در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Major

Majorنماد کاربر
پست ها

547

تشکر کرده: 16 مرتبه
تشکر شده: 22 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 20 آبان 1388 17:24

آرشيو سپاس: 4243 مرتبه در 517 پست

پشت پرده تلویزیون «من و تو» +عکس

توسط Qaher1406 » جمعه 4 آذر 1390 00:17

تلویزیون من و تو اولین تجربه کاری کیوان و مرجان عباسی نیست، تجربه مدیریتی آنها در بحث رسانه به شبکه ماهواره‌ای «ببین تی.وی» برمی‌گردد که در واقع اولین شبکه تلویزیون اینترنتی فارسی زبان بوده است و در مقایسه با تلویزیون من وتو از بعد منابع مالی یک دست گرمی ساده و کم هزینه تلقی می‌شود. ببین تی وی که با مجموعه‌ای ۶ تا ۱۰ نفره اداره می‌شده است محل آموزش دست اندر کارهای اصلی تلویزیون من و تو یعنی رها اعتمادی، تیام بصیر و سیاوش حبیی است.
به گزارش مشرق به نقل از نداي انقلاب، نكته مهم اين شبكه ارتباط تنگاتنگ آن با فرقه ضاله بهائيت و پخش برنامه هايي با محوريت نرم تبليغ بهائيت و اثر گذاري بر خانواده هاي ايراني است.

کیوان و مرجان عباسی کیستند؟

این مجموعه تلویزیونی در ۲۸ اکتبر سال ۲۰۱۰ در لندن توسط کیوان و مرجان عباسی راه‌اندازی شد. کیوان عباسی فرزند دوم عباسی بزرگ است که مالکیت و مدیریت تلویزیون پارس در امریکا و Hostlertv در کانادا را بر عهده داشت و پیش از این ۶ سال در امریکا در تلوزیونی‌های مبتذل لس آنجلسی به عنوان حسابدار و مشاور تبلیغاتی فعالیت کرده است. کیوان عباسی به همراه خانواده در سالهای نوجوانی به انگلستان مهاجرت کردند و پس از تحصیل و کار در این کشور شهروندی این کشور را کسب کرده است.

كيوان و مرجان عباسي از عوامل سرويس اطلاعاتي انگليس و پشت پرده شبكه بهايي من و تو

مرجان عباسی، همسر کیوان عباسی مدیر نیروی منابع انسانی این مجموعه است. بر خلاف برخی نوشته‌ها که این دو را خواهر و برادر میدانند، آنها در سال ۲۰۰۱ در لندن با هم آشنا شدند و ازدواج کردند.

کیوان و مرجان عباسی در یک سال گذشته هرگز حاضر نشدند در جلو دوربین‌های تلویزیون حاضر شوند و تنها اسم این دو نفر در آخر لیست دست در اندرکاران برنامه‌ها به عنوان تهیه کننده اجرایی نوشته شده است.

در داخل مجموعه، کیوان عباسی مسئولیت ارتباط با تهیه کنندگان و مجریان را بر عهده دارد و امور اجرایی را مدیریت میکند و مرجان عباسی در اتاق خود در تمام طول روز برنامه‌های تلویزیون و صفحه‌های فیس بوک را چک میکند و گزارش تهیه می‌کند. همچنین استخدام نیروی انسانی در این مجموعه با نظر و تایید مرجان عباسی صورت می‌گیرد، به گونه‌ای که بسیاری از افرادی که ارتباط فامیلی یا دوستانه‌ای با او دارند هم اکنون بی‌هیچ تجربه و تخصص قبلی در این مجموعه مشغول به کار هستند که در این مورد در آینده بیشتر خواهیم نوشت.

تلویزیون من و تو اولین تجربه کاری کیوان و مرجان عباسی نیست، تجربه مدیریتی آنها در بحث رسانه به شبکه ماهواره‌ای «ببین تی.وی» برمی‌گردد که در واقع اولین شبکه تلویزیون اینترنتی فارسی زبان بوده است و در مقایسه با تلویزیون من و تو از بعد منابع مالی یک دست گرمی ساده و کم هزینه تلقی می‌شود. ببین تی وی که با مجموعه‌ای ۶ تا ۱۰ نفره اداره می‌شده است محل آموزش دست‌اندر کارهای اصلی تلویزیون من و تو یعنی رها اعتمادی، تیام بصیر و سیاوش حبیی است.

منابع مالی تلویزیون من و تو

مهمترین سوالی که همیشه در مورد این مجموعه مطرح بوده است و هیچ گاه هم پاسخی روشن در موردش شنیده نشده است مسئله منابع مالی تامین کننده آن است. واقعیت این است که سند و مدرک مستدلی در مورد این سوال هیچ گاه ارائه نشده است، در وب سایت شرکت هیچ اطلاعاتی در این مورد ارائه نشده است و در مواردی که هم دست اندر کاران تلویزیون سعی بر ابهام زدایی در این مورد داشته‌اند، به گرفتن تبلیغات اشاره کردند که حجم و کیفیت تبلیغات پخش شده از این مجموعه تلویزیونی به خوبی نشان می‌دهد که هزینه‌های سنگین اجرای چنین پروژه‌ای با تبلیغ ویتامین یا مواد آرامش دهنده و... تامین نخواهد شد.

نکته جالب در این میان این است که کیوان عباسی در جلسات ماهیانه با مجریان و تهیه کنندگان هیچ اشاره‌ای به مطالب مورد نظر که میتواند در جذب تبلیغ موثر باشد اشاره‌ای نمی‌کند و تنها از همه کارکنان می‌خواهد به هر قیمتی که شده است کاری کنند که تعداد طرفداران حاضر در صفحات فیس بوک افزایش یابد.

او هر سه ماه برای ارائه گزارش عملکرد به امریکا می‌رود و معمولا زمانی که جهش مناسبی در تعداد طرفداران به وجود آمده باشد کیوان عباسی خوشحال و خوش اخلاق خواهد بود. به نظر می‌رسد هدف این مجموعه در سال اول جذب مخاطب و از میدان به در کردن رقیبان اصلی اش مانند فارسی وان، بی بی سی و صدای امریکا بوده است و در زمینه جذب تبلیغ اصلا موفق عمل نکرده است. این در حالی است که بپذیریم این مجموعه واقعا یک شرکت بازرگانی با هدف سود مالی و گرفتن تبلیغ است که در این اصل شک بسیار وجود دارد.

