در اين بخش مي‌توانيد در مورد ناوشکن‌ها به بحث بپردازيد
Major

Majorno avatar
پست ها

670

تشکر کرده: 16 مرتبه
تشکر شده: 193 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 3 شهریور 1386 14:02

آرشيو سپاس: 1755 مرتبه در 488 پست

Re: ولایت؛ ناوشکن خط شکن ایرانی + عکس

توسط ramin-am » چهارشنبه 22 شهریور 1391 23:48

خب اینها درست و من هم یک خائن مملکت ولی زیادی دارید دیگه یک چیزی رو الم کردن خوب نیست
من با دلایل فنی دارم میگم که کار ی که شده صد در صد هم مال ما نیست چون شما روی تکنولوژی رو میبینید
بذارید رک و راست بگم گفتیم لکومتیو ساختیم ولی واقعیت رو میگم بهتون کارکنان خود مپنا گفتن که تمام علامتها و پچهای مربوط به زیمنس آلمان رو در اوردیم و به جاش پچها و پلاکهای خودمون رو نصب کردیم .
منبع هم موثق هست . حالا راحت شدید ؟ موترو دیزل شوخی نیست ، من دو هفته با موتور دیزل کامینز 903 سر کله زدم پیر شدم ساخت آلیاز یک موترو 8 سلیندر 14 لیتری با توان اسمی 340 اسب و حتی ترمیم سر سیلندر اون به این راحتی ها نیست حال شما در مورد موتوری با توان بالای 1000 اسب حرف میزنید
یک کلمه در مورد اتومکانیک و ترمودینامیک میدونید ؟ من شک نمیکنم به برادران مسلمان برای من آیه نکشید وسط مسیحی هم انسانه دین داره کافر نیست توهین نکنید به کسی . من باور نمیکنم چون خداوند به من علم اموختن رو توصیه کرد و برای همین به هر حرفی اعتماد نمیکنم . بعضی چیزها راحت به دست میان بعضی چیزها تکنولوژی خاصی رو طلب میکنن شما هم توصیه میکنم قبل از محکوم کردن من کمی مطالعه پیشه کنید . من به خاطر این مملکت ناراحتم چون 40 ساله خودروسازی داریم ولی الان مونتاژ کاری بیش نیست ، همون زمانه  موتور دیزل توی ایدم تولید میکنیم ولی هنوز موتروهای ماقبل تاریخ دایملر رو تولید میکنیم این ضعف دانش نیست ضعف مدریت هست . موترو دریای بنیان چیزی نیست که یک شبه به تکنولوژی اون رسید شما هر وقت تونستی تکنولوژی ریل مشترک رو برای من تشریح کنی و اولین موتوری که روی اون از این سیستم استفاده شده رو برای من نام ببری من هم حرفهای شما رو قبول میکنم .
به رویاهایت بی اندیش ..........

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ramin-am تشکر کرده اند:
کسروی, Mahdi1944, pasha85

Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

3805

تشکر کرده: 24 مرتبه
تشکر شده: 1266 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 شهریور 1388 02:26

محل سکونت

جمهوری اسلامی ایران

آرشيو سپاس: 23503 مرتبه در 3364 پست

Re: ولایت؛ ناوشکن خط شکن ایرانی + عکس

توسط Sami 1993 » پنج شنبه 23 شهریور 1391 09:51

درباره لکوموتیو ایران سفیر دیگر همه می دونن که تکنولوژی آن مربوط به زیمنس آلمان است و برای تولید آن در داخل به ویژه موتور MTU4000 آن  ( که در دسای مازندران مونتاژ می شود ) انتقال فن آوری صورت گرفته است .


MTU_16V4000R43

دسا مازندران توانسته از همکاری شرکتهای معتبر مانند MAN, RUSTON, WARTSILA, AFS استفاده کند و با مونتاژ محصولات آنها کسب تجربه کرده و فن آوری موتورهای دیزل را وارد کشور کند که اولین نتیجه آن موتور Desa 150-V12D87 بوده است .Desa 150-V12D87

اما درباره موتور RK215 که موتور بنیان 4 از ان توسعه یافته است . بر طبق قرار داد بین دسا و مان قرار بوده که 100 دستگاه از این موتور ( برای لکوموتيوهای آلستوم راه آهن جمهوری اسلامی ایران) در داخل ساخته بشود که این قرار داد به  صورت CKD و PLB (ساخت داخل) بوده است.  


RK215

لکوموتيوهای آلستوم

بلطبع وقتی مرحله تولید این موتور وارد PLB بشود ، بلطبع تبدیل به گزینه خوبی برای استفاده در شناورهای دریایی ( با تغییرات و بهسازی ) می شود  .گرگ ها خوب بدانند در این ایل غریب

گر پدر رفت، تفنگ پدری هست هنوز

گرچه نیکان به مرور بار سفر بر بستند


شیرمردی چو علی خامنه ای هست هنوز لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                          لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                                             لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Sami 1993 تشکر کرده اند:
anga2009, 144, Mahdi1944, scientist66, zzvf, onbekende, ne13, KH.I.A.2500, alirezak2, mahdi2elve

Fast Poster

Fast Posterنماد کاربر
پست ها

233

تشکر کرده: 1 مرتبه
تشکر شده: 18 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 27 اسفند 1389 21:32

آرشيو سپاس: 650 مرتبه در 176 پست

Re: ولایت؛ ناوشکن خط شکن ایرانی + عکس

توسط alavi66 » پنج شنبه 23 شهریور 1391 16:18

دوست عزیز ramin-am
من قصد جسارت خدمت شما رو نداشتم
بنده صرفا گفتم تا زمانی که به یقین نرسیدید به دیگری تهمت دروغگویی نزنید.
روی حرفم هم نه با شما بود و نه با دیگری کلا گفتم
نه منظورم این بود که شما یا دیگری خائن به وطنید و نه چیز دیگر.
گفتم سوظن خودت رو نثار دشمن بکن نه خودی!خودی رو باید با حسن ظن بهش نگاه کرد.
نمی دونم چرا شما از این حرف ناراحت شدید.
در مورد مسائل فنی هم من اطلاع چندانی ندارم
اما یه چیز رو می دونم اونم اینه که برای این که یه چیزی ساخت یه کشوری محسوب بشه لازم نیست صد درصد قطعاتش تو اون کشور تولید بشه
همچنین این رو می دونم که وقتی یه آدم میگه ما این کار رو کردیم کسی که میگه اون دروغ میگه باید به یقین برسه وگرنه تهمته.
در مورد کافر و مسلمان هم شما لجبازی نکنید!!!پیغمبر ما که اروپایی ها این مدت بهش انواع جسارتها روا داشتن گفته به برادر مومنت حسن ظن داشته باش و نسبت به کافران سوظن داشته باش.
در حالی که متاسفانه در این سایت نه تنها به ایرانی و بردار مسلمان سو ظن وجود دارد که به آمریکایی کافر حربی حسن ظن وجود دارد.
به هیچ وجه منظور من شما نیستید پس خواهشا جبهه گیری ننمایید.
امریکا اف 35 می سازه کارش صد در صد مال خودش نیست اما همه اون رو امریکایی می دونند
شرکتهای تولید کننده لبتاپ قطعات مختلف خود رو سفارش می دن.
اما جالبه تو کشور ما چون موتور دریایی بنیان صد در صد ایرانی نیست مسئولین دروغ میگند!همین که موتور مزبور تو ایران تولید شده ولو همه قطعاتش ایرانی نباشه ایرانیه.
امیدوارم بهتون بر نخورده باشه و نه خود را وطن فروش بخوانید و نه کافر.
امیدوارم در پناه خداوند موفق باشید
جانم فدای پیامبر مهربانی.
پیامبری که برای رهایی آدمیان از گمراهی هیچ اجرتی نخواست در حالی که گمراه کنندگان برای گمراه کردن مردم اجرت مطالبه می کنند.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب alavi66 تشکر کرده اند:
zzvf

Furious Poster

Furious Posterno avatar
پست ها

323

تشکر کرده: 93 مرتبه
تشکر شده: 148 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 29 بهمن 1385 13:50

آرشيو سپاس: 1683 مرتبه در 225 پست

Re: ولایت؛ ناوشکن خط شکن ایرانی + عکس

توسط pasha85 » سه شنبه 22 اسفند 1391 13:28

فعالیت ناوشکن جماران 2 در دریای خزر
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: ناوشکن جماران 2 پیشرفته که مراحل طراحی و ساخت آن در سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع انجام شده است، به زودی در دریای خزر به آب انداخته می شود.
به گزارش مشرق، سردار احمد وحیدی افزود: ناوشکن جماران 2 پیشرفته ،‌ نماد اقتدار سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع و پیام آور صلح و دوستی در دریای خزر است.

وی گفت: پس از به آب اندازی و انجام تست های نهایی جماران 2 پیشرفته ،‌ این ناوشکن به نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تحویل می شود.سردار احمد وحیدی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در دیدار اعضای ستاد برگزاری جشنواره جوان سرباز که قرار است مرحله نهایی آن در خردادماه سال 92 در مراسم ویژه‌ای برگزار و برگزیدگان جوان سرباز نیروهای مسلح معرفی شوند، طی سخنانی با اشاره به اهمیت خدمت سربازی در افزایش و تحکیم اقتدار ملی و دفاع مؤثر و همه‌جانبه از کشور، گفت: جشنواره جوان سرباز برای تجلیل از جوانان غیور و غیرتمندی است که مخلصانه از دستاوردهای انقلاب اسلامی و کیان دین و میهن پاسداری و حراست می‌‌کنند.

وحیدی با گرامیداشت یاد و خاطره سربازان شهید دفاع مقدس گفت: اوج ایثار، از خود گذشتگی و رشادت سربازان عزیز را در دفاع مقدس شاهد بودیم، تقدیم هزاران شهید و جانباز گویای حماسه‌آفرینی سربازان فداکار ایران اسلامی است.

وزیر دفاع خدمت مقدس سربازی را استحکام بخش پیوند نیروهای مسلح با مردم ذکر کرد و افزود: سربازان عزیز مهمترین نقش را در پیوند نیروهای مسلح با مردم ایفاء می‌کنند.

وحیدی افزود: بخش عمده‌ای از شادابی، نشاط، تحرک و قدرت نیروهای مسلح به برکت حضور جوانانی است که با عشق خدمت به کشور در کسوت سربازی منشأ خدمات بزرگ در نیروهای مسلح هستند.

وزیر دفاع با بیان اینکه به زودی شاهد به آب اندازی ناوشکن جماران 2 پیشرفته که بدست متخصصان اقتدارآفرین سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع طراحی و ساخته شده است در دریای خزر هستیم، تأکید کرد: طراحی و ساخت انواع ماهواره و ماهواره بر، موشک، هواپیما، بالگرد، تانک، نفربر، مهمات، سامانه الکترونیکی، اپتیکی، مخابراتی و صدها محصول و دستاورد ارزشمند دیگر در مجموعه عظیم صنعتی وزارت دفاع مرهون روحیه بالا، نشاط، شادابی، نبوغ، خلاقیت و پشتکار سربازان نخبه ،جوانان متخصص و برومندی است که درس خدمت، کار مولد و تلاش خستگی ناپذیر، وفاداری و دفاع از دین و میهن را در دوران پرافتخار سربازی آموخته اند.

وحیدی همچنین سربازی را یکی از نمادهای مشارکت مردم در دفاع از کشور دانست و تصریح کرد: جوان سرباز ایرانی مظهر کار، تلاش، هوشیاری و خدمت سازنده و بی‌ادعا است.

وزیر دفاع، تجلیل از جوانان سرباز را بویژه برگزیدگان آنان در چارچوب جشنواره‌ای فاخر اقدامی ارزنده توصیف کرد و گفت: این جشنواره بعنوان یک اقدام بزرگ فرهنگی باید سال به سال باشکوه‌تر و با مشارکت حداکثری سربازان وظیفه در سراسر کشور برگزار شود.

وی در ادامه گفت: وزارت امروز مفتخر است که میزبان و مسئول برگزاری پنجمین جشنواره جوان سرباز است و تلاش می‌کند جشنواره پنجم به بهترین نحو ممکن برگزار شود.

وزیر دفاع در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: جذب و بکارگیری برگزیدگان جشنواره جوان سرباز را به عنوان کادر رسمی نیروهای مسلح اقدامی مفید برای بکارگیری حداکثری از توان، استعداد و نخبگی این عزیزان برگزیده دانست که باید در دستورکار قرار گیرد.

وحیدی افزود: در مرور خاطرات بسیاری از مفاخر و بزرگان ایران اسلامی و امیران و سرداران شهید مشاهده می‌کنیم که دوره سربازی را بعنوان بهترین ایام عمر خود که در آن درس زندگی، جوانمردی، رشادت و از خود گذشتگی، کمک به دیگران و دهها درس و نکته مهم دیگر آموخته‌اند یاد می‌کنند و ما وظیفه داریم آیین سربازی را به الگویی نمونه و سازنده برای جوان ایرانی تبدیل کنیم.

وزیر دفاع در پایان با قدردانی از همت و تلاش دست‌اندرکاران این جشنواره اظهار امیدواری کرد مسئولان و دست‌اندرکاران جشنواره جوان سرباز در ارایه چنین الگوی نمونه و شایسته‌ای موفق باشند.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب pasha85 تشکر کرده اند:
reza4087, Java, onbekende, hani1459

Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

1372

تشکر کرده: 2258 مرتبه
تشکر شده: 3532 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 26 اسفند 1388 11:17

آرشيو سپاس: 10112 مرتبه در 877 پست

Re: ولایت؛ ناوشکن خط شکن ایرانی + عکس

توسط Java » سه شنبه 22 اسفند 1391 16:36

آخرین تصاویر از سایت شبکه خبر.... عکس نخست محل نصب رادار هوایی رو نشون میده! میشه متوجه شد چه راداری قرار هست روش نصب بشه؟؟؟؟

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
............ودرویش به پادشاه گفت :این نیز بگذرد.....

http://valiasr-aj.com/persian/index.php

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Java تشکر کرده اند:
hani1459, Mahdi1944, onbekende, farzande-iran, Sami 1993, anga2009, pasha85, CAPTAIN PILOT, alirezak2, Qaher1406, apadana11

Major

Majorنماد کاربر
پست ها

276

تشکر کرده: 7 مرتبه
تشکر شده: 12 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 10 بهمن 1391 22:02

آرشيو سپاس: 1280 مرتبه در 228 پست

Re: ولایت؛ ناوشکن خط شکن ایرانی + عکس

توسط 144 » سه شنبه 22 اسفند 1391 17:04

انگار رادار فازی قراره روش نصب بشه،
به جز بحث الکترونیک هیچ تفاوتی از لحاظ شکل با جماران نداره
در تمام رنج هایی که میکشی "صبر" اوج احترام به حکمت خداوند است

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب 144 تشکر کرده اند:
farzande-iran

قبلي

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان