 4 تیر 1390 06:38

آرشيو سپاس: 62 مرتبه در 21 پست

Re: قتل مردی که به بچه هایش تجاوز می کرد!

توسط Delta Force » جمعه 27 آبان 1390 23:34

این انگلای افغانی از صد تا اروپایی همجنسباز بدترن - به خودشونم رحم نمیکنن تا برسه به ما
تا کی بایست تحمل کنیم این بدترکیب هارو خدا میدونه و مدیران مملکتی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Delta Force تشکر کرده اند:
abas 360 t, interceptor, sghanbare1, Bystander

Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

1407

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 8 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 3 شهریور 1385 01:31

محل سکونت

مازندران

آرشيو سپاس: 5989 مرتبه در 1152 پست

Re: قتل مردی که به بچه هایش تجاوز می کرد!

توسط airplane » شنبه 28 آبان 1390 10:43

دوستان خدایی قصدناراحتی شما رو نداشتم ها.

اگه ناراحتتون کردم ببخشید.جون من نرید واسه ماماناتون نخونید بابا ناراحت میشن.
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود


برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید


 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

تا چند زنم بروی دریاها خشت               بیزار شدم ز بت‌پرستان کنشت

خیام که گفت دوزخی خواهد بود          که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت
کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب airplane تشکر کرده اند:
sghanbare1

Junior Poster

Junior Posterنماد کاربر
پست ها

115

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 12 اردیبهشت 1390 20:59

آرشيو سپاس: 345 مرتبه در 91 پست

Re: قتل مردی که به بچه هایش تجاوز می کرد!

توسط super flanker » شنبه 28 آبان 1390 23:36

من قصه جرم و جنایت های افغانیها رو تو ایران خیلی شنیدم(مخصوصا تجاوز).برام سوال بزرگی شده که چرا دست رو دست گذاشتیم که یه عده تو مملکتمون هر *هی میخوان میخورن؟
هر جا که دیدی سایه آدم های کوچک بزرگ است، بدان که خورشید در حال غروب کردن است...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب super flanker تشکر کرده اند:
sghanbare1, interceptor, Bystander


 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 11 مهمان