نگرش مذهبی، سیاسی و مدیریتی کیوان و مرجان عباسی

اگر فردی به عنوان یک مجری، تهیه کننده یا کارگردان به این مجموعه مراجعه کند و درخواست کار نمایید، اولین چیزی که از او سوال خواهد شد عقاید سیاسی و مذهبی اش است. چنانچه کوچک ترین شکی برای کیوان و مرجان عباسی باشد که تعلق خاطری به دین اسلام یا نظام جمهوری اسلامی دارد بدون هیچ تردیدی درخواست کار رد خواهد شد. اما کافی است که متقاضی کار در گفت و گوی خود مجله‌ها و فیلم‌های دهه ۴۰ و ۵۰ را نماد روشنفکری و فرهنگ ناب ایرانی بداند و به طور کلی مذهب را نماد خرافه پرستی و عقب ماندگی بداند، در این صورت شانس او برای گرفتن شغلی هر چند پایین در این مجموعه بالا می‌رود.

مدیریت تلویزیون من و تو به شدت به کارکنان خود و اطرافیان شان بی اعتماد هستند، کم ترین اطلاعات ممکن را در مورد برنامه‌ها و اهداف شان با مجریان و تهیه کنندگان در میان می‌گذارند وحتی با وجود این که تعداد بسیاری ایرانی در لندن زندگی میکنند برای مسابقه‌ای مانند اکادمی گوگوش خودشان در میان تماشاچیان می‌نشینند و در کادر دوربین قرار میگیرند این در حالی است که در حالت عادی از جلوی دوربین قرار گرفتن فراری هستند !!

قراردادها و نوع همکاری

اخیرا در صفحه اصلی وب سایت تلویزیون من و تو یک آگهی برای جذب مجری برای این شبکه تلویزیونی قرار داده شده است که نشان از تمایل این مجموعه برای تزریق افراد جدید را به سیستم خود دارد، این در حالی است که در خط آخر این آگهی اعلام شده است که افراد متقاضی باید اجازه اقامت و کار در انگلستان را داشته باشند که در ادامه نشان خواهیم داد این تنها یک شعار است و در مواردی که مدیریت بخواهد این مسئله به سادگی نقض می‌شود.

سحر و فرناز قاضي زاده (گوينده بي.بي.سي فارسي) كه اخيرا بهايي شده‌اند، به همراه سينا مطلبي همسر فرناز قاضي زاده

قرارداد‌ها، حقوق‌ها و میزان تعهد شبکه به کارکنانش

قرارداد‌ها در تلویزیون من و تو به دو نوع تقسیم می‌شود، گروه اول کسانی هستند که پیش از این سابقه کاری با تیم مدیریت را دارند و معمولا قرارداد‌های این گروه سه ساله است و گروه دوم کسانی هستند که برای سیستم جدید هستند یا این که برای مدتی موقت و یک برنامه خاص مد نظر قرار گرفته‌اند، این گروه به صورت «فیری لنس» کار می‌کنند که پرداخت مالیات شان به دولت با خودشان هست و هر جایی هم که یکی از طرفین بخواهد همکاری را قطع کند میتواند.

جالب است بدانید در کل مجموعه تنها قرارداد‌های حسن اعتمادی (سردبیر اتاق خبر و پدر رها اعتمادی)، رها اعتمادی، تیام بصیر (هم خونه‌ای و دوست دوران زندگی در سوئد رها اعتمادی، تهیه کننده بفرمایید شام) و فرناز قاضی زاده (که نقش ارتباط بین من و تو و بی بی سی فارسی را ایفا میکند ) به صورت سه ساله تنظیم شده است و هیچ کس دیگر از کارکنان این مجموعه قرارداد نوشته شده تمام وقت با این مجموعه ندارند. بنابر این به محض این که کوچک ترین احساس خطری از جانب هر یک از کارکنان برای مدیریت به وجود بیاید به سادگی او از سیستم خارج می‌شود.

رها اعتمادی سالیانه ۳۰ هزار پوند، تیام بصیر سالیانه ۲۸۰۰۰ پوند و فرناز قاضی زاده سالیانه ۲۷۰۰۰ پوند از این مجموعه حقوق می‌گیرند که در مقایسه با سطح حقوق و دستمزد در انگلستان جزو گروه با در آمد بالا محسوب می‌شوند.البته خانواد ه اعتمادي از بهائيان باسابقه!محسوب مي شوند.

دو نمونه بارز عدم تعهد تلویزیون من و تو به کارکنان اش سحر زند و سمیررا قاسمی هستند که هر دو به علت اختلاف نظرهایی که با رها اعتمادی داشتند از این مجموعه به سادگی کنار گذاشته شدند.

سمیرا قاسمی که در اولین سری آکادمی موسیقی گوگوش مجری گری این برنامه را به همراه رها اعتمادی بر عهده داشت و در یکی دو برنامه من و تو پلاس هم به عنوان مجری در کنار سام سرمدی فعالیت می‌کرد، پس از مشکلات شخصی که با رها اعتمادی پیدا کرد از من و تو اخراج شد.

همین اتفاق برای سحر زند، مجری من و تو پلاس هم افتاد. در مهمانی شب آخر آکادمی موسیقی گوگوش سحر زند و امیر ( یکی از خوانندگان آکادمی ) بیشتر وقت شان را با هم گذراندند و میزان صمیمیت و رابطه این دو به مذاق رها اعتمادی خوش نیامد، هفته بعد سحر زند به بهانه مشکل ویرایش ! برنامه‌ای که مجری اش بود اخراج شد ! این در حالی است که مشکلات ویرایش یک برنامه به تهیه کننده آن مرتبط است و مجری در این میان نقشی ندارد.

کسانی که به صورت پاره وقت و بدون قرارداد با این مجموعه همکاری میکنند برای گزارش‌هایی که خارج از ساختمان تلویزیون تهیه کنند به ازای هر روز ۲۰۰ پوند دریافت میکنند و اگر یک روز کاری کامل را در داخل استدیو بگذرانند این مبلغ ۲۵۰ پوند خواهد بود. تهیه کنندگان بابت هر قسمت هر برنامه ۳۰۰ پوند دریافت میکنند، برای مثال یک برنامه نیم ساعته که برای مدت یک سال پخش شود ۱۵۶۰۰ پوند دستمزد تهیه کننده خواهد بود.

برنامه ریزان تلویزیون چه کسانی هستند؟

مدیریت کل برنامه‌ها را خود کیوان عباسی به عهده دارد اما ارتباط با تهیه کنندگان و برنامه ریزی زمانی تلویزیون برعهده مریم تهرانی است که دوستی دیرینه‌ای با مرجان عباسی دارد.

تقریبا اکثر کارکنان تلویزیون می‌دانند که رمز موفقیت و ماندگاری شان ارتباط با رها اعتمادی و مریم تهرانی است و اگر بتوانند رضایت خاطر این دو نفر را کسب کنند شغل خود را به راحتی نگه خواهند داشت.

آیا من و تو خود را به قانونمداری و اخلاق متعهد میکند؟

همان طور که می‌دانید قوانین کپی رایت در اکثر نقاط جهان من جمله انگلستان به طور جدی پیگیری و رعایت میشود و در صورتی که یک فرد یا کمپانی از آن تخطی کند معمولا با جریمه‌های سنگینی مواجه می‌شود.

برنامه‌های تلویزیون به دو دسته تقسیم می‌شوند، دسته اول آنهایی هستند که توسط کمپانی‌های دیگر تهیه شده‌اند و تنها توسط تلویزیون من و تو ترجمه و زیر نویس می‌شوند وبه روی آنتن می‌روند.

این برنامه‌ها بیشتر جنبه زمان پر کردن دارند، گرچه در بسیاری موارد مطالب ارائه شده در این برنامه‌ها هدفمند و با طرح ضربه زدن به باور و فرهنگ اسلامی بوده است.

دسته دوم برنامه‌هایی هست که خود تلویزیون و دست اندر کاران اش می‌سازند که در اکثر موارد این برنامه‌های هم تقلید بی چون و چرای از شبکه‌های تلویزیونی انگلیسی و امریکایی است.این برنامه‌ها را یا به صورت قانونی خریداری میکنند مانند بفرمایید شام یا بدون اجازه تقلید میکنند مانند آکادمی موسیقی گوگوش که بی هیچ شکی کپی برنامه آمریکن ایدل هست.

نکته جالب در مورد گزارش‌های این تلویزیون هم همین عدم رعایت قانون کپی رایت است، برای مثال در برنامه آفساید، بارها صحنه‌های بازی‌های اروپایی نشان دادند ولی برای آنها حق کپی رایت پرداخت نشد و تمامی این تصاویر غیر قانونی پخش شد.

مدیران شبکه من و تو در بحث استخدام کارکنان هم چندان پایبند مسائل اخلاقی و قانونی نیستند. جدا از رسوایی اخیر آکادمی گوگوش که نشان میدهد انتخاب خوانندگان تنها بر اساس رفاقت‌های گذشته دست اندرکاران و خوانندگان بوده است، مدارکی وجود دارد که نشان می‌دهد برخی از کارکنان این مجموعه بدون اجازه کار فعالیت کرده‌اند که خلاف قوانین وزارت کار انگلستان است.

برای مثال، امید خلیلی تجریشی، مجری من و تو پلاس و گوینده نقش طغرل در بفرمایید شام همکاری اش را از سپتامبر ۲۰۱۰ با این مجموعه شروع کرده است در حالی که او یک پناهنده غیر قانونی در انگلستان بوده است و اجازه اقامت قانونی و کار خود را در ۱۹ ژانویه ۲۰۱۱ دریافت کرده است، این به این معنا است که او حداقل برای مدت ۴ ماه غیر قانونی در این مجموعه فعالیت کرده است.

مثال دوم برای عدم تعهد مدیریت من و تو به قانون کار در انگلستان، سالومه سید نیا مجری برنامه سالی تاک و پشت صحنه آکادمی است که او هم بعد از کار کردن در تلویزیون بی بی سی درخواست پناهندگی کرده است و هم اکنون در خانه دولتی زندگی میکند و هزینه زندگی او بر پای دولت انگلستان است در حالی که حقوق دریافتی او در تلویزیون ۲۳۰۰۰ پوند سالیانه است که یک حقوق زندگی متوسط در انگلستان به حساب می‌آید و هیچ گونه کمک هزینه دولتی شامل حال اش نباید بشود. مدیریت تلویزیون من و تو حقوق ماهیانه سالومه سید نیا را به حساب دوست پسر سابق او و شوهر فعلی اش، سروش تهرانی می‌ریزد تا به این وسیله او کماکان بتواند از حقوقی که دولت به افراد مستمند می‌پردازد استفاده کند.

جالب است بدانید بسیاری از دست اندر کاران تلویزیون من و تو در سری اول آکادمی ۴ هفته مانده به پایان مسابقه می‌دانستند که قرار بود سروش تهرانی اول شود، همان گونه که امسال دوستان بابک سعیدی و رها اعتمادی با کیفیت پایین در رتبه بالا قرار میگیرند و سیل اعتراضات مردمی روانه صفحات فیس بوک تلویزیون می‌شود.

به راستی چگونه کسانی که کوچک ترین تعهدی به قانون و اخلاق مداری ندارند به خود اجازه می‌دهند دیگران را به سادگی و بی مدرک به تقلب و بی اخلاقی متهم کنند؟

برخي عوامل شبكه بهايي من و تو

ارتباط من وتو، بی بی سی فارسی و صدای آمریکا

تاکنون شایعه‌های زیادی در مورد ارتباط بین نویسندگان و مجریان تلویزیون من و تو، بی بی سی فارسی و صدای امریکا مطرح بوده است. بسیاری از تحلیل گران بر این باورند که با توجه به ریزش مخاطب تلویزیون‌های سیاسی بعد از عملکرد مغرضانه آنها در دوران انتخابات ریاست جمهوری ایران، ظهور یک تلویزیون به ظاهر تفریحی با مقاصد سیاسی بهترین راهکار برای خروج از بحران مشروعیت رسانه‌های فارسی زبان خارج از کشور بود.

همین طور با توجه به نامشخص بودن منابع مالی تلویزیون من و تو و عدم شفاف سازی مدیریت آن در این مورد شایعاتی مبنی بر حمایت دولت‌های استعمارگر امریکا و انگلیس مطرح بوده است چرا که بسیاری معتقدند با توجه به هزینه‌های بسیار سنگینی که این مجموعه برای برنامه هایش پرداخت میکند، بدون شک به یک منبع مالی بسیاری قوی دولتی تکیه کرده است که بدون تبلیغات بزرگ میتواند به مسیر ش در طول یک سال ادامه دهد. مرور مسیر برنامه‌های این تلویزیون که با حجمه به باورهای فرهنگی و دینی آغاز شد و در طول زمان کم کم رنگ سیاسی گرفت تا با مستند‌هایی مانند «قمار اتمی ایران» یا «شب بود» به تحریف تاریخ و واقعیت‌ها بپردازند نشان میدهد که هدف این مجموعه نشانه گرفتن اعتقادات مذهبی و باور مردم ایران به نظام جمهوری اسلامی ایران است و در این مسیر از کمک رسانه‌های دولتی انگلستان و امریکا یعنی بی بی سی و صدای امریکا کمک میگیرد.

تلویزیون من و تو با توجه به کمبود نیروی انسانی ایرانی متخصص در بحث رسانه که بخواهند پا بر منافع کشور خودشان بگذارند روی به استفاده از نیروهای سوخته بی بی سی فارسی و صدای امریکا آورده است که در زیر چند نمونه از این مسئله را اشاره میکنیم :

آرمین قبادی پاشا، گوینده اتاق خبر این تلویزیون که همیشه تمرکز بر سیاه نمایی شرایط اقتصادی و سیاسی ایران دارد، پیش از این سابقه همکاری با صدای امریکا را در کارنامه خود دارد :

امیر برادران، کارشناس برنامه ورزشی سیاسی آفساید پیش از این سابقه همکاری با تلویزیون صدای امریکا را در کارنامه خود دارد.

جاوید جعفری، نویسنده و مجری برنامه سیاسی ورزشی آفساید، سابقه همکاری با صدای امریکا را دارد، البته او در پروفایل شخصی ش در سایت فوتبال مدیا اذعان کرده است که روزنامه نگاری را در بی بی سی آموخته است.

در مورد دوره خبرنگاری بی بي سی فارسی جالب است بدانیم بی بی سی در سال ۲۰۰۶ با کمک مالی دولت انگلستان یک دوره روزنامه نگاری رایگان را برای روزنامه نگاران فارسی زبان تدارک دیدند. این دوره با یک سفر یک هفته‌ای به هزینه بی بی سی در ترکیه آغاز می‌شد، با چندین درس روزنامه نگاری به صورت آنلاین و فارسی ادامه پیدا میکرد و در نهایت روزنامه نگارانی که از ف_*ل_ن*__ر مدرسین این کلاس‌ها میگذشتند و کیفیت مورد نظر آنها را داشتند به دوره لندن دعوت می‌شدند. در میان کارمندان تلویزیون من و تو، فرناز قاضی زاده، سالومه سید نیا، شیدا هوشمندی و سام غفارزاده جزو کسانی هستند که مدرک روزنامه نگاری خود را از بی.بی.سی دریافت کردند.

به نظر می‌رسد فارغ التحصیلان این دوره به دو گروه تقسیم شدند، گروه اول برای تلویزیون بی.بی. سی فارسی به کارگرفته شدند و گروه دوم را برای تلویزیون من و تو معرفی کردند. پانته آ مدیری وسالومه سید نیا،به گواه خود سایت تلویزیون من و تو پیش از فعالیت در این مجموعه کار کردن در تلویزیون فارسی بی بی سی را را در کارنامه خود دارند.

خارج از بحث کاری روزنامه نگاری که ارتباط بین عناصر بی بی سی، صدای امریکا و من و تو کاملا واضح و مشهود است، کارمندان این مجموعه‌ها در محیط غیرکاری هم دوستان صمیمی با هم هستند و در مهمانی‌های هم شرکت میکنند.

یا در دومین شب آکادمی گوگوش، دوربین در بین تماشاچیان چندین بار چهره فرن نقی زاده، مجری بی.بی.سی را به تصویر می‌کشد که با اشتیاق خاصی این برنامه را دنبال میکند!

اگر چه مدیران شبکه تلویزیونی من و تو مدعی بی طرفی رسانه شان در مقابل مذهب، سیاست و...هستند(با توجه به كثرت حضور اعضاي فرقه ضاله بهائيت در اين تلويزيون اين ادعايي كذب است)، اما این شواهد و قرائن به خوبی نشان میدهد که چهارچوب فکری آنها دقیقا همان چهارچوب فکری رسانه‌های معلوم الحالی مانند بی.بی.سی و صدای آمریکاست که با بودجه‌های دولت‌های خود همواره بر ضد منافع ایران سخن پرانی کرده‌اند. آنها هرگز دلسوز ایران وایرانی نبوده و نیستند.
عبارات حک‌شده بر شمشیر پیامبر(ص)

آیت‌الله سیدمحمد ضیاءآبادی در کتاب «خاتم انبیا، رحمت بی‌انتها» آورده است: مرحوم علامه مجلسی(ره) از امالی مرحوم شیخ صدوق(ره) نقل کرده است که در دستگیره شمشیر رسول اکرم(ص) این چند جمله نوشته شده بود:

« صِلْ مَنْ قطعک و قُلِ الحقَّ و لَوْ عَلیکَ یا علی نَفْسِکَ و أحْسِنْ بِمَنْ أسَاءَ إلیْکَ »

ترجمه

«  اگر کسی از تو برید، تو به او بپیوندو(همیشه و در هر جا) آنچه حق است بگو اگرچه به زیانت تمام شودونیکی کن درباره کسی که به تو بدی کرده است »

http://www.mashreghnews.ir/files/fa/new ... 23_953.jpg

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Qaher1406 تشکر کرده اند:
shola, hany, Sami 1993, victory67, samsun, شترگاو پلنگ, oweiys

Junior Poster

Junior Posterنماد کاربر
پست ها

173

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 اسفند 1389 20:52

آرشيو سپاس: 668 مرتبه در 127 پست

Re: پشت پرده تلویزیون «من و تو» +عکس

توسط شترگاو پلنگ » جمعه 4 آذر 1390 09:10

آقا واقعا اینا همشون بهایی هستن ؟ یا بعضیهاشون ؟  چون منم میخوام بدونم بینشون مسلمون هم هست یا نه ؟
یه بارم شنیدم همه اعضا  voa  بهایی هستن ... الانم که میگید  manoto ! همشون یا بعضیهاشون .؟
اگه بعضیهاشون باشه که اشکالی نداره .. خوب اونا هم انسانن و حق زندگی دارن  اگه همشون باشن خوب بازم اشکالی نداره ... مگه وقتی تمام اعضا صدا وسیمای خودمون مسلمونن اشکالی داره ؟
چرا انقدر که به این بهاییها گیر میدین به گاو و موش و فضولات پرستای هند وتایلند گیر نمیدین ؟ راجبشون مطلب نمیزنید ؟ منم خودم فقط مسلمون و مسیحیها وزرتشتیها وارمنیها رو قبول دارم ... ولی حداقل اینو میدونم  بهاییها از هیچی بهترن که .

البته از تمام اطلاعاتی که راجب  manoto ,  و سیستمه اداریش دادین بسیار ممنونم . خیلی خوب بود .

واقعیت اینه که من از تمام برنامه هاش بخصوص مستندهای علمی وتکنولوژیش خوشم میاد ... بجز بخش اخبارش ... که کاملا مقرضانه و بچه گانه  4 -5 تا عتیقه رو کردن سخنگوی بخش اخبار سیاسی ...که فقط تو اینترنت و سطل آشغال دنبال یه مطلب مشکل دار در مورد ایران ودولت میگردن که با بزرگنماییش دل دنیارو به درد بیارن .... انقدر از این بخش و افرادش بدم میاد که نگو ... اه اه اه ... مخصوصا دختراش ... بی نمک و نچسب و حال بهم زن .... اوع...(  صدای تهوع )
هرگز نخواب کوروش ، ای مهر آریایی /  بی نام تو وطن نیز ، نام و نشان ندارد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب شترگاو پلنگ تشکر کرده اند:
MOHAMMAD JAFAR, آزیتا

Furious Poster

Furious Posterno avatar
پست ها

310

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 6 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 19 آبان 1386 19:46

آرشيو سپاس: 640 مرتبه در 140 پست

Re: پشت پرده تلویزیون «من و تو» +عکس

توسط armanmodern » جمعه 4 آذر 1390 11:19

در جایی از متن گفته شده:
اگر فردی به عنوان یک مجری، تهیه کننده یا کارگردان به این مجموعه مراجعه کند و درخواست کار نمایید، اولین چیزی که از او سوال خواهد شد عقاید سیاسی و مذهبی اش است. چنانچه کوچک ترین شکی برای کیوان و مرجان عباسی باشد که تعلق خاطری به دین اسلام یا نظام جمهوری اسلامی دارد بدون هیچ تردیدی درخواست کار رد خواهد شد. اما کافی است که متقاضی کار در گفت و گوی خود مجله‌ها و فیلم‌های دهه ۴۰ و ۵۰ را نماد روشنفکری و فرهنگ ناب ایرانی بداند و به طور کلی مذهب را نماد خرافه پرستی و عقب ماندگی بداند، در این صورت شانس او برای گرفتن شغلی هر چند پایین در این مجموعه بالا می‌رود.

اگر گزینش اعتقادی و بررسی جهت فکری جهت استخدام پرسنل کار غلطی هست، پس تمام ادارات و سازمانهای دولتی ایران 30 ساله که این اشتباه رو میکنند! حالا هر کس در راستای منافع خودش گزینش میکنه.
در ضمن در جای جای متن سعی شده که اینطور القا بشه که این شبکه قانونمدار نیست و اصلش بر پایه روابط شخصی و پنهانی بنا شده، اگر این مورد رو هم در داخل کشور و حتی صدا و سیمای خودمون در نظر بگیریم و مقایسه ای بکنیم، باز هم اوضاع در صدا وسیما به مراتب فجیع تر است. عدم توجه به تخصص و گزینش جهتدار و روابط و ضوابط نانوشته و پنهانی در تمام سازمانهای دولتی ما بیداد میکنه. در متن بارها سعی شده که اینطور برداشت بشه که این شبکه بر روی اصول و تخصص پیش نمیره و غیر حرفه ای هست، اما شاهد هستیم که همین شبکه بیشتر و بهتر از صدا و سیمای عریض و طویل ما تونسته مخاطب جذب کنه. این شبکه با 100-150 نفر پرسنل تونسته جای صدا و سیمای ما با اون بودجه هنگفت و اونهمه شبکه و پرسنل رو در خانواده ها بگیره. اگر این شبکه غیرحرفه ای و سلیقه ای اداره میشه، پس صدا و سیما چجوری اداره میشه؟
جالبترین نکته اینجاست که گفته شده:
نکته جالب در مورد گزارش‌های این تلویزیون هم همین عدم رعایت قانون کپی رایت است، برای مثال در برنامه آفساید، بارها صحنه‌های بازی‌های اروپایی نشان دادند ولی برای آنها حق کپی رایت پرداخت نشد و تمامی این تصاویر غیر قانونی پخش شد.

اگه این جنبه رو هم در نظر بگیریم، باز صدا و سیمای ما خلاف سنگینتری دارد.
تمام مسابقات فوتبال اروپایی که از صدا و سیما پخش میشه از شبکه های عربی دزدیده میشه و هیچگونه وجاهت قانونی نداره،  در اکثر موارد لوگو و آرم شبکه پخش کننده عربی هم بصورت واضح کاور میشه و صدای گوینده عربی شنیده میشه. در این مورد هیچگونه وجهی به کمپانی اصلی که حق پخش تلویزیونی مسابقات رو داره ، پرداخت نمیشه و مثال کامل دزدی هست!
در مورد فیلم های هالیوودی که در شبکه های صدا و سیما پخش میشه هم این مساله صادق هست و اکثرا نسخه کم کیفیت و دزدی محصول پخش میشه و هیچگونه وجهی به تولیدکننده نخواهد رسید..

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب armanmodern تشکر کرده اند:
آزیتا, LIGHTING, 7421, HESAM-007, rezabargh, victory67, bahram1500, Qaher1406, Hannover96, Motimann, MOHAMMAD JAFAR, Night_Raven, DJ Dani

Captain I

Captain Iنماد کاربر
پست ها

556

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 32 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 5 آذر 1385 12:28

آرشيو سپاس: 3825 مرتبه در 518 پست

Re: پشت پرده تلویزیون «من و تو» +عکس

توسط HASAN BARATY » جمعه 4 آذر 1390 18:24

شما به نظر خیلی به این نوع شبکه ها علاقه مند هستید که به خودتون مربوطه.اما اونجا که می فرمائید این شبکه توانسته جای صدا و سیما را در بین خانواده های ایرانی بگیره در نوع خودش خیلی جالبه.شما کلا خودتون را همه ملت حساب میکنین!؟؟!شما حق داری در مورد خودت حرف بزنی این فتواهای من دراوردی دیگه چیه صادر میکنی؟؟؟

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HASAN BARATY تشکر کرده اند:
reza4087, A3eman, victory67, Qaher1406, آزیتا

اخراج شدهنماد کاربر
پست ها

53

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 11 مهر 1388 01:59

آرشيو سپاس: 173 مرتبه در 39 پست

Re: پشت پرده تلویزیون «من و تو» +عکس

توسط behroz_20006 » جمعه 4 آذر 1390 22:39

نمیدونم چرا تا هرکی بر خلاف میل برخی از اقایان پیش میره سریعا یا بهایی میشه یا عامل امریکا اسراعیل و انگلیس داستان شده مثل یه بچه که تا یه کار بد میکنه میندازه تقصیر بچه همسایه بغلی  :x

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب behroz_20006 تشکر کرده اند:
HESAM-007, disable, آزیتا, pedmehr

Junior Poster

Junior Posterno avatar
پست ها

143

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 30 تیر 1388 15:18

آرشيو سپاس: 341 مرتبه در 112 پست

Re: پشت پرده تلویزیون «من و تو» +عکس

توسط mymail » شنبه 5 آذر 1390 01:05

این شبکه با 100-150 نفر پرسنل تونسته جای صدا و سیمای ما با اون بودجه هنگفت و اونهمه شبکه و پرسنل رو در خانواده ها بگیره

عزیز جان شبکه منو تو غیر از دوبله کردن چه کاری انجام میده که اینقد گندش می کنین! این شبکه فقط مصرف کننده کمپانی های بزرگ غربی هست و همین :ch:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mymail تشکر کرده اند:
آزیتا, hany

Major

Majorنماد کاربر
پست ها

547

تشکر کرده: 16 مرتبه
تشکر شده: 22 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 20 آبان 1388 17:24

آرشيو سپاس: 4243 مرتبه در 517 پست

Re: پشت پرده تلویزیون «من و تو» +عکس

توسط Qaher1406 » شنبه 5 آذر 1390 02:51

باسلام
دوست عزیزجنابarmanmodern :razz:
شبکه من وتو درخاک انگلستان وبا مجوز انگلستان پخش میشه وانگلیس قانون کپی رایت یا حق تکثیر رو به امضارسونده وعضوپیمان برن است ولی ایران اینطور نیست ایران از سال ۲۰۰۱ عضو سازمان جهانی مالکیت فکری است و تابحال تعدادی از پیمان‌های مربوط به مالکیت فکری را پذیرفته‌است. ایران در سال ۱۳۸۰ به پیمان مادرید برای ثبت بین‌المللی علائم ملحق شد ولی عضو پیمان برن و هیچ یک از کنوانسیون های بین المللی مربوط به حق تکثیر نیست به دلایل مشخص وواضح که قطعا خودتون بهترمیدونید چرا، این که صداوسیما خودش اینکاررو میکنه درسته ازنظر اخلاقی کاملا اشتباهه من باشما موافقم ولی توجه داشته باشید انگلیس عضو این پیمان است ومن وتو دراین کشور واقع میباشد پس چون انگلیس این راامضا کرده واین شبکه درمرزهای این کشور است باید این قانون را رعایت کندوعدم رعایت آن ازنظرحقوقی جرم تلقی میشود، ولی ایران عضو پیمان برن نیست بازتاکید میکنم این کار اشتباهه چه ازطرف صداوسیما باشه چه ازطرف هرشبکه یارسانه دیگری
عبارات حک‌شده بر شمشیر پیامبر(ص)

آیت‌الله سیدمحمد ضیاءآبادی در کتاب «خاتم انبیا، رحمت بی‌انتها» آورده است: مرحوم علامه مجلسی(ره) از امالی مرحوم شیخ صدوق(ره) نقل کرده است که در دستگیره شمشیر رسول اکرم(ص) این چند جمله نوشته شده بود:

« صِلْ مَنْ قطعک و قُلِ الحقَّ و لَوْ عَلیکَ یا علی نَفْسِکَ و أحْسِنْ بِمَنْ أسَاءَ إلیْکَ »

ترجمه

«  اگر کسی از تو برید، تو به او بپیوندو(همیشه و در هر جا) آنچه حق است بگو اگرچه به زیانت تمام شودونیکی کن درباره کسی که به تو بدی کرده است »

http://www.mashreghnews.ir/files/fa/new ... 23_953.jpg

Major

Majorنماد کاربر
پست ها

841

تشکر کرده: 2 مرتبه
تشکر شده: 16 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 6 شهریور 1385 17:55

آرشيو سپاس: 2496 مرتبه در 466 پست

Re: پشت پرده تلویزیون «من و تو» +عکس

توسط SORENA » شنبه 5 آذر 1390 09:53

armanmodern نوشته است:در جایی از متن گفته شده:
اگر فردی به عنوان یک مجری، تهیه کننده یا کارگردان به این مجموعه مراجعه کند و درخواست کار نمایید، اولین چیزی که از او سوال خواهد شد عقاید سیاسی و مذهبی اش است. چنانچه کوچک ترین شکی برای کیوان و مرجان عباسی باشد که تعلق خاطری به دین اسلام یا نظام جمهوری اسلامی دارد بدون هیچ تردیدی درخواست کار رد خواهد شد. اما کافی است که متقاضی کار در گفت و گوی خود مجله‌ها و فیلم‌های دهه ۴۰ و ۵۰ را نماد روشنفکری و فرهنگ ناب ایرانی بداند و به طور کلی مذهب را نماد خرافه پرستی و عقب ماندگی بداند، در این صورت شانس او برای گرفتن شغلی هر چند پایین در این مجموعه بالا می‌رود.

اگر گزینش اعتقادی و بررسی جهت فکری جهت استخدام پرسنل کار غلطی هست، پس تمام ادارات و سازمانهای دولتی ایران 30 ساله که این اشتباه رو میکنند! حالا هر کس در راستای منافع خودش گزینش میکنه.
در ضمن در جای جای متن سعی شده که اینطور القا بشه که این شبکه قانونمدار نیست و اصلش بر پایه روابط شخصی و پنهانی بنا شده، اگر این مورد رو هم در داخل کشور و حتی صدا و سیمای خودمون در نظر بگیریم و مقایسه ای بکنیم، باز هم اوضاع در صدا وسیما به مراتب فجیع تر است. عدم توجه به تخصص و گزینش جهتدار و روابط و ضوابط نانوشته و پنهانی در تمام سازمانهای دولتی ما بیداد میکنه. در متن بارها سعی شده که اینطور برداشت بشه که این شبکه بر روی اصول و تخصص پیش نمیره و غیر حرفه ای هست، اما شاهد هستیم که همین شبکه بیشتر و بهتر از صدا و سیمای عریض و طویل ما تونسته مخاطب جذب کنه. این شبکه با 100-150 نفر پرسنل تونسته جای صدا و سیمای ما با اون بودجه هنگفت و اونهمه شبکه و پرسنل رو در خانواده ها بگیره. اگر این شبکه غیرحرفه ای و سلیقه ای اداره میشه، پس صدا و سیما چجوری اداره میشه؟
جالبترین نکته اینجاست که گفته شده:
نکته جالب در مورد گزارش‌های این تلویزیون هم همین عدم رعایت قانون کپی رایت است، برای مثال در برنامه آفساید، بارها صحنه‌های بازی‌های اروپایی نشان دادند ولی برای آنها حق کپی رایت پرداخت نشد و تمامی این تصاویر غیر قانونی پخش شد.

اگه این جنبه رو هم در نظر بگیریم، باز صدا و سیمای ما خلاف سنگینتری دارد.
تمام مسابقات فوتبال اروپایی که از صدا و سیما پخش میشه از شبکه های عربی دزدیده میشه و هیچگونه وجاهت قانونی نداره،  در اکثر موارد لوگو و آرم شبکه پخش کننده عربی هم بصورت واضح کاور میشه و صدای گوینده عربی شنیده میشه. در این مورد هیچگونه وجهی به کمپانی اصلی که حق پخش تلویزیونی مسابقات رو داره ، پرداخت نمیشه و مثال کامل دزدی هست!
در مورد فیلم های هالیوودی که در شبکه های صدا و سیما پخش میشه هم این مساله صادق هست و اکثرا نسخه کم کیفیت و دزدی محصول پخش میشه و هیچگونه وجهی به تولیدکننده نخواهد رسید..


بنظر من هم صدا و سیما در بسیاری از خانوادها جایگاهش رو از دست داده

دوست من شما در بعضی از موارد کاملا در اشتباه هستین، من طرفدار صدا و سیما نیستم اصلا آنتن معمولی هم نصب نکردم چون بنظرم بیشتر برنامه هاشون افتضاحه ولی چندتا نکته هست

کیفیت کم فیلم یکی بخاطر پخش آنالوگ بود در گذشته و اهمیت ندادن به کیفت پخش (بعد ها در مرکز تفریحی زیبا کنار اجلاسی برگزار شد که تو اون اعلام کردن میخوان سیستم ها رو دیجیتال کنن البته نا گفته نماند بخاطر ضرب العجل اتحادیه و موسسه پخش تلویزیون آسیایی که بهشون داده بود اقدام کردن، که الان داره پخش میشه همانطور که میدونین رسیور تخیلی فیلتری هم تو بازار پر شده که تو ایران فقط میتونین برنامه های سازمان صداوسیما رو دریافت کنین)، در بعضی از موارد هم بخاطر اینکه از جذابیت بازیگر زن فیلم به هر علتی (آرایش زیاد، زیبا بودن بیش از حد و یا نودیتی) کیفیت فیلم رو کم میکنن در شبکه ی تهران که کمتر سختگیری میشه در موردش معمولا یک سری از فریم ها فقط استریچ میشه یا کم رنگ یا کم کیفت میکنن بستگی به محتوی که هر کدوم کاربرد خاص خودش رو داره

فیلم ها اگه کات شده پخش شود یعنی بصورت تیکه های مثلا 15 دقیقه ای و در بین هر نمایش وقفه ای باشد و کل فیلم (از نظر تایم) پخش نشود شامل قانون کپی رایت نمیشود

در مواردی صداوسیما با شبکه های خاص ماهواره ای قرار داد میبندد که حق پخش و نشر فیلم رو از صاحب امتیاز فیلم خریدن مثلا من صاحب امتیاز فیلم x هستم در ازای مبلغی بیشتر با شبکه y قرار داد میبندم که شما میتونین این فیلم من رو پخش کنین و به فرد ثالث هم بفروشین(برای همین هست بیشتر فیلم های قدیمی تر رو پخش میکنن چون صاحب امتیاز بعد گذر زمانی طولانی همچین کاری میکنه که احتمال فروشش برای نسخه های خانگی و آنلاین و ... کم شده)

قضیه بالا در مورد پخش فوتبال هم صدق میکنه چون ارزان تر هست اینکارو میکنن

ولی در کل حق کپی رایت رو مجبور هستن رعایت کنن چون برون مرزی صداوسیما هم جزیی از این سازمان هست و در خارج از کشور فعالیت دارن و براحتی براشون دردسر درست میشه اگه اجرا نکنن، البته مخصوصا الان که صداوسیما رو اورده به فروش محصولاتش به کشورهای اطراف و کشورهای اسلامی دلایل بیشتری هم برای رعایت این قانون جهانی داره
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SORENA تشکر کرده اند:
آزیتا

Furious Poster

Furious Posterno avatar
پست ها

310

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 6 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 19 آبان 1386 19:46

آرشيو سپاس: 640 مرتبه در 140 پست

Re: پشت پرده تلویزیون «من و تو» +عکس

توسط armanmodern » شنبه 5 آذر 1390 11:55

HASAN BARATY نوشته است:شما به نظر خیلی به این نوع شبکه ها علاقه مند هستید که به خودتون مربوطه.اما اونجا که می فرمائید این شبکه توانسته جای صدا و سیما را در بین خانواده های ایرانی بگیره در نوع خودش خیلی جالبه.شما کلا خودتون را همه ملت حساب میکنین!؟؟!شما حق داری در مورد خودت حرف بزنی این فتواهای من دراوردی دیگه چیه صادر میکنی؟؟؟


شما چشمت رو به روی واقعیت ببند و هرچه دوس داری بگو. اما چیزی که عیانه نیاز به توضیح نداره. همینکه آقایان اینهمه به تکاپو افتادند و در نمایشگاه مطبوعات نماد این شبکه رو بعنوان شیطان برای سنگ پرانی قرار دادند نشان از موفقیت این شبکه در رسیدن به اهداف خودش داره.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب armanmodern تشکر کرده اند:
آزیتا, pedmehr

Furious Poster

Furious Posterno avatar
پست ها

310

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 6 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 19 آبان 1386 19:46

آرشيو سپاس: 640 مرتبه در 140 پست

Re: پشت پرده تلویزیون «من و تو» +عکس

توسط armanmodern » شنبه 5 آذر 1390 12:02

alibig نوشته است:باسلام
دوست عزیزجنابarmanmodern :razz:
شبکه من وتو درخاک انگلستان وبا مجوز انگلستان پخش میشه وانگلیس قانون کپی رایت یا حق تکثیر رو به امضارسونده وعضوپیمان برن است ولی ایران اینطور نیست ایران از سال ۲۰۰۱ عضو سازمان جهانی مالکیت فکری است و تابحال تعدادی از پیمان‌های مربوط به مالکیت فکری را پذیرفته‌است. ایران در سال ۱۳۸۰ به پیمان مادرید برای ثبت بین‌المللی علائم ملحق شد ولی عضو پیمان برن و هیچ یک از کنوانسیون های بین المللی مربوط به حق تکثیر نیست به دلایل مشخص وواضح که قطعا خودتون بهترمیدونید چرا، این که صداوسیما خودش اینکاررو میکنه درسته ازنظر اخلاقی کاملا اشتباهه من باشما موافقم ولی توجه داشته باشید انگلیس عضو این پیمان است ومن وتو دراین کشور واقع میباشد پس چون انگلیس این راامضا کرده واین شبکه درمرزهای این کشور است باید این قانون را رعایت کندوعدم رعایت آن ازنظرحقوقی جرم تلقی میشود، ولی ایران عضو پیمان برن نیست بازتاکید میکنم این کار اشتباهه چه ازطرف صداوسیما باشه چه ازطرف هرشبکه یارسانه دیگری


متشکرم از پاسخ منطقی و بیطرف شما و اطلاعاتی که در مورد عضویت ایران در مجامع و کنوانسیون های مربوط به حق مولف ارائه کردید.
چیزی که دقیقا شما به درستی اشاره کردید و من هم ذکر کردم و برخی از دوستانه چشم بسته رد کردند همین نکته هست که کار نادرست، نادرسته! چطور وقتی ما انجام میدیم درسته و وقتی بیگانه انجام میده خلافه؟ اگر در نگاه برخی از آقایان کمی واقع بینی و بیطرفی وجود داشت مسائل خیلی راحت تر قابل حل بودند.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب armanmodern تشکر کرده اند:
آزیتا

Captain I

Captain Iنماد کاربر
پست ها

556

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 32 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 5 آذر 1385 12:28

آرشيو سپاس: 3825 مرتبه در 518 پست

Re: پشت پرده تلویزیون «من و تو» +عکس

توسط HASAN BARATY » شنبه 5 آذر 1390 14:05

armanmodern نوشته است:
HASAN BARATY نوشته است:شما به نظر خیلی به این نوع شبکه ها علاقه مند هستید که به خودتون مربوطه.اما اونجا که می فرمائید این شبکه توانسته جای صدا و سیما را در بین خانواده های ایرانی بگیره در نوع خودش خیلی جالبه.شما کلا خودتون را همه ملت حساب میکنین!؟؟!شما حق داری در مورد خودت حرف بزنی این فتواهای من دراوردی دیگه چیه صادر میکنی؟؟؟


شما چشمت رو به روی واقعیت ببند و هرچه دوس داری بگو. اما چیزی که عیانه نیاز به توضیح نداره. همینکه آقایان اینهمه به تکاپو افتادند و در نمایشگاه مطبوعات نماد این شبکه رو بعنوان شیطان برای سنگ پرانی قرار دادند نشان از موفقیت این شبکه در رسیدن به اهداف خودش داره.


خوب شد شما واقعیت را برای همه بیان کردید!!!کلا برخی هرچی خوششون میاد تصورشون اینکه دیگران هم از ان خوششون میاد و برعکس.کلا برخی از درون همه خانواده های ایرانی باخبرند.بیش از 17.5 میلیون خانوار در ایران موجود است .اینها از طریق نمایشگاه مطبوعات کشف کردند این نوع شبکه ها بیشتر از شبکه های داخلی بیننده دارند.اینها کلا نماینده ملت هستند.حالا کی ملت این افتخار را به اینها داده خدا عالمه.هر کسی حق داره در مورد خودش حرف بزنه نه اینکه تصورات بی اساس خودش را بی جهت به احاد ملت تسری بده.هر وقت ملت به شما نمایندگی داد  از طرف اونها می تونی اظهار نظر کنی.شما خیلی عاشق این شبکه ها هستید مربوط به شما است بی دلیل مردم را قاطی نکن.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HASAN BARATY تشکر کرده اند:
victory67, آزیتا

Junior Poster

Junior Posterno avatar
پست ها

153

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 20 شهریور 1390 08:01

آرشيو سپاس: 446 مرتبه در 109 پست

Re: پشت پرده تلویزیون «من و تو» +عکس

توسط azarakhsh45 » شنبه 5 آذر 1390 14:35

بالاخره من متوجه نشدم تلوزیون من و تو قصد داره تعداد بینندگان بی بی سی فارسی و صدای امریکا را به خودش اختصاص بده یا با اونها همکاری میکند .

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب azarakhsh45 تشکر کرده اند:
آزیتا


 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان